Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl üye olabilirim?

Sitenin sağ üst kısmında " Yeni Üyelik " butonuna basıp  sizden istenilen bilgileri girdiğinizde kayıt olabilirsiniz.

Üye olmak zorunlu mudur?

Alışveriş yapabilmeniz için üye olmak zorunludur. 

Üye olmak ne gibi avantajlar sağlar?

Üye olup sipariş verirseniz bonus kazanabilirsiniz, bizden sürekli alışveriş yapan bir kişi/kurumsanız üyeliğiniz yükseltir ürünleri daha ucuza alabilirsiniz.Site müşterileri arasında yapılacak hediye dağıtım çekilişleri olabilir bunlardan faydalanabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Üyelik bilgilerim kısmından değiştirebilirsiniz.

Site üzerinde aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

Arama kısmını kullanabilirsiniz. Bulamazsanız Canlı Desteğe geliniz.

Ürünlerin stok bilgisini nasıl öğrenebilirim?

Ürünlerin stok bilgisi özel bir bilgidir bunu paylaşmak istemeyiz diğer firmaların çoğuda bunu paylaşmak istemez fakat bazı ürünlerimizde yüksek sayıda ürün almaya çalıştığınızda X kadar sipariş geçebilirsiniz uyarısını göreceksinizdir. Bir üründen çok sayıda adetli epin satın alacaksanız firmamız canlı desteği ile iletişim kurun stok olmasa bile stoğu temin edip satışa açabiliriz.

Siparişimi doğru olarak verdiğimi nasıl anlarım?

Siparişinizi vermeden önce bazı special ürünler için bizden bilgi alabilirsiniz. Her ürün için bilgi aktarımı yapamayabiliriz. Kararsız kaldığınız ürünler olabilir satın almadan önce bizimle iletişim kurunuz.

Sipariş için nasıl ödeme yapabilirim?

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için sitemizde bakiyenizin olması gerekiyor.

Müşteri panelinizin en üstünde Bakiye Yükle bölümünden size uygun olan ödeme yöntemini seçip gerekli havale veya kredi kartı ile ödeme alanlarını dolduracaksınız , Kredi Kartı ödemeleri 1-3 dk içerisinde bakiyenize otomatik olarak yansıyacaktır. Banka havalesi için Yine aynı yerden Bakiye Yükle / Ödeme bildir butonunu kullanarak sizden istenilen ödeme bilgilerini göndereceksiniz. Ödemenizi kontrol ettikten sonra ödemeniz onaylanacaktır.
 

Siparişim için farklı teslimat ve fatura adresi seçebilir miyim?

Bazı kargolu ürünlerde siparişinizi verdiniz diyelim , biz kargoyu teslim edene kadar tabiki değiştirebilirsiniz. Fakat bunun için bize kullanıcı adınıza bağlı eposta adresinden [email protected] adresimize yazı göndermeniz gerekmektedir.

Örnek Mail:  Konu : Adres Değişikliği   Mesaj: 01.01.2015 tarihinde satın almış olduğum  X ürününün teslimat adresini "..........."  adres olarak değiştirilmesini ve bu adrese gönderilmesini onaylıyorum.

Teslimat süresi kaç gündür?

Dijital Epin kodlarında teslimat süresi anlık veya bazı ürünler için 1-5 dakikadır.
Oyun Parası (gb,yang,gold,chip) gibi ürünlerde o anki yoğunluğumuza göre teslimat süresi değişecektir. Elbette en erken sürede teslimatı yapmak için elimizden geleni yapacağız.

Kargolu ürünlerde 1-5 gün arası bulunduğunuz İl/İlçeye göre teslimat zamanı değişiklik gösterebilir.

Sitenizin güvenliği hakkında nasıl bilgi edinebilirim?

Sitemizin müşteri güvenliği müşteri hesap yönetimi kısmında 
1- Statik İp  ; Sabit 1 veya birden fazla ip adresiniz varsa hesabınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

2- Email'e gelen onay kodu ile sisteme giriş ; Bu seçeneği hesap güvenliğinden aktif ederseniz, Siteye kullanıcı adı ve şifrenizi yazdıktan sonra kullanıcı paneline hemen giremezsiniz. Mail adresinize girip sitemize giriş için size gönderilen onay kodunu almanız gerekecektir. Not: Bazen epostalarımız spama gelebilir dikkat ediniz. Not: Mail adresinizi sms ile giriş yapılabilen bir mail sağlayıcıdan alırsanız ekstra güvenlik olacaktır.

3- Sms ile sisteme giriş. Bu seçeneği aktif ederseniz , Siteye giriş kullanıcı adı ve şifrenizi yazdıktan sonra telefonunuza sms  kodu gelir bu onay kodunu yazarak siteye login olabilirsiniz. Not: Sms güvenliğini aktif edebilmeniz için en az 1 defa sitemize bakiye yüklemiş olmanız gerekmektedir.

Not: Dilerseniz Hem İp koruması , Hem Eposta koruması , Hem Sms korumasını yapabilirsiniz. Herhangi bir problemde lütfen 0850 304 65 54 numaramızdan bizimle iletişime geçiniz.

Şu anda Bankaların kullandığından daha güvenli bir profil sistemimiz vardır.

Siteye para yükledim paramı çekemiyorum?

Sitemize yapılan ödemeleri nakit talebi olarak çekemezsiniz.Ürün alabilirsiniz. Nakit talep işlemi yapabilmeniz için sitemize ürün satışı yapmış olmanız gerekmektedir. Minimum 30 TL şartıyla satmış olduğunuz tutar kadarını sitemizden çekebilirsiniz.

Kredi kartı güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Kredi Kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir. Ödeme Sistemleri firması aracılığı ile ödeme yapıyorsunuz.

Müşteri hizmetlerine hangi saatler arasında ulaşabilirim?

Müşteri hizmetlerine tüm günler 09:00 - 22:45'e kadar ulaşabilirsiniz..