Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Sıkça Sorulan Sorular

Vermiş olduğunuz ürünleri sitemizin sol üst köşesindeki isminiz üzerine gelerek siparişlerim sekmesi üzerinden vermiş olduğunuz ürünleri görebilirsiniz.

 

Siteye üye girişi yaptıktan sonra üye isminiz üzerinden profilim sekmesine geçiş yapıp, ilan ve satış işlemlerim altından favori ilanlarım ve satılan ilanlarım sekmeleri arasında geçiş yaparak ulaşabilirsiniz. 

 

Yalnızca havale ile bitcoin alabilirsiniz.

 

Sitemizde bulunan sol kısımdaki kategoriler sekmesinden istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.Ayrıca üst kısımda bulunan arama kutucuğunu kullanabilirsiniz.Yinede aradığınız ürünü bulamazsanız canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.

 

GB siparişi geçtikten sonra canlı destek ile iletişime geçerek GB nizi alabilirsiniz.

 

İtem Satışlarında , Alıcı ve Satıcıya SMS gider. Satıcı teslimat süresi içerisinde gelip itemleri teslim etmekle yükümlüdür. Alıcıda teslimat saati sonuna kadar satıcıyı beklemek durumundadır. Alıcı ve Satıcı canlı desteğe gelirler satılan ürün bir İTEM ise Klasgame operatörleri oyuna girer satıcıdan itemi alır , alıcıyı yönlendirdiği bir bölgede itemleri teslim eder. Böylece sipariş onaylanmış olur.

 

Sitemizde sağ üst köşede bulunan GOLDBAR SAT butonuna tıklayarak server ve ürün bilgileri ile goldbar satış talebinde bulunabilirsiniz.

 

Üye girişi yaptıktan sonra sol üst köşedeki isminiz sekmesi üzerinden profilim'e geçiş yaptıktan sonra şifre değişikliği sekmesine gidebilirsiniz.

 

Yurtdışından yapılan ödemeler gecikmeli gerçekleşebilir.Canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.Canlı destek saatleri dışında ise siteden destek talebi oluşturabilirsiniz.

 

Profilim sekmesinde ödeme işlemlerim altında yaptığım ödemelerden ödeme bildirimlerinizin onaylanıp onaylanmadığını kontrol edebilirsiniz.

 

Sitemize üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede hemen ilan ver seçeneğine giderek oyun bilgilerinizi girip ilan verebilirsiniz.

 

Üye profilimden güvenlik ayarlarıma girerek 9 tane güvenlik seçeneğinden dilediğiniz kadar güvenlik önlemini aktif edebilirsiniz.

 

Üye girişi yaptıktan sonra sol üst köşedeki isminiz üzerine gelerek profilim sekmesine geçiş yaptıktan sonra genel bilgilerden üyelik bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

 

Ürünlerin stok bilgisi özel bir bilgidir bunu paylaşmak istemeyiz diğer firmaların çoğuda bunu paylaşmak istemez fakat bazı ürünlerimizde yüksek sayıda ürün almaya çalıştığınızda X kadar sipariş geçebilirsiniz uyarısını göreceksinizdir. Bir üründen çok sayıda adetli epin satın alacaksanız firmamız canlı desteği ile iletişim kurun stok olmasa bile stoğu temin edip satışa açabiliriz.

 

Buradaki sayafadan Western union, bitcoin(kripto para),g2a ,skrill ve uluslar arası ödeme seçeneğinden size uygun olanıyla yapabilirsiniz. 

 

Yatırdığınız atm ye en yakın banka şubesine giderek yatıdıgınız saati belirterek başvuru yapıyorsunuz.İlgili atm de kasa sayımı yapıldıktan sonra ilgili para tarafınıza iade ediliyor.

 

E pin ürünlerin de değişim ve iade seçeneği mümkün değildir.Goldbar ürünlerinde ürün teslimatı henüz gerçekleşmedi ise ilan işlemlerinde teslimat süresi sonrasında iptal hakkınız mevcuttur.

 

Bitcoin gönderilerinde sitemizden gönderimi 1-10 dakika içerisinde gerçekleşir, cüzdana ulaşması blok zincirine bağlı olarak 5-120 dakika arasında gerçekleşmektedir.

 

Mobil ödeme ile mobilden havale farklı şeylerdir.Mobil ödeme operatörünüzün size sağlamış olduğu ödeme seçeneğidir.
Mobil havaele ise telefon uygulamasından banka hesabına girerek sitemizde yer alan banka hesabına yapılan havaledir.

 

Klasgame hesabınıza banka kartınız ile para yükleyip alışveriş yapabilirsiniz.

 

GB satış talebinizi geçtikten sonra canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz işlemler tamamlandıktan sonra ise paranızı KLASGAME bakiyesi olarak alabilirsiniz.

 

Sitemizde küsuratlı GB alımı yapılmamaktadır.En az 10M alabilirsiniz.

 

Sitemize giriş yaptıktan sonra isminizin üzerine gelerek siparişlerim sekmesine tıklayıp sipariş durmunu öğrenebilirsiniz.

 

Sitemizdeki ödeme yöntemleri sayfasından ödeme yapmak istediğiniz bankanın altında masraf bedelleri belirtilmiştir.

 

Kredi Kartı ödemeleriniz 1-10 dakika içerisinde otomatik onaylanacaktır.

 

7/24 ürün alımı yapabilirsiniz.Ancak oyun parası (GB, Yang, Chip vb.) siparişleriniz yalnızca mesai saatleri içerisinde teslim edilmektedir. Teslimat süresi o anki yoğunluğa veya teknik aksaklıklara (Donanım arızası, Elektrik Kesinti vb.) bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

 

İade işleminizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.
    İADE ŞARTLARI
    1-) İade istediğiniz ödeme tutarı kadar bakiyeniz olmalıdır parça iade yapılamamaktadır.
    2-) Ödeme tarihinden itibaren 3 gün geçen ödemelerin iadesi yapılamamaktadır.
    3-) ATM'den kartsız işlem olarak yatırılan ödemelerin iadesi yapılamamaktadır.
    4-) Kredi kartı ve Banka kartı ile yapılan ödemelerin iadelerinin hesabınıza geri yansıması 3-14 iş günü sürebilmektedir.
    5-) Banka havalesi ile yapılan ödemelerin hesabınıza geri yansıması 3-5 iş günü sürebilmektedir.
    6-) İade işlemi talep edilen hesaplar iadesi yapıldıktan sonra şirket politikamız gereği hesap kullanıma kapatılacaktır.

 

Bazı kargolu ürünlerde siparişinizi verdiniz diyelim , biz kargoyu teslim edene kadar tabiki değiştirebilirsiniz. Fakat bunun için bize kullanıcı adınıza bağlı eposta adresinden info@klasgame.com adresimize yazı göndermeniz gerekmektedir.

Örnek Mail:  Konu : Adres Değişikliği   Mesaj: 01.01.2015 tarihinde satın almış olduğum  X ürününün teslimat adresini "..........."  adres olarak değiştirilmesini ve bu adrese gönderilmesini onaylıyorum.

Buradan banka hesabı ekleyerek nakit çekim işlemi yapabilirsiniz.
Tüm nakit talepleri mesai saatleri içerisinde, maksimum 1 saatte onaylanır.
 

BANKA HESABINA ÇEKİM İÇİN:
"Banka hesabı ekle" butonuyla IBAN ekledikten sonra banka hesabınıza nakit talep edebilirsiniz.
Banka hesabına yapılan nakit talepleriniz banka mesai saatleri içerisinde hafta içi (10:00 - 17:00) 1 saat içerisinde sonuçlanır.
1.500 TL altındaki çekimlerde sabit 5 TL,
1.500 TL üstü çekim işlemlerinde toplam çekim tutarının %1'i işlem ücreti olarak talep edilen meblağdan düşülür. 

PAPARA CÜZDANINA ÇEKİM İÇİN
Papara cüzdan hesap numaranızı ekleyerek nakit çekim işlemi yapabilirsiniz.
Papara nakit talepleriniz mesai saatlerimiz içerisinde 15 dk içerisinde onaylanır.
500 TL altındaki nakit taleplerinizde sabit 5 TL, 
500 TL üstündeki nakit taleplerinizde toplam çekim tutarının %1,5'u işlem ücreti olarak talep edilen meblağdan düşülür. 

 

Bu linkte banka hesap bilgilerimizi inceleyebilirsiniz. Atm işlemlerinde Kartsız işlem para yatırma hesaba para yatırma seçeneğinden Şube kodu ve hesap numarası girerek yatırabilirsiniz.Atmde kullandığınız Tc numarası ile sitede kayıtlı isim aynı olmalıdır.

 

Ödeme yapan ve bildirimi yapan kişi aynı olmalıdır. 
Herhangi bir farklılık durumunda ödeme onaylanmaz. 
Ödeme yapan kişinin sitemize kayıt olup doğru bilgiler ile ödeme bildirimi yapması gerekmektedir. 
Eğer bu işlemi yapamıyorsanız muhasebe@paytr.com 'dan işleme ait iade talebinde bulunabilirsiniz.

 

GB fiyatları pek çok parametreye göre sistem tarafından otomatik olarak sürekli güncellenmektedir. Fiyatlara manuel olarak müdahale yoktur ve fiyat hareketinin yönü tahmin edilemez. En ucuz fiyatlarla GB satın almak için KLASGAME’i takipte kalınız.

 

Almak istediğiniz goldbar ürününü sepetinize ekledikten veya hemen al butonuna tıkladıtan sonra adet girerek kaç adet alım yapabileceğinizi görebilirsiniz.

 

Dilediğiniz miktarı buraya tıklayarak size uygun ödeme seçeneğiyle KLASGAME'e ekleyebilir,ardından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

 

Dijital Epin kodlarında teslimat süresi anlık veya bazı ürünler için 1-5 dakikadır.
Oyun Parası (gb,yang,gold,chip) gibi ürünlerde o anki yoğunluğumuza göre teslimat süresi değişecektir. Elbette en erken sürede teslimatı yapmak için elimizden geleni yapacağız.

Bakiyeniz sitemize giriş yaptıktan sonra sol üst köşede isminizin yanında belirmektedir.

 

Klaspara alışverişlerinizden elde ettiğiniz bonus paralardır.Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

 

Sitemizde sağ üst köşede banka hesapları sekmesinde ödeme yapmış olduğunuz bankayı seçerek havale bildirimi yapabilirsiniz.

 

Paranızın hesabınıza geçmesi için ödeme bildirimi yapmalısınız.Ödeme bildirimleri olağan üstü olaylar dışında 1-15dk içinde onaylanmış olacaktır.Ödeme bildirimiz onaylandığında yukarıda ki bildirim ekranından görebilirsiniz.Ayrıca notification özelliğini aktif ederseniz bildirimi mail olarak alabilirsiniz.

 

Sitemizde yer alan Item ve Char ilanları KLASGAME’e ait değildir. İlanlar üyelerimiz tarafından eklenmektedir. KLASGAME, alıcı ve satıcı taraflar arasındaki güven köprüsünü oluşturmaktadır.

KLASGAME üzerinde yer alan Item ve Char ilanlarını görüntülemek için tıklayınız.

 

Başarısız ilan işlemlerinde,
Bir sonraki işlem için 24 saat beklemeniz gerekir efendim.
2. kez tekrar edilir ise 72 Saat , 
3. kez tekrar edilir ise süresiz olarak ilan işlemi yapmanız engellenir.

 

Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra sağ üst kısımda yer alan Bakiye Yükle butonuna tıklayın ve size en uygun ödeme yöntemini seçip ödeme bildir butonuna tıklayın yukarıda çıkacak alanı doldurup ödeme bildirimi yapabilirsiniz  en kısa süre içerisinde bakiyeniz KLASGAME hesabınıza yüklenecektir.

Profilim sekmesinde nakit işlemlerim altından bonus ödemeleri sekmesinde kazandığınız bonuslarını görebilir ve bonus talebinde bulunabilirsiniz.

 

Sitemize yapılan ödemeleri nakit talebi olarak çekemezsiniz.Ürün alabilirsiniz. Nakit talep işlemi yapabilmeniz için sitemize ürün satışı yapmış olmanız gerekmektedir. Minimum 10 TL şartıyla satmış olduğunuz tutar kadarını sitemizden çekebilirsiniz.

 

Bu Adresine girerek,
Bitcoin Satın Al kısmına satın almak istediğiniz TL miktarını veya Bitcoin Miktarını girip,
Bitcoin Satın Al butonuna basınız.
Bitcoin satın aldıktan sonra,
Bitcoin Gönder kısmından bitcoin adresinizi ve göndermek istediğiniz bitcoin miktarını girerek Bitcoin Gönder butonuna basınız.
( Tümünü aktar seçeneğinden tamamını gönderebilirsiniz.)

Sadece Havale-Eft ile ödeme yaparak bitcoin alabilirsiniz.

Tüm ödeme bildirimleriniz olağanüstü durumlar dışında maksimum 0-15 dakika içerisinde onaylanır.
Bildiriminizin belirtilen süreyi aştığını düşünüyorsanız, canlıdesteğe bağlanıp bilgi alabilirsiniz.

 

Sitemizde goldbar fiyatları mevcut stok/ server durumuna endeksli şekilde belirlenmektedir.Panelinizden takip ederek fiyatın size uygun olduğu anlarda alım-satım yapmanızı öneririz.

 

Öncelikle buraya tıklayarak sitemize üye olunuz.

Dilediğiniz miktarı buraya tıklayarak size en uygun ödeme seçeneğiyle KLASGAME’e ekleyebilir, ardından alışverişe başlayabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekleyip alabilirsiniz.

Sepete ekleme işleminizi tamamladıktan sonra ürünlerinizi sitemizin sağ üst köşesinde yer alan sepetim sekmesinin üzerine gelerek görüntüleyebilir ,isterseniz sepetim ikonunun üzerine geldikten sonra sepete git diyerek de aldığınız ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Geçmiş bakiye hareketlerimi nereden görebilirim?
Üye grişi yaptıktan sonra sol üst kısımda bulunan üye adınız üzerinden profilim sekmesi altında bakiye hareketlerime gidebilirsiniz.

 

Sitemizde sağ üst bölümde bulunan destek talebi oluştur kısmından sorununuzu ve bilgilerinizi girerek telefonla veya e-mail ile destek talep edebilirsiniz.

 

Sitemizde yer alan SSL sertifikaları, sağlayıcı sertifikaları, banka hesapları gibi alanları inceledikten sonra, 

Google,Bing,Yahoo,Yandex vb. arama motorları, yada sosyal medya üzerinden, araştırma yaptıktan sonra alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz efendim.

Kredi bilgileri hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir.Ödeme sistemleri firması aracılığıyla ödeme yapmaktasınız.

Bakiye yüklemesi yaptıktan sonra sitemizde sol üst köşedeki isminizin üzerine gelerek ödemelerim sekmesine gidiniz.Açılan pencerede ödeme işlemlerim sekmesi altında ki ödeme bildir butonuna tıklayınız ödemeyi yaptıgınız bankanızı sonra da ödeme miktarını girerek ödeme yap butonuna tıklayabilirsiniz.

 

Sitemizin sol üst köşesindeki kayıt ol butonuna tıklayarak bilgilerinizi girebilir ve üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

 

İlan üzerinde yazan site içi mesaj ve sms gönder seçeneğinden iletişime geçebilirsiniz.

Ödeme bildirimi yapmanız gerekir.Yapmış olduğunuz ödemelerin dekont veya makbuzunu kesinlikle saklamanızı öneriyoruz. Çünkü ödeme bildirimi yaparken makbuz - dekont üzerinde yer alan bilgilere ihtiyacınız olacak.

 

Ödeme bildirimi; KLASGAME’e yaptığınız ödemeleri, ödeme bildirimi ile KLASGAME bakiyenize yansıttığınız bir sistemdir.

Hayır. Klasgame üyeliği tamamen ücretsizdir.

 

Üye girişi yaptıktan sonra sol üst köşedeki isminizin üzerine gelerek profilim üzerinden telefon değişiklilği sekmesine geçebilirsiniz.

 

Mobil ödeme sadece kontörlü hatlar içindir.Kontörlü hatlarda operatör kesintisi %70 düzeyindedir.Sitemiz tarafından herhangi bir kesinti uygulanmamaktadır.Kesinti oranlarının yüksek olmasından dolayı tavsiye edilmemektedir.Alternatif olarak , kartsız işlemler menüsünden masraf almayan bankaları tercih etmenizi öneririz. ( Akbank , ZiraatBankası , KuveytTürk, Yapıkredi )

 

7/24 Havale/Mobil Havale/Kredi Kartı ödemesi yapabilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinde aranabilirsiniz onay için bu süre zarfında lütfen telefonunuzu açık konumda tutunuz.

 

Komisyon satıcıdan %12,5 oranında kesilir.
50 TL altı sabit komisyon tutarı 7.00 TL'dir.

Siteye giriş yaptıktan sonra üye isminiz üzerinden profilim sekmesine geçiş yapıp ilan ve satış işlemlerim altındaki goldbar satışlarım sekmesinden daha önceden yaptığınız golbar işlemlerinize ulaşabilirsiniz.

 

Hayır ,alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

 

Sitemizin sol üst köşesinde bulunan  üye girişi yap butonuna tıklayıp ardından açılan sayfada şifremi unuttum seçeneğine tıklayınız.Ardından sizden istenen mail bilginizi giridikten sonra mail adresinize gelen postadaki yönergeleri takip ederek şifre sıfırlama işlemini tamamlayabilirsiniz.

 

Yapılan nakit taleplerinizi siteye üye girişi yaptıktan sonra üye isminiz üzerinden profilim sekmesine geçip nakit işlemlerim altından nakit taleplerim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

 

Karakter satışlarında, alıcı ve aatıcıya SMS gider.
Satıcı teslimat süresi içerisinde gelip itemleri teslim etmekle yükümlüdür.
Alıcıda teslimat saati sonuna kadar satıcıyı beklemek durumundadır.
Alıcı ve satıcı canlı desteğe gelirler, karakter satışlarında Klasgame personeli oyuna girer karakteri kontrol eder.
Alıcıdan aldığı yeni bilgilerle karaktere ait şifreleri değiştirip alıcıya teslim eder.

 

Üye olup sipariş verirseniz klaspara kazanabilirsiniz, bizden sürekli alışveriş yapan bir kişi/kurumsanız üyelik statünüz yükseltir ürünleri daha ucuza alabilirsiniz.Site müşterileri arasında yapılacak hediye dağıtım çekilişleri olabilir bunlardan faydalanabilirsiniz.