Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

RİSE ONLİNE WORLD BÜYÜK 7.0 GÜNCELLENMESİ YAYINLANDI!

MERT tarafından yazıldı.

Rise Online World'un Merakla Beklenen Büyük 7.0 Güncellenmesi Yayınlandı!

Oyuncuların oyun deneyimlerini etkileyen sorunlar çözülmek üzere Roko Game ekibi bir araya gelerek gerekli aksiyonları almak adına bir toplantı düzenledi ve şikayet platformları derinlemesine incelenerek kararlar verildi. Bunun üzerine 'ROKO GAME' ekibi halihazırda aktif olan oyuncularını memnun etmek adına bu devasa güncelleme hakkında çalışma başlattı. Oyuncuların daha fazla keyif almaları açısında görsel efektler değiştirilerek hareket etme ve saldırı animasyonları düzenlendi. 

Oyun içinde bulunan kostümler düzenlenerek daha canlı ve her sisteme uygun hale getirilmesi adına bir çalışma düzenlendi.

Oyunu oynamak adına yeterli sistemi olmayan oyuncuların oyun esnasındaki deneyimleri olumsuz etkilendiği için gerekli FPS aksiyonları alındı.

Kalabalık alanlarda oluşan ve hareket etmeyi zorlaştıran sağ click sorunu çözülmek adına düzenleme sağlandı.

Sohbet alanında oluşan sorunlar kaldırıldı daha iyi hizmet sunabilmek adına sohbet ekranı düzenlendi bu düzenleme ile oyuncuların sohbetlerini hatasız ve daha basitleştirilmiş olarak kullanması sağlandı.

Oyun içerisindeki etkinliklere katılan oyuncular etkinliği yanlışlıkla terk etmesi durumunda oluşan sorunlardan kurtulmak adına ROKO GAME etkinlik terk etme mesajını oyuna ekledi.

Silahlar arasındaki hasar oranları düzenlenerek oyuncular için daha uyumlu hallere getirildi.

NFT skroll kullanımına kolaylık sağlandı ve oyuncular artık karakterlerini NFT'ye çevirirken göndermek istenilen adrese scroll ekranında erişilebilecek fakat bu transfer

sırasında yazılacak olan adresin hatalı olması durumunda ROKO GAME herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğini oyunculara bildirdi.

Oyuncular duyuru olarak chat kullandıklarında oluşan FPS drop problemi ortadan kaldırılmak adına düzenleme sağlandı.

Oyuna harici olarak 'DEATH VALLEY' haritasına 'GLOOMGONG' adında karakter eklendi bu karakter 150/sn'de bir ortaya çıkacak ve haritanın merkez bölgelerinde herkesin kesebileceği seviyede belirecek.

Aynı zamanda bu güncellemeyle birlikte oyunda 'KRALLIK SİSTEMİ' devreye sokuldu. Krallık süresi 15 gün olacağını duyuran 'ROKO GAME' 24 saati kral seçimine ve 24 saati de oy sayımına ayıracak bu durumda toplam krallık süresini 13 gün olacağını duyurdu.Ayrıca bu sistemle beraber 'KRAL' seçilen oyunca vergi geliri elde edebilecek ve 1.000.000.000 Gold'a kadar kendi karakterine çekim sağlayabilecek. Bunun üzerine ilk kırallık seçiminin 29 Eylül saat 18:00'da gerçekleşeceğini duyuran 'ROKO GAME' oyunculara büyük bir heyecan saldı.

'ROKO GAME' seviye atlarken yaşanan zorluklardan dolayı oluşan şikayetleri çözüme ulaştırmak ve oyuncu memnuniyetini sağlamak adına oyuna 1+1 etkinliği getirdi bu etkinlikle beraber karakteri 27 seviye ve üzeri olan oyuncular

level atlamak için gerekli 'XP'yi temin ettikleri taktirde bir üst seviyeye atlamak yerine 2 seviye birden atlayacaktır yani 50 level olan bir oyuncu level atladığında 51 değil 52 seviye olarak oyuna devam edecektir bu sistem yüksek levellerdeki oyuncularında faydalanması durumunda oluşabilecek dengesizliklerden dolayı bir kısıtlama getirdi ve bu etkinlik sadece 27-80 level arasındaki oyuncular için düzenlendiğini bildirdi.

Bu etkinlikten faydalanamayan gelişmiş karakterler içinse birazdaha kolaylık ve memnuniyet sağlamak adına 'ROKO GAME' Death Valley haritasına 20 saat aralıklarla 2 adet XP görevi ekledi ve 70 seviye üzerindeki bütün oyuncuların etkinlikten faydalanabileceğini bildirdi.

'ROKO GAME' Yapılan bu güncelleme ile oyuncularına verdiği kaliteli hizmeti ve değeri göstermiş oldu. Oyuncuları memnun etmek adına bir araya gelen 'ROKO GAME' oyuncular tarafından büyük bir ilgi gördü.

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

İS KARASI ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Shorty – Marshal - Bulldog ve Eldiven ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde alın..

30.11.2023 10:53
0 görüntülenme
LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 20242024 Sezonu'nun oynanış değişiklikleri 20.11.2023 Tarihinde Açık Beta'ya geldi! Ancak Sihirdar Vadisi'ne yönelik bu değişiklikler Açık Beta'ya gelmeden önce onlar..

22.11.2023 10:43
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ Son gelen 8.0.0 güncellemesi ile yeni premıumlar oyuna eklendi.Xp Premıum,Farm Premıum,Battle Premıum,Complate Premıum olmak üzere 4 farklı premıum oyuna ekl..

18.11.2023 10:54
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

YENİLİKLERİnferno Temple etkinliği aktif edildi. (Hergün 08:00 ve 20:30'da açılacaktır.)Yeni premiumlar mağazaya eklendi. (Yeni premiumlar aktif ediliği için tüm drop oranları revize edilmiştir.) ..

18.11.2023 09:09
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

IŞIK MUHAFIZLARI 2.0 ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Shorty – Spectre - Hançer - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için se..

16.11.2023 10:21
0 görüntülenme
GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

Vice City Şehrinde Geçecek Olan GTA 6 İçin Trailer Geliyor!!Resmi AçıklamaGelecek ay Rockstar Games'in 25. yılını kutluyoruz.Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten t..

08.11.2023 16:33
0 görüntülenme
World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

Blizzcon 2023’te tüm oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Oyun dünyasından en çok ilgi gören ve en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Word Of Warcraft oyuncularını yeni yayınlanan haberler i..

08.11.2023 08:05
0 görüntülenme
VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

Türkiye'de VALORANT Bedel DeğişiklikleriRiot zaman zaman küresel fiyatlandırmalarını gözden geçirerek kur dalgalanmaları, vergilendirmeler ve bölgesel bedel dengesizliklerine yönelik düzenlemeler ..

03.11.2023 09:12
0 görüntülenme
VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

     VALORANT 7.09 YAMA NOTLARIAJAN GÜNCELLEMERİISOIso çıktı!Yeteneklerini buradan öğrenebilirsiniz.En yeni Düellocu ajanımızın hedeflerini nasıl avladığını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz..CYP..

01.11.2023 10:16
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

CESUR YÜREK SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Ares – Vandal – Ghost – Operator - Sopa - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ait..

01.11.2023 08:46
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.