Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

BREEZE tarafından yazıldı.

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Merhaba Rise Online oyuncuları,

Yerli PC oyunları üreten oyun stüdyosu deyince aklımızda pek fazla isim canlanmıyor. Rokogame canlanan bu nadir isimlerden birisi. Kurulduğu günden bu yana kaliteli yapımları oyuncularla buluşturmayı hedefleyen Rokogame Studio, bünyesindeki yetenekli ve parlak isimlerle sürekli ilerlemeye, günümüzün bir adım ötesine geçmeye çalışıyor. Stüdyonun en büyük projesi, şu anda da devam etmekte olan Rise Online World.

Daha önce 65 level sınırından sonra 75 level geldiğini biliyoruz ve sırada 85 level güncellemesi bugün 16:00'da gelecek olan güncelleme ile aktif hale gelecektir. Bu güncellemede karakter sınıflarında yeni skiller, etkinlikler ve yeni premium özelliği aktif edileceği duyuruldu.

Peki siz bu yeni macera için hazır mısınız?

Büyük güncelleme 23.03.2023 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır. Bu süre içerisinde oyun sunucularına bağlantı yapılamayacaktır.
Tahmini bakım süresi: 90 - 180 dakika arasındadır.

Rise Online - Büyük Güncelleme 23 Mart!

Hadi gelin Rise Online'ın 5.0.0 yama notlarını hep birlikte bakalım!

* Mağazaya yeni ürünler (Royal Premium, Quiver of Eternity, XP Boost Scroll (Lv1-85), Superior HP Scroll) eklendi. Mevcut premium ismi Elite Premium olarak güncellendi. Eski premiuma sahip oyuncular aynı özellikleri ile premium süresi bitene kadar kullanabilecekler. Yeni premium yüklenmesi halinde güncel özellikler aktif olacaktır. (Elite ve Royal Premium ürünlerini aynı anda kullanabilirsiniz ve her premium türünden maksimum 3 ay satın alabilirsiniz.)
* Bazı ürünlerin mağaza fiyatları güncellendi. Premium ve mağaza ürünleri hakkında detaylı bilgilere forum üzerinden ulaşabilirsiniz.
* "Xayroth, Rhoc, Earth Golem ve Paralyzed Dragonkin" yaratıkları Hagard ve Haddar haritalarına eklendi. "Brutaur" yaratığı Death Valley haritasına eklendi.
* Hagard, Haddar ve Death Valley haritaları genişletildi.
* "Plague Beast" yaratığı oyuna eklendi. Ramazan etkinliği boyunca 20:00 ve 04:00 saatleri arasında her 30 dakikada bir Death Valley haritasında merkez bölgede doğacaktır.
* Ramazan etkinlikleri nedeniyle Regalia eşyası oyuna eklendi. "Plague Beast" yaratığından %100 oranında "Unidentified Regalia" eşyası çıkmaktadır. Bu eşyayı Dorion'da bulunan [Fortune Teller] isimli NPC'de takas edebilirsiniz. Takas sonucunda Regalia of Apex Predator, Regalia of Peace ve Regalia of Growth eşyalarından bir tanesini rastgele elde edeceksiniz.
* Tekrarlanabilir görev sistemi oyuna eklendi. Günlük - haftalık tekrarlanabilir görevler oyuna eklendi.
* Death Valley, Haddar-Hagard, Dorion ve Narun Tower haritalarına yeni görevler eklendi.
* Ramazan etkinlikleri nedeniyle Dorion'daki [Darcia] adlı NPC'ye harf görevleri eklendi.
* Klasgame ait 5TL, 10TL, 20TL, 40TL, 50TL, 100TL ve 200TL kuponları oyuna eklendi. Oyun içerisindeki belirli yaratıkları (zindan yaratıkları) öldürerek bu harfleri toplayabilir ve kelimeleri tamamlayarak kupon kazanabilirsiniz. Sonraki aşamalarda birçok farklı firma ve hediyeler bu sisteme dahil edilecektir. Harfleri topladıktan sonra Dorion'daki [Darcia] adlı NPC'den bayi ismini tamamlayabilirsiniz. Kupon eşyasını elde ettikten sonra bu eşyaya sağ tıkladığınızda Mağaza/Çanta/İşlem geçmişi kısmına kupon kodu gelecektir. Bu kupon kodlarını ilgili sitelerde kullanıp bakiye elde edebilirsiniz.
* Bloody Valley etkinliğinde ödül kazanabilmeniz için bulunduğunuz takımda en çok savaş puanı elde eden oyuncunun en az %5'i kadar savaş puanı elde etmeniz gerekecektir.
Yani takımınızın en çok savaş puanı elde eden oyuncusu takım üyelerinin ödül kazanma limitini belirleyecektir.
* Günlük giriş ödülleri aktif edildi.

* Ramazan etkinlikleri aktif edildi.
* Ramazan ayı Twitch Drop etkinliği aktif edildi.

Bu büyük değişime ben de varım diyorsanız KLASGAME üzerinden Rise Online ürünlerine ulaşabilirsiniz!

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

EMBERCLAD SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Bulldog – Phantom – Frenzy - Spectre ve Çekiç ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde a..

27.01.2024 06:00
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 01.02.2024 - 29.02.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

24.01.2024 19:35
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

KURONAMI ÇIKTI!Bu yazıya veya video üzerinden 00.37'ye gelerek setimize göz atabileceğinizi de belirtmek isteriz. ;)Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal– Sheriff – Marshal – Spectre - NO Y..

11.01.2024 06:10
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

CEPHANELİĞİN YENİ ÜYESİ OUTLAW'UN TASARIMIBu yeni keskin nişancı tüfeğini Bölüm 08 Kısım 01'in başlangıcında herkesin cephaneliğine ekliyoruz. VALORANT'taki silahlardan genel itibarıyla ba..

10.01.2024 21:56
0 görüntülenme
VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.0 YAMA NOTLARIBölüm 08 Kısım 01 ve 8.0 Yaması'na hoş geldiniz. 2024'ün ilk yamasında yeni bir silah dahil sayısız yenilik ve değişiklik oyundaki yerini alıyor. Keyfini çıkarın!GENEL..

10.01.2024 19:21
0 görüntülenme
LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

ARCANE 2. SEZON KASIM AYINDA BİZLERLE!Popüler MOBA oyunu League of Legends, dizisi sonbaharın kasım ayında Netflix'te yayınlanacak.60 saniye uzunluğundaki fragmanda Arcane adlı dizide yer alacak k..

06.01.2024 05:45
0 görüntülenme
Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

HEYECAN VERİCİ YENİ BİR MACERAYA HAZIR MISINIZ?Hepimizin bildiği üzere Rise Online World ilk resmi sunucusu 15 Nisan 2022 tarihinde açılmıştı ve şimdi iki yeni sunucu ile karşımızda!Sevgili Oyuncular,..

02.01.2024 03:55
0 görüntülenme
LEVO KLASGAME'DE!

LEVO KLASGAME'DE!

Ünlü bilgisayar oyuncusu olan ve uzun bir süredir de LEVO Youtube kanalını yürüten Levent Balım  KLASGAME ailesine katıldı.Hadi hep birlikte kendisi biraz tanıyalım.LEVO an itibariyle YouTube 314 B ab..

30.12.2023 12:00
0 görüntülenme
VALORANT ''HATIRALAR GEÇİDİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''HATIRALAR GEÇİDİ'' BİZLERLE!

HATIRALAR GEÇİDİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Vandal - Classic ve Shorty ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 4.972 VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde alın..

28.12.2023 09:39
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.