Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

League of Legends 11.5 Yaması Yayınlandı!League of Legends 11.5 yamasıyla neler geliyor?


Yeni "Arı" temalı görünümler

Lig aşamalarında, "Arı" temalı bir set, 11.5 Yaması'nda bizleri bekliyor. Hiper-taşıyıcı olan Kog'Maw ile birlikte yepyeni kostümler için üç şampiyon sıraya girdi.

 

İşte yeni "Arı" görünümlerine sahip tüm şampiyonlar:

 

Kog’Maw ⁠— "Bee’Maw" (1350 RP)

Malazahar ⁠— "Beezahar" (1350 RP)

Yuumi ⁠— "Yuubee" (1350 RP)

 

Yeni “ Arı “ temalı kostümler ve Leauge of Legends’in ihtişamlı mağazasından dilediğinizce alışveriş yapmak için;


Hecarim aynı şekilde LoL 11.5 yamasında küçük bir VFX değişikliği alıyor.

Bu piksel değişikliği, Arcade, High Noon, Cosmic Charger ve daha fazlasıyla birlikte Shadow of War'ın tüm görünümlerini içeriyor ve karakterin görünüşünü “modernize” ediyor.

Eşyalar

 Black Cleaver

 • Toplam Maliyet: 3300 altın ⇒ 3100 altın
 • Can: 300 400
 • Kaldırıldı - Kasap : Kara Balta fazladan fiziksel zarar vermiyor
 • Pasif değişti! "Öfke: Bir şampiyona fiziksel hasar verir," Kasap: Hasar Veren Yetenekler ve Saldırılar (Vuruşta), tamamen oyulma etkisi altındaki düşmanlara karşı 2 saniye boyunca kesik yığını başına 5 hareket hızı verir. Zamanla verilen hasar etkileri % 40 Kasap hasarı verir (0,5 saniye bekleme süresi)"

Guinsoo’s Rageblade

 • Güncelleme - “Öfke,% 100’den fazla Kritik Vuruş Şansından yararlanamaz.”

 Maw of Malmortius

 • Toplam bedel: 3100 altın ⇒ 2800 altın

 

 Muramana

 • Şok: Normal saldırılar ve yetenekler, şampiyonlara ilave hasar olarak maksimum  % 2,5 mana verir ⇒ Normal saldırılar ilave hasar olarak maksimum% 1,5 mana verir. Yakın dövüş yetenekleri ilave hasar olarak% 3,5 maksimum mana verir ve menzilli yetenekler ilave hasar olarak% 2,7 maksimum mana verir; tüm yetenekler şampiyonlara karşı ilave hasar olarak +% 6 toplam SG verir (bu amaç için büyü efektlerini tetikleyen isabetli saldırılar yetenekler olarak sayılır)
 • Şok Hata Düzeltmesi: Hasar veren yeteneklerin, Şok'un ilave hasarını yetenek başına bir kez tetikleyeceği ve artık yetenek başına şampiyon başına yalnızca bir kez tetikleneceği bir hata düzeltildi.

 Serpent’s Fang

 • Güncelleme - Sheild Reaver: Bir rakip şampiyona hasar vermek, sonraki üç saniye boyunca yakın dövüşçü şampiyonlar için kazandıkları kalkanları % 50 ve menzilli şampiyonlar için % 25 azaltır. Shield Reaver'dan etkilenmeyen bir düşmana hasar verdiğinizde, üzerindeki tüm kalkanları yakın dövüş şampiyonları için% 50 ve menzilli şampiyonlar için% 25 azaltma etkisi olur.
 • İsabetli Eşya Hatası Düzeltmesi: Serpent's Fang's eşyasının Shield Reaver pasifinin, eğer kullanıcı herhangi bir isabet eşyası kuşanmışsa düşmanın kalkanını düşürmemesine neden olan bir hata düzeltildi.

 

Stridebreaker

 • Halting Slash Dash Menzili: 200 300
 • Halting Slash Dash Hızı: Biraz artırıldı
 • Slash Yavaşlatma Azalmasını Durdurma: 2 saniyede % 60 ⇒ 2 saniyede % 40
 • Hasar:% 100 AD ⇒% 75 AD

LOL 11.5 Yamasıyla Birlikte Gücü Arttırılan ve Gücü Azaltılan Şampiyonlar

Viego : Mejai'nin Ruhyiyeni ve ele geçirmeyle ilgili birkaç hata sorunu giderildi. Artık pasifiyle kule atışlarından kaçamıyor.

Udyr : Seviye başına kazandığı can değeri 99’dan 92’ye düşürüldü. R yeteneğinin toplam hasarı 50-275’den 40-240’a düşürüldü.

Twitch : Pasifin yük başına hasar oranı azaltıldı. R'nin ilave hasarı arttırıldı ve süresi arttırıldı.

Trundle : Q yeteneğinin bekleme süresi saniyeden 3.5 saniyeye düşürüldü.

Shaco : W yeteneğinin alan hasarı 15-35’den 10-30’a düşürüldü.

Seraphine :R yeteneğinin bekleme süresi 160-120’den 180-120’ye yükseltildi.

Sejuani : W yeteneğinin vuruş yüzdesi 5.25’den yüzde 6’ya yükseltildi.

Samira :  Seviye başına kazandığı AD 2.3’den 3’e, Q yeteneğinin hasarı ise 80-110’dan 80-120’ye yükseltildi.

Rell : Temel zırh değeri 35’den 32’ye düşürüldü. W yeteneğinin bekleme süresi 11 saniyeden 13 saniyeye yükseltildi.

Rammus : Seviye başına kazandığı can değeri 95’den 80’e düşürüldü.

Qiyana : W yeteneğinin vuruş hasarı 8-40’dan 8-64’e, W yeteneğinin sağladığı yürüme hızı oranı yüzde 5-10’dan 5-13’e ve son olarak R yeteneğinin hasarı 100-240’dan 100-300’e yükseltildi.

Pyke : Pasif gri sağlık bölümü, alınan hasarın yüzde 25-50’sinden yüzde 10’a (+0.25 zırh deşme) alacak ve bu, iki veya daha fazla düşman yakınlarda olduğunda yüzde 35’e (+0.5 ölüm) kadar artacak

Master Yi : E yeteneğinin vuruş hasarı 18-50’den 20-60’a yükseltildi.

Kog'Maw : W yeteneğinin hasarı yüzde 3-6’dan yüzde 3-7’ye yükseltildi.

Karma : Q yeteneğinin bekleme süresi 9-7’den 8-6’ya düşürüldü.

Jax : Seviye başına kazandığı AD 3.38’den 4.25’e yükseltildi.

Gragas : Q yeteneğinin mana bedeli 60-80’den her seviyede 80 olarak ayarlandı.

Azir : W yeteneğinin asker hasarı 60-160’dan 50-150’ye düşürüldü.

11.5 Yaması Metanın En Güçlü Şampiyonları!

Top Tier List:


Optimal (S-tier) = Gnar, Darius, Urgot, Cho’Gath, Malphite, Volibear, Garen, Nasus, Wukong


Great (A-tier) = Camille, Riven, Kled, Fiora, Ornn, Pantheon, Kayle, Sett, Shen, Poppy, 

Teemo, Maokai, Sion, Jax


Good (B-tier) = Rengar, Akali, Aaatrox, Viego, Gragas, Singed, Renekton, Illaoi, Mordekaiser, Kennen, Tryndamere, Yorick, QuinnJungle Tier List:


Optimal (S-tier) =Evelynn, Kha’Zix, Ekko, Ivern, Shaco, Udyr, Rammus, Skarner, Nunu + Willump, Hecarim, Elise, Dr. Mundo


Great (A-tier) = Ekko, Rek’Sai, Viego, Poppy, Fiddlesticks, Nocturne, Amumu, Warwick, Volibear, Sejuani, Vi


Good (B-tier) = Lee Sin, Taliyah, Graves, Kayn, Gragas, Master Yi, Olaf, Shyvana, Xin Zhao, Jarvan IV, Jax, Zac, Trundle


Mid Lane Tier List:


Optimal (S-tier) = Katarina, Ekko, Anivia, Kassadin, Fizz, Seraphine, Neeko, Annie, Malzahar, Diana


Great (A-tier) = Zed, Yasuo, Viktor, Yone, Vel’Koz, Ahri, Galio, Kayle, Swain, Viego, Pantheon, Morgana, Lux, Ziggs, Malphite, Brand


Good (B-tier) = LeBlanc, Sylas, Zoe, Pyke, Azir, Cassiopeia, Twisted Fate, Talon, Xerath, Vladimir, Syndra, Orianna, Lissandra, Veigar


ADC Tier List:


Optimal (S-tier) = Vayne, Kai’Sa, Swain, Jhin, Seraphine, Tristana, Jinx, Miss Fortune, Sivir


Great (A-tier) = Ezreal, Draven, Lucian, Senna, Varus, Twitch, Caitlyn, Heimerdinger, Ashe


Good (B-tier) = Samira, Aphelios, Kalista, Yasuo, Viktor, Xayah, Kog’Maw, Ziggs
Support Tier List:

Optimal (S-tier) =  Thresh, Bard, Zilean, Lulu, Alistar, Seraphine, Rell, Leona, Morgana,

Great (A-tier) = Shaco, Swain, Galio, Braum, Janna, Soraka, Zyra, Nami, Maokai, Lux, Yuumi, Nautilus, Blitzcrank, Sona, Brand, Karma

Good (B-tier) = Pyke, Vel’Koz, Rakan, Xerath, Pantheon, Senna, Shen, Taric

 


11.5 yaması yazar seçim önerileri :

                                      Üst - Volibear


 • Volibear, üst koridorda gerçekten sağlam görünüyor ve daha güçlü oynanış mekanikleri ile rakip şampiyonlara zor koridor aşamaları yaşattıracağından şüphe yok!


 • Minyon dalgaları itme ve minyonları rahat kontrol edebilme özellikleriyle birlikte sersemletme ve kalkanı bir araya gelince güvenilir bir koridor şampiyon seçimi olduğu anlamına geliyor.

 • Güçlendiğinde düşmanın arka hattını yok edebilir ve kuleleri devre dışı bırakan yetenekleri ile ondan saklanacak pek fazla yer kalmaz.
                                              Orman - Shaco


 • Shaco, tipik olarak sadece ona hakim olan oyuncular tarafından oynanan bir şampiyondu, ancak 11.5  yaması ile birlikte daha iyi ve daha oynanabilir görünüyor metada kendine üst sıralarda yer bulacağından hiç şüphe yok!

 • Orman kamplarını hızlı ve can değeri azalmadan kesebiliyor olması ona büyük avantaj sağlıyor.

 • Shaco’nun baskınları inanılmaz derecede güçlüdür ve güçlü bir başlangıç yaparsa oyunu kolayca taşıyabilir.


                                          Orta - Diana


 • Takım savaşlarında arka hatları ve zorlu çatışmaları yok edebilen Diana, dereceli eşleşmelerin her aşamasında gerçekten iyi bir performans sergiliyor.

 • Seeker’s Armguard ve Verdant Barrier ile  koridor baskınlarında hayatta kalmaya yardımcı olacak güçlü seçenekler olduğundan, takım savaşlarını tam anlamıyla kontrol edeceği ve oyunu domine edeceği safhalara oyunun ortasında daha kolay ulaşıyor.

 • Diana'ya karşı oynuyorsan 6'dan sonra çok dikkatli olmalısın, ultisine yakalanman sana çok az hayatta kalma şansı bırakıyor!                               Alt - Sivir


 • Sivir bazı sağlam güçlendirmeler aldı ve gerçekten alt koridorun taşıyıcısı hakkını teslim etmeye başlıyor.

 • Güçlü minyon dalgası kontrolü, tonlarca hareket hızı ve büyü kalkanının güvenliği, sürekli hasar verebilen ve takım savaşlarında patlamalara makul bir şekilde yardım edebilen gerçekten güvenilir bir taşıyıcı olduğu gözlerden kaçmıyor.

 • Kısa menzili sorunlara neden olabilir ancak bumerang kılıcı ve sekmesi, bunun ötesinde çalışmasına izin verir.


                                  Destek - Morgana


 • Dereceli oyunlarda Rell, Leona ve Alistar gibi seçmeler hızla artarken, Morgana bu seçimlere sağlam bir karşı duruş sergiliyor.

 • Sonraki aşamalarda gelişen ve oyunu daha agresif ve tek taraflı hale getiren birçok ADC seçimi var.

 • Morgana, esasen rakip şampiyonların saldırganlığını siyah kalkanı ve rakibi kendine bağlanması ile engelleyebilir ve oyunun her aşamasında rakiplere uygulayacağı kitle kontrol etkileri ile oyunu tek başına domine edebilir!

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

 RGX 3.0 ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Outlaw – Sheriff  – Karambit - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.700VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

19.07.2024 05:05
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

EVORI RÜYAKANATLAR ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Spectre  – Odin – Ghost - Asa - 5 Adet Kart - 2 Adet Uğurluk ve 5 Adet Ünvan ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 9.900VP!Sizler..

04.07.2024 03:03
0 görüntülenme
Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2, 9 Eylül 2024'te Çıkacak!Warhammer evreninin efsanevi dünyasında geçen oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan "Warhammer 40,000: Space Marine" serisinin devam..

19.06.2024 11:12
0 görüntülenme
Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2: İnsanlığın Sınırında Yeniden Doğuş Frostpunk serisinin hayranları için uzun bekleyiş sona eriyor. 11 bit studios, heyecanla beklenen devam oyunu Frostpunk 2'yi 25 Temmuz 2024'te p..

18.06.2024 12:40
0 görüntülenme
Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu!Bugün sizlere harika bir haberim var! CI Games tarafından geliştirilen ve birçok oyuncunun merakla beklediği "Lords of the Fallen" serisinin devamı niteliğinde olan "Lo..

18.06.2024 12:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT 8.11 YAMA NOTLARIYeni haritamız Abyss'e yakından bakın ve attığınız adıma dikkat edin.AJAN GÜNCELLEMELERİBu güncellemeyle Jett ve Raze gibi ajanlara kıyasla diğer Düellocu ajanların da hı..

15.06.2024 19:19
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

AEMONDIR SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Bucky – Sheriff – Kılıç – Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ai..

15.06.2024 15:15
0 görüntülenme
GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu! "2025 sonbaharı"nda, oyunseverlerin hayallerini süsleyen bu epik macera, beklenmedik bir zamanda ve muhteşem bi..

01.06.2024 20:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

İYİLİĞİ PAYLAŞ 2024 PAKETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Spectre  – Sheriff – Operator - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.200VP!Sizler için..

31.05.2024 07:07
0 görüntülenme
''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

NORSE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!Santa Monica Stüdyosu ve Jetpack Interactive ile işbirliği içinde PC'ye getirilen Tanrı Savaşı Ragnarök, Kratos ve Atreus'un tutunmak ve bırakmak arasındaki mücadel..

31.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.