Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

ALBION ONLINE HAKKINDA TÜM DETAYLAR!

Love*it tarafından yazıldı.Albion Online Nedir?

Sandbox Interactive GmbH tarafından geliştirilen Albion Online, oyuncu odaklı bir ekonomi, sınıfsız savaş sistemi ve yoğun PvP savaşları içeren bir fantazi sanal MMORPG oyunudur. Tehlike ve fırsatlarla dolu geniş bir açık dünyayı keşfederek maceradan maceraya atılabileceğiniz aynı zamanda Albion Online Mobile ile cross-platform özelliği bulunan bu oyun MMORPG dünyasına çok sessiz girmiş olsa bile hatrı sayılır bir kullanıcı sayısına ulaşarak büyük bir başarı yakaladı. 

Albion Online,  neredeyse her öğenin oyuncu tarafından yapıldığı, oyuncu odaklı bir ekonomiye sahiptir. Albion Online’da oyun tarzınıza uygun zırh parçalarını ve silahları benzersiz, sınıfsız bir şekilde giyerek kendi karakterinizi donatabilirsiniz. Yani Albion Online’de sınıf diye bir kavram yok, yani kısacası "giydiğiniz şeysiniz" ve bu özellik oyuncular tarafından en çok sevilen özelliklerden biri. 

Temel aletlerden ve giysilerden güçlü zırhlara ve güçlü silahlara kadar - oyundaki neredeyse her öğe oyuncular tarafından, oyuncular tarafından inşa edilen binalarda, oyuncular tarafından toplanan kaynaklardan elde edilir. Albion Online dünyası tamamen oyuncuların belirlediği piyasa ile serbest bir şekilde ticaret yaparak gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.


Albion Online Nasıl Elde Edilir?

10 Nisan 2019 itibarıyla Albion Online oynaması ücretsiz oldu. Oyunu, Steam üzerinden indirerek veya oyunun kendi sitesi üzerinden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Albion Online, çok fazla Türk oyuncusu olmasına rağmen hala Türkçe dil desteği vermemektedir.


Albion Online Oynanışı?

Bina inşa edebildiğiniz Albion Online‘da çeşitli meslekler öğrenebilir, topladığınız malzemeler(gathering) ile kendi eşyalarınızı üretebilir(crafting) ve ticaret yapabilirsiniz. Mücevherden taşa, odundan deriye farklı özelliklerde çeşitli ürünlerin yer aldığı oyunda öküz arabası gibi araçlar da kullanabiliyor, evinizi ve karakterinizi birçok yönden özelleştirebiliyorsunuz.

Oyuna ilk başladığınızda, karşınıza 5 farklı başlangıç şehir çıkacak. Bu şehirlerde, temel binaları bulabilir, aynı zamanda şehirlerin özelliklerini tam olarak tanımaya başlayabilirsiniz. Temel bölgelerin her biri “safe zone” olarak belirlenmiş olduğundan, yeni oyuncular bu bölgelerde güvenli şekilde hareket edebilmektedir. Her bir şehirin kendine has biyomları ve özellikleri bulunduğu için oyuncuların, şehirlerin her birini keşfetmesi oyuncuların yararına olacaktır. Albion Online Silver, oyuncuların kendi aralarında ve Premium almaları için gerekli olan oyun içi para birimidir. Birçok ticareti Albion Online Silver ile yapacağınız için dikkatli harcamanızı tavsiye ederiz.


Albion Online’da, 5 farklı biyom mevcut;

 • Forest – Ormanlık bölge
 • Snow – Karlı Bölge
 • Steppe – Kurak/Çöl Bölge
 • Highlands – Dağlık Bölge
 • Swamp – Bataklık Bölge

Tüm bu biyomlarda toplanabilen kaynakların çeşitli olması, gathering ve crafting yapan oyuncuların bu bölgeleri keşfetmelerini gerektiriyor.


Albion Online Silver Nasıl Elde Edilir?

Albion Online oyununda silver kazanmanın çok fazla yöntem ve aktivite bulunuyor. En temel aktivitelerden, karmaşık ticaret ağlarına kadar, oyunun her alanında silver elde edebilmek mümkün.

En iyi silver kazanma yolu elbette ticaretten geçiyor. Ancak, ticaretini yapacağınız ürünleri kendiniz üretmeniz veya toplamanız çok önemli. Bunları yaparken, bir alanda ne kadar uzmanlaşırsanız, o kadar rahat silver kazanabilirsiniz. Bunun haricinde bir çok meslek sınıfında kendinizi ne kadar çok geliştirirseniz Albion Online Silver kazanma oranınız o kadar katlanacaktır.


Albion Online Premium Nasıl Elde Edilir?


Premium Statü, bir Abonelik veya oyun içindekiSilver'ı Gold'a çevirerek  yoluyla elde edilebilir. Bir ay 30 güne eşittir. Bir oyuncu Premium aboneliğini iptal ettiğinde, USD satın alımlarının geri ödenmesini talep etmedikçe Premium günlerini kaybetmeyecektir. Gold ve Silver ödemeleri iade edilemez.


Abonelik:

30 Gün - $11.95/ay USD

90 Gün - 10,95$/ay USD

180 Gün - 9,95 $/ay USD

360 Gün - 8,95 $/ay USD


Albion Online Silver ile Premium:

30 Gün - 3.000 Gold veya Silver eşdeğeri

90 Gün - 7.350 Gold veya Silver eşdeğeri

180 Gün - 13.750 Gold veya Silver eşdeğeri

360 Gün - 24.500 Gold veya Silver eşdeğeri • Günde 20 Öğrenme Puanı
 • Geliştirilmiş Üretim için günde 10.000 Üretim Odağı
 • %50 Şöhret Bonusu ile artan beceri ilerlemesi
 • Bir oyuncu adası satın alma yeteneği (en az 30 günlük Premium ile)
 • %50 Gümüş topla ve çetelerden yağmala
 • %50 artırılmış Toplama verimi (İşçileri etkilemez)
 • Oyuncu adanızda %100 Çiftçilik verimi ve Hayvan büyüme süreleri
 • %50 İndirimli Piyasa Vergisi


Albion Online Sistem Gereksinimleri Nelerdir?


MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or 10 (64-bit)

İşlemci: Intel/AMD CPU with SSE2

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Graphics card with DirectX 10 support or better

DirectX: Sürüm 10

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan


ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Intel/AMD CPU with SSE2

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Graphics card with DirectX 10 support or better

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

İlave Notlar: Optimum bir oyun deneyimi için Albion Online oyununu bir SSD'ye kurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 
Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.