Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

GRAND THEFT AUTO VI TRAİLER YAYIMLANDI!

YusufK tarafından yazıldı.

Grand Theft Auto VIOYUN HAKKINDA SÖYLENTİLER VE OYUNU UCUZA ALMA YÖNTEMİ

TRAİLER TARİH SÖYLENTİSİ


Görselde gördüğünüz gibi GTA Online üzerinde olan bir kıyafet üzerinde belirtilen sayılar 5 aralık 2023 tarihi gösterdiğini ve o tarihte ilk trailer yayımlanmasıyla beraber bu söylenti trendlere düştü ve 2. rakam olarak 2024 nisan ayını göstermekte bu tarih içerisinde bir çok kişi oyunun çıkış tarihi olarak gördüğünü belirtiyor fakat çıkış tarihin 2025 olduğu belirlendiğinden dolayı trailer 1 olarak adlandırılmasıyla trailer 2 için bir tarih olduğunu söyleyen söylentilerde mevcut. Rockstar Games'in ana şirketi Take-Two Interactive'in CEO'su Strauss Zelnick'in geçtiğimiz aylarda CNBC'ye verdiği bir röportajda GTA 6'nın çıkış tarihiyle ilgili bir bilgilendirme yaptı. Zelnick, Oyunun kesin çıkış tarihi sorulduğunda 2025 mali yılında, yani 1 Nisan 2024 ile 31 Mart 2025 tarihleri arasında piyasaya sürüleceğini belirtti. Ancak fragmanda gördüğümüz yıl duyurulduğu için 2024 tarihi ve Zelnick'in belirtisi yalanmış oldu.

 ÖN SİPARİŞ TARİH SÖYLENTİSİ
Yıl belirtilmemiş şekilde 12 aralık tarihinde oyunun konsol üzerinde ön siparişe açılacağı söylentiler arasında yer almaktadır.

ÇIKIŞ TARİH SÖYLENTİSİ


Fragmanda olan bir sahne de sağ üstteki uçak pankartına yakınlaştırıldığında NineT(een)Nine yazdığı görülmektedir. Bu da oyunun 19.09.2025'te yayınlanma ihtimalini ortaya çıkartmaktadır.

 KELEPÇE SÖYLENTİSİ

GTA serisinin önce ki oyunlarından bildiğimiz üzere oyunun başladığı harita ki şehirden başka bir şehre geçmeye çalıştığımızda polis aranması ile şehir dışından fazla uzaklaşamıyorduk. Görselde de gördüğümüz gibi kadın karakterimizin ayağında bir kelepçe olduğu görüntülenmektedir. Bu durum hikayenin başında hapisten anlaşmalı şekilde fakat şehir dışına çıkamayacağımız bir kelepçe takıldığını öne sürmektedir.

 HARİTA SÖYLENTİSİ


Sızdırıldığı düşünülen ve trailer da görünen bölgelere göre ortaya çıkan harita olarak, söylentiler arasında yer almaktadır.

Oyunu nasıl ucuza alabiliriz?
Bildiğimiz üzere yakın zamanda steamden maalesef, TL fiyatlandırması kalktı.
Dolar fiyatlandırması artışta olduğu için steam hesabınıza yatıracağınız şuan ki kur ile steam üzerinde dolar tutmanız sizi 3 yıl sonrası için ucuza GTA 6'yı almanızı sağlayacak. Örneklemek gerekirse 10 doları 300 TL'ye aldığınızda 2025 tarihinde 10 dolar daha pahalı gelebileceği için dolar artmadan oyun fiyatı belli olmadığından dolayı 70-150 arası dolar alarak 2025-2026 yılına kadar tutmanız ve 2025-2026 yılında PC üzerinde steam de oyun çıktığında sizin şuandan itibaren dolar almanızdan dolayı alacağınız GTA 6 çok daha ucuza gelmiş olacak. 2025-2026 yıllarında PS veya Epic Games dahil oyun her ne kadar o platformlarda da çıkacak olsa da şuan ki kur ile steam doları almanız,  oyun çıktığında PS ve Epic Games üzerinde çıkacak olan oyun fiyatından çok daha ucuza almış olacaksınız. Bir nevi yastık altı saklamak gibi diyebiliriz. KLASGAME olarak sadece ürünleri sorunsuz teslim etmek değil, siz KLAS oyuncularımıza her daim en uygun fiyatı sağlıyor ve nasıl daha uyguna alabileceğinize dair yönlendirmek bizi mutlu ediyor. 

Bu fırsatı kaçırmadan önce hemen aşağıdan steam usd code alabilir ve steam hesabınıza yükleyerek ön yatırım yapabilirsiniz. ;)

Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.