Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

ALBION ONLINE HAKKINDA TÜM DETAYLAR!

Love*it tarafından yazıldı.Albion Online Nedir?

Sandbox Interactive GmbH tarafından geliştirilen Albion Online, oyuncu odaklı bir ekonomi, sınıfsız savaş sistemi ve yoğun PvP savaşları içeren bir fantazi sanal MMORPG oyunudur. Tehlike ve fırsatlarla dolu geniş bir açık dünyayı keşfederek maceradan maceraya atılabileceğiniz aynı zamanda Albion Online Mobile ile cross-platform özelliği bulunan bu oyun MMORPG dünyasına çok sessiz girmiş olsa bile hatrı sayılır bir kullanıcı sayısına ulaşarak büyük bir başarı yakaladı. 

Albion Online,  neredeyse her öğenin oyuncu tarafından yapıldığı, oyuncu odaklı bir ekonomiye sahiptir. Albion Online’da oyun tarzınıza uygun zırh parçalarını ve silahları benzersiz, sınıfsız bir şekilde giyerek kendi karakterinizi donatabilirsiniz. Yani Albion Online’de sınıf diye bir kavram yok, yani kısacası "giydiğiniz şeysiniz" ve bu özellik oyuncular tarafından en çok sevilen özelliklerden biri. 

Temel aletlerden ve giysilerden güçlü zırhlara ve güçlü silahlara kadar - oyundaki neredeyse her öğe oyuncular tarafından, oyuncular tarafından inşa edilen binalarda, oyuncular tarafından toplanan kaynaklardan elde edilir. Albion Online dünyası tamamen oyuncuların belirlediği piyasa ile serbest bir şekilde ticaret yaparak gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.


Albion Online Nasıl Elde Edilir?

10 Nisan 2019 itibarıyla Albion Online oynaması ücretsiz oldu. Oyunu, Steam üzerinden indirerek veya oyunun kendi sitesi üzerinden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Albion Online, çok fazla Türk oyuncusu olmasına rağmen hala Türkçe dil desteği vermemektedir.


Albion Online Oynanışı?

Bina inşa edebildiğiniz Albion Online‘da çeşitli meslekler öğrenebilir, topladığınız malzemeler(gathering) ile kendi eşyalarınızı üretebilir(crafting) ve ticaret yapabilirsiniz. Mücevherden taşa, odundan deriye farklı özelliklerde çeşitli ürünlerin yer aldığı oyunda öküz arabası gibi araçlar da kullanabiliyor, evinizi ve karakterinizi birçok yönden özelleştirebiliyorsunuz.

Oyuna ilk başladığınızda, karşınıza 5 farklı başlangıç şehir çıkacak. Bu şehirlerde, temel binaları bulabilir, aynı zamanda şehirlerin özelliklerini tam olarak tanımaya başlayabilirsiniz. Temel bölgelerin her biri “safe zone” olarak belirlenmiş olduğundan, yeni oyuncular bu bölgelerde güvenli şekilde hareket edebilmektedir. Her bir şehirin kendine has biyomları ve özellikleri bulunduğu için oyuncuların, şehirlerin her birini keşfetmesi oyuncuların yararına olacaktır. Albion Online Silver, oyuncuların kendi aralarında ve Premium almaları için gerekli olan oyun içi para birimidir. Birçok ticareti Albion Online Silver ile yapacağınız için dikkatli harcamanızı tavsiye ederiz.


Albion Online’da, 5 farklı biyom mevcut;

 • Forest – Ormanlık bölge
 • Snow – Karlı Bölge
 • Steppe – Kurak/Çöl Bölge
 • Highlands – Dağlık Bölge
 • Swamp – Bataklık Bölge

Tüm bu biyomlarda toplanabilen kaynakların çeşitli olması, gathering ve crafting yapan oyuncuların bu bölgeleri keşfetmelerini gerektiriyor.


Albion Online Silver Nasıl Elde Edilir?

Albion Online oyununda silver kazanmanın çok fazla yöntem ve aktivite bulunuyor. En temel aktivitelerden, karmaşık ticaret ağlarına kadar, oyunun her alanında silver elde edebilmek mümkün.

En iyi silver kazanma yolu elbette ticaretten geçiyor. Ancak, ticaretini yapacağınız ürünleri kendiniz üretmeniz veya toplamanız çok önemli. Bunları yaparken, bir alanda ne kadar uzmanlaşırsanız, o kadar rahat silver kazanabilirsiniz. Bunun haricinde bir çok meslek sınıfında kendinizi ne kadar çok geliştirirseniz Albion Online Silver kazanma oranınız o kadar katlanacaktır.


Albion Online Premium Nasıl Elde Edilir?


Premium Statü, bir Abonelik veya oyun içindekiSilver'ı Gold'a çevirerek  yoluyla elde edilebilir. Bir ay 30 güne eşittir. Bir oyuncu Premium aboneliğini iptal ettiğinde, USD satın alımlarının geri ödenmesini talep etmedikçe Premium günlerini kaybetmeyecektir. Gold ve Silver ödemeleri iade edilemez.


Abonelik:

30 Gün - $11.95/ay USD

90 Gün - 10,95$/ay USD

180 Gün - 9,95 $/ay USD

360 Gün - 8,95 $/ay USD


Albion Online Silver ile Premium:

30 Gün - 3.000 Gold veya Silver eşdeğeri

90 Gün - 7.350 Gold veya Silver eşdeğeri

180 Gün - 13.750 Gold veya Silver eşdeğeri

360 Gün - 24.500 Gold veya Silver eşdeğeri • Günde 20 Öğrenme Puanı
 • Geliştirilmiş Üretim için günde 10.000 Üretim Odağı
 • %50 Şöhret Bonusu ile artan beceri ilerlemesi
 • Bir oyuncu adası satın alma yeteneği (en az 30 günlük Premium ile)
 • %50 Gümüş topla ve çetelerden yağmala
 • %50 artırılmış Toplama verimi (İşçileri etkilemez)
 • Oyuncu adanızda %100 Çiftçilik verimi ve Hayvan büyüme süreleri
 • %50 İndirimli Piyasa Vergisi


Albion Online Sistem Gereksinimleri Nelerdir?


MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or 10 (64-bit)

İşlemci: Intel/AMD CPU with SSE2

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Graphics card with DirectX 10 support or better

DirectX: Sürüm 10

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan


ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Intel/AMD CPU with SSE2

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Graphics card with DirectX 10 support or better

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

İlave Notlar: Optimum bir oyun deneyimi için Albion Online oyununu bir SSD'ye kurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 
Yorum Yap

RİSE ONLİNE WORLD BÜYÜK 7.0 GÜNCELLENMESİ YAYINLANDI!

RİSE ONLİNE WORLD BÜYÜK 7.0 GÜNCELLENMESİ YAYINLANDI!

Rise Online World'un Merakla Beklenen Büyük 7.0 Güncellenmesi Yayınlandı!Oyuncuların oyun deneyimlerini etkileyen sorunlar çözülmek üzere Roko Game ekibi bir araya gelerek gerekli aksiyonları alma..

30.09.2023 05:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ 'BAŞKALAŞIM'

VALORANT YENİ SETİ 'BAŞKALAŞIM'

BAŞKALAŞIM SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Operator – Classic – Guardian– Spectre ve yeni tür bir bıçak ile bizlere!!Setimizin fiyatı sadece: 3.500VP!Sizler için set’e ait içeriklerin..

24.09.2023 12:32
0 görüntülenme
VALORANT 7.05 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.05 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.05 YAMA NOTLARI AJAN GÜNCELLEMELERİASTRAAstral Yolcu (X)Astra artık Astral Yolcu halindeyken fiziksel olarak bulunduğu konumdaki sesleri duyabilecek.HARİTA GÜNCELLEMELERİSUNSETSunset artık ..

14.09.2023 09:24
0 görüntülenme
YENİ EJDER BUYRUĞU SETİ!!!

YENİ EJDER BUYRUĞU SETİ!!!

YENİ EJDER BUYRUĞU SETİ!!!VALORANT yeni seti tanıtıldı: Ejderin BuyruğuVALORANT Bölüm 7 Kısım 2’ında geliceği duyrulan seti 8700VP olarak yayına sunuldu.İşte setin içerisindekiler: Ejder Buyruğu : Jud..

01.09.2023 03:05
0 görüntülenme
Diablo IV’ün Kan Sezonu Adlı İkinci Sezonu Yolda!

Diablo IV’ün Kan Sezonu Adlı İkinci Sezonu Yolda!

Geçtiğimiz günlerde 23 Ağustos 2023 tarihinde yapılan Gamescom etkinliğinde Diablo IV için yeni sezonun ön gösterimi yapıldı. 12 Milyon oyuncuya ulaştığını belirten Rog Fergusson aynı zamanda oyuncula..

26.08.2023 10:58
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ 'HAYALPEREST'

VALORANT YENİ SETİ 'HAYALPEREST'

HAVALPEREST SETİ OYUNDA!Toplamda 6 parçadan oluşan bu set içerikleri ekstra geliştirilebilir olmasa da koleksiyonerler için biçilmez kaftan!Operator – Classic – Judge – Phantom – 2 adet uğurluk ve har..

26.08.2023 08:46
0 görüntülenme
VALORANT 7.04 Yama Notları

VALORANT 7.04 Yama Notları

EDİTÖRÜN NOTU:Bu yazıda Bölüm 07 Kısım 02'nin başlamasıyla oyunda göreceğimiz ajan dengelemelerine bakıyoruz. Yama notlarının bütün güncellemeleri içeren tam sürümü önümüzdeki hafta yayınlanacak.J..

26.08.2023 04:21
0 görüntülenme
EPİC GAMES'İN BU HAFTA ÜCRETSİZ VERECEĞİ OYUNLAR BELLİ OLDU!

EPİC GAMES'İN BU HAFTA ÜCRETSİZ VERECEĞİ OYUNLAR BELLİ OLDU!

EPİC GAMES 22 MİLYON OYUNCUYA SAHİP 179 TL DEĞERİNDEKİ OYUNU ÜCRETSİZ OLARAK VERECEĞİNİ BELİRTTİEpic Games 22 milyon oyuncuya sahip 179 TL değerindeki The Elder Scrolls Online’ı Ücretsiz olarak verece..

20.07.2023 12:37
0 görüntülenme
Valorant Alaz Kapsül Kaç VP

Valorant Alaz Kapsül Kaç VP

Valorant nihayet Çin'de yayınlanıyor ve Riot, lansmanını kutlamak için Çin sunucularında oynayan oyuncuların satın alabileceği sınırlı sayıda Alaz Kapsül paketini duyurdu.Bu paket Mağaza'ya ve..

19.07.2023 10:01
0 görüntülenme
Diablo4 ile İlgili Hızlı SSS ve Temel Bilgiler

Diablo4 ile İlgili Hızlı SSS ve Temel Bilgiler

DİABLO 4 İÇİN BU HAFTANIN EN'LERİOyun keyfinizi donma olmadan yaşamak için önerilerimiz! : Oyun bazı sistemler için daha düşük ayarlarda daha iyi çalışabilir, kullanılabilir disk alanı miktarını a..

13.07.2023 11:48
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.