Rise Online World Goldbar şimdi Klasgame stoklarında!


Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds KO-MyKO Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Euro Knight Online Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame REVOLUTION Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomekoRise HomekoTURK HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KO4EVER KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!
Black Desert - Acoin
50 + 5 Acoin

50 + 5 Acoin

55 Acoin        Steam'de geçerli değildir
Bölge
Stok
Bonus 5
5,90  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
100 + 10 Acoin

100 + 10 Acoin

110 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Bölge
Stok
Bonus 10
11,80  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
200 + 20 Acoin

200 + 20 Acoin

220 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Bölge
Stok
Bonus 25
23,60  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
500 + 50 Acoin

500 + 50 Acoin

550 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Bölge
Stok
Bonus 50
59,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
1000 + 100 Acoin

1000 + 100 Acoin

1100 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Bölge
Stok
Bonus 70
118,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
2000 + 200 Acoin

2000 + 200 Acoin

2200 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Bölge
Stok
Bonus 80
236,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
3000 + 300 Acoin

3000 + 300 Acoin

3300 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Bölge
Stok
Bonus 90
354,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
5000 + 500 Acoin

5000 + 500 Acoin

5500 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Bölge
Stok
Bonus 100
590,00  TL
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.

Açıklama

Kara Taş, medeniyetimizin başlangıcıydı. Ve lanetli gücüyle medeniyetlerimizin sonu oldu.

Kadim atalarımız, Kara Taş'ın gücünü kullanarak medeniyetler kurdular. Kara Taş'ın gücünü ellerinde tutabileceklerini sandılar ancak  Kara Taş bekledi. Atalarımızın kalplerine hırs, güç ve savaş isteği aşıladı.

Bir gün, bu gücü elde etmek için kılıçlar çekildi. Ve bir daha kınlarına girmediler. 

Calpheon ve Valencia arasında kalan, Kara Taş'ın çıktığı Black Desert, yüzbinlerce maceracının uğrak yeri, çoğunun da ölümlerine neden olarak mezarı oldu. Sonsuz güç peşine düşen iyi ve kötünün arasındaki savaş, çölün kumlarını siyaha boyadı. Sonunda çöle, ona yakışan bir isim verildi. Kara Çöl

Kara Çöl o kadar çok maceracının kanını akıttı ki, Valencia'nın bilgeleri bu çöle yeni ismini verdiler: Kara Çöl. Yolu düşenlerin pusulasız, haritasız, sıcakla, hastalıkla ve canavarlarla boğuşurken düşmanın nereden boğazlarına çökeceklerini bilmediği lanetli bir bölge oldu.

Black Desert dünyasındaki kaderin, hükmedilmeyen güce sahip olmak ve onun düşmanın elinde geçmesini engellemek.Zorlu savaşa hazır mısını maceracı?
Valencia, Altın Çağ
Black desert altın topraklar sonunda karşımızda!

Yeni Valencia kıtasına ve Nesser kraliyet ailesine hoş geldiniz deyin!
Maceracı Genç adam, tanımadığı birinin  yardımı ile sonu olmayan ezeli odaya girdi. Ve çoktan Unutulmuş odaya giden kapı açıldı. Oda altın yığınları ve değerli hazineler ile doluydu.Maceracı adamın gelişini görenler diz çöktü.Maceracı genç adam,beklenmedik bir şekilde karşısında duran değerli hazinelerin karşısında baka kaldı.Özellikle bir eşya dikkatini çekti.Parıltılar saçan altın taca doğru yöneldi ve onu yerinden aldı.Valencia Kraliyet Ailesinin hikayesi bu şekilde başlamış oldu.


Yeni Valencia hakkında bilinmesi gerekenler 
Valencia uçsuz bucaksız sonu olmayan çöllere sahiptir ve bu çöllerin yönetimi nesser hanedanlığına aittir. Ancak bu yönetim dışarıdan bakıldığında ne kadar ihtişamlı, bereketli ve olağanüstü mimari yapılarla dolu olsa bile vahşi ve kanlı bir geçmişe sahiptir. Maceracıların ezeli çölde hayatta kalabilmesi için korkunç yaratıklara, sıcak çarpmalarına, ölümcül kum fırtınalarına, hastalık gibi diğer doğal afetlere karşı dayanıklı olması gerekmektedir.Çöle girmeden önce gerekli önlemleri sezip önlemini alarak adım atmalılar.Maceracıların zorlu koşullara dayanabilmesi için yanlarında deve veya fil gibi bineklere ihtiyacı olacaktır.Aynı zamanda çöldeki kavurucu sıcaklıktan kendini koruyabilmesi için saf su ve çadıra ihtiyacı olacaktır.

Yeni Valencia Kıtası
Valencia , Mediah bölgesinin doğusunda yer alır.

Yeni Valencia  büyük, uçsuz bucaksız bir kıtaya sahiptir. 
Valencia; Balenos,Calpheon, Serendia ve Mediah bölgelerinin toplamı kadar büyük alana sahiptir.

Calpheon cumhuriyetini ve Valencia imparatorluğunu ayıran altın çöl çorak ve olağanüstü serttir.

Ama kavurucu güneş altında kalan bu çöl, sonsuz uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır.

Yeni Valencia Yaşam tarzı Vaha merkezlidir;

Büyük çölde bir çok vaha bulunmaktadır.

Bu sayede uygarlıklar,birikim ve zengin bir kültür inşa edebildi.

Valencia kıtasının bu kısmına özgü harika mimari, zengin kültür ve yaşam tarzının tadını çıkarın…

Valencia çölü hakkında bilmeniz gerekenler

Çölde nerede olduğunuzu minimap veya dünya haritası aracılığıyla kontrol etmek çok zordur ve maalesef çölde navigasyon kullanamazsınız.

Gündüz güneş çarpması, gece hipotermi olma riski oldukça yüksektir. Hasta olursanız sürekli HP kaybedersiniz.(Güneş çarpması için saf su, hipotermi için yıldız anason çayı içebilirsiniz.Yıldız anason çayını saf su veya damıtılmış su ile yıldız anason kullanarak çayı elde edebilirsiniz).

Geceleri kuvvetli  canavarlar ve gündüzleri gün boyu öldürücü kum fırtınaları ortaya çıkar.(Ölümcül kum fırtınalarından korunmak için çadır kurun veya güvenli bir bölgeye gidin).

Maceracılar eskimiş kürek ile kavurucu ezeli çölde saklanmış hazineleri bulabilirler.

Deve veya fil ile yolculuk yapın. At ile yolculuk ederken hareket hızınız ve performans düşüşü yaşarsınız.

Valencia’da çöl fıstıkları ile fil yakalayabilir ve eğitebilirisiniz. Klan ahır bekçisi ile kaydedebilir ve klan üyeleri ile ortak kullanabilirsiniz. Filler güçlü beceriler edinir ve 3 karakter birden taşıyabilir..Klan adına kaydedilen filleri diğer klan üyeleri de kullanabilir.

Black Desert Online Paketler

Black Desert Online’da paket satın alarak oyunu oynayabilirsiniz.

Sitemizde ucuz ve güvenli size uygun Black Desert Online paketleri satın alabilirsiniz.
Black Desert Online Ürün içerik bilgileri

Sitemizde güvenilir bir şekilde paket satın alarak oyuna başlayabilirsiniz.
Başlangıç paketi satın aldığınızda oyuna giriş bileti,Bİr tane misafir kartı,Değerli Pakete sahip olursunuz.

Özel paket satın aldığınızda oyun giriş bileti, 3 tane misafir kartı,1 karakter slotu genişletme,değerli paket(30 gün),Elion’un kutsaması x10,aşama-5 at amblemi kuponu,seçilen 1 pet,bilinmeyen boya kutusu x10(etkinlik),beyazlatıcı x10,8 envanter slotu,gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu(etkinlik)300 inciye sahip olursunuz.

Efsanevi paket içeriğinde oyun giriş bileti,5 adet misafir kartı,2 karakter slotu genişletme,değerli paket(30 Gün),Elion’un kutsaması x10, profesyonel işçi sözleşmesi,aşama-5 at amblemi kuponu,at flütü(kalıcı),seçilen 1 pet,bilinmeyen boya kutusu x30(etkinlik),beyazlatıcı x30,lahr arcien silah/kıyafet seti,16 envanter slotu,gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu,600 inciye güvenli bir şekilde klasgame’den satın alarak sahip olabilirsiniz.

Sınırlı paket içeriğinde ise oyun giriş paketi,2 adet misafir kartı,değerli paket(30gün),elion’un kutsaması x5,seçilen 1 pet,bilinmeyen boya kutusu x5,beyazlatıcı x5’e sayfamızdan satın alarak sahip olabilirsiniz.
Black Desert Acoin

Black Desert Online oyun içi alışverişlerde inci kullanılmaktadır. Black Desert Online’da oyun içinden market alışverişlerinde inci kullanabilmek için Acoin satın almanız gerekmektedir. Ucuz ve güvenilir alışveriş için sitemiz 2015 yılından beri hizmet vermektedir ve göz önünde bulundururak istediğiniz  ucuz Acoini satın alabilir oyun içi inciye dönüştürebilirsiniz.

Black Desert Acoin oyun içi kullanımı

Klasgame Sitesinden hızlı ve güven ile satın aldığınız Acoini oyuna giriş yaptıktan sonra inci dükkanından inci kutusu satın almanız gerekir. Klasgame sitesinden ne kadar Acoin satın alırsanız o kadar oyun içinde inci kutusuna sahip olabilirsiniz.

Black Desert Online Acoin ile neler yapılabilir?

Klasgame’de Ucuz ve güvenli bir şekilde satın almış olduğunuz Acoinleri oyun içinde daha kolay ilerlemek, düşmanlarınıza karşı onlardan daha güçlü silahlara ve bineklere sahip olarak onlara üstünlük ve korkulu anlar yaşatabilirsiniz.

Gücü ve oyun içi daha hızlı ilerleme ile yaşayacağınız keyfi hissetmek için hemen sitemizden güvenli bir şekilde Acoin satın alın.

Oyun Adı
Black Desert - Acoin
Yayıncı
Belirtilmemiş.
Geliştirici
Belirtilmemiş.
Dil
Belirtilmemiş.
Platform
Belirtilmemiş.
Yayınlanma Tarihi
Belirtilmemiş.
Ülke
Belirtilmemiş.

Oyun Resimleri


Henüz resim yüklenmedi...
Belirtilmemiş.

1. Black Desert sitesine giriş yaptıktan sonra Mağaza sekmesinden Acoin Yükle kısmına tıklayın

2. Almış olduğunu miktarı seçerek ilerleyin

3. işaretli kısımdan ( 4. Seçenek ) tıklayarak ileri kısmına tıklayın. 4. Seçenekten yüklemenizi gerçekleştiremezsiniz 2. seçenek üzerinden işlem yapabilirsiniz. 


4. Bir sonraki kutucuklara Klasgame.com üzerinden almış olduğunuz E-Pin numaralarını girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.  

Yorumlar
5.0
1205 Değerlendirme
241 Yorum
0.0

Nuri
Nuri
01.07.2022 12:09
5.0

Anlık teslimat için ve canlı destek personelinin yükleme aşamasında yardımlarından dolayı teşekkürler. özellikle Gökhan Bey'e çok sevgiler.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Ufuk
Ufuk
01.12.2019 12:54
5.0

2000 + 200 Acoin aldım bir dakika içinde teslim edildi üstelik her saatte ve günde teslim alabiliyorum teşekkürler klasgame

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Deniz
Deniz
30.11.2019 13:22
5.0

Hızlı teslimat için teşekkür ederim.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Caner
Caner
30.11.2019 07:12
5.0

Hızlı ve karlı bir alışveriş oldu benim için iyi ki varsınız.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Güneş
Güneş
29.11.2019 19:56
5.0

Alıyorum hemen teslim ediyorsunuz yok böyle bir hız

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Burak
Burak
29.11.2019 19:07
5.0

Yükleme konusunda yardımcı olan canlı destekteki arkadaşlarınıza teşekkürler.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Uğur
Uğur
14.05.2019 13:48
5.0

Acoin alarak 6 ayda kastığımı 2 haftada kasıyorum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Seyhmus
Seyhmus
20.12.2018 11:14
5.0

Sitenizi denemek için küçük bir tutar yatırıp sipariş verdim beklediğimden de hızlı bir teslimat gerçekleşti. Teşekkür ederim. Alışverişlerime sizinle devam etmeyi düşünüyorum.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Musa
Musa
20.12.2018 11:14
5.0

3000 + 300 Acoin sipariş verdim gelmedi?

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Salih
Salih
20.12.2018 09:11
5.0

Yaptığım her alışverişten sayenizde memnunum iyiki varsın klasgame ailesi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.