Rise Online World Goldbar şimdi Klasgame stoklarında!


Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds KO-MyKO Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends Zula Altın Euro Knight Online Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame REVOLUTION Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomekoRise HomekoTURK HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KO4EVER KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Football Manager 2020 Nam-ı Diğer Fm 2020

Football Manager 2020

Günümüzde video oyunları konusunda oldukça büyük bir gelişme sağlanmıştır. Sokakta oynayan çocukların yenilen ellerindeki Android telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda veya farklı oyun konsollarında oyunlar oynayan çocukları görüyoruz. Video oyunların geldiği noktayı düşündüğünüzde çocukların sokakta oynayabilecekleri oyunları tercih etmesini haklı bulabiliriz. Üstelik oldukça geliştirilmiş olan bu video oyunlar cinsiyet fark etmeksizin yetişkinler tarafından da sevilerek oynanıyor. Bu yazımızda hem çocuk hem de yetişkinler tarafından sıklıkla oynanan ve beğenilen Football Manager 2020 oyunu hakkında bilgi vermek istedik. Gelin Football Manager 2020 oyununun özelliklerine birlikte göz atalım. 


Football Manager 2020 Özellikleri

Bir futbol simülasyonu olan Football Manager 2020 oyununun yapımcılığını Sports Interactive üstlenmiştir. Oyunun yayımcılığını ise Sega yapmıştır. Futbol teknik direktörlüğü simülasyon oyunu olma özelliği gösterir. 

Oyunda tek oyunculu ve tur bazlı çok oyunculu modlar bulunmaktadır. Football Manager 2020 oyunu 2019 yılında piyasaya sürülmüştür. 
Football Manager 2020 Oynanabilir Ligler

Football Manager 2020oyununda oynanabilir 52 ülkenin ligi bulunuyor. Bu ülkeler Afrika, Asya, Avrupa, Güney Amerika ve Kuzey Amerika'dan oluşuyor. Toplamda ise 116 lig bulunmaktadır. Liga III ligi Football Manager 2019 oyununda olmasına rağmen Football Manager 2020 oyununda bulunmayan tek lig olma özelliğini gösterir. Football Manager 2020’ye Fırat Division, Cymru North ve Cymru South ligleri eklenmiştir. Football Manager 2020’de bulunan Cebelitarık milli futbol takımı da daha önceki oyunlarda bulunmayan yeni bir özelliktir. Yeni eklenen ligler ve özelliklerle birlikte Football Manager 2020 oyuncuların oldukça beğenisini toplamıştır. 


Football Manager 2020 Lisanslama

Football Manager 2020’de 14 ülkeye ait 26 lig lisanslı bir şekilde bulunuyor. Oyundaki bazı takımlar ise lisanslı olmadıkları için farklı isimlerde eklenmiştir. Bu takımları örnek olarak Almanya milli futbol takımı ve Juventus verilebilir. 


Football Manager 2020 Ne Zaman Çıktı?

Football Manager 2020 oyununun ilk fragmanı 27 Ağustos 2019 tarihinde yayınlanmıştır. İlk fragman Sports Interactive tarafından yayınlanmıştır. 2 Ekim 2019 tarihinde ise 2. fragman yayınlandı. Bu 2. Fragman ile birlikte oyuna eklenen yeni özellikler tanıtılmıştır. 31 Ekim 2019 tarihinde oyunun Beta sürümü kullanıcılara sunulmuştur. Tam sürümünün indirilmeye başlanma zamanı olarak ise Greenwich Ortalama Zamanı'nı esas alırsak 18 Kasım 2019 gününün son saatleri diyebiliriz. 


Football Manager Sürümleri

Football Manager Mobil sürümü Android ve iOS işletim sistemi kullanan cihazlarda indirmeyi açıktır. Football Manager Touch sürümü AndroidiOS, macOs, Microsoft Windows ve Nintendo Switch ile kullanılabilir. Football Manager sürümü Android, iOS ve Nintendo Switch için kullanıma açık değil. Football Manager sürümü Stadia, macOs ve Microsoft Windows ile birlikte kullanılabiliyor. 
Football Manager 2020 ile Gelen Yenilikler 

Oyundaki maç motoru grafiklerinde çok fazla bir değişiklik yapılmamıştır. Oyunun oynanışı ile ilgili yenilikler getirilmiştir. Oyunu severlerin dikkatini çekenlerden Bir tanesi ise kulüp yönetimi konusunda yapılan değişikliklerdir. 

Football Manager 2020’de röportajlara ek yeni sorulara yer verilmiş. Bu konuda yıllardır fazla değişiklik yapılmadığı için bu durum oynayanlar tarafından olumlu bulunmuştur. 

Football Manager 2020 oyununda saha zemini kötü hava şartlarında bozulabiliyor. Yağmur yağdığında saha içerisinde su birikintileri oluşabiliyor. Bunlar Football Manager 2020 ile birlikte gelen yenilikler arasında bulunmaktadır. 

Football Manager 2020’de teknik direktör animasyonlarının önceki oyunlara göre daha fazla geliştirildiğini görebiliriz. Ayrıca oynayanlar atak ve defans konularında oyuncuların daha mantıklı seçimler yaptıklarını söylüyor. Football Manager 2020’de aynı kalan durum ise oyuncuların karşı karşıya sıklıkla gol kaçırma davranışları olmuş. 

Football Manager 2020’de genç yıldız fabrikası daha verimli hale getirilmiş. Kulüp yönetimine genç oyuncu yetiştirme hedefimi kabul ettirebilirseniz fabrika olabiliyorsunuz. Üstelik bunu altyapısı çok fazla iyi olmayan takımlarda bile başarabilme şansınız var. 

Yeni oyun ile birlikte taktik ekranlarına oldukça olumlu değişiklikler getirilmiş. Hem görsel anlamda hem de detay konusunda yenilikler yapılmış. Football Manager 2020’de teknik heyetin daha iyi bir şekilde çalıştığını görebiliyoruz. Teknik heyet artık oyuncuların yıldızlarına göre verdikleri önerilerin yanı sıra farklı görevlerde üstleniyor. Antrenman programlarında yıldızların gösterdikleri performansları göz önüne alarak size kadro önerisinde bulunuyor. Ayrıca teknik heyeti maçlar içinde size taktik veriyor. 


Football Manager 2020 Nasıl Oynanır?

Football Manager 2020 oyununda hangi takımı seçtiğinize göre belirlenen hedefler de değişiklik gösteriyor. Bu yüzden gerçek hayatla daha uyumlu hale gelmiş olmasıyla dikkat çekmiştir. Oyun hedefler açısındanhala belirli bir oyun tarzını sürdürme, belirlenmiş sayıda genç oyuncu çıkarma gibi hedefleri odağına alıyor. Oyuncuların bu hedeflere ulaşması gerekiyor. Hedefleri tutturamayan oyuncular için ise takımdan kovulma gibi sonuçlar gerçekleşiyor. 

Oyuncunun riskli durumlarla karşılaşmamak için sezon sonlarında gerçekleştirilen toplantılara katılması gerekiyor. Bu konuda oyuna yeni başlayan oyuncular adaptasyon zorluğu yaşayabilmektedir.

Football Manager 2020’de yönetim anlayışını değiştirebiliyorsunuz. Örneğin isterseniz genç oyuncu yetiştirme hedefi bulunmayan birtakım seçebilirsiniz. Fakat bu şekilde bir tek takım seçseniz bile yönetimin genç oyuncu yetiştirmeyi hedef almasını sağlayabiliyorsunuz. Genç oyuncu yetiştirmek altyapı tesislerine geliştirmek için oldukça büyük öneme sahip. 

Oyun sadece maçları kapsamıyor. Oyuncularda yakından ilgilenmeniz ve antrenman programları oluşturmanız gerekiyor. Bu durum özellikle kritik görevler üstlenen oyuncular konusunda önem taşıyor. Maçlar sırasında herhangi bir konuda eksik alan biri futbolcunuza bu konu üzerinde çalışması için antrenman programı hazırlamanız gerekiyor. 

Antrenman programları konusunda teknik heyetten öneri almanız gerekmektedir. Bu yüzden sadece antrenör ekibinizin iyi olması yeterli olmuyor. Asistan menajer görevinde bulunan kişinin özelliklerinin iyi olması oyunda başarılı olmanız için önem taşıyor. 

Teknik heyetin önerini dikkate almanız oyundaki en önemli unsurlardan bir tanesi. Bu önerilerle takımınızı daha iyi yerlere taşıyabiliyorsunuz. 


Football Manager 2020 İçin Yapılan Eleştiriler 

Football Manager 2020 oldukça fazla sevilen bir oyun olsa da aldığı eleştiriler de bir hayli fazla olmaktadır. Football Manager 2020’nin en çok eleştirilen özellikleri arasında ise grafikleri yer alıyor. Grafikler konusunda Bir önceki yıl çıkan oyun ile arasında çok fazla bir değişiklik olmadığını söyleyebiliriz. Oynayanlar tarafından oyuncu forvetlerin karşı karşıya kaldıklarında bile gol atamama durumu olumsuz eleştirilere maruz kalmaktadır. Ayrıca oyuncular sürekli uzaklar şut çektikleri için oyun ile ilgili şikayetler geliyor. İki kanadında boş olmasına rağmen oyundaki futbolcular uzaktan şut çekmeyi tercih edebiliyor. Oyunu sevenler ise bu konudan oldukça rahatsız. 

Sports Interactive’in iddialarına göre bu durumun sebebi sizin maçlar dışında antrenmanlara ve futbolcuların kişisel çalışmalarına da zaman ayırmanızı sağlamak. Yani bunun aslında bir sorun olmadığını, sizi oyuna daha fazla çekecek bir sistem olduğunu söylüyorlar. 

Oyunun geliştirilen yanları açısından aldığı olumlu eleştiriler de var. Örneğin önceki oyunlarla sürekli oynamak isteyen yedek oyuncular oynayanlar tarafından olumsuz bir özellik olarak eleştiriliyordu. Hatta oyuna girmeye çalışan bir yedek futbolcular takımdan ayrılmak ile ilgili tehditler bile savuruyordu. Football Manager 2020 oyununda ise bu sorun büyük oranda çözülmüş. Yeni oyunda artık yedek futbolcularla imzaladığınız sözleşmelerde bu konuyu belirtebiliyorsunuz. Yedek futbolcular takıma ilk sene az oynayabileceğini bilerek katılıyor. Aynı zamanda kötü performans gösteren oyuncuları yedek olarak belirleyebiliyorsunuz. 

Yorum Yap

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda düzenlenen, Medya AŞ. ve OGEM tarafından desteklenen Gaming İstanbul 2022’nin ç..

19.09.2022 09:12
0 görüntülenme
KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!

KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!

KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!Temmuz ayı itibari ile başlamış olduğumuz sponsorluk anlaşmaları hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden eğlenceli ve keyifli içerikler ile izleyicilerle buluşan yayıncıla..

28.08.2022 04:55
0 görüntülenme
VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!

VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!

VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!2022 Yılının en iyi Valorant E-spor takımının belirleneceği tüm Valorant severlerin heyecanla beklediği Champions İstanbul için sayılı günler kaldı! Nefes kes..

24.08.2022 11:27
0 görüntülenme
Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

Dark Passage Esports Club Üyeleri KLASGAME’de!Türkiye'nin ilk profesyonel e-spor organizasyonlarından olan Dark Passage, ilk olarak 2003 yılında Counter-Strike takımı olarak turnuva organizasyonla..

24.08.2022 04:11
0 görüntülenme
Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!

Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!

Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!Çıkış yaptığı ilk günlerden itibaren birçok MMORPG tutkunu oyuncu tarafından taktir ve beğeni toplamayı başaran Rise Online World oyun içi ve dışı birçok etkinl..

15.08.2022 06:01
0 görüntülenme
Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!

Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!

Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!Temmuz ayı ortalarında sızdırılan Yağmacı 2.0 görüntüleri oyuncularının büyük ilgisini çekmişti fakat Valorant Yönetimi tarafından mağazaya e..

13.08.2022 03:32
0 görüntülenme
FIFA 23 İçin Ön Satış Başladı!

FIFA 23 İçin Ön Satış Başladı!

Electronics Art genel olarak bilinen adı ile (EA) hayranlarının karşısına yeni bir seri ile tekrar çıkacak. Dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan bu serinin en yenisi FIFA 23 ile birlikte devam ed..

09.08.2022 15:50
0 görüntülenme
Süper Lig Heyecanı beIN Connect İle Şimdi Klasgame’de!

Süper Lig Heyecanı beIN Connect İle Şimdi Klasgame’de!

beIN Connect şimdi Klasgame’de!Futbol severlerin büyük bir heyecan ile beklediği Süper Lig 2022-2023 sezonu İstanbulspor - Trabzonspor karşılaşması ile resmen başlamış oldu. Birçok futbol sever maç co..

06.08.2022 06:30
0 görüntülenme
KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİ

KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİ

KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİGeçtiğimiz haftalarda aramıza katılan birbirinden farklı deneyimlerini oyun severler ve izleyicileri ile buluşturan yayıncılarımızı sizlere tanıtmıştık. Yayıncı ve siz değerli ..

02.08.2022 05:51
0 görüntülenme
Rise Online World İstanbul Festivalinde!

Rise Online World İstanbul Festivalinde!

İstanbul Festivali Estanbul E-Sport Arena'da " Rise Online World " rüzgarı esecek!Büyük ödüllü turnuva, süpriz hediyeler ve daha fazlası festival alanında!Biletlerinizi; https://www.biletinial.com..

30.07.2022 03:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.