Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Yakından Bakış: Point Blank

MERT tarafından yazıldı.

Point Blank Nedir?

Point Blank Güney Koreli oyun şirketi Zepotto tarafından geliştirilen 2008 yılında yayımlanan bir FPS oyunudur. Türkiye ve Azerbaycan'da Tam Games tarafında yayınlanmaktadır.
CT-Force ve Free Rebels olmak üzere iki grup arasında mücadele etmektedir. Takımlar en az 1 vs 1 en fazla 8 vs 8 olacak şekilde mücadele edebilmektedir.

Point Blank’ı Diğer FPS Oyunlarından Ayıran Başlıca Özellikleri

Point Blank diğer FPS oyunlarına göre karşılaştırdığımızda daha gerçekçi daha hızlı akıcı bir oyun yapısına sahiptir. Oyuna ilk kez giriş yapacak oyuncuların ilk dikkatini çekicek olan şeylerden biri oyundaki akıcılık ve hızlı hareket yeteneğinin önemi olacaktır. CS:GO, Valorant gibi FPS oyunlarından dinamik olarak tamamen farklı bir oyun yapısına sahip olan Point Blank, Wolfteam, Zula tarzı FPS oyunlar ile daha çok benzerlik göstermektedir. Oyun içerisindeki silah çeşitleri, karakterler ve mekanlar ile gerçeklik olgusunu koruyabilmektir.


 


Point Blank Rütbe Sistemi

Point Blank ilk rütbeniz Askeri Öğrenci olacaktır. Oyun içerisinde maçlar sonrasında oyun içi performansınıza göre belirli bir exp verilecektir. Exp kazandıkça belirli rütbelere ulaşımınız mümkündür. Oyun içerisinde en yüksek rütbe Mareşal olarak belirlenmiştir. Rütbeler oyun içerisinde ünvanları elde etmek çeşitli silahları satın alma hakkına sahip olmak gibi önemli özelliklere sahip olmanızı mümkün kılmaktadır. Point Blank rütbeleri ve gerekli exp miktarlarını buradan görebilirsiniz.

 • Point Blank Oyun Modları Nelerdir?

  Point Blank oyunu içerisinde bir çok oyun modu mevcuttur. Bu oyun modları Dereceli, TDM, Bomba Görevi, Defans Oyun Modu, Klan Maçı, İmha Görevi, Dino Oyun Modu, Tatbikat Oyun Modu gibi modlarda savaşabilirsiniz. En çok oynanılan modlara göz atalım.

  Dereceli Mod

  Dereceli oyun 5V5 olarak sezonluk olarak güncellenen kurallar ve silahlar çerçevesinde mücadele vereceğiniz en çok tercih edilen mod’lardan biridir. Dereceli mod içerisinde dilerseniz takımınız ile dilerseniz tek olarak savaşabilirsiniz. Kazanma/Kaybetme oranına göre farklı rütbeler 
  elde edebilirsiniz. Sezon sonunda rütbelere göre değişiklik gösteren ödüller sizleri bekliyor olacaktır.TDM Modu

Dereceli ve Bomba Görevi modlarına göre daha kısa süreli bir maç olacak şekilde öldükten sonra tekrar doğduğunuz bir moddur. Genellikle oyuncular tarafından görevleri tamamlamak, alıştırma amaçlı tercih edilmektedir. TDM modunda genellikle OA-93, Kriss gibi seri hafif makineli silahlar kullanmanız büyük avantaj sağlayacaktır.
Bomba Görevi Modu

CT-Force tarafının Free Rebels’e karşı savunma yaptığı 3 dakikalık süre içerisinde bomba kurmayı engelleyerek veya kurulan bombayı imha etmesine odaklı bir oyun moddudur. 3-5-7-9 Round olacak şekilde oynanılabilmektedir. Belirtilen round sayısına ilk ulaşan takım kazanmış olacaktır. TDM moduna göre daha taktiksel uzun soluklu bir moddur.
Oyun İçi Ünvanları

Oyun içinde çeşitli ünvanları exp kazanarak elde edilen rütbeler sonrasında görev kartlarını tamamlayarak elde edebilirsiniz. Ünvanlar oyun içerisinde çeşitli silahları markette satın almanıza olanak sağlayacak ayrıca en önemli olarak silah tepme, isabet oranı gibi bir çok avantaj sağlamanıza olanak sağlayacaktır.
Oyun İçi Marketi Ve Alışveriş

Oyun içinde bir çok farklı silah bulunmaktadır. En popüler silahlar olarak AUG A3, Kriss S.V, OA-93 olarak gösterilebilir. Silahlara oyun içi maçlardan kazanmış olduğunuz puanlar, oyun içi etkinlikler ile elde edebileceğiniz gibi oyun içi parası (TG) yükleyerek bir çok avantajlı ürünü oyun içerisinde sahip olabilirsiniz. Karakterinizin HP’sini arttırma, Hızlı şarjör değiştirme, İsabet oranı arttırma gibi ürünleri yüklemiş olduğunuz TG ile satın alabilirsiniz. Karakterinizi güçlendirmek yarışta bir adım öne geçebilmek için hemen 
Klasgame.com hız ve kalitesi ile buradan Point Blank TG satın alabilirsiniz.
 


Yorum Yap

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 20242024 Sezonu'nun oynanış değişiklikleri 20.11.2023 Tarihinde Açık Beta'ya geldi! Ancak Sihirdar Vadisi'ne yönelik bu değişiklikler Açık Beta'ya gelmeden önce onlar..

22.11.2023 10:43
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ Son gelen 8.0.0 güncellemesi ile yeni premıumlar oyuna eklendi.Xp Premıum,Farm Premıum,Battle Premıum,Complate Premıum olmak üzere 4 farklı premıum oyuna ekl..

18.11.2023 10:54
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

YENİLİKLERİnferno Temple etkinliği aktif edildi. (Hergün 08:00 ve 20:30'da açılacaktır.)Yeni premiumlar mağazaya eklendi. (Yeni premiumlar aktif ediliği için tüm drop oranları revize edilmiştir.) ..

18.11.2023 09:09
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

IŞIK MUHAFIZLARI 2.0 ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Shorty – Spectre - Hançer - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için se..

16.11.2023 10:21
0 görüntülenme
GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

Vice City Şehrinde Geçecek Olan GTA 6 İçin Trailer Geliyor!!Resmi AçıklamaGelecek ay Rockstar Games'in 25. yılını kutluyoruz.Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten t..

08.11.2023 16:33
0 görüntülenme
World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

Blizzcon 2023’te tüm oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Oyun dünyasından en çok ilgi gören ve en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Word Of Warcraft oyuncularını yeni yayınlanan haberler i..

08.11.2023 08:05
0 görüntülenme
VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

Türkiye'de VALORANT Bedel DeğişiklikleriRiot zaman zaman küresel fiyatlandırmalarını gözden geçirerek kur dalgalanmaları, vergilendirmeler ve bölgesel bedel dengesizliklerine yönelik düzenlemeler ..

03.11.2023 09:12
0 görüntülenme
VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

     VALORANT 7.09 YAMA NOTLARIAJAN GÜNCELLEMERİISOIso çıktı!Yeteneklerini buradan öğrenebilirsiniz.En yeni Düellocu ajanımızın hedeflerini nasıl avladığını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz..CYP..

01.11.2023 10:16
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

CESUR YÜREK SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Ares – Vandal – Ghost – Operator - Sopa - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ait..

01.11.2023 08:46
0 görüntülenme
Steam’den beklenmeyen karar: Türkiye pazarından çekiliyor!

Steam’den beklenmeyen karar: Türkiye pazarından çekiliyor!

Steam son zamanlarda döviz kurlarının artması sonucunda Türkiye pazarı için son derece kritik bir kararla gündeme geldi.Söz konusu karar sonucunda Steam, 20 Kasım’dan sonra Türk Lirası ile olan satışl..

29.10.2023 12:20
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.