Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

DOTA 2 MMR YÜKSELTME REHBERİ


DOTA 2 MMR ARTTIRMAK İÇİN ÖNERİLER
Dota 2'deki sıradan oyun ile dereceli maçlar arasındaki fark, oyuncuların tavrı ve yaklaşımı nedeniyle çok büyük.

Bu maçlarda her şeyi ayıran en önemli şey, eşleştirme reytingi (MMR) mücadelesidir.

MMR, bir oyuncunun Dota 2'deki becerisinin doğrudan bir yansımasıdır. Ne kadar çok kazanç elde ederlerse, MMR'leri o kadar yüksek olur. Her galibiyet veya mağlubiyetle, bir oyuncunun MMR'si 25 puan dalgalanır. Sırayla, sıralı maçlarda oynarken kendinizle aynı MMR seviyesindeki oyunculara karşı hazırlanacaksınız, bu da rekabetin her zaman aynı seviyede olduğu anlamına gelir.


1. PRO DOTA 2 - DAHA FAZLASINI İZLEYİN!

Bir oyunda daha iyi teknikler öğrenmek için, profesyonel oyuncuların daha çok oynamasını izlemeniz gerekir. Profesyonel bir oyundan daha fazla tekrar indirin ve profesyonel oyuncuların oyunun erken safhalarında çiftliği nasıl çıkardıklarına bakın. Benzer şekilde, profesyonel oyuncuların çoğunun sıralı maçlar için sıraya girdiği birçok canlı oyunu da izleyebilirsiniz. Kulvar sizin lehinize gitmediğinde, kendiniz için sürünerek çekme, bir takım savaşına girmeye ne zaman hazır olduğunuza karar vermeniz ve farklı senaryolarda birden fazla beceri ve eşya yapısının nasıl çalıştığını kolayca anlayabilirsiniz. Bu yöntemler, oynama yönteminizi artıracak ve dereceli maçlarınızda daha iyi performans göstermenizi sağlayacaktır.2. PRO DOTA 2 - BELİRLİ ŞAMPİYONLAR OYNAMAK

Kahramanları spamlamak herkesin sevdiği bir tavsiye değildir. Profesyonel oyuncuların çoğuna, bir kişinin MMR'ini nasıl daha hızlı artırabileceği konusunda aynı soru soruldu.

 Çoğu, belirli kahramanlara spam yapma tekniğini tercih etti. Dota 2'deki her rol için iki veya üç kahramanı öğrenebilir ve onlarla en rahat oyunları geçirebilirsiniz. Daha düşük bir seviyede oynuyorsanız, en rahat olduğunuz kahramanlara spam yapabilirsiniz. Ancak, her oyunun başında kahramanınız yasaklanmış gibi düşünmelisiniz, sadece bir kahramana spam atıp her oyun onu oynamanız tavsiye edilmez, bu tarz durumlarda alışık olmadığınız bir kahramanı seçmekten başka çareniz kalmaz ve sonunda oyunu kaybedebilirsiniz. Bu nedenle, oyunda sıraya koyduğunuz her rol için iki veya üç kahramana hakim olmalısınız, böylece oyunda elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz.


3. DAHA FAZLA OYNA

Dota 2'de MMR'yi artırmanın en iyi yollarından biri, daha fazla oynamaya başlamanızdır. Günde bir veya iki oyun oynarsanız, MMR'nizi hızlı bir şekilde artıramayabilirsiniz. Bunun arkasındaki sebep, belki bir şanslı gününüz var ve sıraya girdiğiniz iki oyunu da kazanıyorsunuz. Hemen ertesi gün iki maç kaybetme ve bir gün önce olduğun yerde durma ihtimalin var. Bununla birlikte, bir günde 5 veya 7'den fazla oyun oynamaya başlarsanız, bazılarını kaybedebilirsiniz, ancak ne kadar çok oynarsanız o kadar iyi olursanız daha fazla kazanmaya başlarsınız. Benzer şekilde, bir günde 5'ten fazla oyun oynarsanız ve 5'in hepsini kaybederseniz, geçen gün şanslı olabilirsiniz ve tüm nedenlerden dolayı, daha fazla oynamak, kaybedilen MMR'yi daha hızlı geri kazanmanıza yardımcı olur.

     

4. META'YI ANLAYIN

Sıralamalı maçlarınızda daha iyi performans gösterebilmek için metayı daha fazla öğrenmeniz gerekir. Dota 2, belirli bir yamadaki bazı kahramanları güçlendirirken, diğerlerini zayıflatır. Yama notlarını düzenli olarak takip ederseniz, şu anda hangi kahramanın en yüksek kazanma oranına sahip olduğunu anlayabileceksiniz. Oyunlarınızda şu anda meta olan kahramanları her zaman denemeniz ve seçmeniz önerilir. Örneğin, Ember Spirit yamaya hükmediyorsa ve kahramanın kazanma oranı liderlik tablolarında zirveye ulaşıyorsa, kahramanı denemeli ve öğrenmeli ve dereceli maçlarınızda denemelisiniz. Bu şekilde, daha güçlü bir kahramanın avantajını elde edeceksiniz ve daha fazla maç kazanma şansınız daha yüksek olacak.


5. KADEME GRUBUNUZU ÖĞRENİN

Dota 2'deki dereceli maçlarınıza hakim olmak için mevcut MMR grubunuz hakkında daha fazla bilgi edinmeniz gerekir. Hangi MMR grubuna dahil olursanız olun, her zaman metaya giren bazı kahramanlar vardır. Örneğin, "Crusader" ın dereceli bir parantezindeki kahramanlar, "Ölümsüzler" sıralamalı bir parantezindeki kahramanlardan her zaman farklı olacaktır. Parantez hakkında daha fazla bilgi edinmek, oyuna daha iyi bakmanızı sağlayacaktır. Hangi kahramanların sizin için çok güçlü olduğunu ve her oyunda hangi kahramanları yasaklamanız gerektiğini anlayacaksınız. Bu, oyunlarınızda daha iyi performans göstermenize ve MMR'nizi her zamankinden daha hızlı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

     

6. NEFRETİ SESSİZE AL

Bir oyuna kötü bir başlangıç yaptığınızda çoğu zaman, takım arkadaşlarınızın çoğu sizi alevlendirmeye başlar ve oyuna geri dönme şansını sizden alır. Oyununuza daha fazla odaklanmak için her zaman oyundaki nefreti veya olumsuzluğu susturmaya çalışmalısınız. Bir oyuna kötü bir başlangıç yaptığınızı düşünüyorsanız ve takımınız bunu desteklemiyorsa, onları susturmalı ve oyununuza odaklanmalısınız. Bu size oyun içi strateji ve nasıl farm yapıp daha güçlü geri dönebileceğiniz hakkında düşünmeniz için daha fazla yol sağlayacaktır. Bu nedenle oyundaki toksisitenin susturulması size daha iyi bir atmosfer sağlayacaktır ve elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz.

 

DOTA 2 Oyunu Domine Etmeniz İçin Yapabilecekleriniz

DOTA 2'DE İSTİFLEME KAMPLARININ ÖNEMİ

Dota 2, her oyuncunun oyunu kazanmak için kendi rolünü oynadığı bir takım oyunudur. Oyunun her maçı sırasında, haritanın her iki tarafındaki ormanda birden fazla kamp ortaya çıkar. Bu kamplar, onları öldürdüğünüz için size altın veren tarafsız yaratıklar içerir. Bununla birlikte, oyunun belirli bir zamanında, bir oyuncu tarafsız yaratıkları istiflemek için kamptan biraz uzaklaştırabilir. Esas olarak, bu çalışma Destek oyuncuları tarafından yapılır. Daha fazla kamp istifleyerek, Carry daha fazla farm imkanı elde eder ve eşyalarını daha hızlı alır. Bir Dota 2 maçında kampları istiflemenin birçok avantajı vardır. Aşağıdaki yazıda, Dota 2'de istifleme kamplarının avantajlarını öğreneceksiniz.


KAMP İSTİFLEMENİN AVANTAJLARI

Tarafsız kampları bir Dota 2 maçında istiflemenin sayısız avantajı vardır. Aşağıdakiler bunlardan bazılarıdır.CARRY HIZLI FARM YAPMA İMKANI ELDE EDİYOR

Dota 2 maçında, Carry'nin koridor aşamasını bitirdiği ve farma gitmek için ormana gittiği bazı zamanlar var. Carry, ilk takım dövüşlerinin çoğuna dahil olmadığından, temel amacı daha iyi farm yapmak ve oyunu daha sonra kazanmaktır. Koridoru kazandıktan veya kaybettikten sonra, oyunun Carry her zaman tarafsız yaratıkları toplamak için ormana gider. Maçtaki Destek oyuncusu ormanda istifleme yaptıysa, carry karakter kesinlikle daha fazla altın alacaktır. Daha fazla altın almak, sonunda daha hızlı eşyalara yol açacaktır. Carry karakteriniz, eşyalarını düşmanlardan daha hızlı aldığından, oyunu kazanma şansınız otomatik olarak artar.


Benzer şekilde, bir Destek oyuncusu ormanı istiflemediyse, Taşıyıcı düzenli bir hızda farm yapmak zorunda kalacak ve eşyalarını normal zamanında alacaktır. Bu nedenle, Carry oyuncusu için kampları istiflemek çok önemlidir, çünkü bu sonunda maçı kazanmanıza yol açabilir.

TAKIM DAHA FAZLA DENEYİM ALIYOR

Kampları ormanda istifledikçe, Carry daha fazla farm sahibi olacak. Daha fazla farma sahip olmak, sonunda daha yüksek deneyime yol açacaktır. Ekibiniz net değer tablosuna liderlik ederken, deneyiminiz de buna öncülük eder. Bu, kahraman seviyenizin her zaman düşman ekibinden daha yüksek olacağı anlamına gelir. Kahraman düzeyinde bir avantaja sahip olmak, kesinlikle size haritanın daha fazla tarafını kontrol etme penceresi sağlayacaktır. Kahramanınız düşmanın kahramanlarından daha güçlü olacak.


Sonunda, daha uzun vadede, takım savaşınız daha güçlü olacak ve takımınızı zafere doğru yönlendirebilirsiniz. Bunlar, sizi çok kolay bir şekilde zafere götürebilecek oyundaki küçük detaylar. Bu nedenle, bir Dota 2 maçında kampları istiflemek çok önemlidir çünkü tüm takımınız sizin sayenizde daha fazla deneyim kazanır.Sende Altını ALIYORSUN!

Dota 2'nin son yamalarında, Valve oyunu bir Destek oyuncusu için daha iyi hale getirmeye karar verdi. Bunun için organizasyon oyunda yeni bir kural koydu. Bir oyuncu ormanda kampları istiflerse ve takım arkadaşlarından biri onu temizlerse, oyuncu bundan% 35 altın ödül alır. Bu, maçınızda herhangi bir kampı üst üste koyarsanız, Carry'nize ve size de avantaj sağlayacaktır. Nitekim, istifleme kampları tüm ekip için faydalı olacaktır.


Maçınız sırasında kampları biriktirdikçe, takım arkadaşınız temizledikçe bir miktar altın ödülü alacaksınız. Bu size düşmanın Destek oyuncusu üzerinde bir üstünlük sağlayacaktır. Daha fazla altın alacak ve Destek öğelerinizi hızlı bir şekilde alacaksınız. Bu nedenle, bir Destek oyuncusu için kampları istiflemek, oyunda daha fazla altın elde etmenin ve eşyalarınızı hızlı bir şekilde almanın kolay bir yoludur.


DAHA İYİ OYUNCU = OYUN DOMİNASYONU!

Elbette bir maç sırasında kampları istiflemek sizi daha iyi bir Dota 2 oyuncusu yapacaktır. Kamp istifleme, oyundaki her dakikanın belirli bir zamanında yapıldığından, her an zamanı not alacaksınız. Zamana dikkat etmeniz, size haritada dolaşma ve gerektiğinde diğer koridorlara yardım etme fırsatı da sağlayacaktır. Benzer şekilde, sonunda aynı anda birden fazla kampı nasıl istifleyeceğinizi de öğreneceksiniz. Bu size zamanı para olarak kullanmanın ekstra avantajını sağlayacaktır. Öyle ya da böyle, bir Destek oyuncusu olarak alışkanlıklarınızı bir araya getirerek kamp yapmak sizi her zaman daha iyi bir oyuncu yapacaktır. Oyun sırasında her zaman etrafta dolaşarak takımınızın harita üzerindeki dominasyonunda en önemli rolü oynayacaksınız.DAHA İYİ OYUNCU TOPLULUĞU

Maçta Destek olarak oynarken oyun alışkanlığınızı geliştirerek oyunu domine ettiğiniz için takımınız sonunda sizi kesinlikle takdir edecektir. Maçın sonucuna bakılmaksızın, Carry her zaman sizi övecek ve sizin hakkınızda iyi düşünecektir. Göründüğü kadar az, bu aslında oyun topluluğunu geliştirmeye yardımcı olabilir. Oyunda iyi bir jest yaparsanız, siz ve ekibiniz aslında daha iyi koordine olacaksınız. Bu nedenle, bir Destek oyuncusunun Dota 2 maçında daha iyi performans göstermesi ve daha iyi oynaması için kamp istifleme önemlidir.

     

GÖRÜŞ ÇEVRESİNDE OYNAMAK - ÖNEMLİ Mİ?


En ünlü MOBA oyunlarından biri olan Dota 2, oyun ve takım dövüşleri söz konusu olduğunda kendi karmaşıklıklarına sahiptir. Her oyun ilerledikçe, her takım rakipleri alt etmeye ve hedefleri yakalamak için birkaç takım savaşı çıkarmaya çalışır. Bazı durumlarda, genel olarak altın üstünlüğünüz olsa bile takımınız bir takım dövüşünü kaybeder. Düşman ekibinin sizi şaşırttığı veya sıfır görüş altında savaştığınız durumlar bunlardır. Düşmanların ne planladığını ve sizi nasıl bir savaşa zorlamaya çalıştıklarını bileceğiniz için vizyon etrafında savaşmak Dota 2'de gerçekten önemlidir. Aşağıdaki bilgilerde, Dota 2'de vizyon etrafında oynamanın bazı avantajlarını ve neden vizyon olmadan asla bir takım savaşına girmemeniz gerektiğini göreceksiniz.GÖRÜŞ ÇEVRESİNDE OYNAMAK

Dota 2'de vizyon etrafında oynamak size çevrenizi çok iyi tanımanın ekstra avantajını sağlar. Görülen alanın altında çiftçilik yapabilir, aynı zamanda o alan altında da bir takım savaşı çağrısında bulunabilirsiniz. Dota 2'de vizyon etrafında oynarsanız oyununuzu geliştirmenize yardımcı olabilecek ana noktalar aşağıdadır.


GÜVENLİ FARM

Dota 2'nin bir maçında, takımınızın geç oyun taşıması varsa, bu, takımınızın farmda daha iyi performans gösterebilen taşıyıcılara sahip olduğu anlamına gelir, onlar için daha fazla alan oluşturmanız gerekebilir. Bazı durumlarda, alan yaratmak, tüm takımınızın düşmanı ana Carry'nizden, taşıma farm slotlarınızdaysa dikkatini dağıtmak anlamına gelir. Diğer durumlarda, alan aynı zamanda Carry oyuncunuza mümkün olduğunca farm sağladığınız anlamına gelir.


Şimdi farm sağlamayı düşünürsek, taşınmanız için yığınlar oluşturabilir veya ona ormanda güvenli bir şekilde farm yapması için görüş sağlayabilirsiniz. Haritanın etrafına Totemler yerleştirdiyseniz, taşıyıcınız kesinlikle daha iyi ve kendinden emin bir şekilde çiftçilik yapacaktır. Bu, Carry'nize daha iyi farm yapmak ve daha iyi performans göstermek için bir avantaj sağlayacaktır. Benzer şekilde, bu sonunda oyunu kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, vizyon sağlamak ve vizyon etrafında oynamak, tüm ekip için güvenli bir oyun sağlayabilir.


DAHA İYİ TAKIM MÜCADELESİ

Bir Dota 2 maçında vizyon etrafında oynarsanız, takım dövüşleri söz konusu olduğunda her zaman bir üstünlük elde edersiniz. Çoğu durumda, düşmanlar sizi şaşırtmaya çalışır. Bunu yapmak için çoğu oyuncu "Smoke of Deceit" kullanır. Bir takımın belirli bir bölgede görüş eksikliği varsa ve düşmanlar takımı Duman altında yakalarsa, görünmez takımın savaşı kazanması çok daha yüksek olasılıklara sahiptir.


Bununla birlikte, bir takım farm yapıyorsa veya vizyon etrafında oynuyorsa, görünmez bir takım tespit edilecek ve elbette, diğer takım kendisini yaklaşan savaşa hazırlayacaktır. Bu durumda, kurban yem haline gelir ve avı kolayca yakalar.


Smoke dövüşleri dışında, Dota 2'de görünmezliği bir nitelik olarak veren tonlarca kahraman var. Düşman ekibinizin taslaklarında bu tür kahramanlar varsa, risk almamalı ve vizyonsuz oynamamalısınız. Haritanın etrafına Nöbetçi Muhafızları yerleştirirseniz (görünmez birimler için size gerçek bir görüş sağlar), görünmez kahramanları çok kolay bir şekilde alt edebilirsiniz. Bu nedenle, vizyon etrafında oynamak, kesinlikle birden fazla takım dövüşü kazanmanıza yardımcı olabilir.

     

DOTA 2 ŞAMPİYON ÖNERİSİ 2021


Dota 2’nin meta oyunu, kahraman rollerinin esnek doğası ve öğelerin oyun üzerindeki büyük etkisi göz önüne alındığında, oyunları bir hamleyle değiştirmek ve yönlendirmekle ünlüdür. Özellikle bu günlerde, yalnızca bir avuç kahramanın seçilmediği çeşitli turnuva metaları bekleniyor.


En yüksek oyun seviyelerinde, oyunlar creepler ortaya çıkmadan önce bile kazanılabilir veya kaybedilebilir. İyi bir kahraman kompozisyonuna sahip olmak, yüksek oyunu aşma ve taşıma mücadelesi ile birbirini tamamlayan ve iyi işleyen bir makine gibi kahramanlara sahip olan ya da olmayan iki ekip arasındaki farkı görebilirsiniz.


Mevcut rekabetçi meta oyunu temel alan bu kademe listesi, profesyonel takımlar tarafından en çok hangi kahramanların seçildiğini ve kazanma yüzdeleri açısından öne çıkanların ana hatlarını çiziyor. Bu listenin her bir kahramanı içermeyeceğini unutmayın, çünkü Dota'da sayılamayacak kadar çok kişi vardır. Bunun yerine listeyi en popüler ve etkili kahramanlarına indirgeyeceğiz.


Yeni bir mekanik olan Aghanim's Shard'ı tanıtan büyük Mistwoods güncellemesinin yanı sıra birkaç kahramanı yeniden işleyip değiştirerek, meta anlaşılır bir akış halinde. 7.28 Yaması’nın Şubat ortasındaki güçsüzlükleri Batrider, Lycan ve Outworld Destroyer gibi önceki meta kırıcıları büyük düşürdü, ancak Puck ve Void Spirit gibi bazı kahramanlar profesyonel sahnede kalıcı seçimler olarak kalmayı başardılar.

Tier 1                              

 • Puck
 • Void Spirit
 • Death Prophet                                                                           
 • Mars
 • Earth Spirit
 • Monkey King
 • Wraith King


Tier 2


 • Phoenix
 • Rubick
 • Enigma
 • Tidehunter
 • Pangolier
 • Oracle
 • Keeper of the Light
 • Troll Warlord
 • Morphling
 • Lion
 • Timbersaw
 • Phantom Assassin
 • Earthshaker
 • Beastmaster
 • Nyx Assassin
 • Ursa
 • Shadow Shaman
 • Mirana
 • Nature’s Prophet


Tier 3


 • Alchemist
 • Razor
 • Weaver
 • Storm Spirit
 • Dragon Knight
 • Batrider
 • Lycan
 • Phantom Lancer
 • Io
 • Grimstroke
 • Tusk
 • Juggernaut
Yorum Yap

BlackDesert 2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

BlackDesert 2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

Yaz Sezonu Başlıyor.Balıkçılık temalı İlk Bahar Sezonu'nu geride bırakırken, bu sezonu Eğitim temasıyla açıyoruz.Özellikle Sezon Pasosu aracılığıyla macera yoldaşı bir At elde edebileceğiniz “At A..

25.05.2023 03:08
0 görüntülenme
Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Yerli oyun Rise Online World topluluğu, 1'inci yıl dönümünü oyunseverlerle birlikte kutladı.Bebek Sahil'de gerçekleştirilen etkinliğe Özge Ulusoy, Ece Seçkin gibi ünlü isimlerin yanı sıra sosy..

18.05.2023 01:19
0 görüntülenme
KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

Ünlü bilgisayar oyuncusu olan ve uzun bir süredir de Kozmik Karınca Youtube kanalını yürüten Cem Ceyhan  KLASGAME ailesine katıldı.Hadi hep birlikte kendisi biraz tanıyalım.Kozmik karınca an itibariyl..

17.05.2023 23:57
0 görüntülenme
Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Genel DüzenlemelerOyuna giriş yapan yada ölünce kalkan karakterlere, yaratıkların hasar verme sorunu düzeltildi.AH ve normal pazar sisteminde yanlış Tax değeri gösterme sorunu düzeltildi.Teleporting P..

11.05.2023 01:33
0 görüntülenme
Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Valve, geçtiğimiz hafta boyunca Steam Türkiye üzerinden en çok satılan oyunları paylaşıldı. 25 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasındaki toplam gelire göre en çok satan oyun Counter-Strike: Global Offensiv..

03.05.2023 02:02
0 görüntülenme
VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT yeni bölümü yakında geliyor. Bölüm 6 Kısım 3 yaklaşırken, yeni gelecek olan Arcade seti de sızdırıldı. Yepyeni bir savaş bileti ve yeni bir silah seti gelecek ve yeni gelecek setin adı Radian..

27.04.2023 05:22
0 görüntülenme
Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen FPS oyunu olan Counter Strike, ülkemiz dahil tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Son olarak Counter Strike: Global Offensive oyunun..

12.04.2023 01:25
0 görüntülenme
Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!26 Mart tarihine kadar sürecek olan açık beta, Barbarian, Rogue Sorcerer ve Necromancer sınıfları kullanılabiliyor. Oyuncular Prologe ve Act 1'i oynama şansına sahip olab..

26.03.2023 17:17
0 görüntülenme
Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!Merhaba Rise Online oyuncuları,Yerli PC oyunları üreten oyun stüdyosu deyince aklımızda pek fazla isim canlanmıyor. Rokogame canlanan bu nadir isimlerden birisi. Kur..

23.03.2023 18:21
0 görüntülenme
DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

Dora Özsoy, 1993 yılında İstanbul, Türkiye'de doğmuştur. Kartal Anadolu Lisesi'nde okuduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliğinden mezun olmuştur. Kariyerine Youtube üzerinden..

20.03.2023 19:23
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.