Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

World of Warcraft Pet Satışlarımız Başladı! Pet Yetenekleri Ve Özellikleri

4Foglioverde tarafından yazıldı.Wow’taki pet’ler oyuna renk ve eğlence katan, oldukça minik, sevimli ve bir o kadar da çirkin olan dostlarımızdır. 


WoW’ın vahşi dünyasında wild (vahşi) petler ile mücadele edebilir ya da rakibinizin pet’i ile pet battle yapabilirsiniz. Eğer rakibin pet’i ile girmiş olduğunuz savaşı kazanırsanız oldukça fazla XP kazanırsınız.Ayrıca Pet Battle günlük görevlerini yaparsanız da oldukça fazla XP kazanabilirsiniz. World Of Warcraft’ın vahşi dünyasında tıpkı Pokemon’da olduğu gibi vahşi petler ile mücadele edebilirsiniz ve onları avlayabilirsiniz! Birbirinden farklı özellikleri olan bu minik ve sevimli dostlarımızın özelliklerini tek tek sıraladığımız makalemize göz atabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan oldukça uygun fiyatlı olan pet’leri inceleyebilirsiniz.


 


Whomper:


Bu küçük yaratık sevimli gözüksede unutmamanız gereken bir şey var! O bir canavar ve oldukça etkili bir pet! Snowball: Rakiplerine bir kartopu fırlatır ve 20 elemental hasar verir.

Deep Freeze: Rakiplerine 25 elemental hasar verir ve %25 ihtimal ile rakibini sersemletir.(1 Round sürer)

Flash Freeze: Rakipleri dondurur, rakiplerine 30 elemental hasar verir ve %25 yavaşlatma uygular.(5 round sürer)

Punch: Rakiplerine %20 humanoid hasar verir.(4 round sürer)

Cute Face:Yeteneklerden %25 şans ile sıyrılmanı sağlar. (4 round sürer)

Rampage: 25 Beast hasarı verir.( 3 round sürer)Argi:

Bir diğer sevimli pet’imiz ise Argi. Ve o kaos’u çok seviyor gibi gözüküyor! 


Gnaw:15 Beast hasar verir.+10 İlk kullanıcı saldırıları ek hasar verir.,

Gift of the Naaru: 40 Sağlık geri yükler.(4 round bekleme süresi)

Stampede: % 100 Vuruş şansı. İlk round’ta 146 critter hasarı İkinci turda 244 critter hasarı ve üçüncü turda ise 342 critter hasarına neden olan bir izdiham başlatır. İzdihamdan etkilenen rakipler 2 tur boyunca %50 daha fazla hasar alır.(Stampede 3 round sürer)

Horn Gore: %100 Hit vurma şansı.21 Beast hasarı verir.

Chew:370 critter hasarı.

Headbutt:4 Round boyunca %100 Hit hasar verir ayrıca kullanıldığı zaman 30 Beast hasar verir ve rakiplerini %25 sersemletme ihtimali verir

Blossoming Ancient:

Bir diğer pet’imiz ise Blossoming Ancient görüldüğü üzere o korkunç bir ağaç. Yetenek setleri ise harika ve oldukça efektif!Poisoned Branch: 12 elemental hasar verir.4 round boyunca 5 ek olarak elemental hasar vererek hedefi zehirler

Autumn Breeze: Tüm müttefiklerine 12 can geri kazandıran ve rakip takımın isabet şansını  2 tur boyunca %25  azaltır.

Stun Seed: Düşmana bir tohum eker. 3 turdan sonra tohum bir çiçek açar rakibin petinin 30 elemental hasar almasına ve 1 round boyunca sersemletilmesine sebep olur.

Ironbark: %100 Hit vuruş ihtimali sağlar. 15 elemental hasar verir. Ve her round başı rakipten alınan hasarı 1 azaltır.

Photosynthesis: Her round 6 can yeniler (5 Round) Güneşli havalarda bu etki ikiye katlanır.

Sunlight: %100 Hit vuruş şansı. Güneş ışını rakiplere çarparak 15 elemental hasar verir ve havayı 9 Round boyunca güneşli bir havaya dönüştürür. Güneşli bir günde tüm evcil hayvanların maksimum sağlığı %50 artar ve iyileştirme etkisi %25 artar.Brightpaw:

Biri bu korkunç kediyi durdursun! Brightpaw oldukça yırtıcı bir pet. Bir pet’te olması gereken tüm yetenekler mevcut ve oldukça asil!Arcane Blast: %100 Hit vuruş şansı. Düşmana 15 büyü hasarı verir. Her kullanıldığında hasar 5 artar. (Yalnızca 25 hasara kadar stacklenebilir)

Arcane Storm: %100 Hit hasar. Arcane winds sırasında petler sersemletilemez veya sabitlenemez.

Prowl: Hızınızı %30 azaltır fakat 2 round içinde yapacağınız saldırının hasarını %150 arttırır.

Bite: %100 Hit hasar. Rakipleri ısırır ve %20 beast hasar verir.

Arcane Dash: 5 round boyunca %100 Hit hasar. %40 Magic hasar verir ve %25 hedefleri sersemletme şansı verir.

Cute Face: Rakibin yeteneklerinden %25 ihtimalle sıyrılmanı sağlar.


Cap’m Crackers:

Cicikuş (!) Cap’m Crackers. Görüntüsüne aldanmamanız gereken bir pet daha olan Cap’m Crackers rakibe oldukça yüksek hasarlar verebiliyor, sakın onu sinirlendirmeyin!Alpha Strike: 15 uçan hasar verir. Artı olarak kullanıcı ilk vurursa 10 uçan hasar verir.

Flyby: 10 uçan hasar verir. 3 round boyunca rakibin aldığı hasarı %25 daha arttırır.

Warning Squawk: Kritik vuruş şansını %75 arttırır ve bu toplamda 3 tur sürer

Flurry: Düşmana 1 2 kez vurarak düşmana 10 Beast hasar verir.

Coin Toss:13 Büyü hasarı verir. Rakibi 3 tur boyunca açgözlü hedefi yapar. Açgözlü İken rakip %25 ek hasar verir rakip ise %50 daha fazla hasar alır.

Feathered Frenzy: 17.5 ila 32.5 hasar verir ve 1 tur boyunca çılgına döner.Pet çılgına döndüğünde ise vermiş olduğu hasar %50 artar.Cinder Kitten:

Cinder Kitten görünüm olarak ve etki olarak oldukça eğlenceli bir pet’tir. Ateş ile arası çok iyidir!Claw: Rakibine bir pençe atar ve 21 Beast hasar verir.

Immolate: %100 Hit hasar verir. Rakibe %12 elemental hasar verir.Rakip 4 round boyunca 5 yanma hasarı alır.

Prowl: %100 Hit hasar verir. Rakipleri 1-2 kez kırbaçlayarak 10 canavar hasarı verir.

Leap: %100 Hit hasar verir. Ayrıca 15 canavar hasarı verir ek olarak hızınızı 1 tur boyunca %100 arttırır.

Scorched Earth: 3 Round bekleme süresi. %100 Hit vuruş şansı.Yeri kavurur, her turda 9 tur boyunca 27 Dragonkin hasarı verir ve tüm aktif petlere 4 Dragonkin hasarı verir. Scorhed Earth sırasında tüm petler Burning olarak sayılır

Daisy:


Daisy oldukça uyuşuk fakat psişik yetenekleri olan harika bir pet! Pet savaşlarında kendisini de rakibini de uykuya daldırır.


Swipe: Rakibin petine 12 Beast hasar verir.

Nap Time: Petiniz uykuya dalar ilk turda 10 sağlık,ikincide 20 üçüncü turda ise 40 sağlık yeniler.

Lullaby: %100 Hit hasar şansı. Hedefin 2 tur boyunca uyumasını sağlar.

Sloth Strike: İlk iki turda yavaş yavaş güçlenir. Ve petiniz %25 daha az hasar alır. 

Sniff out: %100 Hit hasar şansı. Ayrıca 25 hasar verir ve savaş alanında herhangi bir nesneyi havaya kaldırır.

Cute Face: Bir saldırıdan sıyrılma ihtimalinizi %25 arttırır.


Dottie:

En sevimli petlerden biri olsan Dottie oldukça hızlı, etkili ve işlevsel bir pettir. Yetenek seti oldukça basit ve bir o kadar da eğlenceli!Bite Face: Hedefin suratına sıçrayarak anında 15 Beast hasar verir. Ve hızınızı 1 tur boyunca %100 arttırır.

Kick: %100 Hit hasar şansı. %15 Humanoid hasarı verir. Rakibe ilk saldırırsa rakip sersemler.

Cute Face: %25 yeteneklerden sıyrılma ihtimali sağlar.

Chew: Başlangıçta sabırla ot çiğner ve bir sonraki turda saldırınıza ek olarak 25 critter hasarı verir. Chew arka sıradan da hasar verebilir.


Headbutt: %100 Hit hasar şansı.Rakibe 30 Beast hasar verir ve %25 ihtimal ile rakibi sersemletir.


Bleat: Tüm müttefiklere %15 can veren bir şarkı söyler.


Lil’ Ragnaros:

Çoğu WoW oyuncusunun favori petlerinden biri olan Lil’ Ragnaros en komplike yetenek setine sahip petlerden biridir. Bu pet sevimliliği ile değil korkunç görünümüyle ön plana çıkmaktadır!Sulfuras Smash: 22 Elemental hasar verir.

Magma Trap: %100 Vuruş şansı. Yere bir tuzak yerleştirir. Rakipler her yetenek kullandıklarında tuzağı tetikleme şansına sahiptir. Rakip tuzağa bastığı zaman 20 elemental hasar verir ve 1 tur boyunca saldıramaz.

Flamethrower: Savaş alanını bir cehenneme çevirerek 15 elemental hasar verir. Ateş rakibi yakmaya devam eder ve 2 tur boyunca 5 elemental hasar verir.

Magma Wave: Düşmana 7 elemental hasar verir. Her iki takım tarafından oluşturulan nesneleri yok eder.

Conflagrate: 30 elemental hasar verir. Eğer rakip yanıyor ise ek olarak 10 hasar daha verir.

Sons of the Flame: 2 tur boyunca saldırıya uğramaz hale gelir. Bu süre boyunca rakibe saldırır ve her turda 5 elemantal hasar verir.


Lucky Quilen Cub:


Bu sevimli dostumuz ise savaşlardan sıyrılma ve iyileştirme gibi etkileri olan ve oldukça basit bir yetenek kitine sahip bir diğer Pet’tir.Bite: Rakibi ısırır ve 20 beast hasar verir.

Perk Up: 28 sağlığı geri yükler ve petinizin sağlığını 9 tur boyunca seviye başına 5 arttırır.

Burrow: Oyuk yerin altında bir tur boyunca saldırıya uğramaz hale gelir. Bir sonraki turda rakibe saldırır ve 30 beast hasar vurur.

Comeback:15 Critter hasar verir. Eğer canınız hedeften daha az ise 10 ekstra hasar verir.

Bruied Treasure: Sağlığınızın %25’ini geri kazandırır.Mischief:

Mischief gerçek bir yaban kedisi! Bu Petin de yetenek seti oldukça basit ve etkili. Bu sevimli pet’in bir yaban kedisi olduğunu unutmayın!Bite: Rakibini ısırır ve 20 Beast hasar verir.

Fel Immolate: Rakibe 12 Elemental hasar verir. Ek olarak 4 tur boyunca 5 ek yanma hasarı verir.

Forbading Corse: %100 Hit vuruş şansı.4 tur boyunca rakibin saldırı hızını %25 yavaşlatır. 

Pounce: Kullanıcı önce vurursa 17 Beast hasar ve ek olarak 8 Beast hasarı daha verir.

Crouch: 3 tur boyunca alınan tüm hasarı %50 azaltır.

Chaos Nova: Rakibe 15 Elemental hasar verir.Ve arka saftaki petlere 9 elemantal hasar verir.


Panderan Monk:

Panderan Monk’ın dövüş yeteneği oldukça iyidir. Görüntü ve yetenek seti olarak bakıldığı zaman düellocu bir pet olduğu rahatlıkla anlaşılabilir.


Jab: Rakibe 21 Humanoid hasar verir.

Focus Chi: Bir sonraki atağınızın hasarını %100 arttırır.

Fury of 1,000 Fists: 4 round boyunca %100 Hit vuruş şansı ve 30 Humanoid hasar verir. Eğer hedef kör ise sersemletme şansı %100 olur.

Takedown: Rakibi yere sererek 18 Humanoid hasarı verir. Eğer hedef sersemletilmiş ise iki kat hasar verir.

Staggered Steps: Saldırıları savuşturur ve alınan tüm hasarı 2 tur %50 azaltır.


Shadow:

Bu sevimli pet’inde psişik yetenekleri bulunuyor. Diğer petlere nazaran daha komplike bir yetenek seti olduğunu, yetenek seti açıklamalarını okuyarak öğrenebilirsiniz!


Shadow Shock: Rakibi karanlık enerji ile şok eder ve 22 Undead hasarı verir. (%100 Hit şansı)

Void Portal: Bir portaldan atlar ve rakibin saldırısından sıyrılır fakat kendisine 20 büyü hasarı verir.

Call Darkness: Savaş alanına bir gölge düşer ve 45 insansı hasar verir ve havayı 5 tur boyunca karanlığa çevirir. Karanlık sırasında tüm petler kör olur ve petlerin iyileştirmesi %50 azalır.

Solar Beam: 40 Elemental hasar verir ve havanın güneşli olması durumunda ekstra 20 hasar verir. 

Light: Düşmanın gözünü kamaştıran bir ışıkla kaplayarak 20 büyü hasarı verir. Eğer hedef kör ise iki kat hasar verir.

Flash: %100 Hit şansı. 10 Büyü hasar verir ve hedefi kör eder. İsabe şansını 2 tur boyunca %50 arttırır.


Bu pet’in ise güneşli havalar ile arası oldukça iyi. Güneş ışını ile bazı yetenekleri oldukça güçlenir. Oldukça efektif bir pet olan Aspects rakibin canını oldukça yakabilir!


Claw: Düşmanı pençe atar ve 21 Beast hasar verir.

Sunlight: Güneş ışını tüm rakiplere çarparak 15 Elemental hasar verir ve havayı 9 tur boyunca havayı güneşli hale getirir. Güneşli bir günde tüm petlerin maksimum sağlığı %50 artar ve yapılan iyileştirme %25 artar.

Surge of Light: 25 insansı hasar verir ve 1 tur boyunca sersemletme şansını %100’e çıkartır.

Breath: Düşmanı boğar ve 21 Dragonkin hasarı verir.

Deflection: Kullanıldığı tur sırasında yapılan düşman saldırılarını engeller.

Solar Beam: Anında 40 Elemental hasarı verir ve güneş ışığı olması durumunda 20 ek hasar verir. 


Twilight:

Ve gelelim sonuncu petimize… Bu petin de sevimli ve korkak görünümünün ardında kocaman bir canavar yatıyor! Pounce: 17 Canavar hasarı verir. 

Spore Shrooms: Rakip takımın yanına bir mantar yerleştirir. 2 tur boyunca büyür. Ardından spor bulutu salar. Spor bulutu ön pete bulaşır ve rakibe 3 tur boyunca 20 elemental hasar verir.

Drain Power: 10 Magic hasar verir. Rakipten almış olduğunuz hasarı %25 azaltır. Ve 2 tur boyunca kullanıcıların hasarını %25 arttırır. 

Twilight Fire: Anında 15 Elemental hasar verir. Rakip 2 tur boyunca yanar ve ek olarak 7 elemental hasar alır.

Surge Of Light: Rakibi bir ateş sütunu ile patlatır ve 25 humanoid hasar verir. 1 tur boyunca rakibi %25 oran ile sersemletebilir.Eğer hava karanlık ise sersemletme oranı %100 olur.

Call Darkness: Savaş alanına bir gölge düşer ve 45 insansı hasar verir ve havayı 5 tur boyunca karanlığa çevirir. Karanlık sırasında tüm petler kör olur ve alınan tüm iyileştirmeler %50 azalır.

Yorum Yap

BlackDesert  2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

BlackDesert 2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

Yaz Sezonu Başlıyor.Balıkçılık temalı İlk Bahar Sezonu'nu geride bırakırken, bu sezonu Eğitim temasıyla açıyoruz.Özellikle Sezon Pasosu aracılığıyla macera yoldaşı bir At elde edebileceğiniz “At A..

25.05.2023 03:08
0 görüntülenme
Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Yerli oyun Rise Online World topluluğu, 1'inci yıl dönümünü oyunseverlerle birlikte kutladı.Bebek Sahil'de gerçekleştirilen etkinliğe Özge Ulusoy, Ece Seçkin gibi ünlü isimlerin yanı sıra sosy..

18.05.2023 01:19
0 görüntülenme
KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

Ünlü bilgisayar oyuncusu olan ve uzun bir süredir de Kozmik Karınca Youtube kanalını yürüten Cem Ceyhan  KLASGAME ailesine katıldı.Hadi hep birlikte kendisi biraz tanıyalım.Kozmik karınca an itibariyl..

17.05.2023 23:57
0 görüntülenme
Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Genel DüzenlemelerOyuna giriş yapan yada ölünce kalkan karakterlere, yaratıkların hasar verme sorunu düzeltildi.AH ve normal pazar sisteminde yanlış Tax değeri gösterme sorunu düzeltildi.Teleporting P..

11.05.2023 01:33
0 görüntülenme
Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Valve, geçtiğimiz hafta boyunca Steam Türkiye üzerinden en çok satılan oyunları paylaşıldı. 25 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasındaki toplam gelire göre en çok satan oyun Counter-Strike: Global Offensiv..

03.05.2023 02:02
0 görüntülenme
VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT yeni bölümü yakında geliyor. Bölüm 6 Kısım 3 yaklaşırken, yeni gelecek olan Arcade seti de sızdırıldı. Yepyeni bir savaş bileti ve yeni bir silah seti gelecek ve yeni gelecek setin adı Radian..

27.04.2023 05:22
0 görüntülenme
Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen FPS oyunu olan Counter Strike, ülkemiz dahil tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Son olarak Counter Strike: Global Offensive oyunun..

12.04.2023 01:25
0 görüntülenme
Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!26 Mart tarihine kadar sürecek olan açık beta, Barbarian, Rogue Sorcerer ve Necromancer sınıfları kullanılabiliyor. Oyuncular Prologe ve Act 1'i oynama şansına sahip olab..

26.03.2023 17:17
0 görüntülenme
Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!Merhaba Rise Online oyuncuları,Yerli PC oyunları üreten oyun stüdyosu deyince aklımızda pek fazla isim canlanmıyor. Rokogame canlanan bu nadir isimlerden birisi. Kur..

23.03.2023 18:21
0 görüntülenme
DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

Dora Özsoy, 1993 yılında İstanbul, Türkiye'de doğmuştur. Kartal Anadolu Lisesi'nde okuduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliğinden mezun olmuştur. Kariyerine Youtube üzerinden..

20.03.2023 19:23
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.