Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Yakından Bakış: Point Blank

MERT tarafından yazıldı.

Point Blank Nedir?

Point Blank Güney Koreli oyun şirketi Zepotto tarafından geliştirilen 2008 yılında yayımlanan bir FPS oyunudur. Türkiye ve Azerbaycan'da Tam Games tarafında yayınlanmaktadır.
CT-Force ve Free Rebels olmak üzere iki grup arasında mücadele etmektedir. Takımlar en az 1 vs 1 en fazla 8 vs 8 olacak şekilde mücadele edebilmektedir.

Point Blank’ı Diğer FPS Oyunlarından Ayıran Başlıca Özellikleri

Point Blank diğer FPS oyunlarına göre karşılaştırdığımızda daha gerçekçi daha hızlı akıcı bir oyun yapısına sahiptir. Oyuna ilk kez giriş yapacak oyuncuların ilk dikkatini çekicek olan şeylerden biri oyundaki akıcılık ve hızlı hareket yeteneğinin önemi olacaktır. CS:GO, Valorant gibi FPS oyunlarından dinamik olarak tamamen farklı bir oyun yapısına sahip olan Point Blank, Wolfteam, Zula tarzı FPS oyunlar ile daha çok benzerlik göstermektedir. Oyun içerisindeki silah çeşitleri, karakterler ve mekanlar ile gerçeklik olgusunu koruyabilmektir.


 


Point Blank Rütbe Sistemi

Point Blank ilk rütbeniz Askeri Öğrenci olacaktır. Oyun içerisinde maçlar sonrasında oyun içi performansınıza göre belirli bir exp verilecektir. Exp kazandıkça belirli rütbelere ulaşımınız mümkündür. Oyun içerisinde en yüksek rütbe Mareşal olarak belirlenmiştir. Rütbeler oyun içerisinde ünvanları elde etmek çeşitli silahları satın alma hakkına sahip olmak gibi önemli özelliklere sahip olmanızı mümkün kılmaktadır. Point Blank rütbeleri ve gerekli exp miktarlarını buradan görebilirsiniz.

 • Point Blank Oyun Modları Nelerdir?

  Point Blank oyunu içerisinde bir çok oyun modu mevcuttur. Bu oyun modları Dereceli, TDM, Bomba Görevi, Defans Oyun Modu, Klan Maçı, İmha Görevi, Dino Oyun Modu, Tatbikat Oyun Modu gibi modlarda savaşabilirsiniz. En çok oynanılan modlara göz atalım.

  Dereceli Mod

  Dereceli oyun 5V5 olarak sezonluk olarak güncellenen kurallar ve silahlar çerçevesinde mücadele vereceğiniz en çok tercih edilen mod’lardan biridir. Dereceli mod içerisinde dilerseniz takımınız ile dilerseniz tek olarak savaşabilirsiniz. Kazanma/Kaybetme oranına göre farklı rütbeler 
  elde edebilirsiniz. Sezon sonunda rütbelere göre değişiklik gösteren ödüller sizleri bekliyor olacaktır.TDM Modu

Dereceli ve Bomba Görevi modlarına göre daha kısa süreli bir maç olacak şekilde öldükten sonra tekrar doğduğunuz bir moddur. Genellikle oyuncular tarafından görevleri tamamlamak, alıştırma amaçlı tercih edilmektedir. TDM modunda genellikle OA-93, Kriss gibi seri hafif makineli silahlar kullanmanız büyük avantaj sağlayacaktır.
Bomba Görevi Modu

CT-Force tarafının Free Rebels’e karşı savunma yaptığı 3 dakikalık süre içerisinde bomba kurmayı engelleyerek veya kurulan bombayı imha etmesine odaklı bir oyun moddudur. 3-5-7-9 Round olacak şekilde oynanılabilmektedir. Belirtilen round sayısına ilk ulaşan takım kazanmış olacaktır. TDM moduna göre daha taktiksel uzun soluklu bir moddur.
Oyun İçi Ünvanları

Oyun içinde çeşitli ünvanları exp kazanarak elde edilen rütbeler sonrasında görev kartlarını tamamlayarak elde edebilirsiniz. Ünvanlar oyun içerisinde çeşitli silahları markette satın almanıza olanak sağlayacak ayrıca en önemli olarak silah tepme, isabet oranı gibi bir çok avantaj sağlamanıza olanak sağlayacaktır.
Oyun İçi Marketi Ve Alışveriş

Oyun içinde bir çok farklı silah bulunmaktadır. En popüler silahlar olarak AUG A3, Kriss S.V, OA-93 olarak gösterilebilir. Silahlara oyun içi maçlardan kazanmış olduğunuz puanlar, oyun içi etkinlikler ile elde edebileceğiniz gibi oyun içi parası (TG) yükleyerek bir çok avantajlı ürünü oyun içerisinde sahip olabilirsiniz. Karakterinizin HP’sini arttırma, Hızlı şarjör değiştirme, İsabet oranı arttırma gibi ürünleri yüklemiş olduğunuz TG ile satın alabilirsiniz. Karakterinizi güçlendirmek yarışta bir adım öne geçebilmek için hemen 
Klasgame.com hız ve kalitesi ile buradan Point Blank TG satın alabilirsiniz.
 


Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.