Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

NEW WORLD CADILAR BAYRAMINA ÖZEL ETKİNLİK VE YENİ GÖRÜNÜMLER

Metiox tarafından yazıldı.NEW WORLD YENİ YAMA 

Ekim Mağaza Güncellemesi“Selamlar, Maceracılar!!


21 Ekim, Yeni Dünya oyun içi mağazasının ilk güncellemesi olacak, kemikleri donduran zırh ve silah görünümleri, mevsimlik ve uğursuz konut dekor öğeleri, yeni ifadeler ve yeni boya paketleri eklenecek.


Bu sonbaharda Aeternum'da maceraya atılan, üretim yapan ve savaşan tüm oyunculara teşekkür etmek için bu ayın mağaza güncellemesine sezonluk bir hediye ekliyoruz. Tüm oyuncuların oyun içi mağazadan ücretsiz olarak talep edebileceği mutlu bir jack-o-lantern(Bal kabağı feneri) konut dekorasyonu ekliyoruz. Mağazanın “Konut Eşyaları” bölümünde yer alacaktır. Aeternum'da mutlu bir sonbahar geçirmenizi dileriz!”


SCAPEGRACE MUTLU BAL KABAĞI FENERİ - KONUT EŞYASI


"Aptal zavallı, lanet olasıca mutluydu. Şeytan'ın kendisini kandırsaydın sen de gülümserdin!"

15 Kasım'a kadar oyun içi mağazada ücretsiz olarak mevcuttur.Maskeler hariç aşağıda listelenen tüm öğeler, oyun içi mağazadan 21 Ekim'de satışa sunulacak. Bu eşyalar, New World'ün premium oyun içi para birimi Marks of Fortune karşılığında alınabilecek. Maskeler, 26 Ekim'den itibaren Marks of Fortune karşılığında satışa sunulacak ve aşağıda bulunan tüm öğeler, 15 Kasım'a kadar oyun içi mağazada mevcut olacak.ZIRH GÖRÜNÜMLERİ


Bu uğursuz zırh kaplamaları setinde üzerlerine inerken düşmanlarınızı korkuyla doldurun. Aşağıda bulunan her kıyafet, şapkaya, göğüs giysisine, eldivene, bacak giysisine ve ayakkabıya uygulanabilen kaplamalarla birlikte eksiksiz bir settir.


BLOODTHIRSTY COUNT (KANA AÇ KONT)


Maliyet: 14.000 Marks of Fortune ( Servet damgası)
SHROUD OF THE PHAROH (FİRAVUNUN ÖRTÜSÜ)

Maliyet: 14.000 Marks of Fortune ( Servet damgası)
SKELETAL CHEVALIER (İSKELET ŞOVALYESİ)Maliyet: 16.000 Marks of Fortune ( Servet damgası)SİLAH GÖRÜNÜMLERİ


FRANKENSTEIN HAMMER - SAVAŞ ÇEKİÇİ SİLAH GÖRÜNÜMÜ
Maliyet: 8.500 Marks of Fortune ( Servet damgası)SKELETAL(İSKELET) RAPIER - İNCE KILIÇ SİLAH GÖRÜNÜMÜ


Maliyet: 8.500 Marks of Fortune ( Servet damgası)


CRIMSON BLOODLOCK - TÜFEK SİLAH GÖRÜNÜMÜ

Maliyet: 8.500 Marks of Fortune ( Servet damgası)


BLACK WIDOW STAFF - CAN ASASI SİLAH GÖRÜNÜMÜ

Maliyet: 8.500 Marks of Fortune ( Servet damgası)


PHARAOH'S CURSE(FİRAVUNUN LANETİ) - BÜYÜK BALTA SİLAH GÖRÜNÜMÜ


Maliyet: 8.500 Marks of Fortune ( Servet damgası)


MASKELER - KAFALIK GÖRÜNÜMLERİ

 Hepsinin Maliyeti: 7000 Marks of Fortune ( Servet damgası)


ŞEYTAN MASKESİ (DEMON MASK)YAKALANMASI ZOR MASKESİ ( ELUSIVE ONE MASK)

VEBA DOKTORU MASKESİ(PLAGUE DOCTOR MASK)
PERİLİ KONUT DEKOR PAKETİ
1-)Stolen Gravestone

2-)Potion-Maker’s Kit

3-)Enchanted Broom

4-)Vermiculated Curtains

5-)Bubbling Cauldron

6-)The Conjuring
7-)Crystal

8-)Scapegrace Jack’s Fatuous Lantern

9-)Scapegrace Jack’s Frightful Lantern

10-)Scapegrace Jack’s Lascivious Lantern

11-)Haunted Candelabra

----------------------
-Türkçesi-

1-)Çalıntı Mezar Taşı

2-)İksir Yapıcı Kiti

 3-)Büyülü Süpürge

4-)Vermiküllü Perdeler

5-)Köpüren Kazan

6-) Büyücü

 7-)Kristal

 8-)Balkabağı Şişman Feneri

 9-)Balkabağı Korkunç Feneri

 10-)Balkabağı Şehvetli Feneri 

 11-)Perili Şamdan


Hepsinin toplu maliyeti : 25.000 Marks of Fortune ( Servet damgası)
KLASGAME OLARAK NEW WORLD PAZARIMIZI İNCELEMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİZ !!


 


Yorum Yap

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

"League of Legends geliştiricisi Riot Games sosyal mühendislik üzerinden saldırıya uğrayınca önemli güncellemeler de aksadı. Ahri güncellemesinin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu. ",League of Legends..

24.01.2023 14:49
0 görüntülenme
Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oyun mağazasında yerini alacak olan yeni premium skin koleksiyonu Yıldız Belası (Arax..

11.01.2023 03:43
0 görüntülenme
YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

Her yıl sonu iple çektiğimiz o an geldi çattı! Steam'e rakip olarak görülen Epic Games, bu yıl da geleneği bozmadı. Epic Games, her sene olduğu gibi bu sene de aralık 15 tarihinden başlayarak her ..

14.12.2022 13:05
0 görüntülenme
Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.