GTA 6 ile İlgili Büyük İddia: Bu Ay Her şey Belli Oluyor ! YORUMLARI GÖSTER (2) YORUM YAP

GTA 6 ile İlgili Büyük İddia: Bu Ay Her şey Belli Oluyor !


Geçmiş senelerde Rockstar Games'le ilgili önemli bilgileri sızdıran "4Chan" platformunda GTA 6 ile ilgili yeni bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada GTA 6 ile ilgili kesin ve net bir tarih veriyor olması, oyunseverlerin büyük bir heyacana bürüdü.

GTA oyunları hakkında  videolar çeken ve 3 milyona yakın takipçisi olan "MrBossFTW" ile ortaya çıkarılan bu iddianın kaynağı, "4Chan" isimli bir forum sitesidir. Dünyanın en ünlü ve aktif  forumlarından biri olan bu internet sitesi, kullanıcıların tamamen anonim olarak bilgi paylaşımı yaptıkları bir mecra olmakla beraber önemli bir yere sahiptir.


MrBossFTW'nin ortaya çıkardığı bu bilgiye göre Rockstar Games, GTA 6'yı 25 Mart tarihinde duyuracak.Paylaşımda Rockstar Games'in logosunu ekleyen bu kaynak, bu iddiayı neye göre attığına dair herhangi bir açıklama da yapmıyor.

Söz konusu iddianın gerçeği yansıtıp yansıtmadığı ile ilgili bir şey söylemek şuan için  mümkün değil. Ancak 25 Mart, yakın bir tarih olduğu için bu bilgiler tüm ilgileri üstüne çekmekte. Yani kısa bir süre sonra bu iddianın gerçek olup olmadığını öğrenmiş olabileceğiz. Bakalım bu kısa zaman, bize neler gösterecek !


Yorum Yap

09.03.2020 20:21
Vice city yi remake leyip sunarlar insallah
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
09.03.2020 20:19
GTA 6 GUZEL çok :D
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (2) Yanıtla