Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

VALORANT 7.12 YAMA NOTLARI

YusufK tarafından yazıldı.

VALORANT 7.12 YAMA NOTLARI

Bölüm 07'nin ve 2023 yılının son yamasıyla karşınızda. Bu da yeni yıldan önce tamamlayacak bir Savaş Bileti ve tırmanacak kademeleriniz olduğu anlamına geliyor. Gekko ve Skye güncellemelerimiz, yeni bir Takımlı Ölüm Kalım Savaşı haritası ve çok daha fazlası bu yamada sizi bekliyor.

Patch_Notes_Highlights_7_12_V4_TR.jpg

AJAN GÜNCELLEMELERİ

03072023_WhatsNewinACTIIArticle_01_Divider_Gekko.jpg

GEKKO

Gekko'nun kendine has en güçlü yönlerinden biri tayfasındaki yaratıkları yerden alabilmesi. Bu değişiklikle yetenekleri yerden alma süresini kısaltıyor ve bu eylemin daha çeşitli senaryolarda gerçekleştirilebilmesini sağlıyoruz. Ayrıca Şaşkın'ın (E) güvenilirliğini arttırarak Gekko'nun bu yeteneği kullanırken daha güvende hissetmesini sağlıyor ve onu yeteneği yerden daha sık almaya teşvik ediyor.

Şaşkın (E), Kankuş (Q) ve Zorba'yı (X) yerden alma

Yerden alma süresi azaldı: 2 sn. >>> 1 sn.

Şaşkın (E)

Şaşkın saldırmaya hazırken bir hedef gördüğünde artık daha hızlı ateş ediyor ve attığı plazma da hedefine daha hızlı ulaşıyor.

Ateş etmeden önceki gecikme süresi azaldı: 0,5 sn. >>> 0,35 sn.

Plazma hızı arttı: 7000 >>> 10.000


V_AGENTS_587x900_ALL_Skye_Banner.png

SKYE

Bu değişikliklerle Skye'ı Av Peşinde (Q) yeteneğini daha bilinçli kullanmaya zorluyor:

Av Peşinde yeteneğiyle ileri atılırken kamera hareketlerini devre dışı bırakarak Skye'ı birden fazla noktayı kontrol etmek veya ileri atılarak fazladan mesafe kat etmek arasında bir tercih yapmak durumunda bırakıyor.

Av Peşinde'yi ileri atılırken başarılı bir şekilde yok eden rakipler artık ödüllerini sersemlemeyerek alacaklar.

Bu yeteneğin sersemletme özelliğini Gekko'nun Zorba (X) yeteneği gibi takım arkadaşlarını da etkileyecek şekilde standartlaştırdık. Böylece Skye ve takımının Av Peşinde'yi kullanarak bir şeyler yapmak istediklerinde daha koordine ve bilinçli hareket etmeleri gerekecek.


Av Peşinde (Q)

İleri atılma sırasında kamera hareketleri devre dışı bırakıldı.

Av Peşinde ileri atılırken yok edildiğinde artık sersemletici bir patlamaya sebep olmuyor.

Av Peşinde ileri atılırken yok edildiğinde bunu belirten sesler çalınacak.

Av Peşinde artık hem düşmanları hem de takım arkadaşlarını sersemletiyor.


HARİTA GÜNCELLEMELERİ

Yeni haritamız Drift, Takımlı Ölüm Kalım Savaşı harita havuzumuzdaki yerini alıyor! Drift'te uzun menzilli bir orta koridor, izole yan koridorlar ve koridorlar arasında pozisyon değiştirmek için heyecan verici yöntemler bulunuyor.


PERFORMANS GÜNCELLEMELERİ

Saf Girdi Süresi

Beta etiketi kaldırıldı.

Varsayılan ayar açık olacak şekilde değiştirildi.

Mevcut ayarlar bundan etkilenmeyecek.


OYUNCU DAVRANIŞLARI DEĞİŞİKLİKLERİ

Grup liderlerinin oluşturabildiği ve oyun içinde başka oyuncuların grubunuza katılabilmesini sağlayan grup davet kodları oyuna eklendi.


GİDERİLEN HATALAR

Ajanlar

Bir yeteneği kullanıyorken alınan skorların ilgili oyuncuya sayılmamasına neden olan hata giderildi. Bu hata Baykuş Dron'u (C) kontrol ederken Şok Oku'yla (Q) skor alan Sova'ları, Zorba'yı (X) kontrol ederken Pofu'yla (C) skor alan Gekko'ları ve Gizli Kamera'dan (E) bakarken Bubi Tuzağı'yla (C) skor alan Cypher'ları etkiliyordu.

KAY/O İPTAL/Komut (X) yeteneği esnasında çöktüğünde ortaya çıkan kırmızı portre artık oyundaki herkes tarafından görülecek.


Oyuncu Davranışları

AFK kaldığı tespit edilen bir oyuncunun sonraki turda da doğarak takım arkadaşlarının tabanca turu bonusunu kazanmasına engel olmasına neden olan nadir sorun giderildi.


Premier

Uzatma oylaması sırasında oy kullanan takımda ''Rakip Bekleniyor'' yazısının görülmesine neden olan sorun giderildi.

Heyecan verici güncelleme gelmiş iken, sizde tüm Valorant (VP) ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en uygun fiyatlara KLASGAME ayrıcalığı ile hemen satın alabilirsiniz! 

Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.