Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

VALORANT'A YENİ AJAN GELİYOR: KAY/O

Krea tarafından yazıldı.

VALORANT YENİ AJAN: KAY/O 

Riot Games yeni güncellemeyle birlikte oyunculara pek çok yeniliğin yanında yeni ajan KAY/O sunuluyor. Yeni ajan KAY/O, radyantları etkisiz hale getirmek için üretilmiş bir savaş makinesi. 22 Haziran’da oyuncularla buluşacak yeni ajan, düşmanlara karşı sistemsel arızalar yapıyor. Bu sistemsel arızalar ile düşmanların yeteneklerini sindirerek karşı koyma yetisini bastırıp hem kendisini hem de takım arkadaşlarını koruyor.VALORANT, YENİ AJANI KAY/O’NUN YETENEKLERİ 

(E) Sarsıcı bir bıçak atar ve çarptığı ilk yüzeyde oluşturduğu alan içerisinde kalan karakterler yetenek kullanamaz. 

(C) Kısa menzilli bir flaş bombası atar. Kör edici bomba kısa bir süre sonra patlayarak görüş menzili içinde bulunan herkesi kör eder.

(Q) Aynı bıçak gibi bir bomba niteliğinde şarapnel fırlatır ve düştüğü zeminde birden fazla patlar. Tam merkezinde bulunanlara neredeyse ölümcül hasar verir.

(X) Kullandığında ajan güçlenir mermilerin vuruş gücü artar ve eğer vurulursa takım arkadaşları tarafından belli bir süre içinde geri canlandırılabiliyor.

Önemli Mekanikleri 

Kör edici bombaya sağ tıklamak, sadece 1 saniye etkinleşme süresine sahip yüklü bir bomba atar. Sol tıklamaksa 1,6 saniye etkinleşme süresine sahip bir bomba atar.KARAKTER ANALİZİ 

Yeni ajan KAY/O’yu genel hatları ve özellikleriyle beraber değerlendirirsek birçok oyuncunun takımında görmek isteyebileceği bir karakter olmuş.

Yeteneklerini değerlendirmek istersek “E” yeteneği ile kolaylıkla info alınabildiğinden bahsedebiliriz. Bıçağı info almak istediğimiz alana doğru fırlattığımızda o alanda bulunan biri olup olmadığı bilgisine ulaşabiliriz. Buda rakip takım ajanlarının yeteneklerini kısıtlamakla yetinmediğini aynı zamanda onların konumunun da infosunu bize vererek yeteneklerin kısıtlandığı andan yararlanabilmemize yardımcı oluyor. 

Q yeteneğine geldiğimizde 2 adet CS GO’dan anımsayacağımız bomba tarzında flaşı ile farklı bir hava katıyor Valorant’a. Bu flaşlar duvardan sektirilerek atılabiliyor. Buda demek oluyor ki rakibin olduğunu düşündüğünüz alana, direkt oyuncunun karşısına çıkıp kendinizi tehlikeye atarak kör etmek yerine duvardan sektirerek kendinizi göstermeden kör edebiliyorsunuz. Tabi ki bu özellik KAY/O ajanını oynayan oyuncuya ciddi bir can güvenliği avantajı sağlıyor. 

C yeteneği ise Killjoy’un sarmal bombasını anımsatıyor. Oyuncunun şarapneli attığı yerde defalarca patlayarak rakip oyuncuya ölümcül hasarlar vererek oradan uzaklaşmaya zorluyor. Bir alana sokmak istemediğimizde geliş yoluna atarak biraz daha zaman kazanabilir veya direkt oradan uzaklaştırabiliriz. 

Ultisi ise çok ultra özelliklere sahip birden fazla özellik entegre edilmiş. Düşmanlar için fazlasıyla problem yaratabilecek olan ulti ile ajan sadece tek bir özelliğe değil aynı anda birden fazla özelliğe sahip olmuş oluyor. Öncelikle ultiyi açtıktan sonra mermilerinin hızı ve gücü artıyor. Etrafa yolladığı dalgalarla ise çevresinde o dalgalar içine giren rakip ajanların konumunu ortaya çıkarıyor. Ultiyi açtıktan sonra asıl önemli olan özelliği ise öldükten sonra 15 saniye içerisinde tekrardan arkadaşları taraftan canlandırılabiliyor olması. Yani ultiyi açtıktan sonra hiç kimsenin çok karşılaşmak istemeyeceği bir karakter olacak KAY/O.  

Evet yeni ajan KAY/O çok özellikli komplike bir ajan ancak herkesin kolay kolay oynayabileceği bir karakter değil. Skilleri biraz daha karşı takımı etkisizleştirmeye yönelik olan ve daha çok ajanı oynayan oyuncunun kendi aim yeteneklerini kullandırmayı amaçlayan  bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Valorant, aslında bir nevi sadece karakter özellikleri ile değil artık oyuncuların yeteneğiyle de ön plana çıkan oyun olma yolunda çok önemli bir adım attığını net bir şekilde KAY/O ile gösterdi. 
Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.