Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

YENİ ÜST KORİDOR/ORMAN: K'SANTE

ZEN Mecazi tarafından yazıldı.


Valorant’ın revaçta olması sebebi ile ikinci plana düşen bir diğer Riot Games oyunu League Of Legends, tekrar canlanmak adına yeniliklerine devam ediyor. Bu makaledeki konumuz yeni şampiyon K'SANTE’yi sizlere tanıtmak isteriz. Ayrıca K’SANTE, bu sezonun çıkan son şampiyonu olarak nam salacak.

K'SANTE, saldırı gücü eşyaları ile güçlenen dövüşçü bir şampiyon olmakla birlikte, üst koridorda ve ormanda oynanabilmektedir. Yapılan eşya setlerinde tank eşyaları da alınabilir. Kendisi Shurima bölgesinden gelmektedir. Nazumah isimli, çölün ortasında kurulmuş ve sürekli olarak yaratıklarla savaşan bir şehrin koruyucusudur. Kendisi halen bu yaratıklarla savaşmaya devam ediyor!

KOSTÜMLERİ VE YETENEKLERİ

K’SANTE’nin yeni çıkış yapan her yeni şampiyon gibi şuan bir kostümü bulunmaktadır. Klasik ve Prestij K’SANTE.

                   (PRESTİJ K'SANTE)


K’SANTE’nin yetenekleri resmi olarak açıklandı. Aşağıdaki videodan görsel olarak da görebilirsiniz. Ancak dilerseniz gelin biz hepsini açıklayalım. 


PASİF - KORKUSUZ İÇGÜDÜ

K’SANTE’nin pasifi, yetenekleriniz ile bir rakibe hasar verdiğinizde bu rakibi işaretler. İşaretlenen rakiplere saldırdığında bu işaret tükenir ancak K’SANTE bu rakiplere cana bağlı olarak ekstra hasar verir. R yeteneği bu işareti tüketmek yerine gerçek ve fiziksel hasar verir.


Q - NTOFO SALDIRILARI

K’SANTE, silahlarını yere vurarak rakipleri yavaşlatır ve onlara fiziksel hasar verir. Hasar verdiğinde kendisi yük kazanır. 2 yük biriktiğinde Q yeteneği tekrar kullanılabilir olur ve K’SANTE bir şok dalgası ile rakipleri kendine çeker. R yeteneği bu yeteneğin bekleme süresini kısaltır ve yetenek aktif olduğu sürece saldırı yavaşlatma etkilerinden etkilenmez.


W - YOL AÇICI

Yeteneği kullandığında K’SANTE silahlarını vücuduna siper ederek bir hasar azaltma bonusu ve ‘’durdurulamaz’’ etkisi kazanak yoğunlaşır (Olaf’ın R yeteneği gibi). Yoğunlaşma bittiğinde ileri doğru atılır ve maksimum cana oranla rakiplerine hasar verir. Rakipler bu aşamada geri seker yada yoğunlaşma süresine bağlı olarak sersemler. R yeteneği, bu yetenek bekleme süresinde ise sıfırlanır ve hasar azaltma oranı yükselir. Yine yoğunlaşma süresine bağlı olarak fiziksel hasar verir ve atılma iki katına çıkar.


E - AYAK İŞİ

K’SANTE ileri doğru atılarak bir kalkan kazanır. Eğer atıldığı yönde bir dost şampiyona temas ederse kalkan ciddi derece artar ve dost birim de bu kalkandan faydalanır. Yetenek duvarların dibinden kullanıldığında duvar engelini aşmasını sağlar. Eğer R yeteneği aktif ise atılma hızı artar.


R - HEPSİ DIŞARI

K’SANTE elindeki kılıçları ortaya çıkararak rakiplerine hasar verir ve onları geri ittirir. Eğer yeteneği duvar dibinde kullanırsa hasar ve ittirme oranı büyük ölçüde artar ve duvarı aşarak devam eder. R yeteneği K’SANTE’nin can, zırh ve büyü direncinin bir miktarını tüketir. Tüketilen bu özellikler saldırı gücü ve mutlak sömürü ile geri dönerek her yeteneğini geliştirir.


ÇIKIŞ TARİHİ İÇİN GÜN VERİLDİ Mİ?

Şimdilik K’SANTE’nin çıkış tarihi için gün verilmedi. Fakat bir sonraki yamada resmi olarak duyurulmasını ve çıkış yapmasını bekliyoruz. Siz de kendisi çıkış yaptığında gelen harika kostümünü almak isterseniz hemen aşağıdan League Of Legends RP’lerine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

BlackDesert  2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

BlackDesert 2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

Yaz Sezonu Başlıyor.Balıkçılık temalı İlk Bahar Sezonu'nu geride bırakırken, bu sezonu Eğitim temasıyla açıyoruz.Özellikle Sezon Pasosu aracılığıyla macera yoldaşı bir At elde edebileceğiniz “At A..

25.05.2023 03:08
0 görüntülenme
Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Yerli oyun Rise Online World topluluğu, 1'inci yıl dönümünü oyunseverlerle birlikte kutladı.Bebek Sahil'de gerçekleştirilen etkinliğe Özge Ulusoy, Ece Seçkin gibi ünlü isimlerin yanı sıra sosy..

18.05.2023 01:19
0 görüntülenme
KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

Ünlü bilgisayar oyuncusu olan ve uzun bir süredir de Kozmik Karınca Youtube kanalını yürüten Cem Ceyhan  KLASGAME ailesine katıldı.Hadi hep birlikte kendisi biraz tanıyalım.Kozmik karınca an itibariyl..

17.05.2023 23:57
0 görüntülenme
Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Genel DüzenlemelerOyuna giriş yapan yada ölünce kalkan karakterlere, yaratıkların hasar verme sorunu düzeltildi.AH ve normal pazar sisteminde yanlış Tax değeri gösterme sorunu düzeltildi.Teleporting P..

11.05.2023 01:33
0 görüntülenme
Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Valve, geçtiğimiz hafta boyunca Steam Türkiye üzerinden en çok satılan oyunları paylaşıldı. 25 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasındaki toplam gelire göre en çok satan oyun Counter-Strike: Global Offensiv..

03.05.2023 02:02
0 görüntülenme
VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT yeni bölümü yakında geliyor. Bölüm 6 Kısım 3 yaklaşırken, yeni gelecek olan Arcade seti de sızdırıldı. Yepyeni bir savaş bileti ve yeni bir silah seti gelecek ve yeni gelecek setin adı Radian..

27.04.2023 05:22
0 görüntülenme
Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen FPS oyunu olan Counter Strike, ülkemiz dahil tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Son olarak Counter Strike: Global Offensive oyunun..

12.04.2023 01:25
0 görüntülenme
Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!26 Mart tarihine kadar sürecek olan açık beta, Barbarian, Rogue Sorcerer ve Necromancer sınıfları kullanılabiliyor. Oyuncular Prologe ve Act 1'i oynama şansına sahip olab..

26.03.2023 17:17
0 görüntülenme
Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!Merhaba Rise Online oyuncuları,Yerli PC oyunları üreten oyun stüdyosu deyince aklımızda pek fazla isim canlanmıyor. Rokogame canlanan bu nadir isimlerden birisi. Kur..

23.03.2023 18:21
0 görüntülenme
DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

Dora Özsoy, 1993 yılında İstanbul, Türkiye'de doğmuştur. Kartal Anadolu Lisesi'nde okuduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliğinden mezun olmuştur. Kariyerine Youtube üzerinden..

20.03.2023 19:23
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.