Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Steam Yaz İndirimleri 2019

Steam Yaz İndirimleri 2019 - En Uygun Oyunlar


Steam Yaz İndirimleriyle birlikte fırsatını kaçırmak istemeyeceğiniz oyunları sizler için listeledik. Klasgame'de %25 Ek indirim avantajıyla Steam kütüphanenizi doldurun.

Tüm İndirimli Steam oyunlarına göz atmak için TIKLA

Satın almak istediğiniz oyun sitemizde ekli değilse canlı desteğe bağlanarak eklenmesini talep edebilirsiniz, max 10 dk içinde eklenecektir. 



Steam Yaz İndirimleri ne zamana kadar?

25 Haziran 2019 Salı günü saat 20:00'te başlayan Steam Yaz İndirimleri 9 Temmuz'a kadar devam edecek.


Steam Oyun nasıl gönderilir?

1-Sipariş verirken Steam profil URL'nizi/linkinizi girmelisiniz.

2-Max 10 dk içinde sizi arkadaş ekleyip hediye olarak oyun gönderilir.

3-Mesajlardan hediyeyi kabul ederek oyunu kütüphanenize yükleyebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

- Oyunun kütüphanemden geri gitme imkanı var mı?

+ Ürünü hediye alıp kütüphanenize ekledikten sonra oyun artık Steam kütüphanenizden geri alınamaz.


- İade var mı?

+ Hediye steam oyunları iade alınamamaktadır.


TÜRÜOyun / Uygulama Adıİndirimsiz Fiyatı (TL)İndirim %Steam Fiyatı (TL)Klasgame Fiyatı (TL)
Simülasyon, Araç KullanmaEuro Truck Simulator 23975%9,757,3125
Yönetim, SporFootball Manager 201917666%60,8645,645
Simülasyon, Araç KullanmaEuro Truck Simulator 2 Essentials11976%28,5621,42
Şehir Kurma, Hayatta KalmaFrostpunk5050%2518,75
Şehir Kurma, SimülasyonCities: Skylines4975%12,259,1875
Simülasyon, Araç KullanmaBus Simulator 187840%46,835,1
Simülasyon, YönetimPrison Architect5075%12,59,375
Simülasyon, TarımFarming Simulator 175650%2821
Strateji, Şehir KurmaNorthgard5050%2518,75
Yönetim, İnşa EtmeTwo Point Hospital12550%62,546,875
Simülasyon, Araç KullanmaAmerican Truck Simulator5975%14,7511,0625
Simülasyon, Araç KullanmaAmerican Truck Simulator West Coast Bundle12959%52,8939,6675
Simulasyon, YarışCar Mechanic Simulator 20183155%13,9510,4625
Simülasyon, YönetimYoutubers Life3960%15,611,7
Simülasyon, YönetimGame Dev Tycoon1850%96,75
TÜRÜOyun / Uygulama Adıİndirimsiz Fiyatı (TL)İndirim %Steam Fiyatı (TL)Klasgame Fiyatı (TL)
Sıra tabanlı, StratejiTotal War: WARHAMMER II14950%74,555,875
Sıra tabanlı, StratejiTotal War: ROME II - Emperor Edition8975%22,2516,6875
Rol Yapma, Sıra tabanlıDivinity: Original Sin 2 - Definitive Edition7540%4533,75
Sıra tabanlı, StratejiSid Meier’s Civilization VI Gold Edition49877%116,3987,2925
Sıra tabanlı, StratejiSid Meier’s Civilization® VI21975%54,7541,0625
Sıra tabanlı, StratejiPhantom Doctrine6160%24,418,3
Sıra tabanlı, StratejiTotal War: WARHAMMER17975%44,7533,5625
Strateji, 2. Dünya SavaşıHearts of Iron IV5960%23,617,7
Sıra tabanlı, StratejiAge of Civilizations II11,4950%5,7454,30875
Sıra tabanlı, DungeonDarkest Dungeon 3970%11,78,775
Rol Yapma, Sıra tabanlıDivinity: Original Sin - Enhanced Edition5970%17,713,275
Strateji, Orta ÇağTotal War: MEDIEVAL II - Definitive Edition5875%14,510,875
Strateji, TarihselTotal War: EMPIRE - Definitive Edition5875%14,510,875
Strateji, TarihselAge of Empires Legacy Bundle 14482%25,9219,44
Strateji, Orta ÇağAge of Empires II HD3175%7,755,8125
Strateji, TarihselMicrosoft RTS Collection273,2581%52,5639,42
Strateji, TarihselTotal War: ATTILA8075%2015
Strateji, TarihselCossacks 33160%12,49,3
Strateji, TarihselEuropa Universalis IV5975%14,7511,0625
Sıra tabanlı stratejiInto the Breach2550%12,59,375
Rol Yapma, Sıra tabanlıMutant Year Zero: Road to Eden8940%53,440,05
TÜRÜOyun / Uygulama Adıİndirimsiz Fiyatı (TL)İndirim %Steam Fiyatı (TL)Klasgame Fiyatı (TL)
Askeri, SimülasyonArma 37566%25,519,125
FPS, AksiyonValve Complete Pack (25 ürün içerir)27993%20,8415,63
Rol Yapma, Orta ÇağMount & Blade: Warband3075%7,55,625
Askeri, FPSSquad116,550%58,2543,6875
Aksiyon, FPSTom Clancy's Ghost Recon® Wildlands25965%90,6567,9875
Aksiyon, FPSCall of Duty: Modern Warfare Franchise Bundle23951%117,1187,8325
1. Dünya Savaşı, FPSVerdun3960%15,611,7
Askeri, FPSRising Storm 2: Vietnam3967%12,879,6525
TÜRÜOyun / Uygulama Adıİndirimsiz Fiyatı (TL)İndirim %Steam Fiyatı (TL)Klasgame Fiyatı (TL)
Battle RoyalePUBG8750%43,532,625
Hayatta KalmaRust5775%14,2510,6875
FPS, TaktikselTom Clancy's Rainbow Six® Siege10350%51,538,625
Aksiyon, FPS, Rol YapmaPAYDAY 2: Ultimate Edition160,593%11,2358,42625
Aksiyon, Zombi, Rol YapmaDying Light Enhanced Edition9970%29,722,275
Aksiyon, FPSBorderlands: The Handsome Collection48097%12,049,03
Zombi, FPSLeft 4 Dead 218,580%3,72,775
Zombi, FPSKilling Floor 24967%16,1712,1275
TÜRÜOyun / Uygulama Adıİndirimsiz Fiyatı (TL)İndirim %Steam Fiyatı (TL)Klasgame Fiyatı (TL)
Korku, Hayatta KalmaFriday the 13th: The Game3280%6,44,8
Korku, Hayatta KalmaThe Forest3240%19,214,4
Zombi, Hayatta KalmaDying Light6066%20,415,3
Aksiyon, FPSMetro: Last Light Redux3175%7,755,8125
Aksiyon, FPSWolfenstein: The Two Pack6750%33,525,125
Atmosfer, PsikolojikHellblade: Senua's Sacrifice4950%24,518,375
Dedektif, Macera, GizemSherlock Holmes: The Devil's Daughter7580%1511,25
TÜRÜOyun / Uygulama Adıİndirimsiz Fiyatı (TL)İndirim %Steam Fiyatı (TL)Klasgame Fiyatı (TL)
Aksiyon, MaceraAmerican Fugitive3225%2418
Aksiyon, SuikastçiHitman: Absolution3580%75,25
Açık Dünya, AksiyonGrand Theft Auto V (GTA 5)16950%84,563,375
Açık Dünya, AksiyonGrand Theft Auto V: Premium Online Edition20952%99,5974,6925
Açık Dünya, Aksiyon, HackingWatch_Dogs® 230980%61,846,35
Açık Dünya, AksiyonGrand Theft Auto: The Trilogy4970%14,711,025
Açık Dünya, Aksiyon, SuçSleeping Dogs: Definitive Edition8990%8,96,675
TÜRÜOyun / Uygulama Adıİndirimsiz Fiyatı (TL)İndirim %Steam Fiyatı (TL)Klasgame Fiyatı (TL)
BulmacaHuman: Fall Flat2450%129
Aksiyon, MaceraRise of the Tomb Raider™8985%13,3510,0125
Aksiyon, MaceraShadow of the Tomb Raider20960%83,662,7
Bulmaca, Bilim KurguPortal 218,590%1,851,3875
BulmacaThe Room Three11,575%2,8752,15625
TÜRÜOyun / Uygulama Adıİndirimsiz Fiyatı (TL)İndirim %Steam Fiyatı (TL)Klasgame Fiyatı (TL)
Hack and SlashDarksiders III26966%91,4668,595
MMORPGBlack Desert - Legendary Complete19950%99,574,625
MMORPGBlack Desert - Prime Complete9950%49,537,125
Aksiyon, FPSShadow Warrior 25975%14,7511,0625
Hack and SlashWarhammer: Vermintide 25066%1712,75
Hack and SlashDevil May Cry 5 (DMC 5)39934%263,34197,505
Hack and SlashBayonetta6075%1511,25
TÜRÜOyun / Uygulama Adıİndirimsiz Fiyatı (TL)İndirim %Steam Fiyatı (TL)Klasgame Fiyatı (TL)
Hayatta KalmaARK: Survival Evolved7765%26,9520,2125
Erken Erişim, FPSHunt Showdown6925%51,7538,8125
Spor, Futbol, RekabetçiRocket League3150%15,511,625
BasketbolNBA 2K1919984%31,8423,88
Araba YarışıAsetto Corsa3265%11,28,4
FutbolPRO EVOLUTION SOCCER 201918150%90,567,875
Aksiyon, Macera, TaktikselMETAL GEAR SOLID V: The Definitive Experience99,560%39,829,85
Keskin NişancıSniper Elite 48980%17,813,35
Aksiyon, TPSMax Payne 33165%10,858,1375
Aksiyon, Açık DünyaMad Max5975%14,7511,0625
Açık Dünya, Rol YapmaThe Witcher 3: Wild Hunt - GOTYE7570%22,516,875
Açık Dünya, Rol YapmaAssassin's Creed® Odyssey30950%154,5115,875
Aksiyon, AvlanmaMONSTER HUNTER: WORLD19950%99,574,625
Dövüş, VahşetMortal Kombat X5970%17,713,275
Dövüş, VahşetMortal Kombat 1110217%84,6663,495
AksiyonBatman™: Arkham Knight5975%14,7511,0625
DövüşTekken 711950%59,544,625
Açık Dünya, Rol YapmaThe Witcher® 3: Wild Hunt6070%1813,5
Aksiyon, Rol YapmaDARK SOULS™: REMASTERED11940%71,453,55




Yorum Yap

Fatih
KLASGAME ÜYESİ
26.06.2019 16:16

En ucuz steam oyunları sizde hakkatten

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Sadullah
KLASGAME ÜYESİ
26.06.2019 02:23

valla ben de 200-300 tllik aldım bu indirimler kaçmaz senede bir geliyor

Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

"League of Legends geliştiricisi Riot Games sosyal mühendislik üzerinden saldırıya uğrayınca önemli güncellemeler de aksadı. Ahri güncellemesinin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu. ",League of Legends..

24.01.2023 14:49
0 görüntülenme
Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oyun mağazasında yerini alacak olan yeni premium skin koleksiyonu Yıldız Belası (Arax..

11.01.2023 03:43
0 görüntülenme
YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

Her yıl sonu iple çektiğimiz o an geldi çattı! Steam'e rakip olarak görülen Epic Games, bu yıl da geleneği bozmadı. Epic Games, her sene olduğu gibi bu sene de aralık 15 tarihinden başlayarak her ..

14.12.2022 13:05
0 görüntülenme
Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.