Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

New World Hakkında Özet Bilgiler Bölüm 1

MERT tarafından yazıldı.


New World'nın hikayesi nedir?

Hem güçlendiren hem de bozan Azoth adlı büyülü bir mineralin damarlarını içeren bir efsane adası olan Aeternum'da yıkanıyorsunuz. Yani kayıp bir sihir ve canavar adası. Eski bir uygarlığın (ve iskeletler tarafından korunan) geride bıraktığı kalıntılar, sihirle geliştirilmiş doğal yaratıklar, yozlaşmış yerleşimciler ve savaşacak diğer kötüler var. Yine de hikayede sadece ortamdan daha fazlası var ve Aeternum da birçok sırla dolu.

Peki ya hizipler?

10. seviyede katılabileceğiniz, bir şirketin parçası olmanıza ve hizip savaşlarında ve etkinliklerinde savaşmanıza izin veren üç farklı New World grubu vardır:
Marauders: Aeternum'u özgür bir ulusa dönüştürmek için kurulmuş bir askeri grup.
Syndicate: Gizli bilgi ve aydınlanma arayan gizli bir toplum.
Covenant: Ülkeyi sapkın olarak nitelendirdikleri insanlardan temizlemek isteyen bir fanatikler tarikatı.
Bir kez seçtikten sonra ulusunuz değiştirilemez, bu yüzden arkadaşlarınızla aynı kişiyi seçtiğinizden emin olun - onlarla savaşmak istemiyorsanız.

Ayrıca dört düşman NPC grubu vardır:
The Corrupted: Aeternum'un yozlaşmasından etkilenen bu fraksiyon, fraksiyon kalelerini ele geçirerek nüfuzunu genişletmeye çalışıyor.
Kadim: Azoth'un gücünden yararlanan kadim bir uygarlık.
The Lost: Ruhsuz ölümsüzlüğe mahkum olan bu hortlaklar yaşamla ölüm arasında sıkışıp kalır.
The Angry Earth: Aeternum'un doğası, insanları ve hayvanları adada bir enfeksiyon olarak gördükleriyle savaşmak için taklit ediyor.

Şirketler, Kaleler ve Yerleşimler nasıl çalışır?

New World'un sosyal yönüne gerçekten dahil olmak istiyorsanız, bir şirket kurabilir veya bir şirkete katılabilirsiniz. Şirketler, bölgeleri ele geçirebilen ve yönetebilen 100 oyunculu gruplardır (temelde New World loncaları). Bu şirketler oyunun üç fraksiyonundan birine bağlıdır ve Yöneticilerinin fraksiyonunu (şirketi oluşturan kişi) devralır.

New World’un ada yerleşimi bölgelere ayrılmıştır ve ayrıca işçilik, görevler, hanlar, ev satın almak vb. için oyuncu merkezleri görevi gören yerleşimlere ayrılabilir. Her bölge ayrıca bir kale içerir, ancak bir kez bu kale bir şirket tarafından talep edilir. Onların ve ana fraksiyonunun kontrolüne girer. Bu kale başka bir bölük tarafından geri alınabilir, ancak önce o bölgedeki bölüğün etkisini zayıflatarak savaş ilan etmeleri gerekir.

Kulağa karmaşık geliyor, ancak temelde, önce savaş ilan etme koşullarını yerine getirmeniz gerektiğinden, birbirinizden sürekli olarak kaleleri çalamayacağınız anlamına gelen bir sistem. Bir Vali, bölgedeki belirli eylemlerin maliyetini etkileyen vergi seviyesini belirler ve daha sonra bu parayı kamu projeleri düzenlemek, yerleşimi ve kaleyi yükseltmek veya sadece kendileri almak için kullanabilir - ancak bölgenizdeki oyuncular bunu yapabilir. fazla etkilenme. Vali ayrıca, yönetimde onlara yardımcı olmak için Konsolosları vekalet edebilir.

Bir ev alınabileceğini mi söyledin?

Evet. 15. seviyede, bir yerleşim yerinde bir ev satın alabilirsiniz (bölgede görevler gerçekleştirerek yerleşimdeki itibarınızı yükseltmiş olmanız şartıyla) ve bir bekleme süresi ile hızlı bir seyahat yeri görevi görecektir. Bu benzersiz bir arsa değil - birçok oyuncu aynı arsa üzerinde bir eve 'sahip' olabilir, ancak girdiklerinde dekorasyon ve mobilyalarla özelleştirilebilen iç mekanın kişisel versiyonunu görürler (bazıları size buff sağlayabilir) dünyanın dışında). Takılmak için evinize en fazla dört oyuncu getirebilirsiniz.

35. seviyede ikinci bir ev satın alabilir ve 55. seviyede üçüncü bir ev satın alabilir ve üç yerleşim yeri arasında hızlı bir şekilde seyahat etmenizi sağlar. Bir yerleşim yerinde bir ev satın almak, o bölgeye dahil olmanın iyi bir yoludur. Yerleşimi kontrol eden fraksiyon tarafından yönetilen bir konut vergisi olduğunu unutmayın. Ödeyemezseniz eviniz sizde kalır, ancak sağladığı faydaları kaybedersiniz.

Oyun içerisindeki tüm ihtiyaçlarınızı 7/24 klasgame hız ve güvencesi ile buradan temin edebilirsiniz.


Yorum Yap

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

"League of Legends geliştiricisi Riot Games sosyal mühendislik üzerinden saldırıya uğrayınca önemli güncellemeler de aksadı. Ahri güncellemesinin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu. ",League of Legends..

24.01.2023 14:49
0 görüntülenme
Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oyun mağazasında yerini alacak olan yeni premium skin koleksiyonu Yıldız Belası (Arax..

11.01.2023 03:43
0 görüntülenme
YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

Her yıl sonu iple çektiğimiz o an geldi çattı! Steam'e rakip olarak görülen Epic Games, bu yıl da geleneği bozmadı. Epic Games, her sene olduğu gibi bu sene de aralık 15 tarihinden başlayarak her ..

14.12.2022 13:05
0 görüntülenme
Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.