Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

NEW WORLD CADILAR BAYRAMINA ÖZEL ETKİNLİK VE YENİ GÖRÜNÜMLER

Metiox tarafından yazıldı.NEW WORLD YENİ YAMA 

Ekim Mağaza Güncellemesi“Selamlar, Maceracılar!!


21 Ekim, Yeni Dünya oyun içi mağazasının ilk güncellemesi olacak, kemikleri donduran zırh ve silah görünümleri, mevsimlik ve uğursuz konut dekor öğeleri, yeni ifadeler ve yeni boya paketleri eklenecek.


Bu sonbaharda Aeternum'da maceraya atılan, üretim yapan ve savaşan tüm oyunculara teşekkür etmek için bu ayın mağaza güncellemesine sezonluk bir hediye ekliyoruz. Tüm oyuncuların oyun içi mağazadan ücretsiz olarak talep edebileceği mutlu bir jack-o-lantern(Bal kabağı feneri) konut dekorasyonu ekliyoruz. Mağazanın “Konut Eşyaları” bölümünde yer alacaktır. Aeternum'da mutlu bir sonbahar geçirmenizi dileriz!”


SCAPEGRACE MUTLU BAL KABAĞI FENERİ - KONUT EŞYASI


"Aptal zavallı, lanet olasıca mutluydu. Şeytan'ın kendisini kandırsaydın sen de gülümserdin!"

15 Kasım'a kadar oyun içi mağazada ücretsiz olarak mevcuttur.Maskeler hariç aşağıda listelenen tüm öğeler, oyun içi mağazadan 21 Ekim'de satışa sunulacak. Bu eşyalar, New World'ün premium oyun içi para birimi Marks of Fortune karşılığında alınabilecek. Maskeler, 26 Ekim'den itibaren Marks of Fortune karşılığında satışa sunulacak ve aşağıda bulunan tüm öğeler, 15 Kasım'a kadar oyun içi mağazada mevcut olacak.ZIRH GÖRÜNÜMLERİ


Bu uğursuz zırh kaplamaları setinde üzerlerine inerken düşmanlarınızı korkuyla doldurun. Aşağıda bulunan her kıyafet, şapkaya, göğüs giysisine, eldivene, bacak giysisine ve ayakkabıya uygulanabilen kaplamalarla birlikte eksiksiz bir settir.


BLOODTHIRSTY COUNT (KANA AÇ KONT)


Maliyet: 14.000 Marks of Fortune ( Servet damgası)
SHROUD OF THE PHAROH (FİRAVUNUN ÖRTÜSÜ)

Maliyet: 14.000 Marks of Fortune ( Servet damgası)
SKELETAL CHEVALIER (İSKELET ŞOVALYESİ)Maliyet: 16.000 Marks of Fortune ( Servet damgası)SİLAH GÖRÜNÜMLERİ


FRANKENSTEIN HAMMER - SAVAŞ ÇEKİÇİ SİLAH GÖRÜNÜMÜ
Maliyet: 8.500 Marks of Fortune ( Servet damgası)SKELETAL(İSKELET) RAPIER - İNCE KILIÇ SİLAH GÖRÜNÜMÜ


Maliyet: 8.500 Marks of Fortune ( Servet damgası)


CRIMSON BLOODLOCK - TÜFEK SİLAH GÖRÜNÜMÜ

Maliyet: 8.500 Marks of Fortune ( Servet damgası)


BLACK WIDOW STAFF - CAN ASASI SİLAH GÖRÜNÜMÜ

Maliyet: 8.500 Marks of Fortune ( Servet damgası)


PHARAOH'S CURSE(FİRAVUNUN LANETİ) - BÜYÜK BALTA SİLAH GÖRÜNÜMÜ


Maliyet: 8.500 Marks of Fortune ( Servet damgası)


MASKELER - KAFALIK GÖRÜNÜMLERİ

 Hepsinin Maliyeti: 7000 Marks of Fortune ( Servet damgası)


ŞEYTAN MASKESİ (DEMON MASK)YAKALANMASI ZOR MASKESİ ( ELUSIVE ONE MASK)

VEBA DOKTORU MASKESİ(PLAGUE DOCTOR MASK)
PERİLİ KONUT DEKOR PAKETİ
1-)Stolen Gravestone

2-)Potion-Maker’s Kit

3-)Enchanted Broom

4-)Vermiculated Curtains

5-)Bubbling Cauldron

6-)The Conjuring
7-)Crystal

8-)Scapegrace Jack’s Fatuous Lantern

9-)Scapegrace Jack’s Frightful Lantern

10-)Scapegrace Jack’s Lascivious Lantern

11-)Haunted Candelabra

----------------------
-Türkçesi-

1-)Çalıntı Mezar Taşı

2-)İksir Yapıcı Kiti

 3-)Büyülü Süpürge

4-)Vermiküllü Perdeler

5-)Köpüren Kazan

6-) Büyücü

 7-)Kristal

 8-)Balkabağı Şişman Feneri

 9-)Balkabağı Korkunç Feneri

 10-)Balkabağı Şehvetli Feneri 

 11-)Perili Şamdan


Hepsinin toplu maliyeti : 25.000 Marks of Fortune ( Servet damgası)
KLASGAME OLARAK NEW WORLD PAZARIMIZI İNCELEMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİZ !!


 


Yorum Yap

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

EMBERCLAD SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Bulldog – Phantom – Frenzy - Spectre ve Çekiç ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde a..

27.01.2024 06:00
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 01.02.2024 - 29.02.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

24.01.2024 19:35
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

KURONAMI ÇIKTI!Bu yazıya veya video üzerinden 00.37'ye gelerek setimize göz atabileceğinizi de belirtmek isteriz. ;)Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal– Sheriff – Marshal – Spectre - NO Y..

11.01.2024 06:10
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

CEPHANELİĞİN YENİ ÜYESİ OUTLAW'UN TASARIMIBu yeni keskin nişancı tüfeğini Bölüm 08 Kısım 01'in başlangıcında herkesin cephaneliğine ekliyoruz. VALORANT'taki silahlardan genel itibarıyla ba..

10.01.2024 21:56
0 görüntülenme
VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.0 YAMA NOTLARIBölüm 08 Kısım 01 ve 8.0 Yaması'na hoş geldiniz. 2024'ün ilk yamasında yeni bir silah dahil sayısız yenilik ve değişiklik oyundaki yerini alıyor. Keyfini çıkarın!GENEL..

10.01.2024 19:21
0 görüntülenme
LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

ARCANE 2. SEZON KASIM AYINDA BİZLERLE!Popüler MOBA oyunu League of Legends, dizisi sonbaharın kasım ayında Netflix'te yayınlanacak.60 saniye uzunluğundaki fragmanda Arcane adlı dizide yer alacak k..

06.01.2024 05:45
0 görüntülenme
Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

HEYECAN VERİCİ YENİ BİR MACERAYA HAZIR MISINIZ?Hepimizin bildiği üzere Rise Online World ilk resmi sunucusu 15 Nisan 2022 tarihinde açılmıştı ve şimdi iki yeni sunucu ile karşımızda!Sevgili Oyuncular,..

02.01.2024 03:55
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.