Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

New World Hakkında Özet Bilgiler Bölüm 1

MERT tarafından yazıldı.


New World'nın hikayesi nedir?

Hem güçlendiren hem de bozan Azoth adlı büyülü bir mineralin damarlarını içeren bir efsane adası olan Aeternum'da yıkanıyorsunuz. Yani kayıp bir sihir ve canavar adası. Eski bir uygarlığın (ve iskeletler tarafından korunan) geride bıraktığı kalıntılar, sihirle geliştirilmiş doğal yaratıklar, yozlaşmış yerleşimciler ve savaşacak diğer kötüler var. Yine de hikayede sadece ortamdan daha fazlası var ve Aeternum da birçok sırla dolu.

Peki ya hizipler?

10. seviyede katılabileceğiniz, bir şirketin parçası olmanıza ve hizip savaşlarında ve etkinliklerinde savaşmanıza izin veren üç farklı New World grubu vardır:
Marauders: Aeternum'u özgür bir ulusa dönüştürmek için kurulmuş bir askeri grup.
Syndicate: Gizli bilgi ve aydınlanma arayan gizli bir toplum.
Covenant: Ülkeyi sapkın olarak nitelendirdikleri insanlardan temizlemek isteyen bir fanatikler tarikatı.
Bir kez seçtikten sonra ulusunuz değiştirilemez, bu yüzden arkadaşlarınızla aynı kişiyi seçtiğinizden emin olun - onlarla savaşmak istemiyorsanız.

Ayrıca dört düşman NPC grubu vardır:
The Corrupted: Aeternum'un yozlaşmasından etkilenen bu fraksiyon, fraksiyon kalelerini ele geçirerek nüfuzunu genişletmeye çalışıyor.
Kadim: Azoth'un gücünden yararlanan kadim bir uygarlık.
The Lost: Ruhsuz ölümsüzlüğe mahkum olan bu hortlaklar yaşamla ölüm arasında sıkışıp kalır.
The Angry Earth: Aeternum'un doğası, insanları ve hayvanları adada bir enfeksiyon olarak gördükleriyle savaşmak için taklit ediyor.

Şirketler, Kaleler ve Yerleşimler nasıl çalışır?

New World'un sosyal yönüne gerçekten dahil olmak istiyorsanız, bir şirket kurabilir veya bir şirkete katılabilirsiniz. Şirketler, bölgeleri ele geçirebilen ve yönetebilen 100 oyunculu gruplardır (temelde New World loncaları). Bu şirketler oyunun üç fraksiyonundan birine bağlıdır ve Yöneticilerinin fraksiyonunu (şirketi oluşturan kişi) devralır.

New World’un ada yerleşimi bölgelere ayrılmıştır ve ayrıca işçilik, görevler, hanlar, ev satın almak vb. için oyuncu merkezleri görevi gören yerleşimlere ayrılabilir. Her bölge ayrıca bir kale içerir, ancak bir kez bu kale bir şirket tarafından talep edilir. Onların ve ana fraksiyonunun kontrolüne girer. Bu kale başka bir bölük tarafından geri alınabilir, ancak önce o bölgedeki bölüğün etkisini zayıflatarak savaş ilan etmeleri gerekir.

Kulağa karmaşık geliyor, ancak temelde, önce savaş ilan etme koşullarını yerine getirmeniz gerektiğinden, birbirinizden sürekli olarak kaleleri çalamayacağınız anlamına gelen bir sistem. Bir Vali, bölgedeki belirli eylemlerin maliyetini etkileyen vergi seviyesini belirler ve daha sonra bu parayı kamu projeleri düzenlemek, yerleşimi ve kaleyi yükseltmek veya sadece kendileri almak için kullanabilir - ancak bölgenizdeki oyuncular bunu yapabilir. fazla etkilenme. Vali ayrıca, yönetimde onlara yardımcı olmak için Konsolosları vekalet edebilir.

Bir ev alınabileceğini mi söyledin?

Evet. 15. seviyede, bir yerleşim yerinde bir ev satın alabilirsiniz (bölgede görevler gerçekleştirerek yerleşimdeki itibarınızı yükseltmiş olmanız şartıyla) ve bir bekleme süresi ile hızlı bir seyahat yeri görevi görecektir. Bu benzersiz bir arsa değil - birçok oyuncu aynı arsa üzerinde bir eve 'sahip' olabilir, ancak girdiklerinde dekorasyon ve mobilyalarla özelleştirilebilen iç mekanın kişisel versiyonunu görürler (bazıları size buff sağlayabilir) dünyanın dışında). Takılmak için evinize en fazla dört oyuncu getirebilirsiniz.

35. seviyede ikinci bir ev satın alabilir ve 55. seviyede üçüncü bir ev satın alabilir ve üç yerleşim yeri arasında hızlı bir şekilde seyahat etmenizi sağlar. Bir yerleşim yerinde bir ev satın almak, o bölgeye dahil olmanın iyi bir yoludur. Yerleşimi kontrol eden fraksiyon tarafından yönetilen bir konut vergisi olduğunu unutmayın. Ödeyemezseniz eviniz sizde kalır, ancak sağladığı faydaları kaybedersiniz.

Oyun içerisindeki tüm ihtiyaçlarınızı 7/24 klasgame hız ve güvencesi ile buradan temin edebilirsiniz.


Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

VALORANT YENİ SETİ ''İS KARASI''

İS KARASI ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Shorty – Marshal - Bulldog ve Eldiven ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde alın..

30.11.2023 10:53
0 görüntülenme
LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 2024 OYNANIŞINA İLK BAKIŞ DUYRULDU!

LEAGUE OF LEGENDS 20242024 Sezonu'nun oynanış değişiklikleri 20.11.2023 Tarihinde Açık Beta'ya geldi! Ancak Sihirdar Vadisi'ne yönelik bu değişiklikler Açık Beta'ya gelmeden önce onlar..

22.11.2023 10:43
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ

RİSE ONLİNE YENİ PREMIUMLAR VE ÖZELLİKLERİ Son gelen 8.0.0 güncellemesi ile yeni premıumlar oyuna eklendi.Xp Premıum,Farm Premıum,Battle Premıum,Complate Premıum olmak üzere 4 farklı premıum oyuna ekl..

18.11.2023 10:54
0 görüntülenme
RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

RİSE ONLİNE 8.0.0 YAMA NOTLARI

YENİLİKLERİnferno Temple etkinliği aktif edildi. (Hergün 08:00 ve 20:30'da açılacaktır.)Yeni premiumlar mağazaya eklendi. (Yeni premiumlar aktif ediliği için tüm drop oranları revize edilmiştir.) ..

18.11.2023 09:09
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

VALORANT YENİ SETİ ''IŞIK MUHAFIZLARI 2.0''

IŞIK MUHAFIZLARI 2.0 ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Shorty – Spectre - Hançer - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için se..

16.11.2023 10:21
0 görüntülenme
GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

GTA 6 ARALIK BAŞINDA DUYRULACAK!!

Vice City Şehrinde Geçecek Olan GTA 6 İçin Trailer Geliyor!!Resmi AçıklamaGelecek ay Rockstar Games'in 25. yılını kutluyoruz.Dünya çapındaki oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten t..

08.11.2023 16:33
0 görüntülenme
World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

World of Warcraft, Üç Yeni Genişleme Paketiyle Efsanesini Sürdürüyor.

Blizzcon 2023’te tüm oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Oyun dünyasından en çok ilgi gören ve en çok oynanan MMORPG oyunlarından biri olan Word Of Warcraft oyuncularını yeni yayınlanan haberler i..

08.11.2023 08:05
0 görüntülenme
VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

VALORANT BEDEL(VP) DEĞİŞİKLİKLERİ

Türkiye'de VALORANT Bedel DeğişiklikleriRiot zaman zaman küresel fiyatlandırmalarını gözden geçirerek kur dalgalanmaları, vergilendirmeler ve bölgesel bedel dengesizliklerine yönelik düzenlemeler ..

03.11.2023 09:12
0 görüntülenme
VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

VALORANT 7.09 YAMA NOTLARI

     VALORANT 7.09 YAMA NOTLARIAJAN GÜNCELLEMERİISOIso çıktı!Yeteneklerini buradan öğrenebilirsiniz.En yeni Düellocu ajanımızın hedeflerini nasıl avladığını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz..CYP..

01.11.2023 10:16
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

VALORANT YENİ SETİ ''CESUR YÜREK''

CESUR YÜREK SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Ares – Vandal – Ghost – Operator - Sopa - Kart - Spray ve 2 Adet Uğurluk ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Sizler için set’e ait..

01.11.2023 08:46
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.