Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

PUBG ve FORTNITE'A yeni rakip REALM ROYALE!REALM ROYALE NEDİR?

Realm Royale; Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen, unreal oyun motoruna sahip, çevrimiçi çok oyunculu bir savaş arenası oyunudur. İlk bakışta Fortnite’ı andırsa da, Fortnite, Overwatch ve WoW’un karışımını tek bir tarzda toplamayı başardıklarını görüyorsunuz. Paladins, Smite gibi oyunlarla daha önce iyi işler çıkaran Hi-Rez Studios, son olarak geliştirdiği Realm Royale ile oyunseverlerin kalplerini bir kez daha kazanacağa benziyor.

 

Resmi Tanıtım

Realm Royale’de ayakta kalan son şampiyon ol. Sınıfını seç, ölümcül silahları ve yetenekleri ctoplayarak kendi şampiyonunu yarat. At sırtında bir fantezi dünyasını keşfet ve oyunun gidişatını değiştirecek efsanevi malzemeleri demircide döverek gücüne güç kat. 100 kişilik fantezi savaş arenasında hayatta kalabilecek misin?

 

Realm Royale’i en büyük rakipleri Fortnite ve PUBG’den ayıran özellikleri nedir?

5 farklı sınıf mevcut. Bunlar; Savaşçı, Mühendis, Suikastçi, Büyücü, Avcı.

Bu 5 sınıfın kullanabilecekleri toplam 25 farklı yetenek bulunuyor.

Her sınıfın kendine has özellikleri ve silahları bulunuyor.

Haritada belirli noktalarda bulunan demircilere giderek silah/eşya üretebiliyorsunuz.

Dilediğiniz zaman Z’ye basarak atınıza binip hızla tırıs gidebiliyorsunuz.

Öldüğünüzde tavuğa dönüşüyorsunuz ve 30 sn boyunca hayatta kalmayı başarabilirseniz tekrar karakterinizle birlikte hayata dönüyorsunuz.

 

Oyunun şu anki sürümü ne aşamada?

Realm Royale şu an için Early Access Alpha yani erken erişim alfada.

 

Oyun neden erken erişimde?

Oyun yapımcıları yapacak çok şeyleri olduğunu ve bu yenilikleri bitirene kadar oyunun erken erişimde olacağını söylediler.

 

Realm Royale ne zaman tam sürüme/versiyona geçecek?

Şu an Steam’de ücretsiz erken erişimde olan oyunun tam sürüm çıkacağı tarih henüz belli değil.

 

Erken erişimdeyken veya sonrasında oyuna erişim ücretli olacak mı?

Realm Royale’in oynaması ücretsiz ve öyle de kalacak.

 

Erken Erişim ile Tam Sürüm arasında farklılıklar olacak mı?

İlk hedef oynanabilirliği olabildiğince yükseltmek. Ardından oyun zevki artırılarak karaktere level sistemi ve skin gibi birçok yenilik eklenecek.

 

Hangi platformlarda oynanabiliyor?

Realm Royale, şu an için sadece PC’de oynanabiliyor. Ancak yapımcılar ileride PS4, Xbox, Switch için hatta Android ve Iphone için de gelebileceğini açıkladılar.

Sınıfını seç! (CLASSES)

Hi Rez Studios, önceki oyunları Paladins’ten esinlenerek yepyeni bir Battle Royale oyunu geliştirdiler. Realm Royale’de Savaşçı, Mühendis, Suikastçi, Büyücü, Avcı sınıflarından birini seçebilir ve efsanevi yenetek ve silahlarınızı kullanarak hayatta kalan son şampiyon olabilirsiniz.

 

Yetenekler edin! (SKILLS)

Her maçtan önce 5 farklı sınıftan birini seçebilirsiniz. İster savaşçı olup kalkan iksiriyle savaşa atla, ister büyücü gibi uçarak ateş topu savur, ister avcı olup uzaktan rakiplerine sürekli nişan al, ister mühendis olup taretler ve kalkan kullanarak kendini savun, ister suikastçi olup görünmez ol ve rakiplerine yüksek hasar ver.

 

Efsanevi silahını demircide döv ve yenilmez ol! (CRAFTING)

Tüfek, tabanca gibi silahlarla rakiplerinle mücadele edebilirsin ancak hayatta kalan son şampiyon olmak istiyorsan efsanevi ekipmana ihtiyacın olacak. Oyundaki “Crafting” sistemi sayesinde sandıklarda veya öldürdüğünüz rakiplerde eşyaların bir kısmını alabilir kalanını ise anında X’e basarak demire (max 200 demir taşıyabiliyorsunuz) dönüştürebilirsiniz. Daha sonra haritada bulunan demircilerden herhangi birine giderek efsanevi silahlar üretebilirsiniz ancak unutmayın silahı/eşyayı üretme süresi 1 dk’dır ve bu süre zarfında yakınızda olanlar sizi fark edecektir. E tabii yenilmezliği elde etmek o kadar da kolay olmamalı.

 

Atına bin ve keşfet! (MOUNT SYSTEM)

Realm Royale’in rakipleri Fortnite ve PUBG’den en büyük farklarından biri de taşıt bulundurmaması. Bunun yerine herkes dilediği yerde Z tuşuna basarak atına binip gidebiliyor ve bu da oyuna dinamizm katıyor.

 

REALM ROYALE’DEKİ EN İYİ 7 SİLAH!

1-Longbow: En iyi silahlardan biri olan Longbow’a her ne kadar nerf geleceği söylense de bu güncelleme gelene kadar en iyi silahların başında geliyor.

 

* Sınırsız atış

* 900-1000 hasar

* Saniyede 2 atış

* Ok hızı 900

 

2-Throwing Axe: Savaşçı sınıfının fırlatılabilir baltasına, Avcı’nın uzun yayıyla (Longbow) başa çıkabilecek tek silah diyebiliriz.

 

* Sınırsız atış

* 900-1200 hasar

* Saniyede 0,9 atış

* Hasar alanı 0,5

 

3-Heirloom Rifle: Sınıfınıza özel silahlarla uğraşmak istemiyorsanız hangi sınıf olursanız olun haritadaki sandıklardan Loot edeceğiniz bu tüfekle de rakiplerinizle ciddi bir şekilde mücadele edebilirsiniz.

 

* 12 mermi

* 220-275-330-385 hasar

* Saniyede 2 atış

 

4-Sniper Rifle: Suikastçılar özel silahlarının faydasını en çok gören sınıflardan biri. Uzun mesafeden “Headshot” çıkarabilirseniz “Sniper Rifle” isabeti ve hasarı en yüksek silahtır. Ancak yakın mesafede ekstra bir silah taşımanız şart zira Sniper Rifle ile yakından vurmaya çalışırsanız bedeli ağır olabilir.

 

* 1 mermi

* 1100 hasar

* Saniyede 1 atış

 

5-Plasma Launcher: Sniper Rifle’ın uzun mesafede mükemmel ancak yakın mesafede kullanışsız olmasının aksine Plasma Luancher da yakın mesafede çok etkili olmasına rağmen uzun mesafede tam bir eziyet.

 

* 6 mermi

* 800 alan hasarı

* Saniyede 1 atış

 

6-Slug Rifle: Slug Rifle’ın en iyi yanlarından biri yakın veya uzak fark etmeden rakiplerinize hasar verebilmenizdir. Heirloom Rifle’dan farkı hitscan olmaması yani travel time’a sahip olması, başka bir deyişle merminin hedefe ulaşması için kısa bir süre geçmesi,

 

* 6 mermi

* 400-500-600-700 hasar

* Saniyede 1,1 atış

 

7-Stone Spear: En güçsüz efsanevi silahlardan biri de büyücünün Stone Spear’ı. 3 seri atış ile 675 hasar verebilmenizi sağlar. Bunun dışında büyücüler genelde silahlarından ziyade büyü ve yeteneklerini kullanırlar, bu yüzden en güçsüz efsanevi silahın da Stone Spear olmasına şaşırmamalı.

 

* 15 mermi

* 225 hasar 0.3 saniyede

* Saniyede 1,2 atış

* Hasar alanı 0,5

 

 

İster tek takıl ister takımını kur ve kazan! (SOLO / SQUAD)

Her sınıfın güçlü ve zayıf yanları var, ya en iyi takımı kurun ve rakiplerinizi takımca eleyerek hayatta kalın ya da solo modda rakiplerinizi bir bir öldürün, tercih sizin.

 

Yapımcı: Hi-Rez Studios

Platform: PC

Çıkış Tarihi: 5 Haziran 2018 (Erken erişim alfa)

Türü: Çok Oyunculu Savaş Arenası

Ücretsiz (Free to play)

 

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir.

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel Core i5-2320 CPU @ 3.00 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 555

DirectX: 11

Depolama: 5 GB boş alan

Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı.

 

 

 

 

Yorum Yap

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2, 9 Eylül 2024'te Çıkacak!Warhammer evreninin efsanevi dünyasında geçen oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan "Warhammer 40,000: Space Marine" serisinin devam..

19.06.2024 11:12
0 görüntülenme
Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2: İnsanlığın Sınırında Yeniden Doğuş Frostpunk serisinin hayranları için uzun bekleyiş sona eriyor. 11 bit studios, heyecanla beklenen devam oyunu Frostpunk 2'yi 25 Temmuz 2024'te p..

18.06.2024 12:40
0 görüntülenme
Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu!Bugün sizlere harika bir haberim var! CI Games tarafından geliştirilen ve birçok oyuncunun merakla beklediği "Lords of the Fallen" serisinin devamı niteliğinde olan "Lo..

18.06.2024 12:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT 8.11 YAMA NOTLARIYeni haritamız Abyss'e yakından bakın ve attığınız adıma dikkat edin.AJAN GÜNCELLEMELERİBu güncellemeyle Jett ve Raze gibi ajanlara kıyasla diğer Düellocu ajanların da hı..

15.06.2024 19:19
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

AEMONDIR SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Bucky – Sheriff – Kılıç – Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ai..

15.06.2024 15:15
0 görüntülenme
GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu! "2025 sonbaharı"nda, oyunseverlerin hayallerini süsleyen bu epik macera, beklenmedik bir zamanda ve muhteşem bi..

01.06.2024 20:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ PAKETİ  ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

İYİLİĞİ PAYLAŞ 2024 PAKETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Spectre  – Sheriff – Operator - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.200VP!Sizler için..

31.05.2024 07:07
0 görüntülenme
''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

NORSE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!Santa Monica Stüdyosu ve Jetpack Interactive ile işbirliği içinde PC'ye getirilen Tanrı Savaşı Ragnarök, Kratos ve Atreus'un tutunmak ve bırakmak arasındaki mücadel..

31.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Call of Duty: Black Ops 6 Direct  9 Haziran 2024 tarihinde saat 20.00'da yayında!

Call of Duty: Black Ops 6 Direct 9 Haziran 2024 tarihinde saat 20.00'da yayında!

Oyun dünyasının heyecan dolu sularında yeni bir dalganın geldiği haberiyle sarsılıyoruz! Xbox Game Pass'in Kıdemli Topluluk Lideri beklenmedik bir müjdeyi duyurarak tüm oyun severlere büyük bir sü..

30.05.2024 09:31
0 görüntülenme
Steam'de Alışveriş Yapmanın Tek Adresi

Steam'de Alışveriş Yapmanın Tek Adresi

Oyun dünyasında yolculuğunuzu daha da renklendirmek için buradayız! Steam platformunda alışveriş yapmak artık çok daha keyifli ve kolay. Siz de buradan alışverişinizi yapınız ve oyun deneyiminizi bir ..

29.05.2024 12:06
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.