Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

PUBG ve FORTNITE'A yeni rakip REALM ROYALE!



REALM ROYALE NEDİR?

Realm Royale; Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen, unreal oyun motoruna sahip, çevrimiçi çok oyunculu bir savaş arenası oyunudur. İlk bakışta Fortnite’ı andırsa da, Fortnite, Overwatch ve WoW’un karışımını tek bir tarzda toplamayı başardıklarını görüyorsunuz. Paladins, Smite gibi oyunlarla daha önce iyi işler çıkaran Hi-Rez Studios, son olarak geliştirdiği Realm Royale ile oyunseverlerin kalplerini bir kez daha kazanacağa benziyor.

 

Resmi Tanıtım

Realm Royale’de ayakta kalan son şampiyon ol. Sınıfını seç, ölümcül silahları ve yetenekleri ctoplayarak kendi şampiyonunu yarat. At sırtında bir fantezi dünyasını keşfet ve oyunun gidişatını değiştirecek efsanevi malzemeleri demircide döverek gücüne güç kat. 100 kişilik fantezi savaş arenasında hayatta kalabilecek misin?

 

Realm Royale’i en büyük rakipleri Fortnite ve PUBG’den ayıran özellikleri nedir?

5 farklı sınıf mevcut. Bunlar; Savaşçı, Mühendis, Suikastçi, Büyücü, Avcı.

Bu 5 sınıfın kullanabilecekleri toplam 25 farklı yetenek bulunuyor.

Her sınıfın kendine has özellikleri ve silahları bulunuyor.

Haritada belirli noktalarda bulunan demircilere giderek silah/eşya üretebiliyorsunuz.

Dilediğiniz zaman Z’ye basarak atınıza binip hızla tırıs gidebiliyorsunuz.

Öldüğünüzde tavuğa dönüşüyorsunuz ve 30 sn boyunca hayatta kalmayı başarabilirseniz tekrar karakterinizle birlikte hayata dönüyorsunuz.

 

Oyunun şu anki sürümü ne aşamada?

Realm Royale şu an için Early Access Alpha yani erken erişim alfada.

 

Oyun neden erken erişimde?

Oyun yapımcıları yapacak çok şeyleri olduğunu ve bu yenilikleri bitirene kadar oyunun erken erişimde olacağını söylediler.

 

Realm Royale ne zaman tam sürüme/versiyona geçecek?

Şu an Steam’de ücretsiz erken erişimde olan oyunun tam sürüm çıkacağı tarih henüz belli değil.

 

Erken erişimdeyken veya sonrasında oyuna erişim ücretli olacak mı?

Realm Royale’in oynaması ücretsiz ve öyle de kalacak.

 

Erken Erişim ile Tam Sürüm arasında farklılıklar olacak mı?

İlk hedef oynanabilirliği olabildiğince yükseltmek. Ardından oyun zevki artırılarak karaktere level sistemi ve skin gibi birçok yenilik eklenecek.

 

Hangi platformlarda oynanabiliyor?

Realm Royale, şu an için sadece PC’de oynanabiliyor. Ancak yapımcılar ileride PS4, Xbox, Switch için hatta Android ve Iphone için de gelebileceğini açıkladılar.

Sınıfını seç! (CLASSES)

Hi Rez Studios, önceki oyunları Paladins’ten esinlenerek yepyeni bir Battle Royale oyunu geliştirdiler. Realm Royale’de Savaşçı, Mühendis, Suikastçi, Büyücü, Avcı sınıflarından birini seçebilir ve efsanevi yenetek ve silahlarınızı kullanarak hayatta kalan son şampiyon olabilirsiniz.

 

Yetenekler edin! (SKILLS)

Her maçtan önce 5 farklı sınıftan birini seçebilirsiniz. İster savaşçı olup kalkan iksiriyle savaşa atla, ister büyücü gibi uçarak ateş topu savur, ister avcı olup uzaktan rakiplerine sürekli nişan al, ister mühendis olup taretler ve kalkan kullanarak kendini savun, ister suikastçi olup görünmez ol ve rakiplerine yüksek hasar ver.

 

Efsanevi silahını demircide döv ve yenilmez ol! (CRAFTING)

Tüfek, tabanca gibi silahlarla rakiplerinle mücadele edebilirsin ancak hayatta kalan son şampiyon olmak istiyorsan efsanevi ekipmana ihtiyacın olacak. Oyundaki “Crafting” sistemi sayesinde sandıklarda veya öldürdüğünüz rakiplerde eşyaların bir kısmını alabilir kalanını ise anında X’e basarak demire (max 200 demir taşıyabiliyorsunuz) dönüştürebilirsiniz. Daha sonra haritada bulunan demircilerden herhangi birine giderek efsanevi silahlar üretebilirsiniz ancak unutmayın silahı/eşyayı üretme süresi 1 dk’dır ve bu süre zarfında yakınızda olanlar sizi fark edecektir. E tabii yenilmezliği elde etmek o kadar da kolay olmamalı.

 

Atına bin ve keşfet! (MOUNT SYSTEM)

Realm Royale’in rakipleri Fortnite ve PUBG’den en büyük farklarından biri de taşıt bulundurmaması. Bunun yerine herkes dilediği yerde Z tuşuna basarak atına binip gidebiliyor ve bu da oyuna dinamizm katıyor.

 

REALM ROYALE’DEKİ EN İYİ 7 SİLAH!

1-Longbow: En iyi silahlardan biri olan Longbow’a her ne kadar nerf geleceği söylense de bu güncelleme gelene kadar en iyi silahların başında geliyor.

 

* Sınırsız atış

* 900-1000 hasar

* Saniyede 2 atış

* Ok hızı 900

 

2-Throwing Axe: Savaşçı sınıfının fırlatılabilir baltasına, Avcı’nın uzun yayıyla (Longbow) başa çıkabilecek tek silah diyebiliriz.

 

* Sınırsız atış

* 900-1200 hasar

* Saniyede 0,9 atış

* Hasar alanı 0,5

 

3-Heirloom Rifle: Sınıfınıza özel silahlarla uğraşmak istemiyorsanız hangi sınıf olursanız olun haritadaki sandıklardan Loot edeceğiniz bu tüfekle de rakiplerinizle ciddi bir şekilde mücadele edebilirsiniz.

 

* 12 mermi

* 220-275-330-385 hasar

* Saniyede 2 atış

 

4-Sniper Rifle: Suikastçılar özel silahlarının faydasını en çok gören sınıflardan biri. Uzun mesafeden “Headshot” çıkarabilirseniz “Sniper Rifle” isabeti ve hasarı en yüksek silahtır. Ancak yakın mesafede ekstra bir silah taşımanız şart zira Sniper Rifle ile yakından vurmaya çalışırsanız bedeli ağır olabilir.

 

* 1 mermi

* 1100 hasar

* Saniyede 1 atış

 

5-Plasma Launcher: Sniper Rifle’ın uzun mesafede mükemmel ancak yakın mesafede kullanışsız olmasının aksine Plasma Luancher da yakın mesafede çok etkili olmasına rağmen uzun mesafede tam bir eziyet.

 

* 6 mermi

* 800 alan hasarı

* Saniyede 1 atış

 

6-Slug Rifle: Slug Rifle’ın en iyi yanlarından biri yakın veya uzak fark etmeden rakiplerinize hasar verebilmenizdir. Heirloom Rifle’dan farkı hitscan olmaması yani travel time’a sahip olması, başka bir deyişle merminin hedefe ulaşması için kısa bir süre geçmesi,

 

* 6 mermi

* 400-500-600-700 hasar

* Saniyede 1,1 atış

 

7-Stone Spear: En güçsüz efsanevi silahlardan biri de büyücünün Stone Spear’ı. 3 seri atış ile 675 hasar verebilmenizi sağlar. Bunun dışında büyücüler genelde silahlarından ziyade büyü ve yeteneklerini kullanırlar, bu yüzden en güçsüz efsanevi silahın da Stone Spear olmasına şaşırmamalı.

 

* 15 mermi

* 225 hasar 0.3 saniyede

* Saniyede 1,2 atış

* Hasar alanı 0,5

 

 

İster tek takıl ister takımını kur ve kazan! (SOLO / SQUAD)

Her sınıfın güçlü ve zayıf yanları var, ya en iyi takımı kurun ve rakiplerinizi takımca eleyerek hayatta kalın ya da solo modda rakiplerinizi bir bir öldürün, tercih sizin.

 

Yapımcı: Hi-Rez Studios

Platform: PC

Çıkış Tarihi: 5 Haziran 2018 (Erken erişim alfa)

Türü: Çok Oyunculu Savaş Arenası

Ücretsiz (Free to play)

 

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir.

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel Core i5-2320 CPU @ 3.00 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 555

DirectX: 11

Depolama: 5 GB boş alan

Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı.

 

 

 

 

Yorum Yap

BlackDesert  2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

BlackDesert 2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

Yaz Sezonu Başlıyor.Balıkçılık temalı İlk Bahar Sezonu'nu geride bırakırken, bu sezonu Eğitim temasıyla açıyoruz.Özellikle Sezon Pasosu aracılığıyla macera yoldaşı bir At elde edebileceğiniz “At A..

25.05.2023 03:08
0 görüntülenme
Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Yerli oyun Rise Online World topluluğu, 1'inci yıl dönümünü oyunseverlerle birlikte kutladı.Bebek Sahil'de gerçekleştirilen etkinliğe Özge Ulusoy, Ece Seçkin gibi ünlü isimlerin yanı sıra sosy..

18.05.2023 01:19
0 görüntülenme
KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

Ünlü bilgisayar oyuncusu olan ve uzun bir süredir de Kozmik Karınca Youtube kanalını yürüten Cem Ceyhan  KLASGAME ailesine katıldı.Hadi hep birlikte kendisi biraz tanıyalım.Kozmik karınca an itibariyl..

17.05.2023 23:57
0 görüntülenme
Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Genel DüzenlemelerOyuna giriş yapan yada ölünce kalkan karakterlere, yaratıkların hasar verme sorunu düzeltildi.AH ve normal pazar sisteminde yanlış Tax değeri gösterme sorunu düzeltildi.Teleporting P..

11.05.2023 01:33
0 görüntülenme
Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Valve, geçtiğimiz hafta boyunca Steam Türkiye üzerinden en çok satılan oyunları paylaşıldı. 25 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasındaki toplam gelire göre en çok satan oyun Counter-Strike: Global Offensiv..

03.05.2023 02:02
0 görüntülenme
VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT yeni bölümü yakında geliyor. Bölüm 6 Kısım 3 yaklaşırken, yeni gelecek olan Arcade seti de sızdırıldı. Yepyeni bir savaş bileti ve yeni bir silah seti gelecek ve yeni gelecek setin adı Radian..

27.04.2023 05:22
0 görüntülenme
Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen FPS oyunu olan Counter Strike, ülkemiz dahil tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Son olarak Counter Strike: Global Offensive oyunun..

12.04.2023 01:25
0 görüntülenme
Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!26 Mart tarihine kadar sürecek olan açık beta, Barbarian, Rogue Sorcerer ve Necromancer sınıfları kullanılabiliyor. Oyuncular Prologe ve Act 1'i oynama şansına sahip olab..

26.03.2023 17:17
0 görüntülenme
Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!Merhaba Rise Online oyuncuları,Yerli PC oyunları üreten oyun stüdyosu deyince aklımızda pek fazla isim canlanmıyor. Rokogame canlanan bu nadir isimlerden birisi. Kur..

23.03.2023 18:21
0 görüntülenme
DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

Dora Özsoy, 1993 yılında İstanbul, Türkiye'de doğmuştur. Kartal Anadolu Lisesi'nde okuduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliğinden mezun olmuştur. Kariyerine Youtube üzerinden..

20.03.2023 19:23
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.