Kamuoyuna Duyuru YORUMLARI GÖSTER (6) YORUM YAP


ÖNEMLİ DUYURU


Firmamıza yapılan bildirimler neticesinde Knight Online adlı oyuna yapılan saldırı faaliyetlerine ilişkin firmamız ile ilişkilendirilen bazı asılsız iddiaların ortaya atıldığı anlaşılmıştır. Asılsız iddiaların bulunduğu platformlar ile iletişime geçilerek ilgili içeriklerin kaldırılması sağlanmıştır. Bizi anlayışla karşılayan tüm platform sahiplerine ve bildirimde bulunan kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz.

Knight Online oyununa yapılan siber saldırılar ile herhangi bir ilişkimiz bulunmamakta olup bu tür söylemlerin olması dahi Türkiye'nin tartışmasız en gelişmiş oyun e-ticaret firması olarak bizleri derinden üzmektedir. Saldırı yapan kişi veya kişilerin bağış aracılığıyla dahi sitemizi kullanması söz konusu değildir. Mgame ve Türkiye yayıncı kuruluşu olan Nttgame'e talepleri halinde KVKK hükümlerine uygun bir talep oluşturulması durumunda her türlü bilgi ve belge sağlanacaktır.

Bazı sosyal mecralarda firmamızı zan altında bırakacak açıklamalar yapılması nedeniyle işbu bildirinin kamuoyunun dikkatine sunulmasında yarar görülmüştür.

Ülkemizde birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanan Knight Online oyununun güvenliğini ihlal eden bu SİBER SALDIRILARI ŞİDDETLE KINIYORUZ.


Saygılarımızla,

KLASGAMEYorum Yap

04.05.2020 09:42
SİNEKLER VIZIRDAMASIYLA KİRLETİR. KRALLAR ASALETİYLE TİTRETİR ..!
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
21.03.2020 09:31
Sen nasıl bir yüce gönüllüsün be Klas, adamlar seni kötülemek için yayıncıları paraya boğdu sen adamların yanında yer alıyorsun harbiden klas değil kralsın
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (3) Yanıtla
20.03.2020 20:29
Sizden zarar gelmez takmayın
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (4) Yanıtla
20.03.2020 20:00
Hocam bırakın şunları ne halleri varsa görsünler yeter artık yıldık
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (3) Yanıtla
20.03.2020 17:45
Şphemiz yok admin takılmayın 3-5 tenekeye
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (5) Yanıtla
20.03.2020 17:41
eyw bro
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (4) Yanıtla