Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

YENİ ÜST KORİDOR/ORMAN: K'SANTE

ZEN Mecazi tarafından yazıldı.


Valorant’ın revaçta olması sebebi ile ikinci plana düşen bir diğer Riot Games oyunu League Of Legends, tekrar canlanmak adına yeniliklerine devam ediyor. Bu makaledeki konumuz yeni şampiyon K'SANTE’yi sizlere tanıtmak isteriz. Ayrıca K’SANTE, bu sezonun çıkan son şampiyonu olarak nam salacak.

K'SANTE, saldırı gücü eşyaları ile güçlenen dövüşçü bir şampiyon olmakla birlikte, üst koridorda ve ormanda oynanabilmektedir. Yapılan eşya setlerinde tank eşyaları da alınabilir. Kendisi Shurima bölgesinden gelmektedir. Nazumah isimli, çölün ortasında kurulmuş ve sürekli olarak yaratıklarla savaşan bir şehrin koruyucusudur. Kendisi halen bu yaratıklarla savaşmaya devam ediyor!

KOSTÜMLERİ VE YETENEKLERİ

K’SANTE’nin yeni çıkış yapan her yeni şampiyon gibi şuan bir kostümü bulunmaktadır. Klasik ve Prestij K’SANTE.

                   (PRESTİJ K'SANTE)


K’SANTE’nin yetenekleri resmi olarak açıklandı. Aşağıdaki videodan görsel olarak da görebilirsiniz. Ancak dilerseniz gelin biz hepsini açıklayalım. 


PASİF - KORKUSUZ İÇGÜDÜ

K’SANTE’nin pasifi, yetenekleriniz ile bir rakibe hasar verdiğinizde bu rakibi işaretler. İşaretlenen rakiplere saldırdığında bu işaret tükenir ancak K’SANTE bu rakiplere cana bağlı olarak ekstra hasar verir. R yeteneği bu işareti tüketmek yerine gerçek ve fiziksel hasar verir.


Q - NTOFO SALDIRILARI

K’SANTE, silahlarını yere vurarak rakipleri yavaşlatır ve onlara fiziksel hasar verir. Hasar verdiğinde kendisi yük kazanır. 2 yük biriktiğinde Q yeteneği tekrar kullanılabilir olur ve K’SANTE bir şok dalgası ile rakipleri kendine çeker. R yeteneği bu yeteneğin bekleme süresini kısaltır ve yetenek aktif olduğu sürece saldırı yavaşlatma etkilerinden etkilenmez.


W - YOL AÇICI

Yeteneği kullandığında K’SANTE silahlarını vücuduna siper ederek bir hasar azaltma bonusu ve ‘’durdurulamaz’’ etkisi kazanak yoğunlaşır (Olaf’ın R yeteneği gibi). Yoğunlaşma bittiğinde ileri doğru atılır ve maksimum cana oranla rakiplerine hasar verir. Rakipler bu aşamada geri seker yada yoğunlaşma süresine bağlı olarak sersemler. R yeteneği, bu yetenek bekleme süresinde ise sıfırlanır ve hasar azaltma oranı yükselir. Yine yoğunlaşma süresine bağlı olarak fiziksel hasar verir ve atılma iki katına çıkar.


E - AYAK İŞİ

K’SANTE ileri doğru atılarak bir kalkan kazanır. Eğer atıldığı yönde bir dost şampiyona temas ederse kalkan ciddi derece artar ve dost birim de bu kalkandan faydalanır. Yetenek duvarların dibinden kullanıldığında duvar engelini aşmasını sağlar. Eğer R yeteneği aktif ise atılma hızı artar.


R - HEPSİ DIŞARI

K’SANTE elindeki kılıçları ortaya çıkararak rakiplerine hasar verir ve onları geri ittirir. Eğer yeteneği duvar dibinde kullanırsa hasar ve ittirme oranı büyük ölçüde artar ve duvarı aşarak devam eder. R yeteneği K’SANTE’nin can, zırh ve büyü direncinin bir miktarını tüketir. Tüketilen bu özellikler saldırı gücü ve mutlak sömürü ile geri dönerek her yeteneğini geliştirir.


ÇIKIŞ TARİHİ İÇİN GÜN VERİLDİ Mİ?

Şimdilik K’SANTE’nin çıkış tarihi için gün verilmedi. Fakat bir sonraki yamada resmi olarak duyurulmasını ve çıkış yapmasını bekliyoruz. Siz de kendisi çıkış yaptığında gelen harika kostümünü almak isterseniz hemen aşağıdan League Of Legends RP’lerine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

İS KARASI ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Shorty – Marshal - Bulldog ve Eldiven ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde alın..

30.11.2023 10:53
0 görüntülenme
LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 20242024 Sezonu'nun oynanış değişiklikleri 20.11.2023 Tarihinde Açık Beta'ya geldi! Ancak Sihirdar Vadisi'ne yönelik bu değişiklikler Açık Beta'ya gelmeden önce onlar..

22.11.2023 10:43
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ Son gelen 8.0.0 güncellemesi ile yeni premıumlar oyuna eklendi.Xp Premıum,Farm Premıum,Battle Premıum,Complate Premıum olmak üzere 4 farklı premıum oyuna ekl..

18.11.2023 10:54
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

YENİLİKLERİnferno Temple etkinliği aktif edildi. (Hergün 08:00 ve 20:30'da açılacaktır.)Yeni premiumlar mağazaya eklendi. (Yeni premiumlar aktif ediliği için tüm drop oranları revize edilmiştir.) ..

18.11.2023 09:09
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

IŞIK MUHAFIZLARI 2.0 ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Shorty – Spectre - Hançer - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için se..

16.11.2023 10:21
0 görüntülenme
GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

Vice City Şehrinde Geçecek Olan GTA 6 İçin Trailer Geliyor!!Resmi AçıklamaGelecek ay Rockstar Games'in 25. yılını kutluyoruz.Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten t..

08.11.2023 16:33
0 görüntülenme
World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

Blizzcon 2023’te tüm oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Oyun dünyasından en çok ilgi gören ve en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Word Of Warcraft oyuncularını yeni yayınlanan haberler i..

08.11.2023 08:05
0 görüntülenme
VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

Türkiye'de VALORANT Bedel DeğişiklikleriRiot zaman zaman küresel fiyatlandırmalarını gözden geçirerek kur dalgalanmaları, vergilendirmeler ve bölgesel bedel dengesizliklerine yönelik düzenlemeler ..

03.11.2023 09:12
0 görüntülenme
VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

     VALORANT 7.09 YAMA NOTLARIAJAN GÜNCELLEMERİISOIso çıktı!Yeteneklerini buradan öğrenebilirsiniz.En yeni Düellocu ajanımızın hedeflerini nasıl avladığını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz..CYP..

01.11.2023 10:16
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

CESUR YÜREK SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Ares – Vandal – Ghost – Operator - Sopa - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ait..

01.11.2023 08:46
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.