Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

BREEZE tarafından yazıldı.

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Merhaba Rise Online oyuncuları,

Yerli PC oyunları üreten oyun stüdyosu deyince aklımızda pek fazla isim canlanmıyor. Rokogame canlanan bu nadir isimlerden birisi. Kurulduğu günden bu yana kaliteli yapımları oyuncularla buluşturmayı hedefleyen Rokogame Studio, bünyesindeki yetenekli ve parlak isimlerle sürekli ilerlemeye, günümüzün bir adım ötesine geçmeye çalışıyor. Stüdyonun en büyük projesi, şu anda da devam etmekte olan Rise Online World.

Daha önce 65 level sınırından sonra 75 level geldiğini biliyoruz ve sırada 85 level güncellemesi bugün 16:00'da gelecek olan güncelleme ile aktif hale gelecektir. Bu güncellemede karakter sınıflarında yeni skiller, etkinlikler ve yeni premium özelliği aktif edileceği duyuruldu.

Peki siz bu yeni macera için hazır mısınız?

Büyük güncelleme 23.03.2023 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır. Bu süre içerisinde oyun sunucularına bağlantı yapılamayacaktır.
Tahmini bakım süresi: 90 - 180 dakika arasındadır.

Rise Online - Büyük Güncelleme 23 Mart!

Hadi gelin Rise Online'ın 5.0.0 yama notlarını hep birlikte bakalım!

* Mağazaya yeni ürünler (Royal Premium, Quiver of Eternity, XP Boost Scroll (Lv1-85), Superior HP Scroll) eklendi. Mevcut premium ismi Elite Premium olarak güncellendi. Eski premiuma sahip oyuncular aynı özellikleri ile premium süresi bitene kadar kullanabilecekler. Yeni premium yüklenmesi halinde güncel özellikler aktif olacaktır. (Elite ve Royal Premium ürünlerini aynı anda kullanabilirsiniz ve her premium türünden maksimum 3 ay satın alabilirsiniz.)
* Bazı ürünlerin mağaza fiyatları güncellendi. Premium ve mağaza ürünleri hakkında detaylı bilgilere forum üzerinden ulaşabilirsiniz.
* "Xayroth, Rhoc, Earth Golem ve Paralyzed Dragonkin" yaratıkları Hagard ve Haddar haritalarına eklendi. "Brutaur" yaratığı Death Valley haritasına eklendi.
* Hagard, Haddar ve Death Valley haritaları genişletildi.
* "Plague Beast" yaratığı oyuna eklendi. Ramazan etkinliği boyunca 20:00 ve 04:00 saatleri arasında her 30 dakikada bir Death Valley haritasında merkez bölgede doğacaktır.
* Ramazan etkinlikleri nedeniyle Regalia eşyası oyuna eklendi. "Plague Beast" yaratığından %100 oranında "Unidentified Regalia" eşyası çıkmaktadır. Bu eşyayı Dorion'da bulunan [Fortune Teller] isimli NPC'de takas edebilirsiniz. Takas sonucunda Regalia of Apex Predator, Regalia of Peace ve Regalia of Growth eşyalarından bir tanesini rastgele elde edeceksiniz.
* Tekrarlanabilir görev sistemi oyuna eklendi. Günlük - haftalık tekrarlanabilir görevler oyuna eklendi.
* Death Valley, Haddar-Hagard, Dorion ve Narun Tower haritalarına yeni görevler eklendi.
* Ramazan etkinlikleri nedeniyle Dorion'daki [Darcia] adlı NPC'ye harf görevleri eklendi.
* Klasgame ait 5TL, 10TL, 20TL, 40TL, 50TL, 100TL ve 200TL kuponları oyuna eklendi. Oyun içerisindeki belirli yaratıkları (zindan yaratıkları) öldürerek bu harfleri toplayabilir ve kelimeleri tamamlayarak kupon kazanabilirsiniz. Sonraki aşamalarda birçok farklı firma ve hediyeler bu sisteme dahil edilecektir. Harfleri topladıktan sonra Dorion'daki [Darcia] adlı NPC'den bayi ismini tamamlayabilirsiniz. Kupon eşyasını elde ettikten sonra bu eşyaya sağ tıkladığınızda Mağaza/Çanta/İşlem geçmişi kısmına kupon kodu gelecektir. Bu kupon kodlarını ilgili sitelerde kullanıp bakiye elde edebilirsiniz.
* Bloody Valley etkinliğinde ödül kazanabilmeniz için bulunduğunuz takımda en çok savaş puanı elde eden oyuncunun en az %5'i kadar savaş puanı elde etmeniz gerekecektir.
Yani takımınızın en çok savaş puanı elde eden oyuncusu takım üyelerinin ödül kazanma limitini belirleyecektir.
* Günlük giriş ödülleri aktif edildi.

* Ramazan etkinlikleri aktif edildi.
* Ramazan ayı Twitch Drop etkinliği aktif edildi.

Bu büyük değişime ben de varım diyorsanız KLASGAME üzerinden Rise Online ürünlerine ulaşabilirsiniz!

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

 RGX 3.0 ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Outlaw – Sheriff  – Karambit - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.700VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

19.07.2024 05:05
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

EVORI RÜYAKANATLAR ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Spectre  – Odin – Ghost - Asa - 5 Adet Kart - 2 Adet Uğurluk ve 5 Adet Ünvan ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 9.900VP!Sizler..

04.07.2024 03:03
0 görüntülenme
Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2, 9 Eylül 2024'te Çıkacak!Warhammer evreninin efsanevi dünyasında geçen oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan "Warhammer 40,000: Space Marine" serisinin devam..

19.06.2024 11:12
0 görüntülenme
Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2: İnsanlığın Sınırında Yeniden Doğuş Frostpunk serisinin hayranları için uzun bekleyiş sona eriyor. 11 bit studios, heyecanla beklenen devam oyunu Frostpunk 2'yi 25 Temmuz 2024'te p..

18.06.2024 12:40
0 görüntülenme
Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu!Bugün sizlere harika bir haberim var! CI Games tarafından geliştirilen ve birçok oyuncunun merakla beklediği "Lords of the Fallen" serisinin devamı niteliğinde olan "Lo..

18.06.2024 12:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT 8.11 YAMA NOTLARIYeni haritamız Abyss'e yakından bakın ve attığınız adıma dikkat edin.AJAN GÜNCELLEMELERİBu güncellemeyle Jett ve Raze gibi ajanlara kıyasla diğer Düellocu ajanların da hı..

15.06.2024 19:19
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

AEMONDIR SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Bucky – Sheriff – Kılıç – Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ai..

15.06.2024 15:15
0 görüntülenme
GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu! "2025 sonbaharı"nda, oyunseverlerin hayallerini süsleyen bu epik macera, beklenmedik bir zamanda ve muhteşem bi..

01.06.2024 20:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ PAKETİ  ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

İYİLİĞİ PAYLAŞ 2024 PAKETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Spectre  – Sheriff – Operator - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.200VP!Sizler için..

31.05.2024 07:07
0 görüntülenme
''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

NORSE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!Santa Monica Stüdyosu ve Jetpack Interactive ile işbirliği içinde PC'ye getirilen Tanrı Savaşı Ragnarök, Kratos ve Atreus'un tutunmak ve bırakmak arasındaki mücadel..

31.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.