Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

VALORANT'A YENİ AJAN GELİYOR: KAY/O

Krea tarafından yazıldı.

VALORANT YENİ AJAN: KAY/O 

Riot Games yeni güncellemeyle birlikte oyunculara pek çok yeniliğin yanında yeni ajan KAY/O sunuluyor. Yeni ajan KAY/O, radyantları etkisiz hale getirmek için üretilmiş bir savaş makinesi. 22 Haziran’da oyuncularla buluşacak yeni ajan, düşmanlara karşı sistemsel arızalar yapıyor. Bu sistemsel arızalar ile düşmanların yeteneklerini sindirerek karşı koyma yetisini bastırıp hem kendisini hem de takım arkadaşlarını koruyor.VALORANT, YENİ AJANI KAY/O’NUN YETENEKLERİ 

(E) Sarsıcı bir bıçak atar ve çarptığı ilk yüzeyde oluşturduğu alan içerisinde kalan karakterler yetenek kullanamaz. 

(C) Kısa menzilli bir flaş bombası atar. Kör edici bomba kısa bir süre sonra patlayarak görüş menzili içinde bulunan herkesi kör eder.

(Q) Aynı bıçak gibi bir bomba niteliğinde şarapnel fırlatır ve düştüğü zeminde birden fazla patlar. Tam merkezinde bulunanlara neredeyse ölümcül hasar verir.

(X) Kullandığında ajan güçlenir mermilerin vuruş gücü artar ve eğer vurulursa takım arkadaşları tarafından belli bir süre içinde geri canlandırılabiliyor.

Önemli Mekanikleri 

Kör edici bombaya sağ tıklamak, sadece 1 saniye etkinleşme süresine sahip yüklü bir bomba atar. Sol tıklamaksa 1,6 saniye etkinleşme süresine sahip bir bomba atar.KARAKTER ANALİZİ 

Yeni ajan KAY/O’yu genel hatları ve özellikleriyle beraber değerlendirirsek birçok oyuncunun takımında görmek isteyebileceği bir karakter olmuş.

Yeteneklerini değerlendirmek istersek “E” yeteneği ile kolaylıkla info alınabildiğinden bahsedebiliriz. Bıçağı info almak istediğimiz alana doğru fırlattığımızda o alanda bulunan biri olup olmadığı bilgisine ulaşabiliriz. Buda rakip takım ajanlarının yeteneklerini kısıtlamakla yetinmediğini aynı zamanda onların konumunun da infosunu bize vererek yeteneklerin kısıtlandığı andan yararlanabilmemize yardımcı oluyor. 

Q yeteneğine geldiğimizde 2 adet CS GO’dan anımsayacağımız bomba tarzında flaşı ile farklı bir hava katıyor Valorant’a. Bu flaşlar duvardan sektirilerek atılabiliyor. Buda demek oluyor ki rakibin olduğunu düşündüğünüz alana, direkt oyuncunun karşısına çıkıp kendinizi tehlikeye atarak kör etmek yerine duvardan sektirerek kendinizi göstermeden kör edebiliyorsunuz. Tabi ki bu özellik KAY/O ajanını oynayan oyuncuya ciddi bir can güvenliği avantajı sağlıyor. 

C yeteneği ise Killjoy’un sarmal bombasını anımsatıyor. Oyuncunun şarapneli attığı yerde defalarca patlayarak rakip oyuncuya ölümcül hasarlar vererek oradan uzaklaşmaya zorluyor. Bir alana sokmak istemediğimizde geliş yoluna atarak biraz daha zaman kazanabilir veya direkt oradan uzaklaştırabiliriz. 

Ultisi ise çok ultra özelliklere sahip birden fazla özellik entegre edilmiş. Düşmanlar için fazlasıyla problem yaratabilecek olan ulti ile ajan sadece tek bir özelliğe değil aynı anda birden fazla özelliğe sahip olmuş oluyor. Öncelikle ultiyi açtıktan sonra mermilerinin hızı ve gücü artıyor. Etrafa yolladığı dalgalarla ise çevresinde o dalgalar içine giren rakip ajanların konumunu ortaya çıkarıyor. Ultiyi açtıktan sonra asıl önemli olan özelliği ise öldükten sonra 15 saniye içerisinde tekrardan arkadaşları taraftan canlandırılabiliyor olması. Yani ultiyi açtıktan sonra hiç kimsenin çok karşılaşmak istemeyeceği bir karakter olacak KAY/O.  

Evet yeni ajan KAY/O çok özellikli komplike bir ajan ancak herkesin kolay kolay oynayabileceği bir karakter değil. Skilleri biraz daha karşı takımı etkisizleştirmeye yönelik olan ve daha çok ajanı oynayan oyuncunun kendi aim yeteneklerini kullandırmayı amaçlayan  bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Valorant, aslında bir nevi sadece karakter özellikleri ile değil artık oyuncuların yeteneğiyle de ön plana çıkan oyun olma yolunda çok önemli bir adım attığını net bir şekilde KAY/O ile gösterdi. 
Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ 'BAŞKALAŞIM'

VALORANT YENİ SETİ 'BAŞKALAŞIM'

BAŞKALAŞIM SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Operator – Classic – Guardian– Spectre ve yeni tür bir bıçak ile bizlere!!Setimizin fiyatı sadece: 3.500VP!Sizler için set’e ait içeriklerin..

24.09.2023 12:32
0 görüntülenme
VALORANT 7.05 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.05 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.05 YAMA NOTLARI AJAN GÜNCELLEMELERİASTRAAstral Yolcu (X)Astra artık Astral Yolcu halindeyken fiziksel olarak bulunduğu konumdaki sesleri duyabilecek.HARİTA GÜNCELLEMELERİSUNSETSunset artık ..

14.09.2023 09:24
0 görüntülenme
YENİ EJDER BUYRUĞU SETİ!!!

YENİ EJDER BUYRUĞU SETİ!!!

YENİ EJDER BUYRUĞU SETİ!!!VALORANT yeni seti tanıtıldı: Ejderin BuyruğuVALORANT Bölüm 7 Kısım 2’ında geliceği duyrulan seti 8700VP olarak yayına sunuldu.İşte setin içerisindekiler: Ejder Buyruğu : Jud..

01.09.2023 03:05
0 görüntülenme
Diablo IV’ün Kan Sezonu Adlı İkinci Sezonu Yolda!

Diablo IV’ün Kan Sezonu Adlı İkinci Sezonu Yolda!

Geçtiğimiz günlerde 23 Ağustos 2023 tarihinde yapılan Gamescom etkinliğinde Diablo IV için yeni sezonun ön gösterimi yapıldı. 12 Milyon oyuncuya ulaştığını belirten Rog Fergusson aynı zamanda oyuncula..

26.08.2023 10:58
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ 'HAYALPEREST'

VALORANT YENİ SETİ 'HAYALPEREST'

HAVALPEREST SETİ OYUNDA!Toplamda 6 parçadan oluşan bu set içerikleri ekstra geliştirilebilir olmasa da koleksiyonerler için biçilmez kaftan!Operator – Classic – Judge – Phantom – 2 adet uğurluk ve har..

26.08.2023 08:46
0 görüntülenme
VALORANT 7.04 Yama Notları

VALORANT 7.04 Yama Notları

EDİTÖRÜN NOTU:Bu yazıda Bölüm 07 Kısım 02'nin başlamasıyla oyunda göreceğimiz ajan dengelemelerine bakıyoruz. Yama notlarının bütün güncellemeleri içeren tam sürümü önümüzdeki hafta yayınlanacak.J..

26.08.2023 04:21
0 görüntülenme
EPİC GAMES'İN BU HAFTA ÜCRETSİZ VERECEĞİ OYUNLAR BELLİ OLDU!

EPİC GAMES'İN BU HAFTA ÜCRETSİZ VERECEĞİ OYUNLAR BELLİ OLDU!

EPİC GAMES 22 MİLYON OYUNCUYA SAHİP 179 TL DEĞERİNDEKİ OYUNU ÜCRETSİZ OLARAK VERECEĞİNİ BELİRTTİEpic Games 22 milyon oyuncuya sahip 179 TL değerindeki The Elder Scrolls Online’ı Ücretsiz olarak verece..

20.07.2023 12:37
0 görüntülenme
Valorant Alaz Kapsül Kaç VP

Valorant Alaz Kapsül Kaç VP

Valorant nihayet Çin'de yayınlanıyor ve Riot, lansmanını kutlamak için Çin sunucularında oynayan oyuncuların satın alabileceği sınırlı sayıda Alaz Kapsül paketini duyurdu.Bu paket Mağaza'ya ve..

19.07.2023 10:01
0 görüntülenme
Diablo4 ile İlgili Hızlı SSS ve Temel Bilgiler

Diablo4 ile İlgili Hızlı SSS ve Temel Bilgiler

DİABLO 4 İÇİN BU HAFTANIN EN'LERİOyun keyfinizi donma olmadan yaşamak için önerilerimiz! : Oyun bazı sistemler için daha düşük ayarlarda daha iyi çalışabilir, kullanılabilir disk alanı miktarını a..

13.07.2023 11:48
0 görüntülenme
DEVASA AÇIK DÜNYA OYUNU DDOS SALDIRISINA UĞRADI!

DEVASA AÇIK DÜNYA OYUNU DDOS SALDIRISINA UĞRADI!

Albion Online, Kalıcı DDoS Saldırıları ve Bağlantı Sorunlarıyla Mücadeleye Devam ediyor.Albion Online, son zamanlarda devam eden Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) saldırıları nedeniyle önemli zorluklarla..

12.07.2023 17:40
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.