Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Free Fire Sezon 36 : Yeni Paketler, Silahlar Ve Daha Fazlası

Son zamanların en popüler oyunlarından olan Free Fire her ay olan sezon güncellemeleri ile artık dünya çapında büyük bir heyecan ve beklenti ile devam ediyor. Her güncellemede, geliştiriciler daha sonra oyunda ön sipariş verilebilecek veya satın alınabilecek 2 yeni elit geçiş getiriyor. Her sezon ücretsiz ekipmanlar verse de ; Elite Pass 10.000 elmas ve daha fazla ödül içermekte. Bu yazımızda Mayıs ayında başlayacak olan Free Fire 36. Sezon hakkında sizlere bilgi vereceğiz.


Free Fire Season 36 Elite Pass: Paketler

Erkek Ve Kadın Paketleri : 

Free Fire elite pass'ta en önemli ve en çok kullanılan öğeler, oyuncular 50 ve 225 rozet toplamayı tamamladıklarında elde edilen paketlerdir.


Erkek Paketleri :


Free Fire Sezon 36 Elite Pass, joker ve suç temasını getiriyor. Paketler yelek üzerinde küçük mavi ile siyah, beyaz ve kırmızı renkli bir temaya sahip olarak karşımıza çıkıyor.


Kadın Paketleri :

 

Elite pass 36'nın kadın paketi yaramazlık ve suçluluk üzerine kurulu bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kırmızı, beyaz ve altın renk kombinasyonuna sahip bir paket ile. Bu paket, erkek paketiyle aynı 6 parçadan oluşur. Ayrıca, bu paket 50 rozeti tamamladıktan sonra elde edilir.


Free Fire 36.Sezon Elite Pass: Yeni Skinler


Ölüm Kutusu / Yağma Kutusu Skin 


Ölüm kutusu, oyuncu bir rakibi ortadan kaldırdığında gösterilen bir öğedir. Çoğunlukla gösteri için kullanılacak. Bu sezon ölüm kutusunun teması yine joker ve kötülük olacak. Bu öğe koleksiyonda efsanevi / sarı olarak değerlendirilecektir.


Sörf Tahtası Skin

 

Bu skin ise oyunu daha renkli bir hale getirmek için eklenmiştir. Rengi ise animasyonlara göre yeşil, kırmızı ve altın sarısı olacaktır. 100 Rozeti tamamladıktan sonra açılacaktır.


Sırt Çantası Skinleri :

3 Levelden oluşacak bu çantaları levellere göre değişim gösterecektir.  Bu skinlerinde temaları 36. Sezona göre Joker Temalı olarak yine karşımıza çıkmakta. Bu seviyeler oyunun içinde değişecek şimdi bu levellerden oluşan çantaları inceleyelim ; 


Level 1 : Bu çanta yan taraflarına sıkıştırılmış bir çanta olarak oyunun ilk aşamalarında karşımıza çıkmakta ; 

 


Level 2 : Çantaya sıkışmış 2 bıçakla bir kareden 2 farklı kare olacak olan bu çanta oyunun ilerleyen aşamasında olacaktır. Bu çanta yine oyuncu envanterine göre değişecektir. Level 3 : 3 odadan oluşan bu çantada çeşitli animasyonlar şeklinde ortaya çıkacak. Bu çanta 200 rozetleri tamamladıktan sonra elde edilebilir.


Silah Skinleri 

SPAS 12 : Otomatik bir av tüfeği değildir  ancak en yüksek hasar ve en yüksek ateş oranına sahip iyi bir menzile sahiptir.Bu silah pembe, kırmızı ve kahverengi bir renk temasına sahiptir. Görünümü ise tam da 36. Sezona uygun bir şekilde şekillenmiştir.


Plasma : Oyunda mevcut olan sadece 2 skine sahip bir silahtır. Cildin renk kombinasyonu kırmızı, pembe ve beyaz olacaktır. Bir makineli tüfek olup çok fonksiyonlu olduğu belirtilmiştir. 


Free Fire 36. Sezon ön siparişleri başladı! Mayıs ayından itibaren olacak bu sezon için hazırlaklarını bizimle beraber tamamlayabilirsin! Sitemiz üzerindende bulunan Free Free Elmasları incelemek için Tıklayınız!

Yorum Yap

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

EMBERCLAD SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Bulldog – Phantom – Frenzy - Spectre ve Çekiç ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde a..

27.01.2024 06:00
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 01.02.2024 - 29.02.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

24.01.2024 19:35
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

KURONAMI ÇIKTI!Bu yazıya veya video üzerinden 00.37'ye gelerek setimize göz atabileceğinizi de belirtmek isteriz. ;)Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal– Sheriff – Marshal – Spectre - NO Y..

11.01.2024 06:10
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

CEPHANELİĞİN YENİ ÜYESİ OUTLAW'UN TASARIMIBu yeni keskin nişancı tüfeğini Bölüm 08 Kısım 01'in başlangıcında herkesin cephaneliğine ekliyoruz. VALORANT'taki silahlardan genel itibarıyla ba..

10.01.2024 21:56
0 görüntülenme
VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.0 YAMA NOTLARIBölüm 08 Kısım 01 ve 8.0 Yaması'na hoş geldiniz. 2024'ün ilk yamasında yeni bir silah dahil sayısız yenilik ve değişiklik oyundaki yerini alıyor. Keyfini çıkarın!GENEL..

10.01.2024 19:21
0 görüntülenme
LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

ARCANE 2. SEZON KASIM AYINDA BİZLERLE!Popüler MOBA oyunu League of Legends, dizisi sonbaharın kasım ayında Netflix'te yayınlanacak.60 saniye uzunluğundaki fragmanda Arcane adlı dizide yer alacak k..

06.01.2024 05:45
0 görüntülenme
Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

HEYECAN VERİCİ YENİ BİR MACERAYA HAZIR MISINIZ?Hepimizin bildiği üzere Rise Online World ilk resmi sunucusu 15 Nisan 2022 tarihinde açılmıştı ve şimdi iki yeni sunucu ile karşımızda!Sevgili Oyuncular,..

02.01.2024 03:55
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.