Rise Online World Goldbar şimdi Klasgame stoklarında!


Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds KO-MyKO Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends Zula Altın Euro Knight Online Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame REVOLUTION Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank beIN Connect Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomekoRise HomekoTURK HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KO4EVER KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

League of Legends 11.5 Yaması Yayınlandı!League of Legends 11.5 yamasıyla neler geliyor?


Yeni "Arı" temalı görünümler

Lig aşamalarında, "Arı" temalı bir set, 11.5 Yaması'nda bizleri bekliyor. Hiper-taşıyıcı olan Kog'Maw ile birlikte yepyeni kostümler için üç şampiyon sıraya girdi.

 

İşte yeni "Arı" görünümlerine sahip tüm şampiyonlar:

 

Kog’Maw ⁠— "Bee’Maw" (1350 RP)

Malazahar ⁠— "Beezahar" (1350 RP)

Yuumi ⁠— "Yuubee" (1350 RP)

 

Yeni “ Arı “ temalı kostümler ve Leauge of Legends’in ihtişamlı mağazasından dilediğinizce alışveriş yapmak için;


Hecarim aynı şekilde LoL 11.5 yamasında küçük bir VFX değişikliği alıyor.

Bu piksel değişikliği, Arcade, High Noon, Cosmic Charger ve daha fazlasıyla birlikte Shadow of War'ın tüm görünümlerini içeriyor ve karakterin görünüşünü “modernize” ediyor.

Eşyalar

 Black Cleaver

 • Toplam Maliyet: 3300 altın ⇒ 3100 altın
 • Can: 300 400
 • Kaldırıldı - Kasap : Kara Balta fazladan fiziksel zarar vermiyor
 • Pasif değişti! "Öfke: Bir şampiyona fiziksel hasar verir," Kasap: Hasar Veren Yetenekler ve Saldırılar (Vuruşta), tamamen oyulma etkisi altındaki düşmanlara karşı 2 saniye boyunca kesik yığını başına 5 hareket hızı verir. Zamanla verilen hasar etkileri % 40 Kasap hasarı verir (0,5 saniye bekleme süresi)"

Guinsoo’s Rageblade

 • Güncelleme - “Öfke,% 100’den fazla Kritik Vuruş Şansından yararlanamaz.”

 Maw of Malmortius

 • Toplam bedel: 3100 altın ⇒ 2800 altın

 

 Muramana

 • Şok: Normal saldırılar ve yetenekler, şampiyonlara ilave hasar olarak maksimum  % 2,5 mana verir ⇒ Normal saldırılar ilave hasar olarak maksimum% 1,5 mana verir. Yakın dövüş yetenekleri ilave hasar olarak% 3,5 maksimum mana verir ve menzilli yetenekler ilave hasar olarak% 2,7 maksimum mana verir; tüm yetenekler şampiyonlara karşı ilave hasar olarak +% 6 toplam SG verir (bu amaç için büyü efektlerini tetikleyen isabetli saldırılar yetenekler olarak sayılır)
 • Şok Hata Düzeltmesi: Hasar veren yeteneklerin, Şok'un ilave hasarını yetenek başına bir kez tetikleyeceği ve artık yetenek başına şampiyon başına yalnızca bir kez tetikleneceği bir hata düzeltildi.

 Serpent’s Fang

 • Güncelleme - Sheild Reaver: Bir rakip şampiyona hasar vermek, sonraki üç saniye boyunca yakın dövüşçü şampiyonlar için kazandıkları kalkanları % 50 ve menzilli şampiyonlar için % 25 azaltır. Shield Reaver'dan etkilenmeyen bir düşmana hasar verdiğinizde, üzerindeki tüm kalkanları yakın dövüş şampiyonları için% 50 ve menzilli şampiyonlar için% 25 azaltma etkisi olur.
 • İsabetli Eşya Hatası Düzeltmesi: Serpent's Fang's eşyasının Shield Reaver pasifinin, eğer kullanıcı herhangi bir isabet eşyası kuşanmışsa düşmanın kalkanını düşürmemesine neden olan bir hata düzeltildi.

 

Stridebreaker

 • Halting Slash Dash Menzili: 200 300
 • Halting Slash Dash Hızı: Biraz artırıldı
 • Slash Yavaşlatma Azalmasını Durdurma: 2 saniyede % 60 ⇒ 2 saniyede % 40
 • Hasar:% 100 AD ⇒% 75 AD

LOL 11.5 Yamasıyla Birlikte Gücü Arttırılan ve Gücü Azaltılan Şampiyonlar

Viego : Mejai'nin Ruhyiyeni ve ele geçirmeyle ilgili birkaç hata sorunu giderildi. Artık pasifiyle kule atışlarından kaçamıyor.

Udyr : Seviye başına kazandığı can değeri 99’dan 92’ye düşürüldü. R yeteneğinin toplam hasarı 50-275’den 40-240’a düşürüldü.

Twitch : Pasifin yük başına hasar oranı azaltıldı. R'nin ilave hasarı arttırıldı ve süresi arttırıldı.

Trundle : Q yeteneğinin bekleme süresi saniyeden 3.5 saniyeye düşürüldü.

Shaco : W yeteneğinin alan hasarı 15-35’den 10-30’a düşürüldü.

Seraphine :R yeteneğinin bekleme süresi 160-120’den 180-120’ye yükseltildi.

Sejuani : W yeteneğinin vuruş yüzdesi 5.25’den yüzde 6’ya yükseltildi.

Samira :  Seviye başına kazandığı AD 2.3’den 3’e, Q yeteneğinin hasarı ise 80-110’dan 80-120’ye yükseltildi.

Rell : Temel zırh değeri 35’den 32’ye düşürüldü. W yeteneğinin bekleme süresi 11 saniyeden 13 saniyeye yükseltildi.

Rammus : Seviye başına kazandığı can değeri 95’den 80’e düşürüldü.

Qiyana : W yeteneğinin vuruş hasarı 8-40’dan 8-64’e, W yeteneğinin sağladığı yürüme hızı oranı yüzde 5-10’dan 5-13’e ve son olarak R yeteneğinin hasarı 100-240’dan 100-300’e yükseltildi.

Pyke : Pasif gri sağlık bölümü, alınan hasarın yüzde 25-50’sinden yüzde 10’a (+0.25 zırh deşme) alacak ve bu, iki veya daha fazla düşman yakınlarda olduğunda yüzde 35’e (+0.5 ölüm) kadar artacak

Master Yi : E yeteneğinin vuruş hasarı 18-50’den 20-60’a yükseltildi.

Kog'Maw : W yeteneğinin hasarı yüzde 3-6’dan yüzde 3-7’ye yükseltildi.

Karma : Q yeteneğinin bekleme süresi 9-7’den 8-6’ya düşürüldü.

Jax : Seviye başına kazandığı AD 3.38’den 4.25’e yükseltildi.

Gragas : Q yeteneğinin mana bedeli 60-80’den her seviyede 80 olarak ayarlandı.

Azir : W yeteneğinin asker hasarı 60-160’dan 50-150’ye düşürüldü.

11.5 Yaması Metanın En Güçlü Şampiyonları!

Top Tier List:


Optimal (S-tier) = Gnar, Darius, Urgot, Cho’Gath, Malphite, Volibear, Garen, Nasus, Wukong


Great (A-tier) = Camille, Riven, Kled, Fiora, Ornn, Pantheon, Kayle, Sett, Shen, Poppy, 

Teemo, Maokai, Sion, Jax


Good (B-tier) = Rengar, Akali, Aaatrox, Viego, Gragas, Singed, Renekton, Illaoi, Mordekaiser, Kennen, Tryndamere, Yorick, QuinnJungle Tier List:


Optimal (S-tier) =Evelynn, Kha’Zix, Ekko, Ivern, Shaco, Udyr, Rammus, Skarner, Nunu + Willump, Hecarim, Elise, Dr. Mundo


Great (A-tier) = Ekko, Rek’Sai, Viego, Poppy, Fiddlesticks, Nocturne, Amumu, Warwick, Volibear, Sejuani, Vi


Good (B-tier) = Lee Sin, Taliyah, Graves, Kayn, Gragas, Master Yi, Olaf, Shyvana, Xin Zhao, Jarvan IV, Jax, Zac, Trundle


Mid Lane Tier List:


Optimal (S-tier) = Katarina, Ekko, Anivia, Kassadin, Fizz, Seraphine, Neeko, Annie, Malzahar, Diana


Great (A-tier) = Zed, Yasuo, Viktor, Yone, Vel’Koz, Ahri, Galio, Kayle, Swain, Viego, Pantheon, Morgana, Lux, Ziggs, Malphite, Brand


Good (B-tier) = LeBlanc, Sylas, Zoe, Pyke, Azir, Cassiopeia, Twisted Fate, Talon, Xerath, Vladimir, Syndra, Orianna, Lissandra, Veigar


ADC Tier List:


Optimal (S-tier) = Vayne, Kai’Sa, Swain, Jhin, Seraphine, Tristana, Jinx, Miss Fortune, Sivir


Great (A-tier) = Ezreal, Draven, Lucian, Senna, Varus, Twitch, Caitlyn, Heimerdinger, Ashe


Good (B-tier) = Samira, Aphelios, Kalista, Yasuo, Viktor, Xayah, Kog’Maw, Ziggs
Support Tier List:

Optimal (S-tier) =  Thresh, Bard, Zilean, Lulu, Alistar, Seraphine, Rell, Leona, Morgana,

Great (A-tier) = Shaco, Swain, Galio, Braum, Janna, Soraka, Zyra, Nami, Maokai, Lux, Yuumi, Nautilus, Blitzcrank, Sona, Brand, Karma

Good (B-tier) = Pyke, Vel’Koz, Rakan, Xerath, Pantheon, Senna, Shen, Taric

 


11.5 yaması yazar seçim önerileri :

                                      Üst - Volibear


 • Volibear, üst koridorda gerçekten sağlam görünüyor ve daha güçlü oynanış mekanikleri ile rakip şampiyonlara zor koridor aşamaları yaşattıracağından şüphe yok!


 • Minyon dalgaları itme ve minyonları rahat kontrol edebilme özellikleriyle birlikte sersemletme ve kalkanı bir araya gelince güvenilir bir koridor şampiyon seçimi olduğu anlamına geliyor.

 • Güçlendiğinde düşmanın arka hattını yok edebilir ve kuleleri devre dışı bırakan yetenekleri ile ondan saklanacak pek fazla yer kalmaz.
                                              Orman - Shaco


 • Shaco, tipik olarak sadece ona hakim olan oyuncular tarafından oynanan bir şampiyondu, ancak 11.5  yaması ile birlikte daha iyi ve daha oynanabilir görünüyor metada kendine üst sıralarda yer bulacağından hiç şüphe yok!

 • Orman kamplarını hızlı ve can değeri azalmadan kesebiliyor olması ona büyük avantaj sağlıyor.

 • Shaco’nun baskınları inanılmaz derecede güçlüdür ve güçlü bir başlangıç yaparsa oyunu kolayca taşıyabilir.


                                          Orta - Diana


 • Takım savaşlarında arka hatları ve zorlu çatışmaları yok edebilen Diana, dereceli eşleşmelerin her aşamasında gerçekten iyi bir performans sergiliyor.

 • Seeker’s Armguard ve Verdant Barrier ile  koridor baskınlarında hayatta kalmaya yardımcı olacak güçlü seçenekler olduğundan, takım savaşlarını tam anlamıyla kontrol edeceği ve oyunu domine edeceği safhalara oyunun ortasında daha kolay ulaşıyor.

 • Diana'ya karşı oynuyorsan 6'dan sonra çok dikkatli olmalısın, ultisine yakalanman sana çok az hayatta kalma şansı bırakıyor!                               Alt - Sivir


 • Sivir bazı sağlam güçlendirmeler aldı ve gerçekten alt koridorun taşıyıcısı hakkını teslim etmeye başlıyor.

 • Güçlü minyon dalgası kontrolü, tonlarca hareket hızı ve büyü kalkanının güvenliği, sürekli hasar verebilen ve takım savaşlarında patlamalara makul bir şekilde yardım edebilen gerçekten güvenilir bir taşıyıcı olduğu gözlerden kaçmıyor.

 • Kısa menzili sorunlara neden olabilir ancak bumerang kılıcı ve sekmesi, bunun ötesinde çalışmasına izin verir.


                                  Destek - Morgana


 • Dereceli oyunlarda Rell, Leona ve Alistar gibi seçmeler hızla artarken, Morgana bu seçimlere sağlam bir karşı duruş sergiliyor.

 • Sonraki aşamalarda gelişen ve oyunu daha agresif ve tek taraflı hale getiren birçok ADC seçimi var.

 • Morgana, esasen rakip şampiyonların saldırganlığını siyah kalkanı ve rakibi kendine bağlanması ile engelleyebilir ve oyunun her aşamasında rakiplere uygulayacağı kitle kontrol etkileri ile oyunu tek başına domine edebilir!

Yorum Yap

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda düzenlenen, Medya AŞ. ve OGEM tarafından desteklenen Gaming İstanbul 2022’nin ç..

19.09.2022 09:12
0 görüntülenme
KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!

KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!

KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!Temmuz ayı itibari ile başlamış olduğumuz sponsorluk anlaşmaları hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden eğlenceli ve keyifli içerikler ile izleyicilerle buluşan yayıncıla..

28.08.2022 04:55
0 görüntülenme
VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!

VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!

VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!2022 Yılının en iyi Valorant E-spor takımının belirleneceği tüm Valorant severlerin heyecanla beklediği Champions İstanbul için sayılı günler kaldı! Nefes kes..

24.08.2022 11:27
0 görüntülenme
Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

Dark Passage Esports Club Üyeleri KLASGAME’de!Türkiye'nin ilk profesyonel e-spor organizasyonlarından olan Dark Passage, ilk olarak 2003 yılında Counter-Strike takımı olarak turnuva organizasyonla..

24.08.2022 04:11
0 görüntülenme
Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!

Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!

Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!Çıkış yaptığı ilk günlerden itibaren birçok MMORPG tutkunu oyuncu tarafından taktir ve beğeni toplamayı başaran Rise Online World oyun içi ve dışı birçok etkinl..

15.08.2022 06:01
0 görüntülenme
Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!

Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!

Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!Temmuz ayı ortalarında sızdırılan Yağmacı 2.0 görüntüleri oyuncularının büyük ilgisini çekmişti fakat Valorant Yönetimi tarafından mağazaya e..

13.08.2022 03:32
0 görüntülenme
FIFA 23 İçin Ön Satış Başladı!

FIFA 23 İçin Ön Satış Başladı!

Electronics Art genel olarak bilinen adı ile (EA) hayranlarının karşısına yeni bir seri ile tekrar çıkacak. Dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan bu serinin en yenisi FIFA 23 ile birlikte devam ed..

09.08.2022 15:50
0 görüntülenme
Süper Lig Heyecanı beIN Connect İle Şimdi Klasgame’de!

Süper Lig Heyecanı beIN Connect İle Şimdi Klasgame’de!

beIN Connect şimdi Klasgame’de!Futbol severlerin büyük bir heyecan ile beklediği Süper Lig 2022-2023 sezonu İstanbulspor - Trabzonspor karşılaşması ile resmen başlamış oldu. Birçok futbol sever maç co..

06.08.2022 06:30
0 görüntülenme
KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİ

KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİ

KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİGeçtiğimiz haftalarda aramıza katılan birbirinden farklı deneyimlerini oyun severler ve izleyicileri ile buluşturan yayıncılarımızı sizlere tanıtmıştık. Yayıncı ve siz değerli ..

02.08.2022 05:51
0 görüntülenme
Rise Online World İstanbul Festivalinde!

Rise Online World İstanbul Festivalinde!

İstanbul Festivali Estanbul E-Sport Arena'da " Rise Online World " rüzgarı esecek!Büyük ödüllü turnuva, süpriz hediyeler ve daha fazlası festival alanında!Biletlerinizi; https://www.biletinial.com..

30.07.2022 03:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.