Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

YusufK tarafından yazıldı.

VALORANT 8.11 YAMA NOTLARI

Yeni haritamız Abyss'e yakından bakın ve attığınız adıma dikkat edin.


AJAN GÜNCELLEMELERİ


Bu güncellemeyle Jett ve Raze gibi ajanlara kıyasla diğer Düellocu ajanların da hız ve mobilite kullanarak haritada hâkimiyet kurma kabiliyetlerini arttırmak istiyoruz. Gerek saf düello üzerine kurulu Iso gerek hız ve kaçınma üzerine kurulu Neon gerek de kendini iyileştirip çatışmadan çıkabilen Reyna olsun, Düellocular bu değişiklikler sayesinde takımları için daha kolay bir şekilde alan hâkimiyeti kurabilecek ve kendilerine has oyun tarzlarıyla takımlarına önderlik edecekler.

TÜM PLATFORMLAR


ISO


Performansı tüm beceri düzeylerinde olması gerekenden daha düşük olan Iso bu yamada büyük oranda güçlendirmeler alıyor. Yeteneği kullandıktan hemen sonra kalkanını kullanabilmesini sağlayarak Iso'nun imza yeteneğini güçlendiriyoruz ve kendisinin girdiği çatışmalarda ve başlattığı düellolarda daha istikrarlı bir performans göstermesini sağlıyoruz. Ayrıca Iso'nun güçlendirmesi aktif kalacak ve Çelik İrade'nin etkin olduğu süre boyunca skor alması halinde küreler ortaya çıkmaya devam edecek. Bu durum kalkanını kaybetse bile geçerli olacak. Kürelere ateş etmek güçlendirmenin ve kalkanın süresini yenileyecek.

Çelik İrade (E)Iso bu yeteneği kullandıktan sonraki 1 saniye boyunca silahını kullanamayacak ancak bu sürenin ardından bir kalkan kazanacak.
1 saniyelik süre dolduktan sonra kalkan bir ses efektiyle birlikte etkinleşecek. 

Yük sayısı azaldı: 2 >>> 1

Çelik İrade yeteneği artık skor aldıktan sonra sıfırlanacak yani Iso 2 skor alırsa bir yük kazanacak.  

Iso kalkanı kırıldığında klasik Yüksek Delme Gücü yerine Duvar Delme etkisi edinecek. Bu da kalkanı kırıldığında Iso'nun daha az yavaşlayacağı anlamına geliyor. 

Ayrıca Iso'nun kalkanını kıran rakibin bulunduğu yönü belirten bir hasar göstergesi belirecek.

Çelik İrade etkinken Iso yeteneği tekrar kullanarak kalkanının süresini yenileyebilecek. Bu durum yalnızca 2 skor aldıktan sonra Çelik İrade yükü edinilmesi halinde geçerli olacak. 


NEON


Rakiplerine yaklaşarak hızlıca çatışma başlatabilmesiyle öne çıkan bir ajan olan Neon'un bu kendine has yönünü kuvvetlendirmek istiyoruz. Neon'un kayma yeteneğini doğrudan rakiplerine doğru atılabileceği ve daha verimli kullanabileceği şekilde değiştirdik. Bunun yanında birkaç diğer değişiklikle birlikte silahların hareket hatası çarpanını tamamen kaldırdık. Hız Şeridi (C) yeteneğine gelen güncellemeyle Neon'un duvarları etrafında gerçekleşen çatışmaların takım arkadaşları tarafından daha öngörülebilir hissettirmesini sağlarken oyunda meydana getirdiği görsel kargaşayı azaltıyoruz.

Elektro Ok'un (Q) yük sayısını bire indirerek yeteneğin daha dikkatli kullanılmasını ve Neon'un kayarak girdiği çatışmalardan başarıyla çıkabilmesini sağlamayı, bunların yanında ikinci kayma yüküne de yer açabilmeyi hedefliyoruz.

Hız Şeridi (C)Hız Şeridi (C) bir yandan Neon'a siper olurken öte yandan çatışma alanında fazla görsel kargaşaya neden olmasın diye artık arkadan başlayarak kayboluyor. Hız Şeridi'nin (C) ses efektleri duvarın ortadan kalkışıyla uyumlu olacak şekilde güncellendi. 

Duvarın süresi azaldı: 6 saniye >>> 4 saniye

Duvarın ortadan kalkma süresi uzadı: 1 saniye >>> 2 saniye

Yüksek Devir (E) Depar

Artık Neon yana doğru depar atarken hızı azalmıyor. Yanlara doğru hareket halindeki azami hareket hızı arttı: 6,73 metre/saniye >>> 9,11 metre/saniye

Neon'un yakıtının tamamen yenilenme süresi azaldı: 60 saniye >>> 20 saniye Kayma

Yük sayısı arttı: 1 >>> 2 

Artık Neon kayarken silahlarında hareket hatası olmuyor.

Bu da kayarken daha isabetli atışlar yapabileceği anlamına geliyor.

İkinci kayma bedeli: 150

Kayma halinden çıkma hızı değişti: Hızlı >>> AnındaKaydıktan sonra silah kuşanma süresi: 0,2 saniye 

Elektro Ok (Q) Yük sayısı azaldı: 2 >>> 1

Yeteneğin gecikmesi azaldı: 1,1 saniye >>> 0,8 saniye 

Sersemletme süresi arttı: 3 saniye >>> 3,5 saniye


REYNA


Reyna'nın yeteneklerinin gücünü yeniden şekillendirmek adına kendisini hem zayıflatıyor hem güçlendiriyoruz. Buradaki değişikliklerin hedefi Reyna'nın rekabete dayalı modun özellikle düşük ve orta düzeydeki kademelerinde rakiplerinden çok daha iyi performans gösterdiği durumlardaki baskınlığını azaltmak ve kendisini takım oyununda parlayacak bir konuma getirmek.

Rekabete dayalı mod istatistiklerine göre iyileştirme özelliği bilhassa düşük ve orta düzeylerde fazlasıyla güçlü. Bu değişiklikle birlikte Reyna'nın turdan tura kartopu etkisiyle güçlenme kabiliyetini azaltıyoruz.

Sömür (Q) ve İmparatoriçe (X) yeteneklerinin süre kısıtlamalarını kaldırarak Reyna'nın takımın ritmine göre oynamasını kolaylaştırıp esneklik sağlıyoruz ve daha yavaş oynanması gereken koordine takım çatışmalarında bu yeteneklerin sağlayacağı katkıyı arttırıyoruz.

Azlet (E) daha çok hareket hızı sağlayacak şekilde değişti ancak süresi artık daha kısa. Bu değişikliğin emin adımlarla aksiyona dalan ve becerilerini konuşturan Reyna oyuncularına çatışmada daha avantajlı pozisyonlar sağlayacağını düşünüyoruz.
Bu güncellemelerin Reyna'yı farklı beceri düzeylerinde ve ortamlarda nasıl etkileyeceğini yakından takip edeceğiz.

Sömür (Q)İyileştirme miktarı azaldı: 100 >>> 50

İyileşme süresi kısaldı: 3 saniye >>> 2 saniye

Aşırı iyileşmeden edinilen kalkan artık zamanla azalmıyor.

Azlet (E)Azami hız arttı: 9,1 metre/saniye >>> 12 metre/saniye

Yeteneğin aktif kaldığı süre kısaldı: 2 saniye >>> 1,5 saniye

İmparatoriçe (X) İmparatoriçe'nin artık süre sınırı yok ve tur bitimine veya Reyna ölene dek etkin kalıyor.


RAZE


Oyuncular Raze'in Patlayıcı Çanta yeteneğini mobilite amaçlı kullanmakta ustalaştıkça Raze'in ulaşabildiği azami hız ve hareket potansiyelinin taktiksel döngüyü bozduğunu fark ettik. Bu değişikliklerle birlikte Raze'e hem yeteneklerle hem de silahlarla karşı koymak daha mümkün olacak. Raze'in Patlayıcı Çantalarının esnek hareket kabiliyeti sunmasına bir itirazımız olmasa da takım arkadaşlarının yetenekleri olmadan rakip takıma büyük sürprizler yapabilmesine karşıyız.

Patlayıcı Çanta (Q)Raze'in Patlayıcı Çantaları artık rakip tarafından yok edildiğinde hasar vermiyor ve havaya savurmuyor.
Raze'in Patlayıcı Çantalarla uçarken yatay yönlü kazandığı ivme yavaşlatıldı.
Raze iki Patlayıcı Çantasını art arda kullandığında rakiplerin ilk Çanta'nın sesini duyabileceğinden emin olmak için patlama ses efekti daha uzaktan fark edilebilecek şekilde güncellendi.


CLOVE


Clove'un kadrodaki yerini alır almaz rekabete dayalı sırada oyuncular tarafından çok fazla tercih edilmesi ve keyifle oynanması bizi heyecanlandırsa da şu anda rekabete dayalı modda olması gerekenden daha güçlü olduğunu düşünüyoruz. Clove'un takım oyunundan uzaklaşan ve Düellocu gibi oynayabilmesini sağlayan yeteneklerini zayıflatırken Kontrol Uzmanı yeteneklerini ise koruyoruz.

Dinçleştirici Özüt (C) Bedeli arttı: 100 >>> 200 

Süresi kısaldı: 10 saniye >>> 8 saniye 

Etkinleştirme için gereken hasar asisti süresi kısaldı: 10 saniye >>> 6 saniye 

Daha Ölmedik (X) Bedeli arttı: 7 >>> 8

Yeteneği bırakma gecikmesi arttı: 0,7 saniye >>> 0,8 saniye

GİDERİLEN HATA: Clove ultisini kullandığında dumanıyla bir asist alırsa artık hayata geri dönmeyecek.  

Omen ve Clove Abyss'te beraber oynarken karşılaşma başında aralarında geçen bir diyalog repliklere eklendi.


ESPOR ÖZELLİKLERİ


PC

Espor Merkezi Takım Sayfası İyileştirmeleri

Oyuncular, yedekler ve koçlar arasındaki farkları daha net gösterecek rol ve kadro bilgileri eklendi.
VCT Americas ve VCT Pacific takımlarının karakterlerini ve başarılarını yansıtan yazılar eklendi. Devamı da gelecek!


OYNANIŞ SİSTEMLERİ GÜNCELLEMELERİ


TÜM PLATFORMLAR

Telsiz Komut ÇarklarıOyuncular arasındaki iletişim VALORANT'ın temel oynanışı için hayati öneme sahip. Bu yüzden Telsiz Komut Çarklarını geliştirdik ve daha önemli bilgileri daha farklı sinyallerle, ajan seslendirmeleriyle ve turun farklı safhalarında oyuncu iletişimini arttıracak yeni çarklarla ifade edebilmenizi sağlıyoruz. Ayrıca pek kullanışlı olmayan komutlardan bazılarını da kaldırıyoruz. Çarkları olabildiğince pratik hale getirmenin yanı sıra en önemli komutların kolayca erişilebilir olmasını sağlıyoruz.
Bu değişiklikler halihazırda var olan iletişim araçlarının netliğine katkıda bulunurken takım içerisindeki oyuncuların strateji oluşturup iletişim kurmaları için yeni yöntemler sunacak.Satın alma evresi için yeni strateji çarkları

Saldıran ve savunan taraflara özel strateji çarkları

Mega harita için yeni komut çarkı

Halihazırda var olan komut çarkları için güncellemeler

Halihazırda var olan komut çarkları için güncellenmiş seslendirmeler (yalnızca PC)

En önemli komutların yer aldığı geliştirilmiş çarklar

KONSOL

Yeni Oyuncu TüyolarıTopluluğa yeni katılan oyuncuların eğitimi tamamlayıp çatışmalarda yeteneklerini sergilemeye başlayabilmeleri ve başarılı olabilmeleri için doğru bilgileri edindiklerinden emin olmak istiyoruz. Bu yüzden karşılaşma sırasındaki eylemlerinize göre kullanışlı oyun içi bilgiler sunan ''Yeni Oyuncu Tüyoları'' sistemini geliştirdik. Bu tüyolar oynanışa yönelik temel unsurlar, potansiyel olarak geliştirebileceğiniz yönler ve ileri seviye stratejiler gibi konular için önemli bilgiler ve öneriler sunacak.
Yeni Oyuncu Tüyoları sistemimiz Konsol Kapalı Beta için sıfırdan tasarlandı ve oyunculara şu özellikler aracılığıyla yeteneklerini daha hızlı geliştirme fırsatı tanımayı hedefliyor:Oyun içindeki eylem ve davranışlarınıza göre şekillenen tüyolar
VALORANT'ın temel unsurlarını öğrendikçe sizinle birlikte evrilip başlangıç seviyesinden gelişmiş stratejilere kadar kendinizi geliştirmenizi sağlayan tüyolar
Oyuna geri dönen bir oyuncuysanız oyunun temel unsurlarını zaten bildiğiniz için Yeni Oyuncu Tüyoları karşınıza çıkmayacak. Çıkmaları halinde her zaman ayarlardan kapatma seçeneğine sahip olacaksınız.


HARİTA GÜNCELLEMELERİ

PC

YENİ HARİTA: ABYSS
Dipsiz uçurumları ve dikey oynanışıyla heyecan verici tehlikelerle dolu olan 5'e 5 bir Spike modu haritası. Attığınız adıma dikkat edin! Kum Saati Kardeşliği'nin gizli üssü olan Abyss, VALORANT'ın sınırları olmayan ilk haritası.

En yeni haritamız Abyss üç koridor ve iki bölgeden meydana geliyor.

HARİTA HAVUZU GÜNCELLEMELERİ8.11 Yaması'nda oldukça önemli harita havuzu değişiklikleri var. Yeni haritamızın rotasyona girmesinin yanı sıra şu değişiklikleri oyuna getiriyoruz: 8.11 Yaması'ndan itibaren Rekabete Dayalı, Ölüm Kalım Savaşı ve Premier modlarındaki karşılaşmalar ASCENT, BIND, ICEBOX, LOTUS, SUNSET ve aktif havuza geri dönen HAVEN haritalarında oynanacak.

ABYSS rekabete dayalı harita havuzuna 9.0 Yaması'nda girecek.

ABYSS Premier harita havuzuna 9.02 Yaması'nda girecek.

BREEZE ve SPLIT yukarıdaki modların harita havuzlarından ayrılıyor.

Premier Aşama B8K3 Playoff'ları B8K3'teki aynı harita havuzuna sahip olacak: BIND, LOTUS, ASCENT, SUNSET, BREEZE, SPLIT ve ICEBOX.

Premier'in 6. hafta karşılaşmaları SPLIT'te oynanacak.

8.11 Yaması'ndan itibaren Derecesiz, Tam Gaz, Spike'a Hücum ve Tırmanış modlarında AÇIK bir harita havuzu olacak. ABYSS de dahil olmak üzere TÜM HARİTALAR bu modlarda oynanabilir olacak.

Lütfen bu değişikliklerin harita havuzu deneyiminizi nasıl etkilediğini bizimle paylaşmaya devam edin. Ayrıca bir gözünüz buralarda olsa iyi olur çünkü harita havuzu hakkında başka değişiklikler de gelecek!


KONSOL

KONSOL HARİTA HAVUZU

Konsoldaki yeni oyuncuların betada kısıtlı sayıda haritaya erişimi olacak. VALORANT'a yeni başlayanların öğrenmesi gereken çok şey olduğunun farkındayız. Bu yüzden harita havuzunu kısıtlayarak oyunu ilk defa oynayacak olan oyuncuların temel mekanikleri ve haritaların yapısını daha kolay anlamalarını sağlamak istiyoruz. Konsoldaki kısıtlı harita havuzunda ABYSS, ASCENT, BIND ve HAVEN yer alacak.

9.0 Yaması'ndan itibaren gelen her yamada yeni bir harita bu havuza eklenecek.

Ayrıca Konsol Kapalı Beta'daki erişilebilir modların sayısı da kısıtlı olacak (bkz. ''Mod Güncellemeleri'').

Tüm Takımlı Ölüm Kalım Savaşı haritaları Konsol Kapalı Beta'da oynanabilir olacak.

VALORANT'ın Spike modunda yer alan 11 haritanın tamamı özel oyunlarda erişilebilir olacak. 

AÇIK POLİGONAçık Poligon, Konsol Kapalı Beta'ya uygun olacak şekilde güncellendi.Açık Poligon'un çevresi çeşitli görsel güncellemeler aldı.

Oyun içi arayüz panelleri (bot poligonu ve hedef alıştırması) için görsel güncellemeler yapıldı.

Hedef talimi yeni bir konuma taşındı.

Geçitler ve oynanabilir mini antrenman bölümleri kaldırıldı.


MOD GÜNCELLEMELERİ


PC

ABYSS'E ÖZEL SIRA (YALNIZCA PC) Abyss'e özel sıra sadece bir hafta sürecek.
Abyss'e özel sıra sadece derecesiz oyun modunda geçerli olacak.


KONSOL

KONSOLDA OYNANABİLEN MODLARKonsoldaki oyuncuların Kapalı Beta'da kısıtlı sayıda moda erişimi olacak.
Konsol Kapalı Beta oyuncularının erişebileceği modlar:Derecesiz
Tam Gaz
Ölüm Kalım Savaşı
Takımlı Ölüm Kalım Savaşı
Özel OyunlarKonsol oyuncuları için rekabete dayalı oyun modu 9.0 Yaması'yla birlikte oynanabilir olacak.
YENİ TEMEL EĞİTİM (YALNIZCA KONSOL)Oyun içi eğitim Konsol Kapalı Beta'ya uygun olacak şekilde güncellendi! Konsolda sıraya giren oyuncular VALORANT'ın atış mekanikleri, ajan yetenekleri, karşılaşma formatı ve daha fazlasının anlatıldığı, VALORANT'ın temellerine ilişkin yeni bir eğitime otomatik olarak girecek.
YENİ BOT ANTRENMAN KARŞILAŞMASI (YALNIZCA KONSOL)Isınmak isteyen yeni oyuncular için yapay zekânın kontrol ettiği takımların olduğu İSTEĞE BAĞLI bir bot karşılaşması seçeneği ekledik. Bu özel karşılaşma modu temel eğitimde öğrendiklerini uygulamak isteyen yeni oyuncular için ideal.
Bot karşılaşması Haven'da Tam Gaz modunda oynanacak.
YENİ ALIŞTIRMA SEÇENEKLERİ (YALNIZCA KONSOL)Antrenman menüsü Konsol Kapalı Beta'ya uygun olacak şekilde güncellendi.Açık Poligon (Oyuncu doğrudan bot poligonunda başlar)
Eğitimi Tekrar Oyna (Yeni eğitim deneyimini tekrardan oynama seçeneği)
Eski eğitim bölümleri antrenman menüsünden kaldırıldı.
Not: Yeni eğitim içerikleri ileride gelecek bir yamada PC'ye de gelecek.


PERFORMANS GÜNCELLEMELERİ


PC

Çift çekirdekli bilgisayarlarda performansı arttırmak için oyunun işleme davranışları güncellendi. Böylece oyun içi performans arttı ve yükleme süreleri kısaldı.


OYUNCU DAVRANIŞLARI DEĞİŞİKLİKLERİ


TÜM PLATFORMLAR

8.11 Yaması'nda yeniden kurma sisteminin suiistimal edilmesine engel olmak adına ufak bir değişiklik yapacağız. Önceden yeniden kurulan bir karşılaşmada sistemlerimiz yanlış bir durum görmediği için oyuncular hiçbir ceza almadan art arda oyunların yeniden kurulmasına neden olabiliyordu. Artık AFK kalma kaynaklı yeniden kurmalara daha ciddi müdahalelerde bulunacağız. Bu da karşılaşmanın yeniden kurulması durumunda oyuncuların yaptırıma tabi tutulacağı ve tekrarlanması halinde de bu cezanın giderek artacağı anlamına geliyor. Bir gözümüz hâlâ bu konunun üzerinde, lütfen geribildirimlerinizi esirgemeyin.


SOSYAL SİSTEM GÜNCELLEMELERİ


PC

Arkadaş listesi VALORANT Konsol oyuncularını da yansıtacak şekilde güncellendi. Konsolda oynayan Riot arkadaşlarınız arkadaş listenizdeki ''diğer oyunlar'' sekmesinde görünecek.


KONSOL

Sesli sohbetin varsayılan davranış biçimi değiştirildi. Artık takım sesli sohbetine katılmaya öncelik veriliyor. Bir takım sesli sohbet kanalına bağlandığınızda yalnızca grup üyeleriyle değil, tüm takımla konuşuyor olacaksınız.


PREMIER GÜNCELLEMELERİ 

PC

23 Haziran'da oynanacak Playoff Turnuvalarından sonra yeterince iyi performans göstermiş takımlar yükseldiklerine dair bildirim alacaklar!Eğer Açık ve Seçkin Düzey arasındaki kümelerde yer alıyorsanız playoff grubunuzu kazanmanız durumunda Premier Merkezi'ne gittiğinizde kümenizin yükseldiğine dair bir bildirim alacaksınız.
Eğer Tetikçi kümesindeyseniz en iyi 32 takım arasında yer almanız durumunda sıralamalar kesinleştirildikten sonra Premier Merkezi'ni ziyaret ettiğinizde yükseldiğinize dair bir bildirim alacaksınız.
Eğer takımınız küme yükselmeye hak kazandıysa Premier Merkezi'ndeki ve Premier Takımı sayfasındaki küme simgenizde Aşama B8K3 sona erene dek bir yükseldiğinizi gösteren bir ibare görülecek.Eğer Açık ve Seçkin Düzey arasındaki kümelerde yer alıyorsanız Aşama B9K1 başladıktan sonra en az bir küme yukarı yerleştirileceksiniz.
Eğer Tetikçi kümesinde yer alıyorsanız yeni Davet kümesine yerleştirileceksiniz ve Challengers ligine çıkma fırsatınız olan bir ortamda mücadele edeceksiniz.


MAĞAZA GÜNCELLEMELERİ


PC

Alım sürecinin daha anlaşılır olması ve daha kaliteli bir deneyim sunması adına Mağaza'da bir görsel güncellemeye gidildi. Takım arkadaşlarının yetenekleri strateji kurmayı kolaylaştırmak üzere artık takım arkadaşlarının simgelerinde görünür olacak.
Önceki turdan kalan kalkanın arayüzdeki görünümü değişti.
Dükkân ekranında hangi teçhizatların alınabileceğine, takım arkadaşından silah istemeye ve silah alımlarına ilişkin netliği arttıran animasyonlar eklendi.
Okunurluğu iyileştirmek adına içerikler görsel olarak elden geçirildi.


GİDERİLEN HATALAR


Ajanlar 

TÜM PLATFORMLAR 

Killjoy'un Taret'i (E) bir köşeye konumlandırıldığında oyuncuların Taret'in üzerinde durabilmesine neden olan açık giderildi. Artık bu durumdaki oyuncuların atış isabeti tıpkı zıpladıklarında olduğu gibi bozulacak.

Clove hayatta kalan son ajanken ve ultisi varken bir özel bitiriş animasyonu gerçekleştirdiğinde yanlış animasyonun oynatılmasına veya Clove'un zeminde sürüklenmesine neden olan sorunlar giderildi.

Clove'un duman oluşturduğu noktadaki oyuncuların dumanın dışındaki oyunculara kıyasla dezavantajlı konumda kalmasına neden olan sorun giderildi.

Clove'un Dinçleştirici Özüt (C) yeteneğinin Poligon'daki botlar üzerinde tetiklenememesine neden olan sorun giderildi. 

Clove'un Daha Ölmedik (X) yeteneği açıkken dumanıyla asist aldığı durumda hayatta kalmasına neden olan sorun giderildi. 

Oynanış SistemleriBrimstone'un Yakıcı (Q) yeteneğinin oyuncunun nişangâhının yöneldiği taraftan gelmemesi durumunda görsel efektlerinin görünmemesine neden olan sorun giderildi.

Öldükten sonra görünen çatışma raporunda oyuncu bilgilerinin doğru görünmemesine neden olan bazı sorunlar giderildi.

''Mermi İzlerini Göster'' ayarı kapalıyken belirli açılardan haritanın dışına ateş edildiğinde mermi izlerinin görünmesine neden olan sorun giderildi.

Duvarlara yerleştirilebilen ajan yeteneklerinin delinemeyen yüzeylerden vurulabilmelerine neden olan sorunlar giderildi.


Bir ajan yeteneği kuşanılmışken komut atamaları değiştirildikten sonra yetenek ipuçlarının güncellenmemesine neden olan sorun giderildi.

Oyunu Arapça oynarken yerden silah alındığında veya Gekko Kankuş'u (Q) kullandığında beliren format hataları giderildi.

Uzun nişangâh profili isimlerinin ayarlardaki Profili Sil/Kopyala seçeneklerinin üzerinde görünmesine neden olan sorun giderildi.


Premier

SADECE PC'DE

Harita seçim ve yasaklama ekranında taraf seçmeye yarayan yeşil ok göstergesinin görünmemesine neden olan hata giderildi.

       
En uygun fiyatlı Valorant Point ürünlerini KLASGAME ışık hızında teslim garantisi ile hemen satın alabilirsiniz! 

Yeni harita da attığınız adıma dikkat edin ;) 

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

 RGX 3.0 ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Outlaw – Sheriff  – Karambit - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.700VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

19.07.2024 05:05
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

EVORI RÜYAKANATLAR ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Spectre  – Odin – Ghost - Asa - 5 Adet Kart - 2 Adet Uğurluk ve 5 Adet Ünvan ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 9.900VP!Sizler..

04.07.2024 03:03
0 görüntülenme
Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2, 9 Eylül 2024'te Çıkacak!Warhammer evreninin efsanevi dünyasında geçen oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan "Warhammer 40,000: Space Marine" serisinin devam..

19.06.2024 11:12
0 görüntülenme
Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2: İnsanlığın Sınırında Yeniden Doğuş Frostpunk serisinin hayranları için uzun bekleyiş sona eriyor. 11 bit studios, heyecanla beklenen devam oyunu Frostpunk 2'yi 25 Temmuz 2024'te p..

18.06.2024 12:40
0 görüntülenme
Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu!Bugün sizlere harika bir haberim var! CI Games tarafından geliştirilen ve birçok oyuncunun merakla beklediği "Lords of the Fallen" serisinin devamı niteliğinde olan "Lo..

18.06.2024 12:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

AEMONDIR SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Bucky – Sheriff – Kılıç – Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ai..

15.06.2024 15:15
0 görüntülenme
GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu! "2025 sonbaharı"nda, oyunseverlerin hayallerini süsleyen bu epik macera, beklenmedik bir zamanda ve muhteşem bi..

01.06.2024 20:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ PAKETİ  ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

İYİLİĞİ PAYLAŞ 2024 PAKETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Spectre  – Sheriff – Operator - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.200VP!Sizler için..

31.05.2024 07:07
0 görüntülenme
''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

NORSE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!Santa Monica Stüdyosu ve Jetpack Interactive ile işbirliği içinde PC'ye getirilen Tanrı Savaşı Ragnarök, Kratos ve Atreus'un tutunmak ve bırakmak arasındaki mücadel..

31.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Call of Duty: Black Ops 6 Direct  9 Haziran 2024 tarihinde saat 20.00'da yayında!

Call of Duty: Black Ops 6 Direct 9 Haziran 2024 tarihinde saat 20.00'da yayında!

Oyun dünyasının heyecan dolu sularında yeni bir dalganın geldiği haberiyle sarsılıyoruz! Xbox Game Pass'in Kıdemli Topluluk Lideri beklenmedik bir müjdeyi duyurarak tüm oyun severlere büyük bir sü..

30.05.2024 09:31
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.