Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Red Dead Redemption 2 İlk İnceleme

KARŞINIZDA RED DEAD REDEMPTION 2!

          Red Dead Redemption 2’yi dört gözle beklediğimizi söylesek hiç abartı olmaz hatta heyecanımızı belirtmek için eksik bir ifade olur. Open-World (Açık dünya) oyunlarına Western bir tarz katan Red Dead Redemption, GTA’dan sonra Rockstar Games’in vitrininde uzunca bir süre duracak gibi görünüyor. 

 

          Çevrenizde sizin de bazı arkadaşlarınız vardır hani izleyecekleri bir film veya dizi varsa en ufak bir bilgi ile spoiler almak istemezler. Siz de bu kafada iseniz, yazımızın devamında spoiler içerebilecek bilgiler bulunabilir, şimdiden uyarmış olalım. Red Dead Redemption 2 ‘e ilk bakışımıza dair izlenimimizi lafı daha da uzatmadan sizinle paylaşıyoruz. 

          1800’lü yılların sonlarında Amerika dünyadaki en güçlü ülke olma yolunda gelişmeye, ilerlemeye başlamıştı bile. Yeni göçmenler geldi, şehir sınırlarındaki karakollar birer kasaba olmaya başladı, insanlar hızlı bir şekilde vahşi ve yasadışı dünyaya yayıldı. Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 ile gerçek bir dünya ortaya çıkarmayı hedeflemiş. Gerçeklikten kastımız, tüm derinliklerine kadar gerçek, çok daha fazla detaylı ve interaktif bir dünya. Hikayesi, oynanışı ve kombinasyonlarıyla sizi tam anlamıyla kendi içine çekecek bir dünya. Yasadışı çetelerin kol gezdiği bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyun da tam olarak bu yasadışı işleyişlerin olduğu bir dönemden modern yaşama geçişi işleyen bir zaman dilimini kapsıyor. Oyunda atınıza binip keşfedeceğiniz uçsuz bucaksız bir dünya (Amerika) bulunuyor. GTA’nın Western tarzı gibi düşünebilirsiniz. 

          Red Dead Redemption 2’de Van Der Linde çetesinde iyi bir silahşör olan Arthur Morgan karakterini oynuyorsunuz. Kasabada kalamadığınız anlarda bu çete bir kamp kuruyor ve bu kampta oyunlar oynanıyor, hikayeler paylaşılıyor, şarkılar söyleniyor, yemekler yeniyor, içiliyor, yatılıyor. Kısacası ihtiyaçlar kampta gideriliyor. Bu çeteye bağlı kamptaki bireyleri Arthur Morgan ailesi olarak görüyor. Oyunda da bu karakterlerin her birini zamanla tanıyacaksınız. Kampa yardım etmek, yiyecek ve erzak getirmek morali yüksek tutuyor. Kamptaki diğer üyelerle geçirdiğiniz her vakit de yeni sırları ortaya çıkarıyor, ilişkiler geliştiriyorsunuz. 

   

          Kamp dışında capcanlı ve her hareketinize farklı bir tepki verecek dünya bulunuyor. Silahınız ise bu tepkilere cevap verecek en önemli araç. Arkadaşlıklar ve düşmanlıklar edinebilirsiniz. Her hareketinizin bir sonucu olacak. Oyunda çok fazla kavganız olacak ve silah kullanacaksınız. Her silahın farklı karakteristik özellikleri bulunuyor. Her atın ve atınızla aranızdaki bağın yine oyuna etkisi oluyor. Çalışmak için farklı at, savaş için farklı, uzun yolculuklar için farklı at kullanabilirsiniz. Dışarıda gezinirken ve avlanırken atınızın selesinde erzak ve silahlar depolayabilirsiniz.  Zamanla atınızla aranızdaki bağ da gelişecek ve sizinle daha uyumlu bir hale gelecek, böylece çok daha zorlu durumlarda onu daha kolay yönlendirebileceksiniz, sizi daha iyi anlayacak ve hareket edecek. 

   

          Dış dünyada timsah gibi vahşi hayvanlar, yırtıcı kuşlar, ayı ve kurt gibi zeki ve ölümcül hayvanlar olacak, bu hayvanları avlayabileceksiniz.  Avlanmalar kampa yardım etme amaçlı veya para kazanma amaçlı yapılabilir. Yaralı bir hayvanın izini dahi sürebileceksiniz. Avladığınız bu hayvanlara ait ürünleri kasabalardaki belirli dükkanlarda satabileceksiniz. 

    

          Red Dead Redemption 2 ‘nin dünyası alabildiğine derin ve detaylı hazırlanmış. Yayan veya atınızın sırtında bu dünyayı keşfe çıkabilirsiniz. Bu dünyada nasıl isterseniz öyle yaşayacaksınız ve seçimlerinizin sonuçlarına katlanacaksınız. Red Dead Redemption 2 ile ilgili haberleri Klasgame üzerinden takip edebilirsiniz. 

 

 
Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYORKurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlarYeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Al..

11.03.2024 02:36
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.