Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

PUBG: New State Alfa Test Tarihi Belli Oldu!

Love*it tarafından yazıldı.


Krafton Inc. tarafından 25 Şubat 2021 tarihinde resmen duyurulan PUBG: New State oyununun farklı bölgelerde yapılacak olan alfa testi tarihleri belli oldu. KRAFTON, Ağustos ayında Asya, MENA ve Türkiye'deki belirli bölgelerde yeni bir PUBG: NEW STATE Alpha Testine ev sahipliği yapıyor. Yaklaşan bu Alfa Testi, Android kullanıcıları için mevcut olmasının yanı sıra iOS kullanıcıları için de açık olacak.
PUBG: New State Nedir?


PUBG: New State oyunu, PUBG: Mobile ve PUBG: Mobile Lite oyunlarının ardından tamamen gelişmiş grafikler ve fütüristik bir hava ile 2051 yılında “Troi” adında bir haritada geçecek. PUBG: New State oyununu, diğer oyunlardan ayıracak en büyük özelliği fütüristik bir çevrede geçecek olması ve gelişmiş görsel tasarımları ile çok daha gerçekçi grafikler olacak gibi görünüyor. PUBG: New State’in fütüristik bir ortamda geçeceği için çoğu ekipmanın; silahlar, kıyafetler, araçlar gibi birçok öğenin de modernize edilmiş halini görebileceğimiz anlamına geliyor. PUBG: New State’in yapımını PUBG: Mobile’ı geliştiren firma Tencent Games’ten ziyade PUBG Studio'nun üstlenmesi ile değişikliklere ve geliştirmelere hazırlıklı olun!
PUBG: New State Çıkış Tarihi Ne Zaman?


Şu anda oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı ile ilgili resmi bir duyuru yapılmamış olsa da birçok PUBG takipçisi, Ekim ayı içerisinde hem iOS hem de Android için erişilebilir olacağını tahmin ediyor. Ağustos ayında yapılacak olan Alfa testlerinden sonra çıkış tarihinin duyurulacağını tahmin ediyoruz. Ayrıca; Krafton’un yayınladığı veriye göre Google Play’de 25 milyondan fazla ön sipariş verildi. PUBG: New State Alfa Testi Tarihi Ne Zaman?

Birçok bölgede açılacak olan alfa testlerinin tarihleri aşağıda paylaşılmıştır:


  • Alfa Testi Başvuru Süresi: 9 Ağustos (07:00) - 23 Ağustos (05:59)
  • Seçilen Alfa Testi Katılımcılarının Duyurusu: 26 Ağustos (05:00)
  • Ön İndirme Dönemi: 26 Ağustos (05:00) - 27 Ağustos (08:00)
  • Alfa Testi: 27 Ağustos (08:00) - 29 Ağustos (14:00)

 

PUBG: New State Alfa Testi Hangi Bölgelerde Açılacak?

  • Asya: Güney Kore, Japonya, Hong Kong ÖYB, Makao ÖYB, Çin Taipei, Tayland, Filipinler, Kamboçya, Endonezya, Singapur, Malezya, Sri Lanka, Myanmar, Maldivler, Laos, Nepal.
  • MENA: Lübnan, Bahreyn, Suudi Arabistan, Arap Emirlikleri, Yemen, Umman Ürdün, Irak, Katar, Kuveyt.
  • Türkiye.

 

PUBG: New State Fiyatı Ne Kadar Olacak?

 

Birçok takipçinin tahminine göre PUBG: Mobile oyununda olduğu gibi oyunun ücretsiz olacağı fakat oyun içi satın alımların olacağı yönünde.

 

 

PUBG: New State Alfa Testinde Neler Olacak?

 Oyunun yönetimim alfa testleri için paylaştığı bilgiler şu şekilde:

"PUBG: New State’'in İkinci Alfa Testi, oyunun performansının, sunucu ve ağ kararlılığının ve geliştirilmekte olan oyun sistemlerinin alfa testi ile bir sürümünü ölçmeye odaklanacak. Alfa Testi sırasında aldığımız geri bildirimler, bu yıl içinde PUBG: NEW STATE çıktığında topluluğun beklentilerini karşılamamıza yardımcı olacak. Alfa Testi sırasında oyuncular, lansman öncesinde farklı oyun özelliklerini deneyimleyebilecekleri ve 2051'de PUBG evreninin bir bölümünü keşfedebilecekleri fütüristik bir 8x8 haritası olan Troi'ye girebilecekler."

 

Yorum Yap

SENUA'S SAGA: HELLBLADE II BİZLERLE!!

SENUA'S SAGA: HELLBLADE II BİZLERLE!!

SENUA ACIMASIZ BİR HAYATTA KALMA DESTANIYLA GERİ DÖNÜYORÖdüllü Hellblade: Senua's Sacrifice'ın devam oyununda Senua, Viking İzlandasının efsane ve işkenceleriyle dolu acımasız bir hayatta kalm..

23.05.2024 07:07
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''HOLOMOKU''

VALORANT YENİ SETİ ''HOLOMOKU''

HOLOMOKU ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Frenzy – Outlaw - Bıçak - Kart ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin..

23.05.2024 06:06
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 23.05.2024 - 13.06.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

23.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Steam İndirimli Oyun Fırsatları!

Steam İndirimli Oyun Fırsatları!

Steam Popüler Oyunlardaki Güncel İndirimler!Bir çok kişinin severek takip ettiği ve ilgi duyduğu oyunlardaki dev indirimleri sizin için derledik. Euro Truck Smilator 2 %75 İndirim 2.52 DolarCyberpunk ..

20.05.2024 15:11
0 görüntülenme
ASSASSİN'S CREED SHADOWS 15 KASIM BİZLERLE!

ASSASSİN'S CREED SHADOWS 15 KASIM BİZLERLE!

ASSASSİN'S CREED SHADOWS 15 KASIM BİZLERLE!YENİ BİR SUİKASTÇİ DOĞUYOR!Iga Eyaletinden usta bir şinobi Suikastçısı olan Naoe ile tarihi efsanenin güçlü Afrika samurayı Yasuke'nin iç içe geçmiş ..

16.05.2024 08:08
0 görüntülenme
''GHOST OF TSUSHİMA'' PC SÜRÜMÜ 16 MAYIS'TA BİZLERLE!

''GHOST OF TSUSHİMA'' PC SÜRÜMÜ 16 MAYIS'TA BİZLERLE!

Ghost OF Tsushima - Yönetmenin SürümüYönetmenin Sürümü'yle Jin Sakai'nin serüvenine PC'de ilk defa eşlik edin ve Ghost of Tsushima - Tsuşima'nın Hayaleti tecrübesini eksiksiz deneyimle..

08.05.2024 05:05
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''SIRÇİÇEĞİ''

VALORANT YENİ SETİ ''SIRÇİÇEĞİ''

SIRÇİÇEĞİ ÇIKTI!Bu yazıya tıklayarak veya video üzerinden 00.59'ye gelerek setimize göz atabileceğinizi de belirtmek isteriz. ;)Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Judge  – Sheriff – O..

01.05.2024 11:11
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.