Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

RİSE ONLİNE WORLD BÜYÜK 7.0 GÜNCELLENMESİ YAYINLANDI!

MERT tarafından yazıldı.

Rise Online World'un Merakla Beklenen Büyük 7.0 Güncellenmesi Yayınlandı!

Oyuncuların oyun deneyimlerini etkileyen sorunlar çözülmek üzere Roko Game ekibi bir araya gelerek gerekli aksiyonları almak adına bir toplantı düzenledi ve şikayet platformları derinlemesine incelenerek kararlar verildi. Bunun üzerine 'ROKO GAME' ekibi halihazırda aktif olan oyuncularını memnun etmek adına bu devasa güncelleme hakkında çalışma başlattı. Oyuncuların daha fazla keyif almaları açısında görsel efektler değiştirilerek hareket etme ve saldırı animasyonları düzenlendi. 

Oyun içinde bulunan kostümler düzenlenerek daha canlı ve her sisteme uygun hale getirilmesi adına bir çalışma düzenlendi.

Oyunu oynamak adına yeterli sistemi olmayan oyuncuların oyun esnasındaki deneyimleri olumsuz etkilendiği için gerekli FPS aksiyonları alındı.

Kalabalık alanlarda oluşan ve hareket etmeyi zorlaştıran sağ click sorunu çözülmek adına düzenleme sağlandı.

Sohbet alanında oluşan sorunlar kaldırıldı daha iyi hizmet sunabilmek adına sohbet ekranı düzenlendi bu düzenleme ile oyuncuların sohbetlerini hatasız ve daha basitleştirilmiş olarak kullanması sağlandı.

Oyun içerisindeki etkinliklere katılan oyuncular etkinliği yanlışlıkla terk etmesi durumunda oluşan sorunlardan kurtulmak adına ROKO GAME etkinlik terk etme mesajını oyuna ekledi.

Silahlar arasındaki hasar oranları düzenlenerek oyuncular için daha uyumlu hallere getirildi.

NFT skroll kullanımına kolaylık sağlandı ve oyuncular artık karakterlerini NFT'ye çevirirken göndermek istenilen adrese scroll ekranında erişilebilecek fakat bu transfer

sırasında yazılacak olan adresin hatalı olması durumunda ROKO GAME herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğini oyunculara bildirdi.

Oyuncular duyuru olarak chat kullandıklarında oluşan FPS drop problemi ortadan kaldırılmak adına düzenleme sağlandı.

Oyuna harici olarak 'DEATH VALLEY' haritasına 'GLOOMGONG' adında karakter eklendi bu karakter 150/sn'de bir ortaya çıkacak ve haritanın merkez bölgelerinde herkesin kesebileceği seviyede belirecek.

Aynı zamanda bu güncellemeyle birlikte oyunda 'KRALLIK SİSTEMİ' devreye sokuldu. Krallık süresi 15 gün olacağını duyuran 'ROKO GAME' 24 saati kral seçimine ve 24 saati de oy sayımına ayıracak bu durumda toplam krallık süresini 13 gün olacağını duyurdu.Ayrıca bu sistemle beraber 'KRAL' seçilen oyunca vergi geliri elde edebilecek ve 1.000.000.000 Gold'a kadar kendi karakterine çekim sağlayabilecek. Bunun üzerine ilk kırallık seçiminin 29 Eylül saat 18:00'da gerçekleşeceğini duyuran 'ROKO GAME' oyunculara büyük bir heyecan saldı.

'ROKO GAME' seviye atlarken yaşanan zorluklardan dolayı oluşan şikayetleri çözüme ulaştırmak ve oyuncu memnuniyetini sağlamak adına oyuna 1+1 etkinliği getirdi bu etkinlikle beraber karakteri 27 seviye ve üzeri olan oyuncular

level atlamak için gerekli 'XP'yi temin ettikleri taktirde bir üst seviyeye atlamak yerine 2 seviye birden atlayacaktır yani 50 level olan bir oyuncu level atladığında 51 değil 52 seviye olarak oyuna devam edecektir bu sistem yüksek levellerdeki oyuncularında faydalanması durumunda oluşabilecek dengesizliklerden dolayı bir kısıtlama getirdi ve bu etkinlik sadece 27-80 level arasındaki oyuncular için düzenlendiğini bildirdi.

Bu etkinlikten faydalanamayan gelişmiş karakterler içinse birazdaha kolaylık ve memnuniyet sağlamak adına 'ROKO GAME' Death Valley haritasına 20 saat aralıklarla 2 adet XP görevi ekledi ve 70 seviye üzerindeki bütün oyuncuların etkinlikten faydalanabileceğini bildirdi.

'ROKO GAME' Yapılan bu güncelleme ile oyuncularına verdiği kaliteli hizmeti ve değeri göstermiş oldu. Oyuncuları memnun etmek adına bir araya gelen 'ROKO GAME' oyuncular tarafından büyük bir ilgi gördü.

Yorum Yap

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2, 9 Eylül 2024'te Çıkacak!Warhammer evreninin efsanevi dünyasında geçen oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan "Warhammer 40,000: Space Marine" serisinin devam..

19.06.2024 11:12
0 görüntülenme
Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2: İnsanlığın Sınırında Yeniden Doğuş Frostpunk serisinin hayranları için uzun bekleyiş sona eriyor. 11 bit studios, heyecanla beklenen devam oyunu Frostpunk 2'yi 25 Temmuz 2024'te p..

18.06.2024 12:40
0 görüntülenme
Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu!Bugün sizlere harika bir haberim var! CI Games tarafından geliştirilen ve birçok oyuncunun merakla beklediği "Lords of the Fallen" serisinin devamı niteliğinde olan "Lo..

18.06.2024 12:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT 8.11 YAMA NOTLARIYeni haritamız Abyss'e yakından bakın ve attığınız adıma dikkat edin.AJAN GÜNCELLEMELERİBu güncellemeyle Jett ve Raze gibi ajanlara kıyasla diğer Düellocu ajanların da hı..

15.06.2024 19:19
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

AEMONDIR SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Bucky – Sheriff – Kılıç – Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ai..

15.06.2024 15:15
0 görüntülenme
GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu! "2025 sonbaharı"nda, oyunseverlerin hayallerini süsleyen bu epik macera, beklenmedik bir zamanda ve muhteşem bi..

01.06.2024 20:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ PAKETİ  ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

İYİLİĞİ PAYLAŞ 2024 PAKETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Spectre  – Sheriff – Operator - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.200VP!Sizler için..

31.05.2024 07:07
0 görüntülenme
''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

NORSE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!Santa Monica Stüdyosu ve Jetpack Interactive ile işbirliği içinde PC'ye getirilen Tanrı Savaşı Ragnarök, Kratos ve Atreus'un tutunmak ve bırakmak arasındaki mücadel..

31.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Call of Duty: Black Ops 6 Direct  9 Haziran 2024 tarihinde saat 20.00'da yayında!

Call of Duty: Black Ops 6 Direct 9 Haziran 2024 tarihinde saat 20.00'da yayında!

Oyun dünyasının heyecan dolu sularında yeni bir dalganın geldiği haberiyle sarsılıyoruz! Xbox Game Pass'in Kıdemli Topluluk Lideri beklenmedik bir müjdeyi duyurarak tüm oyun severlere büyük bir sü..

30.05.2024 09:31
0 görüntülenme
Steam'de Alışveriş Yapmanın Tek Adresi

Steam'de Alışveriş Yapmanın Tek Adresi

Oyun dünyasında yolculuğunuzu daha da renklendirmek için buradayız! Steam platformunda alışveriş yapmak artık çok daha keyifli ve kolay. Siz de buradan alışverişinizi yapınız ve oyun deneyiminizi bir ..

29.05.2024 12:06
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.