Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

NEW WORLD SEVİYE ATLAMA KILAVUZU

MERT tarafından yazıldı.

NEW WORLD SEVİYE ATLAMA KILAVUZU
New World üç farklı seviye atlama sistemi mevcuttur. İlki temel karakter statlarımızı arttırma için, ikincisi silah becerileriniz için, üçüncü olarak ticaret becerilerinizi geliştirmek için seviye kazanmanız önemli yer tutmaktadır. New World’de karakter ve ticaret becerilerinizi yükseltmeniz için gerekli olan seviyenizi nasıl yükselteceğinize göz atalım.

New World Seviye Atlama Özellikleri
Oyun içerisinde her seviye atladığınızda, karakterimize ait beş özellikten birine bir stat bonus ekleme imkanı verilmektedir. Seviye atlayarak toplamda maksimum olarak 71 puan elde edilebilmekte. Ayrıca, özellik statlarınızı daha da artırmak için mücevher yerleştirebileceğiniz eşya yuvası yuvaları vardır. Saldırı yönteminize doğrudan fayda sağlayan özelliklere puan eklediğinizden emin olun. Örneğin, yakın dövüş silahlarını kullanmak istiyorsak dexterity statını güçlendirmek gerekecektir.

Constitution : Temel sağlığı artırır.

Dexterity : Temel menzilli silah hasarını artırır.
Focus : Temel manayı artırır ve bekleme sürelerini azaltır.
Intelligence : Temel büyü saldırısını artırır.
Strength : Temel yakın dövüş silahı hasarını artırır.

New World Seviye Atlama İpuçları
New World’de her çıkış yaptığınızda yeni bir anlaşma yaptığınızdan emin olun. Geri dönüş yaptığınızda XP bonusu sizleri bekliyor olacaktır.

Kasaba Proje Panosu'nda bulunan görevler, seviye atlamanın en hızlı yoludur. Bazen şehirdeki müzayede dükkanından eşyalar satın alarak görevleri tamamlayabilirsiniz.
Kasabanızı ayakta tutun ve herhangi bir görevi tamamladığınızda DP ödüllerine bonus almak için o bölgede kazanabileceğiniz DP miktarını artırın.
Ana görevin yanında tamamlamak için yan görevleri seçin. Bunları yol boyunca bitirebilirsin.
Başka bir oyuncu bir canavarla savaşıyorsa, XP ve silah ustalığı kazanmak için bir canavara vurun. Diğer oyuncular XP ve silah ustalığı almaya devam edecektir.
Bir seferde 12 adede kadar kasaba görevini kabul edebilirsiniz. Bu size bol miktarda XP, madeni para ve yerleşim itibarı kazandıracaktır
Her kasabadaki ilgili New World ulus temsilcinizden ulus görevlerini bitirmek size az oranda XP sağlar. Ayrıca, faction görevleri mevcut bölgenize göre ölçeklenir, böylece daha yüksek seviyeli bölgeler size daha fazla XP verir.

Faction panosunda herhangi bir “Günlük Bonus” varsa, faction görevlerinden bonus XP alırsınız ( Faction’s representative ile konuşurken ekranın üst kısmında gösterilir)
Hızlı seyahat yolları bulmak, farklı bölgelere hızla geçmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, hızlı seyahat için daha fazla seçeneğe sahip olmak için kaydolduğunuz handan ayrı bir kasabada bir ev sahibi olmayı düşünün.
Ticaret becerilerinin seviyesini yükseltiyorsan, aynı zamanda nominal miktarda genel DP elde edersin.
New World silahları , karakter seviyenize ayrı olarak yükseltir ve PVP savaşları, hızlı bir şekilde deneyim kazanmak ve yeni beceriler öğrenmek için en iyi yerdir.


New World Seviye Atlama Ödülleri
Belirtli bir seviyeye ulaştığınızda yeni modların, görevlerin ve hatta eşya yuvalarının kilidini açarsınız. İşte tüm Yeni Dünya seviye atlama ödülleri:
Seviye 5 : İkinci silah yuvası ve hayatta kalma arayışı (kamp seviyesi yükseltmesi)

Seviye 10 : Düellolar ve ilk çanta yuvası
Seviye 15 : Birinci ev, üçüncü sarf malzemesi yuvası ve hayatta kalma arayışı (kamp seviyesi yükseltmesi)
Seviye 20 : Yüzük yuvası ve ana hikaye görevi (Azoth Staff birinci seviye)
Seviye 25 : Dördüncü sarf malzemesi yuvası ve hayatta kalma arayışı (kamp seviyesi yükseltmesi)
Seviye 30 : İkinci çanta yuvası ve ana hikaye görevi (Azoth Staff ikinci seviye)
Seviye 35 : İkinci ev
Seviye 40 : Küpe yuvası, hayatta kalma arayışı (kamp seviyesi yükseltme) ve ana hikaye görevi (Azoth Staff seviye üç)
Seviye 45 : Üçüncü çanta yuvası
Seviye 50 : İstilalar
Seviye 55 : Üçüncü ev ve hayatta kalma arayışı (kamp seviyesi yükseltmesi)
Seviye 60 : Karakol Rush
BÖLGELER
Ayrıca seviye atlama ödülleri ekranına bakarak hangi bölgelere güvenle seyahat edebileceğinizi görebilirsiniz.

Level 5+: Firstlight, Everfall, Monarch’s Bluffs, and Windsward
Level 25+: Brightwood and Cutlass Keys
Level 30+: Weaver’s Fen
Level 40+: Restless Shore and Great Cleave
Level 45+: Mourningdale
Level 50+: Edengrove and Ebonscale
Level 60+: Reekwater and Shattered Mountain
 
 Oyun içerisindeki tüm ihtiyaçlarınızı 7/24 klasgame hız ve güvencesi ile buradan temin edebilirsiniz.


Yorum Yap

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

"League of Legends geliştiricisi Riot Games sosyal mühendislik üzerinden saldırıya uğrayınca önemli güncellemeler de aksadı. Ahri güncellemesinin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu. ",League of Legends..

24.01.2023 14:49
0 görüntülenme
Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oyun mağazasında yerini alacak olan yeni premium skin koleksiyonu Yıldız Belası (Arax..

11.01.2023 03:43
0 görüntülenme
YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

Her yıl sonu iple çektiğimiz o an geldi çattı! Steam'e rakip olarak görülen Epic Games, bu yıl da geleneği bozmadı. Epic Games, her sene olduğu gibi bu sene de aralık 15 tarihinden başlayarak her ..

14.12.2022 13:05
0 görüntülenme
Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.