Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

VALORANT 7.08 YAMA NOTLARI

YusufK tarafından yazıldı.

     VALORANT 7.08 YAMA NOTLARI

GENEL GÜNCELLEMER

Ekranın altındaki ajan seçim bölümünde gelecekte oyuna eklenecek ajanlara yer açmak amacıyla ufak bir düzenleme yapıldı.

MAĞAZA GÜNCELLEMELERİ

Seviye çerçevesi ve oyuncu kartı koleksiyonunun arayüzü güncelleniyor! Artık ızgara tipi arayüzü kullanarak seviye çerçevelerinizi ve oyuncu kartlarınızı arayabilir, inceleyebilir ve kuşanabilirsiniz.

AJAN GÜNCELLEMELERİ

Duman Görselleri Güncellemesi

Oldukça etkili dumanlardan bazıları pek de kısa sayılmayacak bir süre oyun alanını kontrol altına alıyor ve böyle durumlarda verdiğiniz kararlar büyük önem taşıyor. Hal böyleyken daha doğru kararlar alabilmeniz için nispeten daha uzun süre haritada kalan dumanlara dağılmak üzere olduklarını belirten işitsel ve görsel ipuçları eklendi.

Bu dumanlara artık dağılmadan 1,5 saniye önce ortaya çıkacak işitsel ve görsel bir ipucu eklendi.
Şu ajanların dumanları etkilendi:

Astra

Brimstone

Omen

Yetenek kuşanma sesleri artık silah arkadaşlarınız tarafından duyulmuyor.

Önceden bazı ajanları oynarken yetenek kuşanma sesiniz yalnızca çok yakınınızdaki silah arkadaşlarınız tarafından duyulabiliyordu. Bu durum silah arkadaşları tarafından duyulmayan silah kuşanma seslerinden farklı çalıştığından tutarsızlığa yol açıyordu ve düşmanların da bu sesi duyup duymadığı konusunda kafa karışıklığına sebep oluyordu. Bu değişiklikle hangi seslerin düşmanlar tarafından duyulabildiğini daha anlaşılır kılmak için silah ve yetenek kuşanma seslerini birbirleriyle daha tutarlı hale getirildi.

PREMIER GÜNCELLEMELERİ

Premier Playoff Turnuvası Sıra Değişiklikleri

Playoff Turnuvası sırası artık 1 saat yerine 15 dakika açık kalıyor. Bu 15 dakika içerisinde sıraya girip sırada kalmazsanız takımınız turnuvada oynama hakkını kaybedecek.

15 dakikanın ardından hâlâ sırada bekleyen tüm takımlar Premier Skorlarına göre aynı anda gruplara eşit şekilde dağıtılacak ve birbirleriyle eşleştirilecek.

Bu değişiklik sayesinde artık ne kadar iyi bir normal sezon geçirirseniz turnuvadaki yerleşiminiz de o kadar lehinize olacak.

GİDERİLEN HATALAR

Ajanlar ~

Deadlock

Kıskıvrak (X) artık Bind'daki otomatik kapıları ışınlayıcı odalarının dışından açamıyor.

Kıskıvrak (X) artık Breeze'deki Orta Oluk'taki kapıyı aşağıdan açamıyor.

Neon

Hız Şeridi (C) Fracture'da A Salon'un içinde kullanıldığında olduğu gibi artık A Kapı'nın dışında kullanıldığında da istikrarlı bir şekilde A Kapı'yı tamamen kapatabiliyor.

Genel

Bir harita ya da Poligon yüklenirken müziğin aksamasına ya da geçilmesine neden olan hata giderildi.

Poligon'daki botlar yeniden doğarken isabet alanlarının pozisyonlarının düzgün bir şekilde sıfırlanmamasına neden olan hata giderildi.

Oyuncu Davranışları

Olumsuz davranışlarda bulunan oyunculara hatalı miktarda kademe puanı cezası verilmesine neden olan sorun giderildi.

Silahlar

Ölüm sancağı sesinin çok kısık çalmasına neden olan hata giderildi.

En uygun fiyatlı Valorant Point ürünlerini KLASGAME ışık hızında teslim garantisi ile hemen satın alabilirsiniz! 

Yorum Yap

SENUA'S SAGA: HELLBLADE II BİZLERLE!!

SENUA'S SAGA: HELLBLADE II BİZLERLE!!

SENUA ACIMASIZ BİR HAYATTA KALMA DESTANIYLA GERİ DÖNÜYORÖdüllü Hellblade: Senua's Sacrifice'ın devam oyununda Senua, Viking İzlandasının efsane ve işkenceleriyle dolu acımasız bir hayatta kalm..

23.05.2024 07:07
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''HOLOMOKU''

VALORANT YENİ SETİ ''HOLOMOKU''

HOLOMOKU ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Frenzy – Outlaw - Bıçak - Kart ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin..

23.05.2024 06:06
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 23.05.2024 - 13.06.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

23.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Steam İndirimli Oyun Fırsatları!

Steam İndirimli Oyun Fırsatları!

Steam Popüler Oyunlardaki Güncel İndirimler!Bir çok kişinin severek takip ettiği ve ilgi duyduğu oyunlardaki dev indirimleri sizin için derledik. Euro Truck Smilator 2 %75 İndirim 2.52 DolarCyberpunk ..

20.05.2024 15:11
0 görüntülenme
ASSASSİN'S CREED SHADOWS 15 KASIM BİZLERLE!

ASSASSİN'S CREED SHADOWS 15 KASIM BİZLERLE!

ASSASSİN'S CREED SHADOWS 15 KASIM BİZLERLE!YENİ BİR SUİKASTÇİ DOĞUYOR!Iga Eyaletinden usta bir şinobi Suikastçısı olan Naoe ile tarihi efsanenin güçlü Afrika samurayı Yasuke'nin iç içe geçmiş ..

16.05.2024 08:08
0 görüntülenme
''GHOST OF TSUSHİMA'' PC SÜRÜMÜ 16 MAYIS'TA BİZLERLE!

''GHOST OF TSUSHİMA'' PC SÜRÜMÜ 16 MAYIS'TA BİZLERLE!

Ghost OF Tsushima - Yönetmenin SürümüYönetmenin Sürümü'yle Jin Sakai'nin serüvenine PC'de ilk defa eşlik edin ve Ghost of Tsushima - Tsuşima'nın Hayaleti tecrübesini eksiksiz deneyimle..

08.05.2024 05:05
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''SIRÇİÇEĞİ''

VALORANT YENİ SETİ ''SIRÇİÇEĞİ''

SIRÇİÇEĞİ ÇIKTI!Bu yazıya tıklayarak veya video üzerinden 00.59'ye gelerek setimize göz atabileceğinizi de belirtmek isteriz. ;)Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Judge  – Sheriff – O..

01.05.2024 11:11
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.