Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Red Dead Redemption 2 İlk İnceleme

KARŞINIZDA RED DEAD REDEMPTION 2!

          Red Dead Redemption 2’yi dört gözle beklediğimizi söylesek hiç abartı olmaz hatta heyecanımızı belirtmek için eksik bir ifade olur. Open-World (Açık dünya) oyunlarına Western bir tarz katan Red Dead Redemption, GTA’dan sonra Rockstar Games’in vitrininde uzunca bir süre duracak gibi görünüyor. 

 

          Çevrenizde sizin de bazı arkadaşlarınız vardır hani izleyecekleri bir film veya dizi varsa en ufak bir bilgi ile spoiler almak istemezler. Siz de bu kafada iseniz, yazımızın devamında spoiler içerebilecek bilgiler bulunabilir, şimdiden uyarmış olalım. Red Dead Redemption 2 ‘e ilk bakışımıza dair izlenimimizi lafı daha da uzatmadan sizinle paylaşıyoruz. 

          1800’lü yılların sonlarında Amerika dünyadaki en güçlü ülke olma yolunda gelişmeye, ilerlemeye başlamıştı bile. Yeni göçmenler geldi, şehir sınırlarındaki karakollar birer kasaba olmaya başladı, insanlar hızlı bir şekilde vahşi ve yasadışı dünyaya yayıldı. Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 ile gerçek bir dünya ortaya çıkarmayı hedeflemiş. Gerçeklikten kastımız, tüm derinliklerine kadar gerçek, çok daha fazla detaylı ve interaktif bir dünya. Hikayesi, oynanışı ve kombinasyonlarıyla sizi tam anlamıyla kendi içine çekecek bir dünya. Yasadışı çetelerin kol gezdiği bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyun da tam olarak bu yasadışı işleyişlerin olduğu bir dönemden modern yaşama geçişi işleyen bir zaman dilimini kapsıyor. Oyunda atınıza binip keşfedeceğiniz uçsuz bucaksız bir dünya (Amerika) bulunuyor. GTA’nın Western tarzı gibi düşünebilirsiniz. 

          Red Dead Redemption 2’de Van Der Linde çetesinde iyi bir silahşör olan Arthur Morgan karakterini oynuyorsunuz. Kasabada kalamadığınız anlarda bu çete bir kamp kuruyor ve bu kampta oyunlar oynanıyor, hikayeler paylaşılıyor, şarkılar söyleniyor, yemekler yeniyor, içiliyor, yatılıyor. Kısacası ihtiyaçlar kampta gideriliyor. Bu çeteye bağlı kamptaki bireyleri Arthur Morgan ailesi olarak görüyor. Oyunda da bu karakterlerin her birini zamanla tanıyacaksınız. Kampa yardım etmek, yiyecek ve erzak getirmek morali yüksek tutuyor. Kamptaki diğer üyelerle geçirdiğiniz her vakit de yeni sırları ortaya çıkarıyor, ilişkiler geliştiriyorsunuz. 

   

          Kamp dışında capcanlı ve her hareketinize farklı bir tepki verecek dünya bulunuyor. Silahınız ise bu tepkilere cevap verecek en önemli araç. Arkadaşlıklar ve düşmanlıklar edinebilirsiniz. Her hareketinizin bir sonucu olacak. Oyunda çok fazla kavganız olacak ve silah kullanacaksınız. Her silahın farklı karakteristik özellikleri bulunuyor. Her atın ve atınızla aranızdaki bağın yine oyuna etkisi oluyor. Çalışmak için farklı at, savaş için farklı, uzun yolculuklar için farklı at kullanabilirsiniz. Dışarıda gezinirken ve avlanırken atınızın selesinde erzak ve silahlar depolayabilirsiniz.  Zamanla atınızla aranızdaki bağ da gelişecek ve sizinle daha uyumlu bir hale gelecek, böylece çok daha zorlu durumlarda onu daha kolay yönlendirebileceksiniz, sizi daha iyi anlayacak ve hareket edecek. 

   

          Dış dünyada timsah gibi vahşi hayvanlar, yırtıcı kuşlar, ayı ve kurt gibi zeki ve ölümcül hayvanlar olacak, bu hayvanları avlayabileceksiniz.  Avlanmalar kampa yardım etme amaçlı veya para kazanma amaçlı yapılabilir. Yaralı bir hayvanın izini dahi sürebileceksiniz. Avladığınız bu hayvanlara ait ürünleri kasabalardaki belirli dükkanlarda satabileceksiniz. 

    

          Red Dead Redemption 2 ‘nin dünyası alabildiğine derin ve detaylı hazırlanmış. Yayan veya atınızın sırtında bu dünyayı keşfe çıkabilirsiniz. Bu dünyada nasıl isterseniz öyle yaşayacaksınız ve seçimlerinizin sonuçlarına katlanacaksınız. Red Dead Redemption 2 ile ilgili haberleri Klasgame üzerinden takip edebilirsiniz. 

 

 
Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ 'BAŞKALAŞIM'

VALORANT YENİ SETİ 'BAŞKALAŞIM'

BAŞKALAŞIM SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Operator – Classic – Guardian– Spectre ve yeni tür bir bıçak ile bizlere!!Setimizin fiyatı sadece: 3.500VP!Sizler için set’e ait içeriklerin..

24.09.2023 12:32
0 görüntülenme
VALORANT 7.05 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.05 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.05 YAMA NOTLARI AJAN GÜNCELLEMELERİASTRAAstral Yolcu (X)Astra artık Astral Yolcu halindeyken fiziksel olarak bulunduğu konumdaki sesleri duyabilecek.HARİTA GÜNCELLEMELERİSUNSETSunset artık ..

14.09.2023 09:24
0 görüntülenme
YENİ EJDER BUYRUĞU SETİ!!!

YENİ EJDER BUYRUĞU SETİ!!!

YENİ EJDER BUYRUĞU SETİ!!!VALORANT yeni seti tanıtıldı: Ejderin BuyruğuVALORANT Bölüm 7 Kısım 2’ında geliceği duyrulan seti 8700VP olarak yayına sunuldu.İşte setin içerisindekiler: Ejder Buyruğu : Jud..

01.09.2023 03:05
0 görüntülenme
Diablo IV’ün Kan Sezonu Adlı İkinci Sezonu Yolda!

Diablo IV’ün Kan Sezonu Adlı İkinci Sezonu Yolda!

Geçtiğimiz günlerde 23 Ağustos 2023 tarihinde yapılan Gamescom etkinliğinde Diablo IV için yeni sezonun ön gösterimi yapıldı. 12 Milyon oyuncuya ulaştığını belirten Rog Fergusson aynı zamanda oyuncula..

26.08.2023 10:58
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ 'HAYALPEREST'

VALORANT YENİ SETİ 'HAYALPEREST'

HAVALPEREST SETİ OYUNDA!Toplamda 6 parçadan oluşan bu set içerikleri ekstra geliştirilebilir olmasa da koleksiyonerler için biçilmez kaftan!Operator – Classic – Judge – Phantom – 2 adet uğurluk ve har..

26.08.2023 08:46
0 görüntülenme
VALORANT 7.04 Yama Notları

VALORANT 7.04 Yama Notları

EDİTÖRÜN NOTU:Bu yazıda Bölüm 07 Kısım 02'nin başlamasıyla oyunda göreceğimiz ajan dengelemelerine bakıyoruz. Yama notlarının bütün güncellemeleri içeren tam sürümü önümüzdeki hafta yayınlanacak.J..

26.08.2023 04:21
0 görüntülenme
EPİC GAMES'İN BU HAFTA ÜCRETSİZ VERECEĞİ OYUNLAR BELLİ OLDU!

EPİC GAMES'İN BU HAFTA ÜCRETSİZ VERECEĞİ OYUNLAR BELLİ OLDU!

EPİC GAMES 22 MİLYON OYUNCUYA SAHİP 179 TL DEĞERİNDEKİ OYUNU ÜCRETSİZ OLARAK VERECEĞİNİ BELİRTTİEpic Games 22 milyon oyuncuya sahip 179 TL değerindeki The Elder Scrolls Online’ı Ücretsiz olarak verece..

20.07.2023 12:37
0 görüntülenme
Valorant Alaz Kapsül Kaç VP

Valorant Alaz Kapsül Kaç VP

Valorant nihayet Çin'de yayınlanıyor ve Riot, lansmanını kutlamak için Çin sunucularında oynayan oyuncuların satın alabileceği sınırlı sayıda Alaz Kapsül paketini duyurdu.Bu paket Mağaza'ya ve..

19.07.2023 10:01
0 görüntülenme
Diablo4 ile İlgili Hızlı SSS ve Temel Bilgiler

Diablo4 ile İlgili Hızlı SSS ve Temel Bilgiler

DİABLO 4 İÇİN BU HAFTANIN EN'LERİOyun keyfinizi donma olmadan yaşamak için önerilerimiz! : Oyun bazı sistemler için daha düşük ayarlarda daha iyi çalışabilir, kullanılabilir disk alanı miktarını a..

13.07.2023 11:48
0 görüntülenme
DEVASA AÇIK DÜNYA OYUNU DDOS SALDIRISINA UĞRADI!

DEVASA AÇIK DÜNYA OYUNU DDOS SALDIRISINA UĞRADI!

Albion Online, Kalıcı DDoS Saldırıları ve Bağlantı Sorunlarıyla Mücadeleye Devam ediyor.Albion Online, son zamanlarda devam eden Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) saldırıları nedeniyle önemli zorluklarla..

12.07.2023 17:40
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.