Black Desert Yeni Sınıf Güncellemesi : HASHASHİN YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Black Desert Yeni Sınıf : HASHASHİN


Koreli video oyunu geliştiricisi Pearl Abyss tarafından geliştirilen ve orijinal olarak 2015 yılında Microsoft Windows için yayınlanan, sanal alan odaklı bir fantezi çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olan Black Desert Yeni Sınıf Hashashin'i oyuncularına sundu.Black Desert , oyun dünyasına girdiğinden beri kendisinden bir çok alanda söz ettirmeyi başarmıştır. Yeni gelen bu sınıfın hem PC hemde mobil üzerinde gösterilmesi bizler de büyük bir heyecan uyandırdı! Oyuncular hem PC hemde mobil üzerinden bu deneyimi yaşayabilecekler.

HASHASHİN'i yakından tanıyalım ; 


- Hashashin, düşmüş Karayıldız’ın arkasındaki gerçeği arayan Valencia Tanrısı Aal’a mensup bir savaşçı olarak bilinmektedir.
- Düşmanlarına saldırmak için sayısız fırtına oluştururken anında kaybolup yeniden ortaya çıkabiliyor.
- Ana silahı hilal şeklindeki Şemşir ile orta menzilli tüm savaşlarda yer alabilir.
- Hashashin, kılıcıyla yerleri süpürür ve yere çarparak düşmanlarına bir kum fırtınası dalgası gönderir.HASHASHİN'in gelişi ile bizleri neler bekliyor ?


Hashashin’in gelişini  kutlamak için, oyuncuları çeşitli  özel eşyalarla ödüllendirmek üzere bir dizi etkinlik düzenleniyor. 16 Eylül tarihine kadar Black Desert Türkiye&MENA’ya giriş yapanlara Cron Taşı ve Göz Alıcı Macera Kutusu gibi ödüller verilecek. Etkinlik süresi boyunca ekstra Buff elde edilebilecek bir Hot Time etkinliği de düzenlenirken, av sahalarında rastgele kum fırtınaları oluşacak.Bu heyecana ortak olmak ve yeni sınıfı kaçırmamak için oyunu takip etmenizi öneriyoruz!
Keyifli oyunlar dileriz.

Black Desert A-Coin Satın Almak İçin Tıklayınız!  (Steam'de geçerli değildir)


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?