Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

PUBG ve FORTNITE'A yeni rakip REALM ROYALE!REALM ROYALE NEDİR?

Realm Royale; Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen, unreal oyun motoruna sahip, çevrimiçi çok oyunculu bir savaş arenası oyunudur. İlk bakışta Fortnite’ı andırsa da, Fortnite, Overwatch ve WoW’un karışımını tek bir tarzda toplamayı başardıklarını görüyorsunuz. Paladins, Smite gibi oyunlarla daha önce iyi işler çıkaran Hi-Rez Studios, son olarak geliştirdiği Realm Royale ile oyunseverlerin kalplerini bir kez daha kazanacağa benziyor.

 

Resmi Tanıtım

Realm Royale’de ayakta kalan son şampiyon ol. Sınıfını seç, ölümcül silahları ve yetenekleri ctoplayarak kendi şampiyonunu yarat. At sırtında bir fantezi dünyasını keşfet ve oyunun gidişatını değiştirecek efsanevi malzemeleri demircide döverek gücüne güç kat. 100 kişilik fantezi savaş arenasında hayatta kalabilecek misin?

 

Realm Royale’i en büyük rakipleri Fortnite ve PUBG’den ayıran özellikleri nedir?

5 farklı sınıf mevcut. Bunlar; Savaşçı, Mühendis, Suikastçi, Büyücü, Avcı.

Bu 5 sınıfın kullanabilecekleri toplam 25 farklı yetenek bulunuyor.

Her sınıfın kendine has özellikleri ve silahları bulunuyor.

Haritada belirli noktalarda bulunan demircilere giderek silah/eşya üretebiliyorsunuz.

Dilediğiniz zaman Z’ye basarak atınıza binip hızla tırıs gidebiliyorsunuz.

Öldüğünüzde tavuğa dönüşüyorsunuz ve 30 sn boyunca hayatta kalmayı başarabilirseniz tekrar karakterinizle birlikte hayata dönüyorsunuz.

 

Oyunun şu anki sürümü ne aşamada?

Realm Royale şu an için Early Access Alpha yani erken erişim alfada.

 

Oyun neden erken erişimde?

Oyun yapımcıları yapacak çok şeyleri olduğunu ve bu yenilikleri bitirene kadar oyunun erken erişimde olacağını söylediler.

 

Realm Royale ne zaman tam sürüme/versiyona geçecek?

Şu an Steam’de ücretsiz erken erişimde olan oyunun tam sürüm çıkacağı tarih henüz belli değil.

 

Erken erişimdeyken veya sonrasında oyuna erişim ücretli olacak mı?

Realm Royale’in oynaması ücretsiz ve öyle de kalacak.

 

Erken Erişim ile Tam Sürüm arasında farklılıklar olacak mı?

İlk hedef oynanabilirliği olabildiğince yükseltmek. Ardından oyun zevki artırılarak karaktere level sistemi ve skin gibi birçok yenilik eklenecek.

 

Hangi platformlarda oynanabiliyor?

Realm Royale, şu an için sadece PC’de oynanabiliyor. Ancak yapımcılar ileride PS4, Xbox, Switch için hatta Android ve Iphone için de gelebileceğini açıkladılar.

Sınıfını seç! (CLASSES)

Hi Rez Studios, önceki oyunları Paladins’ten esinlenerek yepyeni bir Battle Royale oyunu geliştirdiler. Realm Royale’de Savaşçı, Mühendis, Suikastçi, Büyücü, Avcı sınıflarından birini seçebilir ve efsanevi yenetek ve silahlarınızı kullanarak hayatta kalan son şampiyon olabilirsiniz.

 

Yetenekler edin! (SKILLS)

Her maçtan önce 5 farklı sınıftan birini seçebilirsiniz. İster savaşçı olup kalkan iksiriyle savaşa atla, ister büyücü gibi uçarak ateş topu savur, ister avcı olup uzaktan rakiplerine sürekli nişan al, ister mühendis olup taretler ve kalkan kullanarak kendini savun, ister suikastçi olup görünmez ol ve rakiplerine yüksek hasar ver.

 

Efsanevi silahını demircide döv ve yenilmez ol! (CRAFTING)

Tüfek, tabanca gibi silahlarla rakiplerinle mücadele edebilirsin ancak hayatta kalan son şampiyon olmak istiyorsan efsanevi ekipmana ihtiyacın olacak. Oyundaki “Crafting” sistemi sayesinde sandıklarda veya öldürdüğünüz rakiplerde eşyaların bir kısmını alabilir kalanını ise anında X’e basarak demire (max 200 demir taşıyabiliyorsunuz) dönüştürebilirsiniz. Daha sonra haritada bulunan demircilerden herhangi birine giderek efsanevi silahlar üretebilirsiniz ancak unutmayın silahı/eşyayı üretme süresi 1 dk’dır ve bu süre zarfında yakınızda olanlar sizi fark edecektir. E tabii yenilmezliği elde etmek o kadar da kolay olmamalı.

 

Atına bin ve keşfet! (MOUNT SYSTEM)

Realm Royale’in rakipleri Fortnite ve PUBG’den en büyük farklarından biri de taşıt bulundurmaması. Bunun yerine herkes dilediği yerde Z tuşuna basarak atına binip gidebiliyor ve bu da oyuna dinamizm katıyor.

 

REALM ROYALE’DEKİ EN İYİ 7 SİLAH!

1-Longbow: En iyi silahlardan biri olan Longbow’a her ne kadar nerf geleceği söylense de bu güncelleme gelene kadar en iyi silahların başında geliyor.

 

* Sınırsız atış

* 900-1000 hasar

* Saniyede 2 atış

* Ok hızı 900

 

2-Throwing Axe: Savaşçı sınıfının fırlatılabilir baltasına, Avcı’nın uzun yayıyla (Longbow) başa çıkabilecek tek silah diyebiliriz.

 

* Sınırsız atış

* 900-1200 hasar

* Saniyede 0,9 atış

* Hasar alanı 0,5

 

3-Heirloom Rifle: Sınıfınıza özel silahlarla uğraşmak istemiyorsanız hangi sınıf olursanız olun haritadaki sandıklardan Loot edeceğiniz bu tüfekle de rakiplerinizle ciddi bir şekilde mücadele edebilirsiniz.

 

* 12 mermi

* 220-275-330-385 hasar

* Saniyede 2 atış

 

4-Sniper Rifle: Suikastçılar özel silahlarının faydasını en çok gören sınıflardan biri. Uzun mesafeden “Headshot” çıkarabilirseniz “Sniper Rifle” isabeti ve hasarı en yüksek silahtır. Ancak yakın mesafede ekstra bir silah taşımanız şart zira Sniper Rifle ile yakından vurmaya çalışırsanız bedeli ağır olabilir.

 

* 1 mermi

* 1100 hasar

* Saniyede 1 atış

 

5-Plasma Launcher: Sniper Rifle’ın uzun mesafede mükemmel ancak yakın mesafede kullanışsız olmasının aksine Plasma Luancher da yakın mesafede çok etkili olmasına rağmen uzun mesafede tam bir eziyet.

 

* 6 mermi

* 800 alan hasarı

* Saniyede 1 atış

 

6-Slug Rifle: Slug Rifle’ın en iyi yanlarından biri yakın veya uzak fark etmeden rakiplerinize hasar verebilmenizdir. Heirloom Rifle’dan farkı hitscan olmaması yani travel time’a sahip olması, başka bir deyişle merminin hedefe ulaşması için kısa bir süre geçmesi,

 

* 6 mermi

* 400-500-600-700 hasar

* Saniyede 1,1 atış

 

7-Stone Spear: En güçsüz efsanevi silahlardan biri de büyücünün Stone Spear’ı. 3 seri atış ile 675 hasar verebilmenizi sağlar. Bunun dışında büyücüler genelde silahlarından ziyade büyü ve yeteneklerini kullanırlar, bu yüzden en güçsüz efsanevi silahın da Stone Spear olmasına şaşırmamalı.

 

* 15 mermi

* 225 hasar 0.3 saniyede

* Saniyede 1,2 atış

* Hasar alanı 0,5

 

 

İster tek takıl ister takımını kur ve kazan! (SOLO / SQUAD)

Her sınıfın güçlü ve zayıf yanları var, ya en iyi takımı kurun ve rakiplerinizi takımca eleyerek hayatta kalın ya da solo modda rakiplerinizi bir bir öldürün, tercih sizin.

 

Yapımcı: Hi-Rez Studios

Platform: PC

Çıkış Tarihi: 5 Haziran 2018 (Erken erişim alfa)

Türü: Çok Oyunculu Savaş Arenası

Ücretsiz (Free to play)

 

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir.

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel Core i5-2320 CPU @ 3.00 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 555

DirectX: 11

Depolama: 5 GB boş alan

Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı.

 

 

 

 

Yorum Yap

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

"League of Legends geliştiricisi Riot Games sosyal mühendislik üzerinden saldırıya uğrayınca önemli güncellemeler de aksadı. Ahri güncellemesinin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu. ",League of Legends..

24.01.2023 14:49
0 görüntülenme
Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oyun mağazasında yerini alacak olan yeni premium skin koleksiyonu Yıldız Belası (Arax..

11.01.2023 03:43
0 görüntülenme
YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

Her yıl sonu iple çektiğimiz o an geldi çattı! Steam'e rakip olarak görülen Epic Games, bu yıl da geleneği bozmadı. Epic Games, her sene olduğu gibi bu sene de aralık 15 tarihinden başlayarak her ..

14.12.2022 13:05
0 görüntülenme
Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.