Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

TWITCH'DE KLASGAME RÜZGARI

4Foglioverde tarafından yazıldı.

Klasgame olarak Twitch üzerinden bir çok kitleye hitap eden birbirinden değerli yayıncılarımız ile sponsorluk anlaşması sağlamış bulunuyoruz. Farklı türlerde oyunlar oynayan ve birbirinden hoş sohbetleri  ile izleyicilere yüksek seyir keyfi veren yayıncılarımıza artık Klasgame.com üzerinden bağış gönderimi yapabilirsiniz. Bir çok oyun severin yakından tanıdığı yayıncılarımızı biraz daha yakından tanıyalım.


Elraenn

Klasgame rüzgarının olmazsa olmazlarından olan yayıncımız Tuğkan Gönültaş, birçok oyun sever dışında yediden yetmişe oyun dünyasından çok uzak olan kitleler tarafından bile sevilerek takip edilmeyi başarmış, Türk Twitch yayıncıları arasında ilk 5 içerisinde kesinlikle yer alan, keyifli sohbeti ile izleyenlerinin yayının başından ayırılmasına izin vermeyen başarılı yayıncılarımızdandır. 35 yaşındaki değerli yayıncımız Tuğkan, Twitch dünyasına giriş yapmadan önce tekstil sektöründe kendine yer edinmiş ve bu sektörde de çeşitli başarılara imza atmıştır. Eightborn isminde kendi yarattığı bir markası bulunmakta ve marka başarılı çalışmalar yapmaktadır. Tuğkan’ın Twitch dünyasında kendine özel bir yer edinmesinin en önemli etkenlerinden olan keyifli sohbetinde yer almak ve yayınları kaçırmadan takip edebilmek için https://www.twitch.tv/elraenn  linki üzerinden takip edip, bildirimleri aktif etmeyi unutmayın!


RRaenee

Klasgame rüzgarında yer almakta olan bir diğer yayıncımız RRaenee, 22 yaşında Ankara’dan yayınlarını sürdürmektedir. Mert, sabit bir oyun oynamaktan daha çok o gün takipçilerinin önerisi doğrultusunda veya yeni yayınlanmış olan oyunları izleyicilere tanıtmak ve deneyimlerini aktarmayı tercih etmektedir. Yayıncımız RRaenee’in deneyimlediği çeşitli oyunları görmek ve bu oyunlar hakkında detaylı bilgiler edinmek için https://www.twitch.tv/rraenee linki üzerinden hemen takip edebilirsiniz.


Mithrain

Twitch rüzgarının gücüne güç katacak olan bir diğer yayıncımız oyun severlerin çok yakından tanıdığı yayıncımız Mithrain gerçek ismiyle Cem, Battle Royale oyun tarzında yakaladığı başarılar ile Twitch dünyasında kendine gerçekten hatırı sayılır bir yer edinmiştir. Battle Royale tarzı özellikle hepimizin çok keyif aldığı PlayerUnknown’s Battlegrounds’da keyifli oyun tarzı ve başarısı ile kısa sürede oyun dünyasında popüler duruma gelmeyi başarmıştır. Cem, yayıncılık dışında bir çok turnuvada yer almakta ve çeşitli turnuvalarda takımı ile birlikte bir çok başarı elde etmiş, kendini kanıtlamıştır. Mithrain’in PlayerUnknown’s Battlegrounds’da yapacağı efsanevi vuruşları kaçırmamak için https://www.twitch.tv/mithrain link üzerinden takip olup, bildirimleri aktif etmenizi öneririz.


Baboli

Çocukluktan beri Half-life, Counter Strike gibi oyunları severek ve iyi derece de kendi mahalle takımları ile beraber oynayarak oyun dünyasına girmiş olan Burçay, bazı yayınlarında eski günlerde mahalle takımları arasında internet cafelerde yapılan maçlardan bahsetmişti. Yayıncımız Twitch üzerinden güzel sohbeti ve oyun deneyimlerini izleyicilere net bir dil ile aktarmasıyla bir çok takipçiye ulaşmıştır. Burçay eski dönemde severek oynamakta olduğu Half-life, Counter Strike gibi oyunlarındaki deneyimleri paylaşmasa da Escape from Tarkov, GTA 5, Ghost Exile, The Cycle: Frontier, Veiled Experts gibi günümüzün gelişmiş oyunlardaki deneyimlerini izleyicilere aktarmakta. Burçay’ın yayınlarını https://www.twitch.tv/baboli kaçırmamak için link üzerinden takip etmeyi unutmayın!


gicaas

gicaas asıl adıyla Kaan, 1993 doğumlu yayıncımız 2019’dan ihtibaren Twitch üzerinde yaptığı Sohbet yayınlarıyla birçok kitleye ulaşmıştır. Yayıncılık dışında Grafikerlik, sosyal medya yöneticiliği, web tasarımı, bilgisayar yazılımı gibi alanlarda hobi ve iş olarak çalışmalar sürdürmekte. Gicaas sohbet yayınları dışında çeşitli oyunlar, özellikle Roleplay tarzı oyun deneyimleri ile izleyicilerine oyun deneyimlerini paylaşmakta. Kaan’ın sohbetlerine dahil olmak ve onu yakından tanımak için https://www.twitch.tv/gicaas linki üzerinden hemen takip edebilirsiniz.


NemesisTV

Klasgame rüzgarında yer kalan bir diğer yayıncımız olan Fulya, Twitch platformunda istatistiksel olarak çok kısa sürede yüksek sayıda takipçi ve izlenme skorlarına ulaşmıştır. Genellikle GTA 5 Eightborn sunucusundaki deneyimlerini izleyicilere aktarmakta. Fulya, GTA 5 dışında ise genellikle sohbet, Dead By Deadlight, Garry’s Mod, Sea Of Thieves oyunlarındaki deneyimlerini takipçileri ve izleyicileriyle paylaşmakta. Fulya’nın deneyimlerine ortak olmak için https://www.twitch.tv/nemesistv  link üzerinden hemen takip edebilir,  Twitch üzerinde yer alan sohbet penceresinden hemen topluluğa dahil olabilirsiniz.


cordiseps

Aramıza katılan bir diğer değerli yayıncılarımızdan biri olan Bedirhan, ağırlıklı olarak PUBG, LOL, World Of Tanks oyunlarını oynamakta ve bu deneyimleri Twitch üzerinden izleyicilere sunmaktadır. Bedirhan, bu oyun deneyimlerine ek olarak farklı oyunlardaki deneyimleri ve sohbet yayınları ile izleyicilere ulaşmakta. Sizlerde Bedirhan’ın deneyimlerine ortak olmak için https://www.twitch.tv/cordiseps linki üzerinden hemen takip edebilir, LOL’deki Pentakill vuruşlarına ortak olabilirsiniz.


Syna

Klasgame rüzgarının hızını yükselten bir diğer yayıncımız Koray, GTA 5 ağırlık olmak üzere Asetto Corsa, Forza Horizon 5 gibi yarış oyunlarındaki deneyimlerini izleyecileriyla paylaşmakta ve Rust, Goose Goose Duck gibi birçok çeşitli oyun deneyimini aktarmakta. Yayıncımızın GTA 5 deneyimlerine yakından bakmak isterseniz https://www.twitch.tv/syna linki üzerinden ulaşabilir, heyecan verici Role Play deneyimlerine ortak olabilirsiniz.


AhmtGzms

Trakya Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu olan yayıncımız Ahmet, yayıncılık öncesinde tekstil ve pazarlama sektörlerinde yer almıştır. Tam zaman yayıncılığa geçiş yaptıktan sonra çeşitli oyun deneyimlerini oyun severler ile paylaşıyor. Yayıncımız Ahmet, FIFA 22, Golf Gang, LOL, Mount & Blade ve Simülatör oyunlarında yaşadığı deneyimleri takipçilerine ve izleyicilerine aktarmakta. Yayınları kaçırmamak için https://www.twitch.tv/ahmtgzms link üzerinden takip etmeyi unutmayın!


OgrenciEvi

Çok farklı oyunlara ilgisi olan yayıncımız 28 yaşındaki Gökay, İzmir Buca’dan yapmakta olduğu Twitch yayınlarıyla yüksek takipçi sayısına kısa sürede erişmeyi başarmıştır. Twitch üzerinde OgrenciEvi ismini kullanmasının nedeni ise Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri fakültesinde aktif statüde öğrenci olmasından ortaya çıkmıştır. Gökay’ın eğlenceli sohbeti ve çok farklı türden oyunlardaki deneyimlerine ortak olmak için https://www.twitch.tv/OgrenciEvi  link üzerinden takipçiler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.