Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Black Desert - Acoin

Black desert online acoin yükleme, Black desert online Türkiye acoin, BDO a coin, BDO acoin, Black desert acoin satışı, BDO acoin satışı

İNDİRİMFIRSATI

Black Desert - Acoin kategorisindeki ürünler geçici olarak indirimde. Bu fırsatı kaçırmayın!
50 + 5 Acoin

50 + 5 Acoin

55 Acoin        Steam'de geçerli değildir
Platform Pc Oyunu
Bölge
Yayıncı DÇ: Pearl Abyss
Stok
Bonus 5
5,88  TL
5,35  TL
%9 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
100 + 10 Acoin

100 + 10 Acoin

110 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Platform Pc Oyunu
Bölge
Yayıncı DÇ: Pearl Abyss
Stok
Bonus 10
11,78  TL
10,72  TL
%9 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
200 + 20 Acoin

200 + 20 Acoin

220 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Platform Pc Oyunu
Bölge
Yayıncı DÇ: Pearl Abyss
Stok
Bonus 25
23,60  TL
21,48  TL
%9 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
500 + 50 Acoin

500 + 50 Acoin

550 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Platform Pc Oyunu
Bölge
Yayıncı DÇ: Pearl Abyss
Stok
Bonus 50
58,87  TL
53,57  TL
%9 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
1000 + 100 Acoin

1000 + 100 Acoin

1100 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Platform Pc Oyunu
Bölge
Yayıncı DÇ: Pearl Abyss
Stok
Bonus 70
118,01  TL
107,39  TL
%9 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
2000 + 200 Acoin

2000 + 200 Acoin

2200 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Platform Pc Oyunu
Bölge
Yayıncı DÇ: Pearl Abyss
Stok
Bonus 80
235,48  TL
214,29  TL
%9 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
3000 + 300 Acoin

3000 + 300 Acoin

3300 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Platform Pc Oyunu
Bölge
Yayıncı DÇ: Pearl Abyss
Stok
Bonus 90
353,23  TL
321,44  TL
%9 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
5000 + 500 Acoin

5000 + 500 Acoin

5500 Acoin      Steam'de geçerli değildir
Platform Pc Oyunu
Bölge
Yayıncı DÇ: Pearl Abyss
Stok
Bonus 100
588,17  TL
535,23  TL
%9 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
10000 + 1000 Acoin (KAMPANYALI)

10000 + 1000 Acoin (KAMPANYALI)

11000 Acoin Steam'de geçerli değildir
Platform Pc Oyunu
Bölge
Yayıncı DÇ: Pearl Abyss
Stok
Bonus 200
1.160,00  TL
1.055,60  TL
%9 İNDİRİM
- +
Bu ürün anında teslim edilmektedir.
Açıklama

Kara Taş, medeniyetimizin başlangıcıydı. Ve lanetli gücüyle medeniyetlerimizin sonu oldu.

Kadim atalarımız, Kara Taş'ın gücünü kullanarak medeniyetler kurdular. Kara Taş'ın gücünü ellerinde tutabileceklerini sandılar ancak  Kara Taş bekledi. Atalarımızın kalplerine hırs, güç ve savaş isteği aşıladı.

Bir gün, bu gücü elde etmek için kılıçlar çekildi. Ve bir daha kınlarına girmediler. 

Calpheon ve Valencia arasında kalan, Kara Taş'ın çıktığı Black Desert, yüzbinlerce maceracının uğrak yeri, çoğunun da ölümlerine neden olarak mezarı oldu. Sonsuz güç peşine düşen iyi ve kötünün arasındaki savaş, çölün kumlarını siyaha boyadı. Sonunda çöle, ona yakışan bir isim verildi. Kara Çöl

Kara Çöl o kadar çok maceracının kanını akıttı ki, Valencia'nın bilgeleri bu çöle yeni ismini verdiler: Kara Çöl. Yolu düşenlerin pusulasız, haritasız, sıcakla, hastalıkla ve canavarlarla boğuşurken düşmanın nereden boğazlarına çökeceklerini bilmediği lanetli bir bölge oldu.

Black Desert dünyasındaki kaderin, hükmedilmeyen güce sahip olmak ve onun düşmanın elinde geçmesini engellemek.Zorlu savaşa hazır mısını maceracı?
Valencia, Altın Çağ
Black desert altın topraklar sonunda karşımızda!

Yeni Valencia kıtasına ve Nesser kraliyet ailesine hoş geldiniz deyin!
Maceracı Genç adam, tanımadığı birinin  yardımı ile sonu olmayan ezeli odaya girdi. Ve çoktan Unutulmuş odaya giden kapı açıldı. Oda altın yığınları ve değerli hazineler ile doluydu.Maceracı adamın gelişini görenler diz çöktü.Maceracı genç adam,beklenmedik bir şekilde karşısında duran değerli hazinelerin karşısında baka kaldı.Özellikle bir eşya dikkatini çekti.Parıltılar saçan altın taca doğru yöneldi ve onu yerinden aldı.Valencia Kraliyet Ailesinin hikayesi bu şekilde başlamış oldu.


Yeni Valencia hakkında bilinmesi gerekenler 
Valencia uçsuz bucaksız sonu olmayan çöllere sahiptir ve bu çöllerin yönetimi nesser hanedanlığına aittir. Ancak bu yönetim dışarıdan bakıldığında ne kadar ihtişamlı, bereketli ve olağanüstü mimari yapılarla dolu olsa bile vahşi ve kanlı bir geçmişe sahiptir. Maceracıların ezeli çölde hayatta kalabilmesi için korkunç yaratıklara, sıcak çarpmalarına, ölümcül kum fırtınalarına, hastalık gibi diğer doğal afetlere karşı dayanıklı olması gerekmektedir.Çöle girmeden önce gerekli önlemleri sezip önlemini alarak adım atmalılar.Maceracıların zorlu koşullara dayanabilmesi için yanlarında deve veya fil gibi bineklere ihtiyacı olacaktır.Aynı zamanda çöldeki kavurucu sıcaklıktan kendini koruyabilmesi için saf su ve çadıra ihtiyacı olacaktır.

Yeni Valencia Kıtası
Valencia , Mediah bölgesinin doğusunda yer alır.

Yeni Valencia  büyük, uçsuz bucaksız bir kıtaya sahiptir. 
Valencia; Balenos,Calpheon, Serendia ve Mediah bölgelerinin toplamı kadar büyük alana sahiptir.

Calpheon cumhuriyetini ve Valencia imparatorluğunu ayıran altın çöl çorak ve olağanüstü serttir.

Ama kavurucu güneş altında kalan bu çöl, sonsuz uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır.

Yeni Valencia Yaşam tarzı Vaha merkezlidir;

Büyük çölde bir çok vaha bulunmaktadır.

Bu sayede uygarlıklar,birikim ve zengin bir kültür inşa edebildi.

Valencia kıtasının bu kısmına özgü harika mimari, zengin kültür ve yaşam tarzının tadını çıkarın…

Valencia çölü hakkında bilmeniz gerekenler

Çölde nerede olduğunuzu minimap veya dünya haritası aracılığıyla kontrol etmek çok zordur ve maalesef çölde navigasyon kullanamazsınız.

Gündüz güneş çarpması, gece hipotermi olma riski oldukça yüksektir. Hasta olursanız sürekli HP kaybedersiniz.(Güneş çarpması için saf su, hipotermi için yıldız anason çayı içebilirsiniz.Yıldız anason çayını saf su veya damıtılmış su ile yıldız anason kullanarak çayı elde edebilirsiniz).

Geceleri kuvvetli  canavarlar ve gündüzleri gün boyu öldürücü kum fırtınaları ortaya çıkar.(Ölümcül kum fırtınalarından korunmak için çadır kurun veya güvenli bir bölgeye gidin).

Maceracılar eskimiş kürek ile kavurucu ezeli çölde saklanmış hazineleri bulabilirler.

Deve veya fil ile yolculuk yapın. At ile yolculuk ederken hareket hızınız ve performans düşüşü yaşarsınız.

Valencia’da çöl fıstıkları ile fil yakalayabilir ve eğitebilirisiniz. Klan ahır bekçisi ile kaydedebilir ve klan üyeleri ile ortak kullanabilirsiniz. Filler güçlü beceriler edinir ve 3 karakter birden taşıyabilir..Klan adına kaydedilen filleri diğer klan üyeleri de kullanabilir.

Black Desert Online Paketler

Black Desert Online’da paket satın alarak oyunu oynayabilirsiniz.

Sitemizde ucuz ve güvenli size uygun Black Desert Online paketleri satın alabilirsiniz.
Black Desert Online Ürün içerik bilgileri

Sitemizde güvenilir bir şekilde paket satın alarak oyuna başlayabilirsiniz.
Başlangıç paketi satın aldığınızda oyuna giriş bileti,Bİr tane misafir kartı,Değerli Pakete sahip olursunuz.

Özel paket satın aldığınızda oyun giriş bileti, 3 tane misafir kartı,1 karakter slotu genişletme,değerli paket(30 gün),Elion’un kutsaması x10,aşama-5 at amblemi kuponu,seçilen 1 pet,bilinmeyen boya kutusu x10(etkinlik),beyazlatıcı x10,8 envanter slotu,gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu(etkinlik)300 inciye sahip olursunuz.

Efsanevi paket içeriğinde oyun giriş bileti,5 adet misafir kartı,2 karakter slotu genişletme,değerli paket(30 Gün),Elion’un kutsaması x10, profesyonel işçi sözleşmesi,aşama-5 at amblemi kuponu,at flütü(kalıcı),seçilen 1 pet,bilinmeyen boya kutusu x30(etkinlik),beyazlatıcı x30,lahr arcien silah/kıyafet seti,16 envanter slotu,gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu,600 inciye güvenli bir şekilde klasgame’den satın alarak sahip olabilirsiniz.

Sınırlı paket içeriğinde ise oyun giriş paketi,2 adet misafir kartı,değerli paket(30gün),elion’un kutsaması x5,seçilen 1 pet,bilinmeyen boya kutusu x5,beyazlatıcı x5’e sayfamızdan satın alarak sahip olabilirsiniz.
Black Desert Acoin

Black Desert Online oyun içi alışverişlerde inci kullanılmaktadır. Black Desert Online’da oyun içinden market alışverişlerinde inci kullanabilmek için Acoin satın almanız gerekmektedir. Ucuz ve güvenilir alışveriş için sitemiz 2015 yılından beri hizmet vermektedir ve göz önünde bulundururak istediğiniz  ucuz Acoini satın alabilir oyun içi inciye dönüştürebilirsiniz.

Black Desert Acoin oyun içi kullanımı

Klasgame Sitesinden hızlı ve güven ile satın aldığınız Acoini oyuna giriş yaptıktan sonra inci dükkanından inci kutusu satın almanız gerekir. Klasgame sitesinden ne kadar Acoin satın alırsanız o kadar oyun içinde inci kutusuna sahip olabilirsiniz.

Black Desert Online Acoin ile neler yapılabilir?

Klasgame’de Ucuz ve güvenli bir şekilde satın almış olduğunuz Acoinleri oyun içinde daha kolay ilerlemek, düşmanlarınıza karşı onlardan daha güçlü silahlara ve bineklere sahip olarak onlara üstünlük ve korkulu anlar yaşatabilirsiniz.

Gücü ve oyun içi daha hızlı ilerleme ile yaşayacağınız keyfi hissetmek için hemen sitemizden güvenli bir şekilde Acoin satın alın.

Oyun Adı
Black Desert - Acoin
Yayıncı
DÇ: Pearl Abyss
Geliştirici
Belirtilmemiş.
Dil
Belirtilmemiş.
Platform
PC
Yayınlanma Tarihi
Belirtilmemiş.
Ülke
Türkiye

Oyun Resimleri


Henüz resim yüklenmedi...
Belirtilmemiş.

1. Black Desert sitesine giriş yaptıktan sonra Mağaza sekmesinden Acoin Yükle kısmına tıklayınız


2. Almış olduğunu miktarı seçerek ilerleyin

3. işaretli kısımdan ( 4. Seçenek ) tıklayarak ileri kısmına tıklayın. 4. Seçenekten yüklemenizi gerçekleştiremezsiniz 2. seçenek üzerinden işlem yapabilirsiniz. 


4. Bir sonraki kutucuklara Klasgame.com üzerinden almış olduğunuz E-Pin numaralarını girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.  

Yorumlar
5.0
1380 Değerlendirme
276 Yorum
0.0

MUHSİN
MUHSİN 16.11.2023 19:38
5.0

hız güvenli ve ucuz harika bence

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
FİKRET
FİKRET 19.08.2023 22:20
5.0

Knight Online için burayı tercih ediyordum. Bdo başladım aynı güzel hizmet burada da varmış. ^^

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Serdar
Serdar 19.08.2023 01:08
5.0

Her şey kusursuz. Hızlı bir şekilde teslim edildi. BDO pakette alabilsek keşke.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Sabri
Sabri 17.08.2023 10:44
5.0

acoin için vazgeçilmezim klasgame

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Fikri
Fikri 10.08.2023 04:00
5.0

Süper beyaaaaaaaaaaaaa

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Furkan
Furkan 07.08.2023 12:46
5.0

Harika hizmet, süper teslimat

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
UMUT
UMUT 06.08.2023 14:25
5.0

Bu siteyi bu kadar geç keşfetmem dışında her şey süperdi :)

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Enes
Enes 06.08.2023 02:05
5.0

Acoin için artık adresimiz burası. Ekipçe burayı tercih ediyoruz. Teşekkürler klasgameee .)

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Numan
Numan 06.08.2023 00:10
5.0

Acoin için en iyi site :))

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Talha
Talha 04.08.2023 09:34
5.0

anında teslim edildi ve fiyat süper :

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.