Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

VALORANT 7.08 YAMA NOTLARI

YusufK tarafından yazıldı.

     VALORANT 7.08 YAMA NOTLARI

GENEL GÜNCELLEMER

Ekranın altındaki ajan seçim bölümünde gelecekte oyuna eklenecek ajanlara yer açmak amacıyla ufak bir düzenleme yapıldı.

MAĞAZA GÜNCELLEMELERİ

Seviye çerçevesi ve oyuncu kartı koleksiyonunun arayüzü güncelleniyor! Artık ızgara tipi arayüzü kullanarak seviye çerçevelerinizi ve oyuncu kartlarınızı arayabilir, inceleyebilir ve kuşanabilirsiniz.

AJAN GÜNCELLEMELERİ

Duman Görselleri Güncellemesi

Oldukça etkili dumanlardan bazıları pek de kısa sayılmayacak bir süre oyun alanını kontrol altına alıyor ve böyle durumlarda verdiğiniz kararlar büyük önem taşıyor. Hal böyleyken daha doğru kararlar alabilmeniz için nispeten daha uzun süre haritada kalan dumanlara dağılmak üzere olduklarını belirten işitsel ve görsel ipuçları eklendi.

Bu dumanlara artık dağılmadan 1,5 saniye önce ortaya çıkacak işitsel ve görsel bir ipucu eklendi.
Şu ajanların dumanları etkilendi:

Astra

Brimstone

Omen

Yetenek kuşanma sesleri artık silah arkadaşlarınız tarafından duyulmuyor.

Önceden bazı ajanları oynarken yetenek kuşanma sesiniz yalnızca çok yakınınızdaki silah arkadaşlarınız tarafından duyulabiliyordu. Bu durum silah arkadaşları tarafından duyulmayan silah kuşanma seslerinden farklı çalıştığından tutarsızlığa yol açıyordu ve düşmanların da bu sesi duyup duymadığı konusunda kafa karışıklığına sebep oluyordu. Bu değişiklikle hangi seslerin düşmanlar tarafından duyulabildiğini daha anlaşılır kılmak için silah ve yetenek kuşanma seslerini birbirleriyle daha tutarlı hale getirildi.

PREMIER GÜNCELLEMELERİ

Premier Playoff Turnuvası Sıra Değişiklikleri

Playoff Turnuvası sırası artık 1 saat yerine 15 dakika açık kalıyor. Bu 15 dakika içerisinde sıraya girip sırada kalmazsanız takımınız turnuvada oynama hakkını kaybedecek.

15 dakikanın ardından hâlâ sırada bekleyen tüm takımlar Premier Skorlarına göre aynı anda gruplara eşit şekilde dağıtılacak ve birbirleriyle eşleştirilecek.

Bu değişiklik sayesinde artık ne kadar iyi bir normal sezon geçirirseniz turnuvadaki yerleşiminiz de o kadar lehinize olacak.

GİDERİLEN HATALAR

Ajanlar ~

Deadlock

Kıskıvrak (X) artık Bind'daki otomatik kapıları ışınlayıcı odalarının dışından açamıyor.

Kıskıvrak (X) artık Breeze'deki Orta Oluk'taki kapıyı aşağıdan açamıyor.

Neon

Hız Şeridi (C) Fracture'da A Salon'un içinde kullanıldığında olduğu gibi artık A Kapı'nın dışında kullanıldığında da istikrarlı bir şekilde A Kapı'yı tamamen kapatabiliyor.

Genel

Bir harita ya da Poligon yüklenirken müziğin aksamasına ya da geçilmesine neden olan hata giderildi.

Poligon'daki botlar yeniden doğarken isabet alanlarının pozisyonlarının düzgün bir şekilde sıfırlanmamasına neden olan hata giderildi.

Oyuncu Davranışları

Olumsuz davranışlarda bulunan oyunculara hatalı miktarda kademe puanı cezası verilmesine neden olan sorun giderildi.

Silahlar

Ölüm sancağı sesinin çok kısık çalmasına neden olan hata giderildi.

En uygun fiyatlı Valorant Point ürünlerini KLASGAME ışık hızında teslim garantisi ile hemen satın alabilirsiniz! 

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

İS KARASI ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Shorty – Marshal - Bulldog ve Eldiven ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde alın..

30.11.2023 10:53
0 görüntülenme
LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 20242024 Sezonu'nun oynanış değişiklikleri 20.11.2023 Tarihinde Açık Beta'ya geldi! Ancak Sihirdar Vadisi'ne yönelik bu değişiklikler Açık Beta'ya gelmeden önce onlar..

22.11.2023 10:43
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ Son gelen 8.0.0 güncellemesi ile yeni premıumlar oyuna eklendi.Xp Premıum,Farm Premıum,Battle Premıum,Complate Premıum olmak üzere 4 farklı premıum oyuna ekl..

18.11.2023 10:54
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

YENİLİKLERİnferno Temple etkinliği aktif edildi. (Hergün 08:00 ve 20:30'da açılacaktır.)Yeni premiumlar mağazaya eklendi. (Yeni premiumlar aktif ediliği için tüm drop oranları revize edilmiştir.) ..

18.11.2023 09:09
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

IŞIK MUHAFIZLARI 2.0 ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Shorty – Spectre - Hançer - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için se..

16.11.2023 10:21
0 görüntülenme
GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

Vice City Şehrinde Geçecek Olan GTA 6 İçin Trailer Geliyor!!Resmi AçıklamaGelecek ay Rockstar Games'in 25. yılını kutluyoruz.Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten t..

08.11.2023 16:33
0 görüntülenme
World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

Blizzcon 2023’te tüm oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Oyun dünyasından en çok ilgi gören ve en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Word Of Warcraft oyuncularını yeni yayınlanan haberler i..

08.11.2023 08:05
0 görüntülenme
VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

Türkiye'de VALORANT Bedel DeğişiklikleriRiot zaman zaman küresel fiyatlandırmalarını gözden geçirerek kur dalgalanmaları, vergilendirmeler ve bölgesel bedel dengesizliklerine yönelik düzenlemeler ..

03.11.2023 09:12
0 görüntülenme
VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

     VALORANT 7.09 YAMA NOTLARIAJAN GÜNCELLEMERİISOIso çıktı!Yeteneklerini buradan öğrenebilirsiniz.En yeni Düellocu ajanımızın hedeflerini nasıl avladığını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz..CYP..

01.11.2023 10:16
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

CESUR YÜREK SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Ares – Vandal – Ghost – Operator - Sopa - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ait..

01.11.2023 08:46
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.