Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Legends Of Runeterra (LOR) 2.10.0 Yama Notları

DeathNote tarafından yazıldı.


Legends Of Runeterra (LOR) 2.10.0 Yama Notları!


Asıl büyük yamadan önceki son küçük güncelleme notları burada! Büyük güncelleme 30 haziran tarihinde kapımızı çalacak.


Bu küçük güncelleme ile gelecek olan kozmetik içerikler aşağıdaki şekilde.


HAVUZ PARTİSİ TALIYAHSEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİAyrıca Taliyah için yeni bir seviye atlama animasyonu mevcut!


HAVUZ PARTİSİ DRAVENSEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİHAVUZ PARTİSİ FIORASEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİHAVUZ PARTİSİ HEIMERDINGER


SEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİHAVUZ PARTİSİ ZOESEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİHAVUZ PARTİSİ TARICSEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİOyun tahtalarında ise bir adet görsel bulunuyor. Karşınızdaaaaa, EFSANELER GÖLÜ!Bu yama ile birlikte bir de yeni muhafızımız bulunuyor: DALGA YÜZÜCÜSÜ FEN


Deniz kızlarının görüldüğüne dair efsanelerin temelinde manatilerin yattığı düşünülüyor ama… bizim başka bir teorimiz var.


Bu muhafız Sahil Sefası Paketi’ne özeldir.Yine güncelleme ile gelen iki adet muhteşem kart sırtları bulunuyor!


HAVUZ PARTİSİ TALIYAH VE HAVUZ PARTİSİ HEIMERDINGERTabii ki her yamada olmazsa olmazımız, iki adet yeni ifade yolda!Güncellemenin son içerikleri PAKETLER VE HATA GÜNCELLEMELERİ


SAHİL SEFASI PAKETİ:


2205 LoRa’ya mağazadan alınabilir. Paket içeriği aşağıdaki şekilde:


- Efsaneler Golü Oyun Tahtası

- Dalga Yüzücüsü Fen

- Bir Nefes Alayım İfadesi

- Haberleşiriz İfadesi

- Havuz Partisi Taliyah Kart Sırtı


________________________________________


HAVUZ PARTİSİ PAKETİ:


5272 LoRa’ya mağazadan alınabilir. Paket içeriği aşağıdaki şekilde:


- Havuz Partisi Heimerdinger

- Havuz Partisi Draven

- Havuz Partisi Taric

- Havuz Partisi Zoe

- Havuz Partisi Taliyah

- Havuz Partisi Fiora


Hata Güncellemeleri ise aşağıdaki şekilde:


- Birden fazla Ashe ile saldırmak, artık birden fazla hedefi doğru şekilde birden fazla hedefe buz tutturuyor.

- Aurelion Sol ile yakarmak artık 3 kartı da rakibin bakış açısından aynı anda doğru bir şekilde gösteriyor.

- Işık ve Gölge Meydan Okuması’nda ilerlemeyi engelleyen bir sorun giderildi.

- Bazen Katliam Limanı tarafından oluşturulan birimlerin saldırmasını yada karşılamasını engelleyen bir hata giderildi.

- Draven’ın Mezara Göm’den çıkınca hatalı şekilde seviye atlamasına sebep olan bir hata düzeltildi.

- Yasuo’nun çatışma sırasında normal vuruş yaparken hatalı şekilde yetenek efektlerini oynatmasına sebep olan bir hata giderildi. 

- Bazı kart metinlerinde açıklamalar düzeltildi.


Sitemiz üzerinden, indirimli ve uygun fiyatlara LoRa alımı yapmak için aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. 
Yorum Yap

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

"League of Legends geliştiricisi Riot Games sosyal mühendislik üzerinden saldırıya uğrayınca önemli güncellemeler de aksadı. Ahri güncellemesinin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu. ",League of Legends..

24.01.2023 14:49
0 görüntülenme
Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oyun mağazasında yerini alacak olan yeni premium skin koleksiyonu Yıldız Belası (Arax..

11.01.2023 03:43
0 görüntülenme
YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

Her yıl sonu iple çektiğimiz o an geldi çattı! Steam'e rakip olarak görülen Epic Games, bu yıl da geleneği bozmadı. Epic Games, her sene olduğu gibi bu sene de aralık 15 tarihinden başlayarak her ..

14.12.2022 13:05
0 görüntülenme
Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.