Yükleniyor...

PUBG Mobile UC MMORPG Oyunlar Knight Online YOURKO Bigpoint Lifeafter Tinder Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends Euro Knight Online STEAM OYUNLARI Fortnite V-Papel Fortnite Battle Royale TeamSpeak Netflix Xbox Live PlayStation Gift Cards Spotify GameForge Aeria Games Google Play League Of Legends Zula Altın Steam Joygame Oyunları Metin2 Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Black Desert Online Travian Games Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Legends of Runeterra Lora Legends of Runeterra AchGame Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Ardream Kingdom ArdreamWar Assassin's Creed Serisi BattleField Blade and Soul - NCoin BluTV Üyelik Cabal Online Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) DelosWar DiezWar eBay Gift Card Elder Scrolls Online Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları G2A Gift Card Gaijin Entertainment Gamyun Fıstık Genesis Of War Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Hell Empire Hi-rez Studios Homeko Arena HomekoSemt-i Imperia Online IMVU Joymax Karma Koin King Of Empire Knight Of Empire KOArdream KoFarmer Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları Microsoft Ürünleri MYKO GG MykoPRO MykoWorld Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nival Games Oasis Games Pirate Storm: Death or Glory PlayKO4U PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rise Online Rising Cities Rockstar Games RonarkWar Silkroad Online Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Trion Worlds Valorant Points (VP) Webzen WinterKO Z8 Games Zoomumba
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Pubg Mobile Uc Satın Al

Pubg Mobile Uc Satın Al
Pubg son yıllarda dünyada en çok oynanan oyunlardan birisidir. İlk başlarda bilgisayar yardımı ile oynanabilen Pubg, mobile ile oynama sayesinde daha çok oyuncuya ulaşma imkanı sağlamıştır.
Pubg mobile nedir, bir paraşüt ile atlanması şeklinde başlayan ve hayatta kalma mücadelesi temelli olan bir oyundur. Android ve IOS tabanlı cep telefonları yardımı ile de oynanma imkanına sahiptir. Yüksek çözünürlüğe ve kaliteli grafiklere sahip olan bu oyun sayesinde hayatta kalma mücadelesini oldukça gerçekçi bir şekilde deneyimleme olanağına sahip olabilirsiniz.


Pubg Mobile UC (Unknown Crack) Nedir?

Pubg mobile UC (unknown crack) nedir, UC Pubg oyunu için bir para birimidir. Her oyunun kendi içerisinde satın alımları ve para birimleri bulunmaktadır. Pubg için de bu para birimi unknown crack ya da kısa hali ile UC olarak belirlenmiştir.
Pubg oyunu hem bilgisayar hem de cep telefonları için herkes adına eşit bir şekilde başlamaktadır. Herkes paraşüt ile atlamaktadır. Ama asıl bundan sonrası oldukça önemlidir. Unknown crack (UC) sayesinde oyun içi satın almaları yaparak rakiplerinize ya da oyundaki arkadaşlarınıza karşı daha fazla avantaja sahip olabilirsiniz.
Unknown crack (UC) satın alarak oyun içinde giysi ya da eşya gibi oyun içinde bulunan ürünlerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesini yapabilirsiniz. Satın aldığınız UC’lar yardımı ile oyunda daha avantajlı bir konum elde edebilirsiniz. Bunun yanında diğer oyunculardan daha farklı kıyafetlere ve eşyalara da sahip olabilirsiniz.Pubg Mobile UC Neden Gereklidir?

  • Pubg mobile uc neden gereklidir, oldukça uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz UC’lar özellikle oyun tutkunlarının avantajlı bir konuma sahip olması adına gereklidir.
  • Pubg mobile UC satın al işlemi sayesinde oyun içerisindeki kıyafetler yerine daha farklı kıyafetlere sahip olabilirsiniz.
  • Genellikle sezon başı satın alınan UC’lar ile sezona daha avantajlı bir şekilde başlayabilirsiniz.
  • Pubg mobile için satın aldığınız UC’lar ile oyun içerisindeki hayatta kalma mücadelesi için ihtiyacınız olan ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşma imkanı bulabilirsiniz.
  • Pubg mobile UC satın al işlemi ile Pubg oynamak sizin için daha eğlenceli bir hale kavuşacaktır.

Pubg Mobile UC Nereden Satın Alınır

Pubg mobile UC nereden satın alınır, bu işlem dijital kod olan oyun alışveriş sitelerinden satın alınmaktadır. Klasgame gibi oyun alışveriş sitelerinden Pubg mobile UC’ları satın alabilirsiniz. Oldukça güvenli ve uygun fiyatlar ile satın alacağınız UC’lar sayesinde daha eğlenceli bir şekilde oyun oynama imkanına da sahip olabilirsiniz.
Klasgame, Pubg mobile UC satın al işlemi için sizlere en az 60 Pubg mobile UC satın alma olanağını tanımaktadır. Oldukça uygun fiyatlar ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı bulabileceğiniz bu sitede kendi cebinize uygun fiyatlara göre satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz.Pubg Mobile UC Fiyatları

Pubg mobile uc fiyatları her oyun alışveriş sitesi için farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Oyun içerisindeki UC satın almaları artık yeni bir Pazar haline geldiği için fiyatlarda sitelere göre fiyatlandırma farklarını meydana getirmiştir. Birçok oyun alışveriş sitesinden Pubg mobile UC satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak uygun fiyatlar ile ve güvenilir bir şekilde satın alma işlemi sağlamak adına Klasgame adresinden yararlanabilirsiniz.
Klasgame sitemizden satın alacağınız UC’lar Türkiye için geçerli olan fiyatlandırma ve kullanma imkanına sahiptir. Pubg mobile UC fiyatları arasından en uygununu ve güvenilirini tercih etmek adına Klasgame sizlere satın alma işlemini sağlamaktadır. Burada en az 60 en fazla da 8.100 Pubg mobile UC satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlar ile sizlere oyun içerisinde kullanabilmeniz adına UC’lar sağlanmaktadır.


Pubg Mobile RP (Royale Pass) için UC

Royale Pass, sezon içerisinde oyuncuların birtakım görevleri yerine getirmeleri ve bu görevler sonucunda da ödüller kazanmasına olanak tanıyan bir etkinliktir. Sezon boyunca Royale Pass etkinliklerine katılmak tüm oyuncular için ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Ancak elite olarak bu etkinlik içerisindeki fırsatlardan daha verimli bir şekilde de yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz.Royale Pass etkinliklerine elite ve ücretsiz olmak üzere 2 farklı şekilde katılma olanağı bulunmaktadır. Her ikisi içinde tüm kullanıcıların günlük olarak yapmaları gereken etkinlikler bulunmaktadır. Görevleri tamamlayan kullanıcılar ise sonucunda Royale Points kazanma şansını elde ederler. Oyunculara günlük olarak verilen görevler oldukça basit bir şekildedir. Neredeyse herkesin rahatça geçmeleri adına zorlayıcı görevler değildir. Bu görevlerin birkaçını yerine getirmeniz sayesinde de günlük görevleri tamamlamış sayılabilirsiniz.Royale Pass etkinlikleri içerisinde elite olabilmek adına Pubg mobile RP (royale pass) için UC satın almanız gerekmektedir. Yani elite olabilmek için UC satın almanız gerekmektedir. Pubg mobile UC satın al işleminden sonra satın aldığınız UC’lar sayesinde Elite Pass oyuncularına özel özelliklere de sahip olmuş olursunuz. Elite olduktan sonra oyun içerisinde rütbe atladıkça daha fazla imkana da sahip olabilirsiniz.


Pubg Mobile İndirme

Pubg sadece bilgisayarla sınırlı olmaması sayesinde artık cep telefonları, tabletler gibi elektronik cihazlar yardımı ile de oynama imkanı sağlamıştır. Bu sayede Pubg mobile indirme işlemini Android ve IOS tabanlı cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Google Store ya da App Store yardımı ile Pubg oyununu elektronik cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Roblox Nedir? Birbirinden Eğlenceli Roblox Oyunları

Roblox Nedir? Birbirinden Eğlenceli Roblox Oyunları

Son dönemlerde oyunlar her an bizden kopmaz ve hayatımızın adeta bir köşesinde bizleri bekler oldu. Bununla beraber çevrimiçi oyunlara da gün geçtikçe rağbet artmakta olduğunu görmekteyiz. Son zamanla..

19.02.2021 10:00
67 görüntülenme
PUBG Mobile UC Satın Alma

PUBG Mobile UC Satın Alma

PUBG Mobile oyunu içerisinde bulunan birçok ürün vardır. Bu ürünler ile birlikte oyuncular farklı özelliklere sahip olmaktadır. Genellikle daha iyi görünüşe ve özelliklere sahip ürünler ise UC para bi..

16.02.2021 17:00
94 görüntülenme
Pubg Mobile UC Satışı

Pubg Mobile UC Satışı

PUBG Mobile UC SatışıPUBG Mobile UC satışı, PUBG oyununa özel olarak kullanılan UC isimli jetonların sanal bir şekilde para karşılığında satılması hizmetidir. Bu hizmet ile kişiler TL ile UC satın ala..

13.02.2021 17:00
92 görüntülenme
Tinder Elo Puanı Nedir? Nasıl Arttırılır?

Tinder Elo Puanı Nedir? Nasıl Arttırılır?

Tinder Elo Puanı Nedir? Nasıl Arttırılır? Daha önce satrançtan aşina olduğumuz ELO puanını duymuş muydunuz? Peki size bu puanlama sisteminin Tinder’ın en önemli parçalarından biri olduğunu söylesek? P..

08.02.2021 12:20
324 görüntülenme
Pubg Mobile UC Alma

Pubg Mobile UC Alma

Pubg Mobile Uc AlmaPubg, takım olarak ya da bireysel olarak oynanabilen bir sanal oyundur. Bu oyundaki temel işlev hayatta kalma ve savaştır. Başlarda bilgisayar temelli oynanabilen Pubg, daha çok kul..

07.02.2021 21:00
148 görüntülenme
Football Manager 2020 Nam-ı Diğer Fm 2020

Football Manager 2020 Nam-ı Diğer Fm 2020

Football Manager 2020 Günümüzde video oyunları konusunda oldukça büyük bir gelişme sağlanmıştır. Sokakta oynayan çocukların yenilen ellerindeki Android telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda veya ..

05.02.2021 02:00
172 görüntülenme
Pubg Mobile UC Al

Pubg Mobile UC Al

PUBG Mobile UC AlPUBG Mobile oyunu içerisinde bulunan iki ayrı para birimi bulunmaktadır. Bu para birimlerinden biri olan Coin oyun içerisinde belirli etkinlik ya da görevler ile kazanılabilmektedir. ..

04.01.2021 10:00
244 görüntülenme
TFT 11.2! 4.5 YAMASI YAYINDA

TFT 11.2! 4.5 YAMASI YAYINDA

TFT 4.5 Yani 11.2 Yama Notları Yayınlandı!* Yeni arenalar Yeni Yollar Kartı ve Yollar Özel Kartı yenilikleri ile birlikte geldi.Yollar Kartı II'de de tıpkı önceki kartlar gibi XP biriktirerek bede..

22.01.2021 04:15
358 görüntülenme
2021'in En Çok Beklenen Oyunları

2021'in En Çok Beklenen Oyunları

    2020 Senesi sağlıksal açıdan veya doğal afetler gibi bir çok sorun ile geçse de çıkan oyunlar konusunda verimli bir seneydi. Çıkan oyunların bir kısmı beklentilerimizi karşılarken bir kısmı ise ha..

19.01.2021 04:00
359 görüntülenme
Exxen Hakkında Tüm Merak Edilenler!

Exxen Hakkında Tüm Merak Edilenler!

Yeni Dijital Platform Exxen Nedir?Yeni dijital platform olan Exxen 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başlamıştır. İçerisinde bir çok dizi ve program barındıran Exxen kısa süre içinde dijital platforml..

06.01.2021 04:00
603 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.