Rise Online World Goldbar şimdi Klasgame stoklarında!


Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds KO-MyKO Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends Zula Altın Euro Knight Online Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame REVOLUTION Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank beIN Connect Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomekoRise HomekoTURK HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KO4EVER KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

PUBG ve FORTNITE'A yeni rakip REALM ROYALE!REALM ROYALE NEDİR?

Realm Royale; Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen, unreal oyun motoruna sahip, çevrimiçi çok oyunculu bir savaş arenası oyunudur. İlk bakışta Fortnite’ı andırsa da, Fortnite, Overwatch ve WoW’un karışımını tek bir tarzda toplamayı başardıklarını görüyorsunuz. Paladins, Smite gibi oyunlarla daha önce iyi işler çıkaran Hi-Rez Studios, son olarak geliştirdiği Realm Royale ile oyunseverlerin kalplerini bir kez daha kazanacağa benziyor.

 

Resmi Tanıtım

Realm Royale’de ayakta kalan son şampiyon ol. Sınıfını seç, ölümcül silahları ve yetenekleri ctoplayarak kendi şampiyonunu yarat. At sırtında bir fantezi dünyasını keşfet ve oyunun gidişatını değiştirecek efsanevi malzemeleri demircide döverek gücüne güç kat. 100 kişilik fantezi savaş arenasında hayatta kalabilecek misin?

 

Realm Royale’i en büyük rakipleri Fortnite ve PUBG’den ayıran özellikleri nedir?

5 farklı sınıf mevcut. Bunlar; Savaşçı, Mühendis, Suikastçi, Büyücü, Avcı.

Bu 5 sınıfın kullanabilecekleri toplam 25 farklı yetenek bulunuyor.

Her sınıfın kendine has özellikleri ve silahları bulunuyor.

Haritada belirli noktalarda bulunan demircilere giderek silah/eşya üretebiliyorsunuz.

Dilediğiniz zaman Z’ye basarak atınıza binip hızla tırıs gidebiliyorsunuz.

Öldüğünüzde tavuğa dönüşüyorsunuz ve 30 sn boyunca hayatta kalmayı başarabilirseniz tekrar karakterinizle birlikte hayata dönüyorsunuz.

 

Oyunun şu anki sürümü ne aşamada?

Realm Royale şu an için Early Access Alpha yani erken erişim alfada.

 

Oyun neden erken erişimde?

Oyun yapımcıları yapacak çok şeyleri olduğunu ve bu yenilikleri bitirene kadar oyunun erken erişimde olacağını söylediler.

 

Realm Royale ne zaman tam sürüme/versiyona geçecek?

Şu an Steam’de ücretsiz erken erişimde olan oyunun tam sürüm çıkacağı tarih henüz belli değil.

 

Erken erişimdeyken veya sonrasında oyuna erişim ücretli olacak mı?

Realm Royale’in oynaması ücretsiz ve öyle de kalacak.

 

Erken Erişim ile Tam Sürüm arasında farklılıklar olacak mı?

İlk hedef oynanabilirliği olabildiğince yükseltmek. Ardından oyun zevki artırılarak karaktere level sistemi ve skin gibi birçok yenilik eklenecek.

 

Hangi platformlarda oynanabiliyor?

Realm Royale, şu an için sadece PC’de oynanabiliyor. Ancak yapımcılar ileride PS4, Xbox, Switch için hatta Android ve Iphone için de gelebileceğini açıkladılar.

Sınıfını seç! (CLASSES)

Hi Rez Studios, önceki oyunları Paladins’ten esinlenerek yepyeni bir Battle Royale oyunu geliştirdiler. Realm Royale’de Savaşçı, Mühendis, Suikastçi, Büyücü, Avcı sınıflarından birini seçebilir ve efsanevi yenetek ve silahlarınızı kullanarak hayatta kalan son şampiyon olabilirsiniz.

 

Yetenekler edin! (SKILLS)

Her maçtan önce 5 farklı sınıftan birini seçebilirsiniz. İster savaşçı olup kalkan iksiriyle savaşa atla, ister büyücü gibi uçarak ateş topu savur, ister avcı olup uzaktan rakiplerine sürekli nişan al, ister mühendis olup taretler ve kalkan kullanarak kendini savun, ister suikastçi olup görünmez ol ve rakiplerine yüksek hasar ver.

 

Efsanevi silahını demircide döv ve yenilmez ol! (CRAFTING)

Tüfek, tabanca gibi silahlarla rakiplerinle mücadele edebilirsin ancak hayatta kalan son şampiyon olmak istiyorsan efsanevi ekipmana ihtiyacın olacak. Oyundaki “Crafting” sistemi sayesinde sandıklarda veya öldürdüğünüz rakiplerde eşyaların bir kısmını alabilir kalanını ise anında X’e basarak demire (max 200 demir taşıyabiliyorsunuz) dönüştürebilirsiniz. Daha sonra haritada bulunan demircilerden herhangi birine giderek efsanevi silahlar üretebilirsiniz ancak unutmayın silahı/eşyayı üretme süresi 1 dk’dır ve bu süre zarfında yakınızda olanlar sizi fark edecektir. E tabii yenilmezliği elde etmek o kadar da kolay olmamalı.

 

Atına bin ve keşfet! (MOUNT SYSTEM)

Realm Royale’in rakipleri Fortnite ve PUBG’den en büyük farklarından biri de taşıt bulundurmaması. Bunun yerine herkes dilediği yerde Z tuşuna basarak atına binip gidebiliyor ve bu da oyuna dinamizm katıyor.

 

REALM ROYALE’DEKİ EN İYİ 7 SİLAH!

1-Longbow: En iyi silahlardan biri olan Longbow’a her ne kadar nerf geleceği söylense de bu güncelleme gelene kadar en iyi silahların başında geliyor.

 

* Sınırsız atış

* 900-1000 hasar

* Saniyede 2 atış

* Ok hızı 900

 

2-Throwing Axe: Savaşçı sınıfının fırlatılabilir baltasına, Avcı’nın uzun yayıyla (Longbow) başa çıkabilecek tek silah diyebiliriz.

 

* Sınırsız atış

* 900-1200 hasar

* Saniyede 0,9 atış

* Hasar alanı 0,5

 

3-Heirloom Rifle: Sınıfınıza özel silahlarla uğraşmak istemiyorsanız hangi sınıf olursanız olun haritadaki sandıklardan Loot edeceğiniz bu tüfekle de rakiplerinizle ciddi bir şekilde mücadele edebilirsiniz.

 

* 12 mermi

* 220-275-330-385 hasar

* Saniyede 2 atış

 

4-Sniper Rifle: Suikastçılar özel silahlarının faydasını en çok gören sınıflardan biri. Uzun mesafeden “Headshot” çıkarabilirseniz “Sniper Rifle” isabeti ve hasarı en yüksek silahtır. Ancak yakın mesafede ekstra bir silah taşımanız şart zira Sniper Rifle ile yakından vurmaya çalışırsanız bedeli ağır olabilir.

 

* 1 mermi

* 1100 hasar

* Saniyede 1 atış

 

5-Plasma Launcher: Sniper Rifle’ın uzun mesafede mükemmel ancak yakın mesafede kullanışsız olmasının aksine Plasma Luancher da yakın mesafede çok etkili olmasına rağmen uzun mesafede tam bir eziyet.

 

* 6 mermi

* 800 alan hasarı

* Saniyede 1 atış

 

6-Slug Rifle: Slug Rifle’ın en iyi yanlarından biri yakın veya uzak fark etmeden rakiplerinize hasar verebilmenizdir. Heirloom Rifle’dan farkı hitscan olmaması yani travel time’a sahip olması, başka bir deyişle merminin hedefe ulaşması için kısa bir süre geçmesi,

 

* 6 mermi

* 400-500-600-700 hasar

* Saniyede 1,1 atış

 

7-Stone Spear: En güçsüz efsanevi silahlardan biri de büyücünün Stone Spear’ı. 3 seri atış ile 675 hasar verebilmenizi sağlar. Bunun dışında büyücüler genelde silahlarından ziyade büyü ve yeteneklerini kullanırlar, bu yüzden en güçsüz efsanevi silahın da Stone Spear olmasına şaşırmamalı.

 

* 15 mermi

* 225 hasar 0.3 saniyede

* Saniyede 1,2 atış

* Hasar alanı 0,5

 

 

İster tek takıl ister takımını kur ve kazan! (SOLO / SQUAD)

Her sınıfın güçlü ve zayıf yanları var, ya en iyi takımı kurun ve rakiplerinizi takımca eleyerek hayatta kalın ya da solo modda rakiplerinizi bir bir öldürün, tercih sizin.

 

Yapımcı: Hi-Rez Studios

Platform: PC

Çıkış Tarihi: 5 Haziran 2018 (Erken erişim alfa)

Türü: Çok Oyunculu Savaş Arenası

Ücretsiz (Free to play)

 

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir.

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel Core i5-2320 CPU @ 3.00 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 555

DirectX: 11

Depolama: 5 GB boş alan

Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı.

 

 

 

 

Yorum Yap

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda düzenlenen, Medya AŞ. ve OGEM tarafından desteklenen Gaming İstanbul 2022’nin ç..

19.09.2022 09:12
0 görüntülenme
KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!

KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!

KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!Temmuz ayı itibari ile başlamış olduğumuz sponsorluk anlaşmaları hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden eğlenceli ve keyifli içerikler ile izleyicilerle buluşan yayıncıla..

28.08.2022 04:55
0 görüntülenme
VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!

VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!

VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!2022 Yılının en iyi Valorant E-spor takımının belirleneceği tüm Valorant severlerin heyecanla beklediği Champions İstanbul için sayılı günler kaldı! Nefes kes..

24.08.2022 11:27
0 görüntülenme
Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

Dark Passage Esports Club Üyeleri KLASGAME’de!Türkiye'nin ilk profesyonel e-spor organizasyonlarından olan Dark Passage, ilk olarak 2003 yılında Counter-Strike takımı olarak turnuva organizasyonla..

24.08.2022 04:11
0 görüntülenme
Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!

Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!

Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!Çıkış yaptığı ilk günlerden itibaren birçok MMORPG tutkunu oyuncu tarafından taktir ve beğeni toplamayı başaran Rise Online World oyun içi ve dışı birçok etkinl..

15.08.2022 06:01
0 görüntülenme
Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!

Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!

Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!Temmuz ayı ortalarında sızdırılan Yağmacı 2.0 görüntüleri oyuncularının büyük ilgisini çekmişti fakat Valorant Yönetimi tarafından mağazaya e..

13.08.2022 03:32
0 görüntülenme
FIFA 23 İçin Ön Satış Başladı!

FIFA 23 İçin Ön Satış Başladı!

Electronics Art genel olarak bilinen adı ile (EA) hayranlarının karşısına yeni bir seri ile tekrar çıkacak. Dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan bu serinin en yenisi FIFA 23 ile birlikte devam ed..

09.08.2022 15:50
0 görüntülenme
Süper Lig Heyecanı beIN Connect İle Şimdi Klasgame’de!

Süper Lig Heyecanı beIN Connect İle Şimdi Klasgame’de!

beIN Connect şimdi Klasgame’de!Futbol severlerin büyük bir heyecan ile beklediği Süper Lig 2022-2023 sezonu İstanbulspor - Trabzonspor karşılaşması ile resmen başlamış oldu. Birçok futbol sever maç co..

06.08.2022 06:30
0 görüntülenme
KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİ

KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİ

KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİGeçtiğimiz haftalarda aramıza katılan birbirinden farklı deneyimlerini oyun severler ve izleyicileri ile buluşturan yayıncılarımızı sizlere tanıtmıştık. Yayıncı ve siz değerli ..

02.08.2022 05:51
0 görüntülenme
Rise Online World İstanbul Festivalinde!

Rise Online World İstanbul Festivalinde!

İstanbul Festivali Estanbul E-Sport Arena'da " Rise Online World " rüzgarı esecek!Büyük ödüllü turnuva, süpriz hediyeler ve daha fazlası festival alanında!Biletlerinizi; https://www.biletinial.com..

30.07.2022 03:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.