Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Bucks Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

New World Hakkında Özet Bilgiler Bölüm 1

MERT tarafından yazıldı.


New World'nın hikayesi nedir?

Hem güçlendiren hem de bozan Azoth adlı büyülü bir mineralin damarlarını içeren bir efsane adası olan Aeternum'da yıkanıyorsunuz. Yani kayıp bir sihir ve canavar adası. Eski bir uygarlığın (ve iskeletler tarafından korunan) geride bıraktığı kalıntılar, sihirle geliştirilmiş doğal yaratıklar, yozlaşmış yerleşimciler ve savaşacak diğer kötüler var. Yine de hikayede sadece ortamdan daha fazlası var ve Aeternum da birçok sırla dolu.

Peki ya hizipler?

10. seviyede katılabileceğiniz, bir şirketin parçası olmanıza ve hizip savaşlarında ve etkinliklerinde savaşmanıza izin veren üç farklı New World grubu vardır:
Marauders: Aeternum'u özgür bir ulusa dönüştürmek için kurulmuş bir askeri grup.
Syndicate: Gizli bilgi ve aydınlanma arayan gizli bir toplum.
Covenant: Ülkeyi sapkın olarak nitelendirdikleri insanlardan temizlemek isteyen bir fanatikler tarikatı.
Bir kez seçtikten sonra ulusunuz değiştirilemez, bu yüzden arkadaşlarınızla aynı kişiyi seçtiğinizden emin olun - onlarla savaşmak istemiyorsanız.

Ayrıca dört düşman NPC grubu vardır:
The Corrupted: Aeternum'un yozlaşmasından etkilenen bu fraksiyon, fraksiyon kalelerini ele geçirerek nüfuzunu genişletmeye çalışıyor.
Kadim: Azoth'un gücünden yararlanan kadim bir uygarlık.
The Lost: Ruhsuz ölümsüzlüğe mahkum olan bu hortlaklar yaşamla ölüm arasında sıkışıp kalır.
The Angry Earth: Aeternum'un doğası, insanları ve hayvanları adada bir enfeksiyon olarak gördükleriyle savaşmak için taklit ediyor.

Şirketler, Kaleler ve Yerleşimler nasıl çalışır?

New World'un sosyal yönüne gerçekten dahil olmak istiyorsanız, bir şirket kurabilir veya bir şirkete katılabilirsiniz. Şirketler, bölgeleri ele geçirebilen ve yönetebilen 100 oyunculu gruplardır (temelde New World loncaları). Bu şirketler oyunun üç fraksiyonundan birine bağlıdır ve Yöneticilerinin fraksiyonunu (şirketi oluşturan kişi) devralır.

New World’un ada yerleşimi bölgelere ayrılmıştır ve ayrıca işçilik, görevler, hanlar, ev satın almak vb. için oyuncu merkezleri görevi gören yerleşimlere ayrılabilir. Her bölge ayrıca bir kale içerir, ancak bir kez bu kale bir şirket tarafından talep edilir. Onların ve ana fraksiyonunun kontrolüne girer. Bu kale başka bir bölük tarafından geri alınabilir, ancak önce o bölgedeki bölüğün etkisini zayıflatarak savaş ilan etmeleri gerekir.

Kulağa karmaşık geliyor, ancak temelde, önce savaş ilan etme koşullarını yerine getirmeniz gerektiğinden, birbirinizden sürekli olarak kaleleri çalamayacağınız anlamına gelen bir sistem. Bir Vali, bölgedeki belirli eylemlerin maliyetini etkileyen vergi seviyesini belirler ve daha sonra bu parayı kamu projeleri düzenlemek, yerleşimi ve kaleyi yükseltmek veya sadece kendileri almak için kullanabilir - ancak bölgenizdeki oyuncular bunu yapabilir. fazla etkilenme. Vali ayrıca, yönetimde onlara yardımcı olmak için Konsolosları vekalet edebilir.

Bir ev alınabileceğini mi söyledin?

Evet. 15. seviyede, bir yerleşim yerinde bir ev satın alabilirsiniz (bölgede görevler gerçekleştirerek yerleşimdeki itibarınızı yükseltmiş olmanız şartıyla) ve bir bekleme süresi ile hızlı bir seyahat yeri görevi görecektir. Bu benzersiz bir arsa değil - birçok oyuncu aynı arsa üzerinde bir eve 'sahip' olabilir, ancak girdiklerinde dekorasyon ve mobilyalarla özelleştirilebilen iç mekanın kişisel versiyonunu görürler (bazıları size buff sağlayabilir) dünyanın dışında). Takılmak için evinize en fazla dört oyuncu getirebilirsiniz.

35. seviyede ikinci bir ev satın alabilir ve 55. seviyede üçüncü bir ev satın alabilir ve üç yerleşim yeri arasında hızlı bir şekilde seyahat etmenizi sağlar. Bir yerleşim yerinde bir ev satın almak, o bölgeye dahil olmanın iyi bir yoludur. Yerleşimi kontrol eden fraksiyon tarafından yönetilen bir konut vergisi olduğunu unutmayın. Ödeyemezseniz eviniz sizde kalır, ancak sağladığı faydaları kaybedersiniz.

Oyun içerisindeki tüm ihtiyaçlarınızı 7/24 klasgame hız ve güvencesi ile buradan temin edebilirsiniz.


Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

VALORANT YENİ SETİ ''RGX 11Z PRO''

 RGX 3.0 ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Outlaw – Sheriff  – Karambit - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.700VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

19.07.2024 05:05
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

VALORANT YENİ SETİ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ ''EVORI RÜYAKANATLAR''

EVORI RÜYAKANATLAR ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Spectre  – Odin – Ghost - Asa - 5 Adet Kart - 2 Adet Uğurluk ve 5 Adet Ünvan ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 9.900VP!Sizler..

04.07.2024 03:03
0 görüntülenme
Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Duyuruldu - İşte Detaylar ve Çıkış Tarihi

Warhammer 40,000: Space Marine 2, 9 Eylül 2024'te Çıkacak!Warhammer evreninin efsanevi dünyasında geçen oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan "Warhammer 40,000: Space Marine" serisinin devam..

19.06.2024 11:12
0 görüntülenme
Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2 Çıkış Tarihini Yeni Fragmanıyla Duyurdu!

Frostpunk 2: İnsanlığın Sınırında Yeniden Doğuş Frostpunk serisinin hayranları için uzun bekleyiş sona eriyor. 11 bit studios, heyecanla beklenen devam oyunu Frostpunk 2'yi 25 Temmuz 2024'te p..

18.06.2024 12:40
0 görüntülenme
Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

Lords of the Fallen 2 Duyuruldu!Bugün sizlere harika bir haberim var! CI Games tarafından geliştirilen ve birçok oyuncunun merakla beklediği "Lords of the Fallen" serisinin devamı niteliğinde olan "Lo..

18.06.2024 12:12
0 görüntülenme
VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT YENİ HARİTA : ABYSS & 8.11 GÜNCELLEMESİ

VALORANT 8.11 YAMA NOTLARIYeni haritamız Abyss'e yakından bakın ve attığınız adıma dikkat edin.AJAN GÜNCELLEMELERİBu güncellemeyle Jett ve Raze gibi ajanlara kıyasla diğer Düellocu ajanların da hı..

15.06.2024 19:19
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

VALORANT YENİ SETİ ''AEMONDIR''

AEMONDIR SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Bulldog  – Bucky – Sheriff – Kılıç – Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ai..

15.06.2024 15:15
0 görüntülenme
GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu!

GTA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği GTA 6'nın çıkış tarihi sonunda belli oldu! "2025 sonbaharı"nda, oyunseverlerin hayallerini süsleyen bu epik macera, beklenmedik bir zamanda ve muhteşem bi..

01.06.2024 20:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ PAKETİ  ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

VALORANT YENİ PAKETİ ㅤㅤㅤ''İYİLİĞİ PAYLAŞ - 2024''

İYİLİĞİ PAYLAŞ 2024 PAKETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Spectre  – Sheriff – Operator - Kart - Sprey ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 6.200VP!Sizler için..

31.05.2024 07:07
0 görüntülenme
''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

''GOD OF WAR: RAGNARÖK'' ㅤㅤㅤㅤPC SÜRÜMÜ 19 EYLÜL'DE BİZLERLE!

NORSE EFSANESİ DEVAM EDİYOR!Santa Monica Stüdyosu ve Jetpack Interactive ile işbirliği içinde PC'ye getirilen Tanrı Savaşı Ragnarök, Kratos ve Atreus'un tutunmak ve bırakmak arasındaki mücadel..

31.05.2024 05:05
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.