Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Instagram Mavi TikBugünlerde önemli firmaların çoğu ve popüler kullanıcılar mavi tik alabilmek için çıldırmış durumda. Belirli bir kitleye hitap ettiğinizde mavi tikin önemi çok fazla oluyor, haliyle firmalar ve kullanıcılar da mavi tiki alabilmenin yollarını arıyorlar. Ancak doğrulanmış hesap anlamına gelen mavi tiki almak o kadar kolay değil. Bu yazımızda Instagram mavi tik nedir? Instagram'da mavi tik nasıl alınır? Mavi tik satın alınabilir mi, mavi tikin hilesi var mı? gibi başlıklarla konuyu aktarmaya çalışacağız. 


| Instagram'daki Mavi Tik nedir?

Diğer sosyal medya hesaplarında olduğu gibi Instagram'da da hesabınızın yanında tik işareti varsa bu hesap sahibinin doğrulandığı anlamına gelir. Instagram yönetiminin tanımlamasına göre mavi rozeti alabilmeniz için "halka açık bir figür, ünlü veya global bir marka" olmanız gerekiyor. Birçok sosyal medya uygulamasında doğrulanmış hesap işareti var ancak Instagram bu doğrulama işaretini alabileceğiniz en zor sosyal medya uygulamalarından. Belki de bunun nedeni Instagram'ın günümüzde en çok ilgi çeken sosyal medya uygulaması haline gelmesidir. 

 


| Instagram'da Mavi Tik nasıl alınır?

Yukarıda belirttiğimiz gibi mavi tik alabilmeniz için "halka açık bir figür, ünlü veya global bir marka" olmanız gerekiyor. Bu tür hesaplar doğrulanıyor çünkü başka bir kimliğe bürünme olasılıkları yüksek. Instagram bu yüzden hesabınızı doğrulayarak kullanıcıların doğru kişiyi takip ettiklerinden emin olmalarını sağlıyor. Yani Instagram'da mavi tik almak istiyorsanız halka açık bir insan, global bir marka veya ünlü olmanız gerekiyor. Instagramı başka bir kullanıcı olmadığına ikna etmeniz gerekiyor. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz?


| 1- İnternet dünyasında bir yer edinin:

Büyük firmalar ve ünlüler mavi tiki almakta çok da zorlanmıyorlar çünkü çok fazla takipçileri var ve kendilerini ispatlamaları kolay. Ne kadar çok takipçiniz varsa mavi tiki almanız o kadar kolaylaşacaktır çünkü Instagram sizi anonim olarak görmeyecektir. Bu yüzden Instagram dışında da internet dünyasında edindiğiniz yerler, hesaplar size artı puan olarak yansıyacaktır. Örneğin; hesabınızın adı Enyenioyuncu. Bu hesap adıyla bir web siteniz varsa veya diğer sosyal medya uygulamalarında da aynı isimle hesaplarınız varsa ve Instagram hesabınızın açıklamasında da bunları belirtirseniz sizi mavi rozete bir adım daha yaklaştıracaktır. 


| 2- Hesabınızın taklit edilebilir olduğunu vurgulayın: 

Instagram taklit edilmesi muhtemel hesapları korumak adına da mavi tik, mavi rozet işaretiyle hesabınızı doğrulayabilmektedir. Instagram'ı sizi taklit edenlerin var olduğuna ve bu taklitçilerin kullanıcıları yanlış yönlendirebileceğine ikna etmeniz gerekmektedir. Örneğin; Cem Yılmaz hayranları gerçek Cem Yılmaz'ı takip ettiklerinden emin olmak istiyorlar, bu yüzden Instagram hem Cem Yılmaz'ı korumak adına hem de takipçilerini korumak adına Cem Yılmaz'ın hesabını doğrulamıştır. 


| 3-  Kişisel şeyler paylaşın ve aktif olun: 

Eğer hesabınızda çok az paylaşım yapıyorsanız ve yalnızları oynuyorsanız Instagram'ın hesabınızı doğrulaması çok zor olacaktır. Soğuk, takipçisi olmayan, aktif olmayan hesaplara Instagram fazla değer vermeyecektir. Örneğin; bir giyim firmanız varsa, sadece ürünlerinizin resimlerini paylaşmayın, ürünlerinizi giydiğiniz resimleri hatta çalışanlarınızla birlikte çektirdiğiniz görüntüleri de paylaşın. Aktif kalın ve çok sayıda taklit olmayan size özel, özgün paylaşımlarda bulunun. Taklitçi olmanız işleri çok daha zorlaştıracaktır. 

Instagram Insight kullanın. Hedef kitlenize uygun paylaşımlar yapabilmek için Instagram işletme sayfanızı kullanın. 

Takipçilerinizle iletişim kurun, diğer sayfalarla da etkileşimde bulunun. 


| 4-  Görünür olun, "ben buradayım" deyin! : 

Instagram'a ve kullanıcılarınıza oralarda bir yerlerde olduğunuzu daima hissettirin. Hashtag'leri kullanın. Takipçileriniz sizi bazı hashtag'lerden bulabilirler. 

Diğer ünlü kullanıcılarla hatta "influencer" olarak tabir edilen sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından bilinen kişilerle çalışmak, ortak içerikler hazırlamak size yardımcı olacaktır. Hatta takipçi sayınızı da yükseltecektir. Sosyal medya hesaplarınızda açıklamalarında bulunun. Instagram hesabınızı mümkün olduğu kadar diğer sosyal medya hesaplarınızla, blogunuzla veya web sitenizle ilişkilendirin. 


| 5-  Mavi tik için talepte bulunun: 

Instagram yönetimi, 2018 yılında mavi tik için başvuruda bulunabileceğiniz bir form yayınladı. Buradan mavi tik için başvuruda biliniyorsunuz. Siz de yukarıda belirttiğimiz şartların bir kısmına veya tamamına sahip olduktan sonra başvuruda bulunabilirsiniz. 


Özetleyecek olursak; Instagram'da mavi tik için bir başvuru formu olsa da mavi tiki almak kolay olmayacaktır. Zamanınızı ayırarak onu kazanmanız gerekecek. Yavaş yavaş, adım adım internette bir yer edinmeye başlayacak ve değer kazanacaksınız. Instagram da tüm bunlar olurken sizi daha iyi görecektir. 


| Instagram'daki Mavi Tik satın alma: 

Instagram'da, hatta tüm sosyal medya hesaplarında hesabınızın doğrulandığı anlamına gelen bu tik veya rozet işaretleri para ile satın alınamamaktadır. Aslında, Instagram doğrulaması için bir karaborsa olduğu ve şirketlerin yaklaşık 15.000 USD için doğrulama önerdiği iddia ediliyor. Tabii ki bunlar söylentiden ibaret. Instagram uygulamasındaki yeni istek formu, bu tarz söylentileri azaltmanın tek yolu gibi görünüyor. Siz de mavi tik için talepte bulunabilirsiniz.Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.