Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds KO-MyKO Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Euro Knight Online Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame REVOLUTION Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

YENİ ÜST KORİDOR/ORMAN: K'SANTE

ZEN Mecazi tarafından yazıldı.


Valorant’ın revaçta olması sebebi ile ikinci plana düşen bir diğer Riot Games oyunu League Of Legends, tekrar canlanmak adına yeniliklerine devam ediyor. Bu makaledeki konumuz yeni şampiyon K'SANTE’yi sizlere tanıtmak isteriz. Ayrıca K’SANTE, bu sezonun çıkan son şampiyonu olarak nam salacak.

K'SANTE, saldırı gücü eşyaları ile güçlenen dövüşçü bir şampiyon olmakla birlikte, üst koridorda ve ormanda oynanabilmektedir. Yapılan eşya setlerinde tank eşyaları da alınabilir. Kendisi Shurima bölgesinden gelmektedir. Nazumah isimli, çölün ortasında kurulmuş ve sürekli olarak yaratıklarla savaşan bir şehrin koruyucusudur. Kendisi halen bu yaratıklarla savaşmaya devam ediyor!

KOSTÜMLERİ VE YETENEKLERİ

K’SANTE’nin yeni çıkış yapan her yeni şampiyon gibi şuan bir kostümü bulunmaktadır. Klasik ve Prestij K’SANTE.

                   (PRESTİJ K'SANTE)


K’SANTE’nin yetenekleri resmi olarak açıklandı. Aşağıdaki videodan görsel olarak da görebilirsiniz. Ancak dilerseniz gelin biz hepsini açıklayalım. 


PASİF - KORKUSUZ İÇGÜDÜ

K’SANTE’nin pasifi, yetenekleriniz ile bir rakibe hasar verdiğinizde bu rakibi işaretler. İşaretlenen rakiplere saldırdığında bu işaret tükenir ancak K’SANTE bu rakiplere cana bağlı olarak ekstra hasar verir. R yeteneği bu işareti tüketmek yerine gerçek ve fiziksel hasar verir.


Q - NTOFO SALDIRILARI

K’SANTE, silahlarını yere vurarak rakipleri yavaşlatır ve onlara fiziksel hasar verir. Hasar verdiğinde kendisi yük kazanır. 2 yük biriktiğinde Q yeteneği tekrar kullanılabilir olur ve K’SANTE bir şok dalgası ile rakipleri kendine çeker. R yeteneği bu yeteneğin bekleme süresini kısaltır ve yetenek aktif olduğu sürece saldırı yavaşlatma etkilerinden etkilenmez.


W - YOL AÇICI

Yeteneği kullandığında K’SANTE silahlarını vücuduna siper ederek bir hasar azaltma bonusu ve ‘’durdurulamaz’’ etkisi kazanak yoğunlaşır (Olaf’ın R yeteneği gibi). Yoğunlaşma bittiğinde ileri doğru atılır ve maksimum cana oranla rakiplerine hasar verir. Rakipler bu aşamada geri seker yada yoğunlaşma süresine bağlı olarak sersemler. R yeteneği, bu yetenek bekleme süresinde ise sıfırlanır ve hasar azaltma oranı yükselir. Yine yoğunlaşma süresine bağlı olarak fiziksel hasar verir ve atılma iki katına çıkar.


E - AYAK İŞİ

K’SANTE ileri doğru atılarak bir kalkan kazanır. Eğer atıldığı yönde bir dost şampiyona temas ederse kalkan ciddi derece artar ve dost birim de bu kalkandan faydalanır. Yetenek duvarların dibinden kullanıldığında duvar engelini aşmasını sağlar. Eğer R yeteneği aktif ise atılma hızı artar.


R - HEPSİ DIŞARI

K’SANTE elindeki kılıçları ortaya çıkararak rakiplerine hasar verir ve onları geri ittirir. Eğer yeteneği duvar dibinde kullanırsa hasar ve ittirme oranı büyük ölçüde artar ve duvarı aşarak devam eder. R yeteneği K’SANTE’nin can, zırh ve büyü direncinin bir miktarını tüketir. Tüketilen bu özellikler saldırı gücü ve mutlak sömürü ile geri dönerek her yeteneğini geliştirir.


ÇIKIŞ TARİHİ İÇİN GÜN VERİLDİ Mİ?

Şimdilik K’SANTE’nin çıkış tarihi için gün verilmedi. Fakat bir sonraki yamada resmi olarak duyurulmasını ve çıkış yapmasını bekliyoruz. Siz de kendisi çıkış yaptığında gelen harika kostümünü almak isterseniz hemen aşağıdan League Of Legends RP’lerine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
ARAMIZA HOŞGELDİN WTCN

ARAMIZA HOŞGELDİN WTCN

ARAMIZA HOŞGELDİN WTCNTwitchte KLASGAME rüzgarı devam ediyor. Twitch'in popüler yayıncısı Ferit “WtcN” Karakaya KLASGAME ailesine katıldı. Yaklaşık olarak 14 yıldır e-spor dünyasında boy gösteren ..

20.10.2022 02:31
0 görüntülenme
Valorant Dalgalara Hükmeden Yeni Ajanı "HARBOR" Çok Yakında Aramızda!

Valorant Dalgalara Hükmeden Yeni Ajanı "HARBOR" Çok Yakında Aramızda!

Valorant Dalgalara Hükmeden Yeni Ajanı "HARBOR" Çok Yakında Aramızda!Valorant tutkunları tarafından Türk ajanımız Fade sonrasında gelecek olan yeni ajan konusunda birçok tahmin yürütüldü. Riot Games V..

13.10.2022 04:38
0 görüntülenme
Dark Passage 2022 Formaları Şimdi Sadece Klasgame.com'da!

Dark Passage 2022 Formaları Şimdi Sadece Klasgame.com'da!

Dark Passage 2022 Formaları Şimdi Sadece Klasgame.com'da!2003 yılında kurulan, başta League of Legends olmak üzere birçok E-spor organizasyonlarında takdiri hak eden başarılarıyla yurtdışı ve yurt..

08.10.2022 06:33
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.