Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

KNIGHT ONLINE - BÜYÜCÜ (MAGE) TURNUVASI

KNIGHT ONLINE - BÜYÜCÜ (MAGE) TURNUVASI

Ülkemizde yıllardır birçok oyuncunun bırakamadığı veya sadece ara verip tekrar başladığı, MMORPG kategorisinde PVP zevkinde üzerine oyun çıkmayan Knight Online’da büyücü turnuvasının yapılacağı duyuruldu. Klasgame’in de yakından takip edeceği büyücü turnuvası Knight Online tarihinde sınıfa özel turnuva olarak bir ilk olacak. Başvuru şartlarını, turnuva detaylarını ve ödülleri adım adım sizlerle paylaşıyoruz.


Knight Online Büyücü turnuvası ne zaman başlayacak?

Turnuvanın 1. ve 2. tur maçları 23 Eylül 2018 Pazar günü, üçüncü tur ve çeyrek, yarı, final maçları ise turnuvanın son günü olan 30 Eylül 2018 Pazar günü yapılacak.

Turnuvanın çekilişleri 17 Eylül 2018 Pazartesi günü Nttgame Twitch kanalı üzerinden canlı yayınlanacak. Nttgame Twitch Kanalı için tıklayınız ( www.twitch.tv/nttgame)

 

Knight Online Büyücü turnuvasına ne zamana kadar kayıt yapılabilir?

Knight Online büyücü turnuvasına 9 Eylül 2018’e kadar başvuru yapabilir, gelişmeleri Klasgame üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Knight Online Büyücü turnuvasına kayıtlar nereden ve nasıl yapılır?

Turnuvaya 8 kişilik takımlar halinde başvuru alınıyor. Takımlar Nttgame Forum üzerinden açılan konu üzerinden başvuru yapabilecek.

 

Başvuru yapmak için tıklayın: https://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?367167-Parti-Turnuvas%C4%B1-Kurallar-ve-Turnuva-%C3%96d%C3%BClleri

 

Knight Online Büyücü turnuvasında başvuru şartları nelerdir?

Her parti 8 asil üyeden oluşur.

Turnuvaya katılacak hesaplarda en az 59 lvl karakter bulunmalı ve turnuva süresince yasaklanmamış olmalı.

Başvurusu geçerli olan ilk 64 takım turnuvaya katılma hakkı kazanacak.


 

Knight Online Mage Turnuvası - Turnuva İşleyişi:

 • 17 Eylül 2018 tarihinde çekilen kura sonuçlarına göre mücadeleler gerçekleştirilecektir.
 • Turnuva, eleme usulüyle oynanacak olan bir online turnuvadır.
 • 1. , 2. ve 3. tur mücadeleleri 15 dakika sürecektir.
 • 15 dakikalık süreçte hangi parti en fazla öldürme/puan miktarına sahip olursa, o parti mücadeleyi kazanmış olacaktır.
 • 3. tur sonunda, 8 parti çeyrek finale yükselmiş olacaktır.
 • Çeyrek final/Yarı final ve Final karşılaşmaları tek maç ve 20 dakikalık periyotlardan oluşacaktır.
 • Beraberlik durumunda 5 dakikalık ikinci bir maç oynanacaktır. Tekrar beraberlik durumu olması halinde, tek skorluk 5 dakikalık bir maç daha başlatılacaktır.
 • Çeyrek final/Yarı final maçlarını kazanan parti bir üst tura, direkt olarak çıkmaya hak kazanacaktır.

 

Knight Online Mage Turnuvasında turnuva kuralları nelerdir?

 • Karakterler 80 level ve bütün skilleri aktif olarak açılacaktır.
 • Turnuva büyücü sınıfına özel bir turnuva olduğu için partilerde kısıtlamalar bulunmaktadır.
 • Her parti en fazla 1 ice mage ve 2 priest bulundurabilecektir. Flame ve Lightning mageler için sınırlama bulunmamaktadır.
 • Partilerde toplamda 2 priest ve 6 mage bulunmalıdır, farklı sınıf ile maçlara dahil olan ekipler uyarılmaksızın diskalifiye edilecektir.
 • Turnuva sunucusunda klanlar ve ırklar otomatik olarak oluşturacaktır.
 • Savaş alanında maç esnasında Transformation Scroll kullanımı yasaktır.
 • Turnuva sunucusunda aynı ID üzerinde sadece 1 karakter oluşturabilirsiniz.
 • Turnuva sunucusunda karakter isimleriniz klan oyuncuların isimleriyle benzer olmamalıdır. (Örn; lPriestl / IPriestI / lPriestI vb.) Karakter isimlerinde yan yana benzer harfler 2 den fazla kullanılmamalıdır. (Örn; PrlIlest)
 • Canlı yayın sunucularının maçı anlatmasına ve takip etmesine engel olan, Knight Online sınıflarını ve skillerini içeren isimlerin kullanılması yasaklanmıştır.(Örn: Sagdaki, Soldaki, DescentAt, NovaAt, StaffVur, SagdakiMage, SoldakiWarrior, Sagadon, PartiBaskani, Solagit vb.)
 • Karakter isimlerinin başına veya sonuna hakaret-küfür vb. kelimelerin kısaltması olmayan maksimum 3 harfli TAG kullanabilirsiniz. 3'den daha fazla Tag kullanımı yapan ekipler direkt olarak diskalifiye edilecektir.
 • Birbirini tekrarlayan, telaffuzu güç olan ve herhangi bir anlamı olmayan karakter isimleri yasaklanmıştır. (Örn; Czerwieckwiecien)
 • Oyuncular oyuna giriş yaptıktan sonra oyun içi noah/coin karşılığında istedikleri silahları ve zırhları satın alıp giyebilirler.
 • Turnuvada kullanabileceğiniz eşyalar ilgili NPC'ler üzerinden alınabilmektedir. Ayrıca NPC’lerden kanat, Pathos Gloves ve scroll tarzı eşyaları satın alabilirsiniz.
 • Bir hesap herhangi bir partide mücadele ettiyse eğer, farklı bir partiyle mücadele edemez.
 • Herhangi bir sebeple küfür, kışkırtıcı konuşma ve uygun olmayan kelimeler kullanılması durumunda parti üyeleri ve parti hesapları cezalandırılacak ve turnuvadan eleneceklerdir.
 • Bir parti diğer bir partiyle Turnuva başvuru süresi bittikten sonra, birleşmek için talepte bulunamaz.

 

Herhangi bir hesapta illegal kullanım ya da oyun dosyalarıyla oynanmış olduğu tespit edilirse parti oyuncuları turnuvadan elenir. Kullanan hesap süresiz olarak cezalandırır ve diğer parti üyeleri 30 gün ceza alırlar.
 

-Takımlar, karşılaşma başladıktan sonra 2 dakika içerisinde güvenli bölgeyi terk etmek zorundadırlar. 2 dakika içerisinde güvenli bölgeden savaş alanına inmeyen takım turnuvadan diskalifiye edilecektir.

-Maçlar herhangi bir teknik sorun (sistemsel) olmadığı sürece zamanında başlatılacaktır.

-Maç saatinde, savaş alanına çekilme sırasında oyunda olmayan oyuncular, mücadele başladıktan sonra özel olarak turnuva alanına çekilmeyecektir. Bu nedenle maç saatinizden 15 dakika önce takım olarak hazır olmanız gerekmektedir.

-Lütfen oyun dosyaları ile oynamayınız ve bilgisayarlarınızda oluşabilecek olumsuz durumlara karşı önceden önleminizi alınız. NTTGame bilgisayarınızda oluşan problemlerden sorumlu tutulmaz. Mücadele iptal edilmez, kendi bilgisayar sisteminden kaynaklı oyuna giriş sağlayamayan oyuncu maç saatinde aktif olarak oyunda değilse maça dahil edilmez.

-Hükmen galibiyet skoru 10 – 0’ dır.

-Hükmen mağlubiyetlerde; eğer maç içerisindeki skor farkı daha yüksek ise, maç sonucu direkt kabul edilir. (Örn; A takımı B takımı karşısında 30-2 önde ve rövanş maçları da olduğunu bilen B takımı hükmen yenilmek için kural ihlali yapar ise mücadele sonunda 30-2 lik skor geçerli sayılır.)

-Oyun haritasında oluşabilecek bir hatayı takımı lehine kullanan oyuncu (7 gün) oyundan uzaklaştırılır. İlgili takım hükmen mağlup sayılır.

-Büyücü sınıfı Aztek eşyaları turnuva sunucusunda bulunmamaktadır. Mage ekiplerin taktiklerini buna göre oluşturması gerekmektedir.

-Skor tablosunda önde olan parti Monument'a saldırı yapamayacaktır.

-Geride olan partinin Monument'ı kesmesi durumunda, geride olan parti skor tablosundaki sayı farkının yarısı kadar puan kazanacaktır. (Örn; A takımı B takımına karşı 17 – 6 önde olup B takımı Monument’ı kestiğinde B takımı 6 puan alarak skor 17-12 olacaktır.

17 - 6 = 11 / 2 = 5.5 (kesirli sayılar, bir üst tam sayıya yuvarlanmaktadır.)

-Beraberlik durumunda Monument puan vermeyecektir.

 

* Turnuva günü aynı klan oyuncularından sadece 8 tanesi online olabilecektir. Kalan oyuncular giriş yapmaya çalıştığı zaman oyundan atılacak ve giriş yapamayacaklardır.

*Birden fazla ekipte oynadığı tespit edilen ya da birden fazla ekip ismini kullanarak farklı karakterler ile başvuru yaptığı ve turnuvaya katıldığı tespit edilen ekipler turnuvadan diskalifiye edilecektir.


 

Knight Online Büyücü turnuvasında ödüller nelerdir?

Toplamda 64 takımın katılacağı turnuvada ödüller aşağıdaki gibi olacak:

 

Turnuva Birincisi takım oyuncularına

25.600 Npoints (3200x8)

Minerva Package

Pathos Gloves Package

30 Günlük Solar Tattoo

30 Günlük Red Alencia Wings

 

Turnuva İkincisi takım oyuncularına

19.200 Npoints (2400x8)

Minerva Package

30 Günlük Lunar Tattoo

15 Günlük Alencia Wings

 

Turnuva Üçüncüsü takım oyuncularına

12.800 Npoints (1600x8)

 

Pathos Gloves Package

15 Günlük Lunar Tattoo

7 Günlük Alencia Wings


 

Klasgame aracılığıyla Knight Online Npoints / KC almak için tıklayınız.

Klasgame aracılığıyla Knight Online Premium almak için tıklayınız.

Klasgame aracılığıyla Knight Online Goldbar almak için tıklayınız.

Yorum Yap

BlackDesert 2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

BlackDesert 2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

Yaz Sezonu Başlıyor.Balıkçılık temalı İlk Bahar Sezonu'nu geride bırakırken, bu sezonu Eğitim temasıyla açıyoruz.Özellikle Sezon Pasosu aracılığıyla macera yoldaşı bir At elde edebileceğiniz “At A..

25.05.2023 03:08
0 görüntülenme
Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Yerli oyun Rise Online World topluluğu, 1'inci yıl dönümünü oyunseverlerle birlikte kutladı.Bebek Sahil'de gerçekleştirilen etkinliğe Özge Ulusoy, Ece Seçkin gibi ünlü isimlerin yanı sıra sosy..

18.05.2023 01:19
0 görüntülenme
KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

Ünlü bilgisayar oyuncusu olan ve uzun bir süredir de Kozmik Karınca Youtube kanalını yürüten Cem Ceyhan  KLASGAME ailesine katıldı.Hadi hep birlikte kendisi biraz tanıyalım.Kozmik karınca an itibariyl..

17.05.2023 23:57
0 görüntülenme
Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Genel DüzenlemelerOyuna giriş yapan yada ölünce kalkan karakterlere, yaratıkların hasar verme sorunu düzeltildi.AH ve normal pazar sisteminde yanlış Tax değeri gösterme sorunu düzeltildi.Teleporting P..

11.05.2023 01:33
0 görüntülenme
Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Valve, geçtiğimiz hafta boyunca Steam Türkiye üzerinden en çok satılan oyunları paylaşıldı. 25 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasındaki toplam gelire göre en çok satan oyun Counter-Strike: Global Offensiv..

03.05.2023 02:02
0 görüntülenme
VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT yeni bölümü yakında geliyor. Bölüm 6 Kısım 3 yaklaşırken, yeni gelecek olan Arcade seti de sızdırıldı. Yepyeni bir savaş bileti ve yeni bir silah seti gelecek ve yeni gelecek setin adı Radian..

27.04.2023 05:22
0 görüntülenme
Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen FPS oyunu olan Counter Strike, ülkemiz dahil tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Son olarak Counter Strike: Global Offensive oyunun..

12.04.2023 01:25
0 görüntülenme
Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!26 Mart tarihine kadar sürecek olan açık beta, Barbarian, Rogue Sorcerer ve Necromancer sınıfları kullanılabiliyor. Oyuncular Prologe ve Act 1'i oynama şansına sahip olab..

26.03.2023 17:17
0 görüntülenme
Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!Merhaba Rise Online oyuncuları,Yerli PC oyunları üreten oyun stüdyosu deyince aklımızda pek fazla isim canlanmıyor. Rokogame canlanan bu nadir isimlerden birisi. Kur..

23.03.2023 18:21
0 görüntülenme
DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

Dora Özsoy, 1993 yılında İstanbul, Türkiye'de doğmuştur. Kartal Anadolu Lisesi'nde okuduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliğinden mezun olmuştur. Kariyerine Youtube üzerinden..

20.03.2023 19:23
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.