Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Pubg Mobile UC Al

PUBG Mobile UC Al

PUBG Mobile oyunu içerisinde bulunan iki ayrı para birimi bulunmaktadır. Bu para birimlerinden biri olan Coin oyun içerisinde belirli etkinlik ya da görevler ile kazanılabilmektedir. Diğer para birimi olan Unknown Coin ise oyun içerisinde herhangi bir şekilde elde edilememektedir. Bu nedenle PUBG Mobile UC al işlemi gerçekleştirilmektedir.
PUBG Mobile UC Nedir?        

PUBG oyun içerisinde bulunan ve alışveriş yapmak istedikleri her zaman karşılarına sıklıkla UC para birimi çıkmaktadır. PUBG Mobile UC nedir; PUBG oyunu içerisinde bulunan ve özel olarak satılan ürünlerin alınmasını sağlayan PUBG’ye ait para birimidir. Bu para birimi ile birlikte özel kıyafetler, kutular ya da ürünler satın alınabilmektedir.

PUBG Mobile UC ile alışveriş yapabilmek için UC’ye sahip olmak gerekmektedir. UC’ye sahip olmanın ise tek yolu PUBG Mobile UC al işlemi gerçekleştirmektir. Bu işlem sonrasında dilediğiniz miktarda UC’ye sahip olarak oyun içerisinde dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.


PUBG Mobile UC

PUBG Mobile UC satımının yapıldığı birçok platform bulunmaktadır. Ancak bu platformların yetkili olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Yetkili olmayan yerlerden satın alınan UC’ler geçersiz olabilir ya da çok daha farklı ve önemli problemler yaratabilir. PUBG Mobile UC ile uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Yetkili satıcı platformu olan Klasgame ile herhangi bir problemle karşılaşmadan UC’lerinizi alabilir ve kullanabilirsiniz.

Uygun fiyatlara UC satın almanın en güvenilir yolu, yetkili bir UC satış platformu ile alışveriş yapmaktır. Platforma uygun indirimlerden ve ekstra hediyelerden yararlanabilirsiniz.


Ücretsiz UC Alma

PUBG Mobile UC daima bir ücret karşılığında satılmaktadır. Ancak bu UC’lere ücretsiz olarak da ulaşabileceğiniz yollar bulunmaktadır. Ücretsiz UC alma için 2 türlü yol bulunmaktadır;

 • Satın aldığınız UC’lerin yanında bulunan bonuslar: UC satın alma işleminizin yanında bonus UC’ler alabilirsiniz. Bu bonus UC’ler yaptığınız alışveriş karşılığında hesabınıza ücretsiz olarak yüklenmektedir.
 • Hediye UC Kodu Almak: Sevdikleriniz ya da arkadaşlarınız tarafından hediye edilen UC Kodu da ücretsiz olarak UC almanın bir diğer yoludur. Size verilen kodu aktif etmeniz durumunda kod içerisinde bulunan UC’ler hesabınıza yüklenecektir. Aynı zamanda kimi durumlarda farklı yerlerden hediye UC kodu almak da mümkün olmaktadır.

PUBG Mobile UC Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

PUBG Mobile oyunu içerisinde bulunan dükkanda kullanacağınız UC’leri birçok platform üzerinden satın alabilirsiniz. Ancak PUBG Mobile UC alırken nelere dikkat edilmeli;

 • Güvenilir firmalar ile birlikte çalışılmalıdır. Herhangi bir iletişim adresi, web sayfası olmayan firma ya da kişilerden alışveriş yapılmamalıdır.
 • Yetkili platformlar tercih edilmelidir. Yetkili olmayan platformlarda yapılan alışverişler sonucunda karşılıksız ödeme gerçekleştirmiş olabilirsiniz.
 • Satın aldığınız UC miktarı ihtiyacınızı karşılayacak kadar olmalıdır. Yetersiz miktarda UC satın almak durumunda tekrar tekrar yükleme yapmanız gerekecektir.
 • Yüksek miktarlarda satın alınan UC’ler genellikle daha uygun fiyata gelmektedir. Bu nedenle ihtiyacınız olan UC miktarı için parça parça satın almak yerine tek seferde yüklü bir miktarda almanız daha ekonomik olacaktır.

En Ucuz PUBG Unknown Cash

PUBG Unknown Cash satın alınması için genellikle en uygun fiyat sunan yerler tercih edilmelidir. Bu sayede ihtiyacınız olan UC miktarına en az fiyatı ödemiş olursunuz. Ucuz PUBG UC  satın alabilmek için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yaptığınız alışverişin yanında bulunan bonus UC’ler ile birlikte en uygun fiyata alışverişinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

PUBG Mobile UC al işleminizin gerçekleştirilmesinin ardından UC'’leriniz birkaç saniye içerisinde hesabınıza gelecektir. Satın aldığınız UC ve bonusUC’ oyun içerisinde bulunan dükkanda rahatlıkla harcayabilirsiniz.
PUBG Mobile UC Nasıl Alınır?

PUBG Mobile UC satın almak istiyorsanız ilk olarak hangi platformu tercih edeceğinize karar vermeniz gerekmektedir. Uygun fiyatlar sunması ve yetkili satış temsilcisi olması nedeniyle güvenle satın alma işlemlerinizi web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz. Web sayfamızdan PUBG Mobile UC nasıl alınır;

 • İlk adım olarak tarayıcınızdan klasgame.com adresine girmeniz gerekmektedir.
 • Açılan web sayfamızda eğer üyeliğiniz varsa üye girişi, yoksa da üyelik oluşturmanız gerekmektedir.
 • Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra sağ üstte bulunan arama butonuna PUBG Mobile UC yazmanız gerekmektedir.
 • Arama sonucunda karşınıza UC miktar ve fiyatları gelecektir. Dilediğiniz miktarda UC satın alabilirsiniz.
 • Ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra PUBG Mobile UC al işleminiz tamamlanacaktır.

PUBG Mobile UC 

PUBG oyununa özel olarak üretilmiş ve oyun içerisinde bulunan dükkanda kullanılan para birimi PUBG Mobile UC olarak adlandırılmaktadır. Bu para birimini oyun içerisinden kazanmak mümkün olmadığı için kullanılmak isteniyorsa satın alınması gerekmektedir.

Tek seferde satın alabileceğiniz birçok UC paketi bulunmaktadır. En az 60 UC satın alabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyacınız olan UC miktarına uygun olarak 325, 660, 1.800, 3.850 ve 8.100 PUBG Mobile UC satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC al işleminiz için gerekli olan miktarın seçilmesinin ardından ödeme işlemi gerçekleştirilmektedir. Ödeme işleminin ardından satın alınan UC’ler hesaba aktarılmaktadır. Bu sayede dükkan içerisinde bulunan ve UC para birimi ile satılan ürünleri satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile RP Kaç UC?

PUBG Mobile içerisinde bulunan ve farklı hediyeler kazanılmasını sağlayan Royale Pass etkinliği bulunmaktadır. Royale Pass iki farklı türde olmaktadır. Bu türlerin birincisi ücretsiz ikincisi ile ücretli olarak alınan elite Pass’tir. Elite pass satın alınması için belirli bir miktarda UC harcanması gerekmektedir. PUBG Mobile RP kaç UC; elite pass 600 UC, pluspass ise 1800 UC’dir.

RP elite ya da plus satın almak için öncelikle hesabınıza PUBG Mobile UC al işlemi gerçekleştirmeniz ve en az 600 UC hesabınıza yüklemeniz gerekmektedir. Eğer pluspass almak istiyorsanız hesabınızda en az 1800 UC bulunmalıdır. Bunun dışında bu ayrıcalıklı RoyalePass özelliklerini satın alamazsınız.


PUBG Mobile Oyun Modları

PUBG Mobile içerisinde iki farklı oyun modu bulunmaktadır. Bu oyun modları ile oyuncuların farklı deneyimler yaşaması sağlanır. PUBG Mobile oyun modları;

 • Battle RoyaleMod: Bu modda 100 oyuncu bir adaya bırakılır. Oyuncular birinci ya da üçüncü kişi açısında oyunu oynayarak gerekli ekipmanları adada toplamaya çalışır. Oyunun amacı 100 kişi arasından en son yaşayan kişi ya da grup olmaktır. Sona kalan kişi ya da grup kazanan olarak isimlendirilir.
 • Zombi Modu: Bu modda oyuncular hem diğer oyuncular ile hem de zombiler ile mücadele etmektedir. Hem zombilere karşı hem de diğer oyunculara karşı kendini koruyabilen ve mücadeleyi kazanabilen oyuncular oyunun kazanını olur.

PUBG Mobile RoyalePass

PUBG oyununun çok daha eğlenceli olması için RoyalePass etkinliği düzenlenmektedir. PUBG Mobile RoyalePass; sezonsal olarak oluşturulan görevler ve bu görevlerin karşılığında hediyelerin verildiği etkinliktir. Tamamlanan günlük görevler karşılığında oyuncular ücretsiz olarak birçok ürün alabilmektedir.

RoyalePass içerisinde bulunan elite ve pluspass ise ücretli olarak satın alınmaktadır. Satın alınan bu passların özellikleri, görevler karşısında daha fazla ve daha nitelikli ürünlerin hediye edilmesidir. Böylece kişiler oyunda değişik ürünleri doğrudan para karşılığında satın almaktansa çok daha uygun bir şekilde elde edebilmektedirler.

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

 RGX 3.0 ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Outlaw – Sheriff  – Karambit - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.700VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

19.07.2024 05:05
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

EVORI RÜYAKANATLAR ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Spectre  – Odin – Ghost - Asa - 5 Adet Kart - 2 Adet Uğurluk ve 5 Adet Ünvan ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 9.900VP!Sizler..

04.07.2024 03:03
0 görüntülenme
Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2, 9 Eylül 2024'te Çıkacak!Warhammer evreninin efsanevi dünyasında geçen oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan "Warhammer 40,000: Space Marine" serisinin devam..

19.06.2024 11:12
0 görüntülenme
Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2: İnsanlığın Sınırında Yeniden Doğuş Frostpunk serisinin hayranları için uzun bekleyiş sona eriyor. 11 bit studios, heyecanla beklenen devam oyunu Frostpunk 2'yi 25 Temmuz 2024'te p..

18.06.2024 12:40
0 görüntülenme
Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu!Bugün sizlere harika bir haberim var! CI Games tarafından geliştirilen ve birçok oyuncunun merakla beklediği "Lords of the Fallen" serisinin devamı niteliğinde olan "Lo..

18.06.2024 12:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT 8.11 YAMA NOTLARIYeni haritamız Abyss'e yakından bakın ve attığınız adıma dikkat edin.AJAN GÜNCELLEMELERİBu güncellemeyle Jett ve Raze gibi ajanlara kıyasla diğer Düellocu ajanların da hı..

15.06.2024 19:19
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

AEMONDIR SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Bucky – Sheriff – Kılıç – Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ai..

15.06.2024 15:15
0 görüntülenme
GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu! "2025 sonbaharı"nda, oyunseverlerin hayallerini süsleyen bu epik macera, beklenmedik bir zamanda ve muhteşem bi..

01.06.2024 20:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

İYİLİĞİ PAYLAŞ 2024 PAKETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Spectre  – Sheriff – Operator - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.200VP!Sizler için..

31.05.2024 07:07
0 görüntülenme
''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

NORSE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!Santa Monica Stüdyosu ve Jetpack Interactive ile işbirliği içinde PC'ye getirilen Tanrı Savaşı Ragnarök, Kratos ve Atreus'un tutunmak ve bırakmak arasındaki mücadel..

31.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.