Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

VALORANT'A YENİ AJAN GELİYOR: KAY/O

Krea tarafından yazıldı.

VALORANT YENİ AJAN: KAY/O 

Riot Games yeni güncellemeyle birlikte oyunculara pek çok yeniliğin yanında yeni ajan KAY/O sunuluyor. Yeni ajan KAY/O, radyantları etkisiz hale getirmek için üretilmiş bir savaş makinesi. 22 Haziran’da oyuncularla buluşacak yeni ajan, düşmanlara karşı sistemsel arızalar yapıyor. Bu sistemsel arızalar ile düşmanların yeteneklerini sindirerek karşı koyma yetisini bastırıp hem kendisini hem de takım arkadaşlarını koruyor.VALORANT, YENİ AJANI KAY/O’NUN YETENEKLERİ 

(E) Sarsıcı bir bıçak atar ve çarptığı ilk yüzeyde oluşturduğu alan içerisinde kalan karakterler yetenek kullanamaz. 

(C) Kısa menzilli bir flaş bombası atar. Kör edici bomba kısa bir süre sonra patlayarak görüş menzili içinde bulunan herkesi kör eder.

(Q) Aynı bıçak gibi bir bomba niteliğinde şarapnel fırlatır ve düştüğü zeminde birden fazla patlar. Tam merkezinde bulunanlara neredeyse ölümcül hasar verir.

(X) Kullandığında ajan güçlenir mermilerin vuruş gücü artar ve eğer vurulursa takım arkadaşları tarafından belli bir süre içinde geri canlandırılabiliyor.

Önemli Mekanikleri 

Kör edici bombaya sağ tıklamak, sadece 1 saniye etkinleşme süresine sahip yüklü bir bomba atar. Sol tıklamaksa 1,6 saniye etkinleşme süresine sahip bir bomba atar.KARAKTER ANALİZİ 

Yeni ajan KAY/O’yu genel hatları ve özellikleriyle beraber değerlendirirsek birçok oyuncunun takımında görmek isteyebileceği bir karakter olmuş.

Yeteneklerini değerlendirmek istersek “E” yeteneği ile kolaylıkla info alınabildiğinden bahsedebiliriz. Bıçağı info almak istediğimiz alana doğru fırlattığımızda o alanda bulunan biri olup olmadığı bilgisine ulaşabiliriz. Buda rakip takım ajanlarının yeteneklerini kısıtlamakla yetinmediğini aynı zamanda onların konumunun da infosunu bize vererek yeteneklerin kısıtlandığı andan yararlanabilmemize yardımcı oluyor. 

Q yeteneğine geldiğimizde 2 adet CS GO’dan anımsayacağımız bomba tarzında flaşı ile farklı bir hava katıyor Valorant’a. Bu flaşlar duvardan sektirilerek atılabiliyor. Buda demek oluyor ki rakibin olduğunu düşündüğünüz alana, direkt oyuncunun karşısına çıkıp kendinizi tehlikeye atarak kör etmek yerine duvardan sektirerek kendinizi göstermeden kör edebiliyorsunuz. Tabi ki bu özellik KAY/O ajanını oynayan oyuncuya ciddi bir can güvenliği avantajı sağlıyor. 

C yeteneği ise Killjoy’un sarmal bombasını anımsatıyor. Oyuncunun şarapneli attığı yerde defalarca patlayarak rakip oyuncuya ölümcül hasarlar vererek oradan uzaklaşmaya zorluyor. Bir alana sokmak istemediğimizde geliş yoluna atarak biraz daha zaman kazanabilir veya direkt oradan uzaklaştırabiliriz. 

Ultisi ise çok ultra özelliklere sahip birden fazla özellik entegre edilmiş. Düşmanlar için fazlasıyla problem yaratabilecek olan ulti ile ajan sadece tek bir özelliğe değil aynı anda birden fazla özelliğe sahip olmuş oluyor. Öncelikle ultiyi açtıktan sonra mermilerinin hızı ve gücü artıyor. Etrafa yolladığı dalgalarla ise çevresinde o dalgalar içine giren rakip ajanların konumunu ortaya çıkarıyor. Ultiyi açtıktan sonra asıl önemli olan özelliği ise öldükten sonra 15 saniye içerisinde tekrardan arkadaşları taraftan canlandırılabiliyor olması. Yani ultiyi açtıktan sonra hiç kimsenin çok karşılaşmak istemeyeceği bir karakter olacak KAY/O.  

Evet yeni ajan KAY/O çok özellikli komplike bir ajan ancak herkesin kolay kolay oynayabileceği bir karakter değil. Skilleri biraz daha karşı takımı etkisizleştirmeye yönelik olan ve daha çok ajanı oynayan oyuncunun kendi aim yeteneklerini kullandırmayı amaçlayan  bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Valorant, aslında bir nevi sadece karakter özellikleri ile değil artık oyuncuların yeteneğiyle de ön plana çıkan oyun olma yolunda çok önemli bir adım attığını net bir şekilde KAY/O ile gösterdi. 
Yorum Yap

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

"League of Legends geliştiricisi Riot Games sosyal mühendislik üzerinden saldırıya uğrayınca önemli güncellemeler de aksadı. Ahri güncellemesinin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu. ",League of Legends..

24.01.2023 14:49
0 görüntülenme
Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oyun mağazasında yerini alacak olan yeni premium skin koleksiyonu Yıldız Belası (Arax..

11.01.2023 03:43
0 görüntülenme
YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

Her yıl sonu iple çektiğimiz o an geldi çattı! Steam'e rakip olarak görülen Epic Games, bu yıl da geleneği bozmadı. Epic Games, her sene olduğu gibi bu sene de aralık 15 tarihinden başlayarak her ..

14.12.2022 13:05
0 görüntülenme
Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.