Yükleniyor...

PUBG Mobile UC MMORPG Oyunlar Knight Online YOURKO Bigpoint Lifeafter Tinder Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends Euro Knight Online STEAM OYUNLARI Fortnite V-Papel Fortnite Battle Royale TeamSpeak Netflix Xbox Live PlayStation Gift Cards Spotify GameForge Aeria Games Google Play League Of Legends Zula Altın Steam Joygame Oyunları Metin2 Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Black Desert Online Travian Games Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Legends of Runeterra Lora Legends of Runeterra AchGame Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Ardream Kingdom ArdreamWar Assassin's Creed Serisi BattleField Blade and Soul - NCoin BluTV Üyelik Cabal Online Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) DelosWar DiezWar eBay Gift Card Elder Scrolls Online Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları G2A Gift Card Gaijin Entertainment Gamyun Fıstık Genesis Of War Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Hell Empire Hi-rez Studios Homeko Arena HomekoSemt-i Imperia Online IMVU Joymax Karma Koin King Of Empire Knight Of Empire KOArdream KoFarmer Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları Microsoft Ürünleri MYKO GG MykoPRO MykoWorld Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nival Games Oasis Games Pirate Storm: Death or Glory PlayKO4U PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rise Online Rising Cities Rockstar Games RonarkWar Silkroad Online Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Trion Worlds Valorant Points (VP) Webzen WinterKO Z8 Games Zoomumba
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Pubg Mobile UC Al

PUBG Mobile UC Al

PUBG Mobile oyunu içerisinde bulunan iki ayrı para birimi bulunmaktadır. Bu para birimlerinden biri olan Coin oyun içerisinde belirli etkinlik ya da görevler ile kazanılabilmektedir. Diğer para birimi olan Unknown Coin ise oyun içerisinde herhangi bir şekilde elde edilememektedir. Bu nedenle PUBG Mobile UC al işlemi gerçekleştirilmektedir.
PUBG Mobile UC Nedir?        

PUBG oyun içerisinde bulunan ve alışveriş yapmak istedikleri her zaman karşılarına sıklıkla UC para birimi çıkmaktadır. PUBG Mobile UC nedir; PUBG oyunu içerisinde bulunan ve özel olarak satılan ürünlerin alınmasını sağlayan PUBG’ye ait para birimidir. Bu para birimi ile birlikte özel kıyafetler, kutular ya da ürünler satın alınabilmektedir.

PUBG Mobile UC ile alışveriş yapabilmek için UC’ye sahip olmak gerekmektedir. UC’ye sahip olmanın ise tek yolu PUBG Mobile UC al işlemi gerçekleştirmektir. Bu işlem sonrasında dilediğiniz miktarda UC’ye sahip olarak oyun içerisinde dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.


PUBG Mobile UC

PUBG Mobile UC satımının yapıldığı birçok platform bulunmaktadır. Ancak bu platformların yetkili olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Yetkili olmayan yerlerden satın alınan UC’ler geçersiz olabilir ya da çok daha farklı ve önemli problemler yaratabilir. PUBG Mobile UC ile uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Yetkili satıcı platformu olan Klasgame ile herhangi bir problemle karşılaşmadan UC’lerinizi alabilir ve kullanabilirsiniz.

Uygun fiyatlara UC satın almanın en güvenilir yolu, yetkili bir UC satış platformu ile alışveriş yapmaktır. Platforma uygun indirimlerden ve ekstra hediyelerden yararlanabilirsiniz.


Ücretsiz UC Alma

PUBG Mobile UC daima bir ücret karşılığında satılmaktadır. Ancak bu UC’lere ücretsiz olarak da ulaşabileceğiniz yollar bulunmaktadır. Ücretsiz UC alma için 2 türlü yol bulunmaktadır;

 • Satın aldığınız UC’lerin yanında bulunan bonuslar: UC satın alma işleminizin yanında bonus UC’ler alabilirsiniz. Bu bonus UC’ler yaptığınız alışveriş karşılığında hesabınıza ücretsiz olarak yüklenmektedir.
 • Hediye UC Kodu Almak: Sevdikleriniz ya da arkadaşlarınız tarafından hediye edilen UC Kodu da ücretsiz olarak UC almanın bir diğer yoludur. Size verilen kodu aktif etmeniz durumunda kod içerisinde bulunan UC’ler hesabınıza yüklenecektir. Aynı zamanda kimi durumlarda farklı yerlerden hediye UC kodu almak da mümkün olmaktadır.

PUBG Mobile UC Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

PUBG Mobile oyunu içerisinde bulunan dükkanda kullanacağınız UC’leri birçok platform üzerinden satın alabilirsiniz. Ancak PUBG Mobile UC alırken nelere dikkat edilmeli;

 • Güvenilir firmalar ile birlikte çalışılmalıdır. Herhangi bir iletişim adresi, web sayfası olmayan firma ya da kişilerden alışveriş yapılmamalıdır.
 • Yetkili platformlar tercih edilmelidir. Yetkili olmayan platformlarda yapılan alışverişler sonucunda karşılıksız ödeme gerçekleştirmiş olabilirsiniz.
 • Satın aldığınız UC miktarı ihtiyacınızı karşılayacak kadar olmalıdır. Yetersiz miktarda UC satın almak durumunda tekrar tekrar yükleme yapmanız gerekecektir.
 • Yüksek miktarlarda satın alınan UC’ler genellikle daha uygun fiyata gelmektedir. Bu nedenle ihtiyacınız olan UC miktarı için parça parça satın almak yerine tek seferde yüklü bir miktarda almanız daha ekonomik olacaktır.

En Ucuz PUBG Unknown Cash

PUBG Unknown Cash satın alınması için genellikle en uygun fiyat sunan yerler tercih edilmelidir. Bu sayede ihtiyacınız olan UC miktarına en az fiyatı ödemiş olursunuz. Ucuz PUBG UC  satın alabilmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yaptığınız alışverişin yanında bulunan bonus UC’ler ile birlikte en uygun fiyata alışverişinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

PUBG Mobile UC al işleminizin gerçekleştirilmesinin ardından UC'’leriniz birkaç saniye içerisinde hesabınıza gelecektir. Satın aldığınız UC ve bonusUC’ oyun içerisinde bulunan dükkanda rahatlıkla harcayabilirsiniz.
PUBG Mobile UC Nasıl Alınır?

PUBG Mobile UC satın almak istiyorsanız ilk olarak hangi platformu tercih edeceğinize karar vermeniz gerekmektedir. Uygun fiyatlar sunması ve yetkili satış temsilcisi olması nedeniyle güvenle satın alma işlemlerinizi web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sayfamızdan PUBG Mobile UC nasıl alınır;

 • İlk adım olarak tarayıcınızdan klasgame.com adresine girmeniz gerekmektedir.
 • Açılan web sayfamızda eğer üyeliğiniz varsa üye girişi, yoksa da üyelik oluşturmanız gerekmektedir.
 • Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra sağ üstte bulunan arama butonuna PUBG Mobile UC yazmanız gerekmektedir.
 • Arama sonucunda karşınıza UC miktar ve fiyatları gelecektir. Dilediğiniz miktarda UC satın alabilirsiniz.
 • Ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra PUBG Mobile UC al işleminiz tamamlanacaktır.

PUBG Mobile UC 

PUBG oyununa özel olarak üretilmiş ve oyun içerisinde bulunan dükkanda kullanılan para birimi PUBG Mobile UC olarak adlandırılmaktadır. Bu para birimini oyun içerisinden kazanmak mümkün olmadığı için kullanılmak isteniyorsa satın alınması gerekmektedir.

Tek seferde satın alabileceğiniz birçok UC paketi bulunmaktadır. En az 60 UC satın alabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyacınız olan UC miktarına uygun olarak 325, 660, 1.800, 3.850 ve 8.100 PUBG Mobile UC satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC al işleminiz için gerekli olan miktarın seçilmesinin ardından ödeme işlemi gerçekleştirilmektedir. Ödeme işleminin ardından satın alınan UC’ler hesaba aktarılmaktadır. Bu sayede dükkan içerisinde bulunan ve UC para birimi ile satılan ürünleri satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile RP Kaç UC?

PUBG Mobile içerisinde bulunan ve farklı hediyeler kazanılmasını sağlayan Royale Pass etkinliği bulunmaktadır. Royale Pass iki farklı türde olmaktadır. Bu türlerin birincisi ücretsiz ikincisi ile ücretli olarak alınan elite Pass’tir. Elite pass satın alınması için belirli bir miktarda UC harcanması gerekmektedir. PUBG Mobile RP kaç UC; elite pass 600 UC, pluspass ise 1800 UC’dir.

RP elite ya da plus satın almak için öncelikle hesabınıza PUBG Mobile UC al işlemi gerçekleştirmeniz ve en az 600 UC hesabınıza yüklemeniz gerekmektedir. Eğer pluspass almak istiyorsanız hesabınızda en az 1800 UC bulunmalıdır. Bunun dışında bu ayrıcalıklı RoyalePass özelliklerini satın alamazsınız.


PUBG Mobile Oyun Modları

PUBG Mobile içerisinde iki farklı oyun modu bulunmaktadır. Bu oyun modları ile oyuncuların farklı deneyimler yaşaması sağlanır. PUBG Mobile oyun modları;

 • Battle RoyaleMod: Bu modda 100 oyuncu bir adaya bırakılır. Oyuncular birinci ya da üçüncü kişi açısında oyunu oynayarak gerekli ekipmanları adada toplamaya çalışır. Oyunun amacı 100 kişi arasından en son yaşayan kişi ya da grup olmaktır. Sona kalan kişi ya da grup kazanan olarak isimlendirilir.
 • Zombi Modu: Bu modda oyuncular hem diğer oyuncular ile hem de zombiler ile mücadele etmektedir. Hem zombilere karşı hem de diğer oyunculara karşı kendini koruyabilen ve mücadeleyi kazanabilen oyuncular oyunun kazanını olur.

PUBG Mobile RoyalePass

PUBG oyununun çok daha eğlenceli olması için RoyalePass etkinliği düzenlenmektedir. PUBG Mobile RoyalePass; sezonsal olarak oluşturulan görevler ve bu görevlerin karşılığında hediyelerin verildiği etkinliktir. Tamamlanan günlük görevler karşılığında oyuncular ücretsiz olarak birçok ürün alabilmektedir.

RoyalePass içerisinde bulunan elite ve pluspass ise ücretli olarak satın alınmaktadır. Satın alınan bu passların özellikleri, görevler karşısında daha fazla ve daha nitelikli ürünlerin hediye edilmesidir. Böylece kişiler oyunda değişik ürünleri doğrudan para karşılığında satın almaktansa çok daha uygun bir şekilde elde edebilmektedirler.

Yorum Yap

Roblox Nedir? Birbirinden Eğlenceli Roblox Oyunları

Roblox Nedir? Birbirinden Eğlenceli Roblox Oyunları

Son dönemlerde oyunlar her an bizden kopmaz ve hayatımızın adeta bir köşesinde bizleri bekler oldu. Bununla beraber çevrimiçi oyunlara da gün geçtikçe rağbet artmakta olduğunu görmekteyiz. Son zamanla..

19.02.2021 10:00
67 görüntülenme
PUBG Mobile UC Satın Alma

PUBG Mobile UC Satın Alma

PUBG Mobile oyunu içerisinde bulunan birçok ürün vardır. Bu ürünler ile birlikte oyuncular farklı özelliklere sahip olmaktadır. Genellikle daha iyi görünüşe ve özelliklere sahip ürünler ise UC para bi..

16.02.2021 17:00
94 görüntülenme
Pubg Mobile UC Satışı

Pubg Mobile UC Satışı

PUBG Mobile UC SatışıPUBG Mobile UC satışı, PUBG oyununa özel olarak kullanılan UC isimli jetonların sanal bir şekilde para karşılığında satılması hizmetidir. Bu hizmet ile kişiler TL ile UC satın ala..

13.02.2021 17:00
92 görüntülenme
Pubg Mobile Uc Satın Al

Pubg Mobile Uc Satın Al

Pubg Mobile Uc Satın AlPubg son yıllarda dünyada en çok oynanan oyunlardan birisidir. İlk başlarda bilgisayar yardımı ile oynanabilen Pubg, mobile ile oynama sayesinde daha çok oyuncuya ulaşma imkanı ..

10.02.2021 11:00
172 görüntülenme
Tinder Elo Puanı Nedir? Nasıl Arttırılır?

Tinder Elo Puanı Nedir? Nasıl Arttırılır?

Tinder Elo Puanı Nedir? Nasıl Arttırılır? Daha önce satrançtan aşina olduğumuz ELO puanını duymuş muydunuz? Peki size bu puanlama sisteminin Tinder’ın en önemli parçalarından biri olduğunu söylesek? P..

08.02.2021 12:20
324 görüntülenme
Pubg Mobile UC Alma

Pubg Mobile UC Alma

Pubg Mobile Uc AlmaPubg, takım olarak ya da bireysel olarak oynanabilen bir sanal oyundur. Bu oyundaki temel işlev hayatta kalma ve savaştır. Başlarda bilgisayar temelli oynanabilen Pubg, daha çok kul..

07.02.2021 21:00
148 görüntülenme
Football Manager 2020 Nam-ı Diğer Fm 2020

Football Manager 2020 Nam-ı Diğer Fm 2020

Football Manager 2020 Günümüzde video oyunları konusunda oldukça büyük bir gelişme sağlanmıştır. Sokakta oynayan çocukların yenilen ellerindeki Android telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda veya ..

05.02.2021 02:00
172 görüntülenme
TFT 11.2! 4.5 YAMASI YAYINDA

TFT 11.2! 4.5 YAMASI YAYINDA

TFT 4.5 Yani 11.2 Yama Notları Yayınlandı!* Yeni arenalar Yeni Yollar Kartı ve Yollar Özel Kartı yenilikleri ile birlikte geldi.Yollar Kartı II'de de tıpkı önceki kartlar gibi XP biriktirerek bede..

22.01.2021 04:15
357 görüntülenme
2021'in En Çok Beklenen Oyunları

2021'in En Çok Beklenen Oyunları

    2020 Senesi sağlıksal açıdan veya doğal afetler gibi bir çok sorun ile geçse de çıkan oyunlar konusunda verimli bir seneydi. Çıkan oyunların bir kısmı beklentilerimizi karşılarken bir kısmı ise ha..

19.01.2021 04:00
359 görüntülenme
Exxen Hakkında Tüm Merak Edilenler!

Exxen Hakkında Tüm Merak Edilenler!

Yeni Dijital Platform Exxen Nedir?Yeni dijital platform olan Exxen 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başlamıştır. İçerisinde bir çok dizi ve program barındıran Exxen kısa süre içinde dijital platforml..

06.01.2021 04:00
603 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.