Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Legends Of Runeterra (LOR) 2.10.0 Yama Notları

DeathNote tarafından yazıldı.


Legends Of Runeterra (LOR) 2.10.0 Yama Notları!


Asıl büyük yamadan önceki son küçük güncelleme notları burada! Büyük güncelleme 30 haziran tarihinde kapımızı çalacak.


Bu küçük güncelleme ile gelecek olan kozmetik içerikler aşağıdaki şekilde.


HAVUZ PARTİSİ TALIYAHSEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİAyrıca Taliyah için yeni bir seviye atlama animasyonu mevcut!


HAVUZ PARTİSİ DRAVENSEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİHAVUZ PARTİSİ FIORASEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİHAVUZ PARTİSİ HEIMERDINGER


SEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİHAVUZ PARTİSİ ZOESEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİHAVUZ PARTİSİ TARICSEVİYE ATLAMIŞ KARTIN GÖRSELİOyun tahtalarında ise bir adet görsel bulunuyor. Karşınızdaaaaa, EFSANELER GÖLÜ!Bu yama ile birlikte bir de yeni muhafızımız bulunuyor: DALGA YÜZÜCÜSÜ FEN


Deniz kızlarının görüldüğüne dair efsanelerin temelinde manatilerin yattığı düşünülüyor ama… bizim başka bir teorimiz var.


Bu muhafız Sahil Sefası Paketi’ne özeldir.Yine güncelleme ile gelen iki adet muhteşem kart sırtları bulunuyor!


HAVUZ PARTİSİ TALIYAH VE HAVUZ PARTİSİ HEIMERDINGERTabii ki her yamada olmazsa olmazımız, iki adet yeni ifade yolda!Güncellemenin son içerikleri PAKETLER VE HATA GÜNCELLEMELERİ


SAHİL SEFASI PAKETİ:


2205 LoRa’ya mağazadan alınabilir. Paket içeriği aşağıdaki şekilde:


- Efsaneler Golü Oyun Tahtası

- Dalga Yüzücüsü Fen

- Bir Nefes Alayım İfadesi

- Haberleşiriz İfadesi

- Havuz Partisi Taliyah Kart Sırtı


________________________________________


HAVUZ PARTİSİ PAKETİ:


5272 LoRa’ya mağazadan alınabilir. Paket içeriği aşağıdaki şekilde:


- Havuz Partisi Heimerdinger

- Havuz Partisi Draven

- Havuz Partisi Taric

- Havuz Partisi Zoe

- Havuz Partisi Taliyah

- Havuz Partisi Fiora


Hata Güncellemeleri ise aşağıdaki şekilde:


- Birden fazla Ashe ile saldırmak, artık birden fazla hedefi doğru şekilde birden fazla hedefe buz tutturuyor.

- Aurelion Sol ile yakarmak artık 3 kartı da rakibin bakış açısından aynı anda doğru bir şekilde gösteriyor.

- Işık ve Gölge Meydan Okuması’nda ilerlemeyi engelleyen bir sorun giderildi.

- Bazen Katliam Limanı tarafından oluşturulan birimlerin saldırmasını yada karşılamasını engelleyen bir hata giderildi.

- Draven’ın Mezara Göm’den çıkınca hatalı şekilde seviye atlamasına sebep olan bir hata düzeltildi.

- Yasuo’nun çatışma sırasında normal vuruş yaparken hatalı şekilde yetenek efektlerini oynatmasına sebep olan bir hata giderildi. 

- Bazı kart metinlerinde açıklamalar düzeltildi.


Sitemiz üzerinden, indirimli ve uygun fiyatlara LoRa alımı yapmak için aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. 
Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.