Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

2021'in En Çok Beklenen Oyunları

    2020 Senesi sağlıksal açıdan veya doğal afetler gibi bir çok sorun ile geçse de çıkan oyunlar konusunda verimli bir seneydi. Çıkan oyunların bir kısmı beklentilerimizi karşılarken bir kısmı ise hayal kırıklığına uğrattı. 2021 Senesinin içinde bizleri meraklandıran ve daha çok heyecanlandıran oyunlar var. 2021 senesinin bizleri sadece heyecanlandıran hayal kırıklığına uğratmayacak oyunların çıkmasını ümit ediyoruz. Bunun dışında 2020 senesi oyunlarının yanı sıra yeni çıkan konsollar da büyük ölçüde bir gelişme yarattı. Merakla beklenen bu oyunları sizler için derledik;FARCRY 6


 

Bir adada başlayan hikaye şimdi çok değişti. Far Cry 6 Yara adasında yaşayan Dani Rojas‘ın özgürlük mücadelesine götürecek.Oyunun burada bunun çevresinde işlenecek ayrıca yapımcılar Farcry 6'nın çok fazla detay barındırdığını belirtti. Oyundaki ara sahnelerde yalnızca ana karakter değil, ortamdaki diğer karakterlerin gözünden de hikaye anlatılacağı belirtildi. Bu özellik oyunun içinde daha çok detaya verileceğinin de bir göstergesi olmuştur. Oyunun çıkış tarihi tüm platformlar için 18 Şubat 2021 olarak belirlendi.


DİABLO IV


Diablo IV için beklentiler çok yüksek tutuldu. Oyun içi animasyonların sayısız şekilde artacağını belirten Blizzard daha çok kan ve vahşetin olacağını duyurmuştu. Markayı karanlık ve yeni derinliklere itecek modern teknoloji kullanılarak geliştirildiği de duyurulmuştu. Bu teknoloji, oyuncuların göreceği, duyacağı ve hissedeceği her şeyin kalbinde yatıyor ve daha çekici bir deneyim sunuyor.


HALO İNFİTİNEUzun süredir beklemede olan Halo İnfinite için artık resmen geri sayım başladı. Serinin en çok merak edilip ve en çok beklentiyi yükselten bu oyunu için geliştiricileri güzel bir oyun sunacaklarını belirttiler. Oyun açık dünya öğeleri katarak farklı bir macera sunmayı hedefliyor.


OVERWATCH 2 Serinin ilk oyunun bir devamı niteliğinde olacak olan bu oyunun ilk oyundan kaldığın yerden devam edeceği ve yeni hikayelerin olacağını duyurmuştu. Beklentimiz bu hikayenin oyun içine olabildiğince güzel bir şekilde yerleştirilmesi olacak.


GOD OF WAR :  RAGNAROK


 

Oyun dünyasında büyük rekorlar kıran God Of War'ın devam oyunu niteliğinde olacak olan bu oyun 2021 senesinin en çok beklenen oyunları arasındadır. Hikayenin devamı niteliğindeki yeni oyunda İskandinav mitolojisinin kıyametine tanıklık edeceğimizi duyurdu. Oyun ile detaylı bir bilgi bulunmamakla beraber oyunun PS5 tarafından oynanacağını bilmekteyiz.


GHOSTWİRE : TOKYOResident Evil’ın yaratıcısı olan Shinji Mikami’nin yeni oyunu olan Ghostwire: Tokyo artık korku temasından kendisini soyutlandırıp daha çok aksiyona yöneliyor. Oyunun yapımcılarından bir değişiklik daha çok heyecan verici öğelerin olacağının bilgisi veriliyor. Oyun Tokyo'da geçecek olup bizi dünyayı kurtarma hikayesi içine sürükleyecek.


HORİZON FORBİDDEN WESTAloy karakterinin ütopik bir dünyada verdiği amansız mücadeleyi ele alan bu oyun şimdi ise Amerikayı keşfini ele alacaktır. Oyunu PC'de deneyimlemiştik şimdi ise PlayStation için geleceğini bilmekteyiz. Bu oyunda yeni makineler ve yeni keşiflere daha çok verildiğini belirten oyun yapımcıları oyunun 2021 senesi içinde bizlerle buluşacağını belirtti.


DEATHLOOP


Blackreef Adası'nda aynı günleri tekrar tekrar yaşayan Colt'un hikayesine tanıklık ediyoruz. Bu hikayede adadan kurtulmanın tek yolu ise gün dolmadan görevleri yerine getirmek. Bu oyun 2021 senesi içinde en çok beklenen ve heyecan yaratan oyun olarak karşımıza çıkıyor. 2020'de çıkacak olup 2021 senesine ertelenmesi ile de oyuncular karşısında daha da büyük bir beklenti ortaya koymuştur.


RESİDENT EVİL VİLLAGEResident Evil Village serisinin kaldığı yerinden daha çok aksiyon ve yeni karakterlere yer verilecek olan bu oyun 2021 senesinin en çok beklenen korku temalı oyunu olacağı düşünülüyor. 7'den sonra artık sakin bir hayata geçen Ethan Winters 8'de tekrar korku dolu bir maceraya dalacak. Bu serüveni bizler de merakla bekliyoruz!


GOTHAM KNİGHTS DC serüveni senelerdir severek takip ettiğimiz bir seri olmakla beraber şimdi ise oyun dünyasında göreceğiz. Beş ayrı evrende geçecek bu oyun Batman'in yaşamından sonraki hayatı ele alacak. İşlenecek konular ince ayrıntılar senelerdir izlediğimiz Batman keyfini bizlere nasıl verecek merakla beklemekteyiz. Oyunda Nightwing, Batgirl ve Robin karakterlerinin kontrolleri sağlanabilecek. 2021'in güzel bir ve heyecan dolu bir oyun senesi olması dileklerimizle..Keyifli oyunlar dileriz!..


Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.