Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

YENİ ÜST KORİDOR/ORMAN: K'SANTE

ZEN Mecazi tarafından yazıldı.


Valorant’ın revaçta olması sebebi ile ikinci plana düşen bir diğer Riot Games oyunu League Of Legends, tekrar canlanmak adına yeniliklerine devam ediyor. Bu makaledeki konumuz yeni şampiyon K'SANTE’yi sizlere tanıtmak isteriz. Ayrıca K’SANTE, bu sezonun çıkan son şampiyonu olarak nam salacak.

K'SANTE, saldırı gücü eşyaları ile güçlenen dövüşçü bir şampiyon olmakla birlikte, üst koridorda ve ormanda oynanabilmektedir. Yapılan eşya setlerinde tank eşyaları da alınabilir. Kendisi Shurima bölgesinden gelmektedir. Nazumah isimli, çölün ortasında kurulmuş ve sürekli olarak yaratıklarla savaşan bir şehrin koruyucusudur. Kendisi halen bu yaratıklarla savaşmaya devam ediyor!

KOSTÜMLERİ VE YETENEKLERİ

K’SANTE’nin yeni çıkış yapan her yeni şampiyon gibi şuan bir kostümü bulunmaktadır. Klasik ve Prestij K’SANTE.

                   (PRESTİJ K'SANTE)


K’SANTE’nin yetenekleri resmi olarak açıklandı. Aşağıdaki videodan görsel olarak da görebilirsiniz. Ancak dilerseniz gelin biz hepsini açıklayalım. 


PASİF - KORKUSUZ İÇGÜDÜ

K’SANTE’nin pasifi, yetenekleriniz ile bir rakibe hasar verdiğinizde bu rakibi işaretler. İşaretlenen rakiplere saldırdığında bu işaret tükenir ancak K’SANTE bu rakiplere cana bağlı olarak ekstra hasar verir. R yeteneği bu işareti tüketmek yerine gerçek ve fiziksel hasar verir.


Q - NTOFO SALDIRILARI

K’SANTE, silahlarını yere vurarak rakipleri yavaşlatır ve onlara fiziksel hasar verir. Hasar verdiğinde kendisi yük kazanır. 2 yük biriktiğinde Q yeteneği tekrar kullanılabilir olur ve K’SANTE bir şok dalgası ile rakipleri kendine çeker. R yeteneği bu yeteneğin bekleme süresini kısaltır ve yetenek aktif olduğu sürece saldırı yavaşlatma etkilerinden etkilenmez.


W - YOL AÇICI

Yeteneği kullandığında K’SANTE silahlarını vücuduna siper ederek bir hasar azaltma bonusu ve ‘’durdurulamaz’’ etkisi kazanak yoğunlaşır (Olaf’ın R yeteneği gibi). Yoğunlaşma bittiğinde ileri doğru atılır ve maksimum cana oranla rakiplerine hasar verir. Rakipler bu aşamada geri seker yada yoğunlaşma süresine bağlı olarak sersemler. R yeteneği, bu yetenek bekleme süresinde ise sıfırlanır ve hasar azaltma oranı yükselir. Yine yoğunlaşma süresine bağlı olarak fiziksel hasar verir ve atılma iki katına çıkar.


E - AYAK İŞİ

K’SANTE ileri doğru atılarak bir kalkan kazanır. Eğer atıldığı yönde bir dost şampiyona temas ederse kalkan ciddi derece artar ve dost birim de bu kalkandan faydalanır. Yetenek duvarların dibinden kullanıldığında duvar engelini aşmasını sağlar. Eğer R yeteneği aktif ise atılma hızı artar.


R - HEPSİ DIŞARI

K’SANTE elindeki kılıçları ortaya çıkararak rakiplerine hasar verir ve onları geri ittirir. Eğer yeteneği duvar dibinde kullanırsa hasar ve ittirme oranı büyük ölçüde artar ve duvarı aşarak devam eder. R yeteneği K’SANTE’nin can, zırh ve büyü direncinin bir miktarını tüketir. Tüketilen bu özellikler saldırı gücü ve mutlak sömürü ile geri dönerek her yeteneğini geliştirir.


ÇIKIŞ TARİHİ İÇİN GÜN VERİLDİ Mİ?

Şimdilik K’SANTE’nin çıkış tarihi için gün verilmedi. Fakat bir sonraki yamada resmi olarak duyurulmasını ve çıkış yapmasını bekliyoruz. Siz de kendisi çıkış yaptığında gelen harika kostümünü almak isterseniz hemen aşağıdan League Of Legends RP’lerine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2: İnsanlığın Sınırında Yeniden Doğuş Frostpunk serisinin hayranları için uzun bekleyiş sona eriyor. 11 bit studios, heyecanla beklenen devam oyunu Frostpunk 2'yi 25 Temmuz 2024'te p..

18.06.2024 12:40
0 görüntülenme
Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Merhaba Oyunseverler,Bugün sizlere harika bir haberim var! CI Games tarafından geliştirilen ve birçok oyuncunun merakla beklediği "Lords of the Fallen" serisinin devamı niteliğinde olan "Lords of the ..

18.06.2024 12:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT 8.11 YAMA NOTLARIYeni haritamız Abyss'e yakından bakın ve attığınız adıma dikkat edin.AJAN GÜNCELLEMELERİBu güncellemeyle Jett ve Raze gibi ajanlara kıyasla diğer Düellocu ajanların da hı..

15.06.2024 19:19
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

AEMONDIR SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Bucky – Sheriff – Kılıç – Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ai..

15.06.2024 15:15
0 görüntülenme
GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu! "2025 sonbaharı"nda, oyunseverlerin hayallerini süsleyen bu epik macera, beklenmedik bir zamanda ve muhteşem bi..

01.06.2024 20:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ PAKETİ  ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

İYİLİĞİ PAYLAŞ 2024 PAKETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Spectre  – Sheriff – Operator - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.200VP!Sizler için..

31.05.2024 07:07
0 görüntülenme
''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

NORSE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!Santa Monica Stüdyosu ve Jetpack Interactive ile işbirliği içinde PC'ye getirilen Tanrı Savaşı Ragnarök, Kratos ve Atreus'un tutunmak ve bırakmak arasındaki mücadel..

31.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Call of Duty: Black Ops 6 Direct  9 Haziran 2024 tarihinde saat 20.00'da yayında!

Call of Duty: Black Ops 6 Direct 9 Haziran 2024 tarihinde saat 20.00'da yayında!

Oyun dünyasının heyecan dolu sularında yeni bir dalganın geldiği haberiyle sarsılıyoruz! Xbox Game Pass'in Kıdemli Topluluk Lideri beklenmedik bir müjdeyi duyurarak tüm oyun severlere büyük bir sü..

30.05.2024 09:31
0 görüntülenme
Steam'de Alışveriş Yapmanın Tek Adresi

Steam'de Alışveriş Yapmanın Tek Adresi

Oyun dünyasında yolculuğunuzu daha da renklendirmek için buradayız! Steam platformunda alışveriş yapmak artık çok daha keyifli ve kolay. Siz de buradan alışverişinizi yapınız ve oyun deneyiminizi bir ..

29.05.2024 12:06
0 görüntülenme
PUBG Mobile Bonus Pass Geliyor: Fırsatları kaçırma!

PUBG Mobile Bonus Pass Geliyor: Fırsatları kaçırma!

PUBG Mobile, heyecan verici bir yeni özellik olan Bonus Pass'i duyurdu! Bu yeni etkinlik, oyunculara sıradışı görevler ve özel ödüller sunarak oyun deneyimini katlamayı amaçlıyor. İşte detaylar:Bo..

29.05.2024 11:47
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.