Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Red Dead Redemption 2 İlk İnceleme

KARŞINIZDA RED DEAD REDEMPTION 2!

          Red Dead Redemption 2’yi dört gözle beklediğimizi söylesek hiç abartı olmaz hatta heyecanımızı belirtmek için eksik bir ifade olur. Open-World (Açık dünya) oyunlarına Western bir tarz katan Red Dead Redemption, GTA’dan sonra Rockstar Games’in vitrininde uzunca bir süre duracak gibi görünüyor. 

 

          Çevrenizde sizin de bazı arkadaşlarınız vardır hani izleyecekleri bir film veya dizi varsa en ufak bir bilgi ile spoiler almak istemezler. Siz de bu kafada iseniz, yazımızın devamında spoiler içerebilecek bilgiler bulunabilir, şimdiden uyarmış olalım. Red Dead Redemption 2 ‘e ilk bakışımıza dair izlenimimizi lafı daha da uzatmadan sizinle paylaşıyoruz. 

          1800’lü yılların sonlarında Amerika dünyadaki en güçlü ülke olma yolunda gelişmeye, ilerlemeye başlamıştı bile. Yeni göçmenler geldi, şehir sınırlarındaki karakollar birer kasaba olmaya başladı, insanlar hızlı bir şekilde vahşi ve yasadışı dünyaya yayıldı. Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 ile gerçek bir dünya ortaya çıkarmayı hedeflemiş. Gerçeklikten kastımız, tüm derinliklerine kadar gerçek, çok daha fazla detaylı ve interaktif bir dünya. Hikayesi, oynanışı ve kombinasyonlarıyla sizi tam anlamıyla kendi içine çekecek bir dünya. Yasadışı çetelerin kol gezdiği bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyun da tam olarak bu yasadışı işleyişlerin olduğu bir dönemden modern yaşama geçişi işleyen bir zaman dilimini kapsıyor. Oyunda atınıza binip keşfedeceğiniz uçsuz bucaksız bir dünya (Amerika) bulunuyor. GTA’nın Western tarzı gibi düşünebilirsiniz. 

          Red Dead Redemption 2’de Van Der Linde çetesinde iyi bir silahşör olan Arthur Morgan karakterini oynuyorsunuz. Kasabada kalamadığınız anlarda bu çete bir kamp kuruyor ve bu kampta oyunlar oynanıyor, hikayeler paylaşılıyor, şarkılar söyleniyor, yemekler yeniyor, içiliyor, yatılıyor. Kısacası ihtiyaçlar kampta gideriliyor. Bu çeteye bağlı kamptaki bireyleri Arthur Morgan ailesi olarak görüyor. Oyunda da bu karakterlerin her birini zamanla tanıyacaksınız. Kampa yardım etmek, yiyecek ve erzak getirmek morali yüksek tutuyor. Kamptaki diğer üyelerle geçirdiğiniz her vakit de yeni sırları ortaya çıkarıyor, ilişkiler geliştiriyorsunuz. 

   

          Kamp dışında capcanlı ve her hareketinize farklı bir tepki verecek dünya bulunuyor. Silahınız ise bu tepkilere cevap verecek en önemli araç. Arkadaşlıklar ve düşmanlıklar edinebilirsiniz. Her hareketinizin bir sonucu olacak. Oyunda çok fazla kavganız olacak ve silah kullanacaksınız. Her silahın farklı karakteristik özellikleri bulunuyor. Her atın ve atınızla aranızdaki bağın yine oyuna etkisi oluyor. Çalışmak için farklı at, savaş için farklı, uzun yolculuklar için farklı at kullanabilirsiniz. Dışarıda gezinirken ve avlanırken atınızın selesinde erzak ve silahlar depolayabilirsiniz.  Zamanla atınızla aranızdaki bağ da gelişecek ve sizinle daha uyumlu bir hale gelecek, böylece çok daha zorlu durumlarda onu daha kolay yönlendirebileceksiniz, sizi daha iyi anlayacak ve hareket edecek. 

   

          Dış dünyada timsah gibi vahşi hayvanlar, yırtıcı kuşlar, ayı ve kurt gibi zeki ve ölümcül hayvanlar olacak, bu hayvanları avlayabileceksiniz.  Avlanmalar kampa yardım etme amaçlı veya para kazanma amaçlı yapılabilir. Yaralı bir hayvanın izini dahi sürebileceksiniz. Avladığınız bu hayvanlara ait ürünleri kasabalardaki belirli dükkanlarda satabileceksiniz. 

    

          Red Dead Redemption 2 ‘nin dünyası alabildiğine derin ve detaylı hazırlanmış. Yayan veya atınızın sırtında bu dünyayı keşfe çıkabilirsiniz. Bu dünyada nasıl isterseniz öyle yaşayacaksınız ve seçimlerinizin sonuçlarına katlanacaksınız. Red Dead Redemption 2 ile ilgili haberleri Klasgame üzerinden takip edebilirsiniz. 

 

 
Yorum Yap

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

"League of Legends geliştiricisi Riot Games sosyal mühendislik üzerinden saldırıya uğrayınca önemli güncellemeler de aksadı. Ahri güncellemesinin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu. ",League of Legends..

24.01.2023 14:49
0 görüntülenme
Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oyun mağazasında yerini alacak olan yeni premium skin koleksiyonu Yıldız Belası (Arax..

11.01.2023 03:43
0 görüntülenme
YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

Her yıl sonu iple çektiğimiz o an geldi çattı! Steam'e rakip olarak görülen Epic Games, bu yıl da geleneği bozmadı. Epic Games, her sene olduğu gibi bu sene de aralık 15 tarihinden başlayarak her ..

14.12.2022 13:05
0 görüntülenme
Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.