Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Pubg Mobile UC Alma

Pubg Mobile Uc Alma

Pubg, takım olarak ya da bireysel olarak oynanabilen bir sanal oyundur. Bu oyundaki temel işlev hayatta kalma ve savaştır. Başlarda bilgisayar temelli oynanabilen Pubg, daha çok kullanıcıya ulaşabilmek adına telefonlar yardımı ile oynanabilir bir hale kavuşmuştur. Telefonlar aracılığı ile de oynanabilmesi yönü işe Pubg Mobile ismini almıştır. Pubg Mobile Nedir?

Pubg mobile nedir, online bir şekilde oynanan bu oyunda takım şeklinde ya da bireysel bir şekilde oynama imkanına sahip olabilirsiniz. Uçaktan paraşüt ile atlanarak oyuna başlanmaktadır. Oyunda daha sonrasında ise hayatta kalma mücadelesi verilmektedir.

2018 yılında Çin’de geliştirilen Pubg mobile ile 3D oyun oynama imkanı bulunmaktadır. Mobile bir şekilde oyunu oynama, hem Android hemde IOS tabanlı telefonlarda bu imkanı bulmak mümkündür. 

Pubg Mobile oynarken herkese eşit giysi, paraşüt ya da oyun içerisindeki eşyalar verilmektedir. Ancak oyun içerisinde daha avantajlı olmak ve farklı giysi ya da eşyalara sahip olmak adına Pubg mobile UC alma sistemi eklenmiştir. Bu UC’lar Pubg için bir para birimi olarak tanımlanmaktadır. Satın alınan UC’lar yardımı ile oyunu kendiniz için daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanında kendi arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı da oyun içerisinde daha avantajlı bir konum elde edebilirsiniz.Pubg Mobile Oynamak için Gerekenler

Pubg mobile oynamak için gerekenler, IOS tabanlı ya da Android tabanlı bir telefona sahip olmaktır. Online şekilde oynama imkanı sağlayan Pubg mobile için internet bulunması gerekmektedir. Oyunu daha verimli bir şekilde oynayabilmek adına kesintisiz bir internet erişiminin sağlanması oldukça önemlidir. İnternet erişiminin zayıf ve güçsüz olduğu anlarda Pubg oynamak pek de mümkün olmayabilir.

Pubg Mobile indirilebilmek adına da telefonlarda yeterli alanının bulunması gerekmektedir. Cep telefonlarınızda en az 2 GB RAM bulunmadığında bu oyunu indirebilmek güç olmaktadır. Bunun yanında da cep telefonunuzun sürümünün güncel olması da oldukça önemlidir. Aksi durumlarda oyunu indirmek ve oynamak güç bir durum teşkil edebilir. 


Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

Bilgisayar için geçerli olan tüm oynama özellikleri mobile için de bulunmaktadır. Yani bilgisayarda nasıl oynanıyorsa aynı şekilde cep telefonu yardımı ile de oyunu oynama işlemi sağlanabilir. 

Android ve IOS telefonlar için Pubg mobile AppStore ve Google Store’dan indirme işlemi yapılabilmektedir. Oyunu indirdikten sonra yapılması gereken ilk şey karakter oluşturmaktadır. 

Pubg oynarken aynı bilgisayarda olduğu gibi mobile üzerinden de aynı şekilde oynama imkanına sahipsiniz. Karakterinizi oluşturduktan sonra ister bireysel isterseniz de grup şeklinde bu oyunu mobile bir şekilde de oynama olanağı bulunmaktadır.UC Ne Demektir

Pubg mobile içerisinde yani oyun içerisinde olan bir ara birimi anlamına gelmektedir. UC, unknown cash kısaltılmışı olarak oyun içerisinde kullanılmaktadır. Her oyunun kendi para birimi olmaktadır. Pubg için de para birimi UC olarak adlandırılır.

Bu UC’lar yardımı ile giysi, paraşüt, silah gibi eşyaların görünümleri için daha iyi ve estetik iyileştirilmeler yapılmaktadır. Bu sayede diğer oyunculara oranla daha önde ve avantajlı bir konumda olabilirsiniz. UC satın alma her sezon başı genellikle yapılmaktadır. Bu sayede sezona daha avantajlı bir şekilde başlama imkanı bulabilirsiniz. 


Pubg Mobile UC Nedir?

Pubg hem bilgisayarlarda hem de cep telefonlarında oynamak ücretsizdir. Ancak oyun içerisindeki bazı özellikleri (özel setler gibi) kullanabilir ve aktif bir hale getirmek adına bazı satın alma işlemleri yapılmaktadır.

Pekipub mobile uc nedir?Pubg mobile uc ile oyun içerisinde farklılıklar yaratmak adına bu satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. UC, unknown cash olarak da bilinmektedir. UC satın alarak diğer oyunculara karşı daha fazla avantaja sahip olabilirsiniz. Bunun yanında sezon başında satın alınan UC’lar ile diğer oyunculara karşı birkaç adım önde olma imkanı da bulabilirsiniz. 

Satın alınan UC’lar sayesinde aynı zamanda yüksek değerdeki UC’lara da sahip olmak mümkündür. Bu sayede hediye UC’lar kazanabilir ve daha zor görevleri daha rahat bir şekilde yapabilme olanağı da sağlanmaktadır.


Pubg Mobile UC Ne için Kullanılır

 • Pubg mobile uc alma, oyun içerisinde daha avantajlı bir konumda olmak adına satın alınmaktadır.   
 • Pubg Mobile uc ne için kullanılır, oyun içerisinde satın almalar için kullanılmaktadır. 
 • Oyunda bulunan giysi, paraşüt gibi eşyaların görünümlerini iyileştirmek ve daha farklı bir görünüm elde etmek adına UC kullanılmaktadır. 
 • Genellikle sezon başlarında satın alınan UC’lar ile sezona daha iyi bir başlangıç yapılabilir. 
 • Satın alınan Pubg UC’lar ile diğer oyunculara karşı avantaj elde etmek mümkündür.  

Pubg Mobile UC Kodunun Sağladığı Avantajlar

 • Pubg Mobile Uc Kodunun sağladığı avantajlar arasındaki ilk madde, oyun içerisindeki savaşlarda daha avantajlı bir konumda olması sağlanmaktadır. 
 • Pubg mobile uc alma sayesinde oyunlarda ve oyun içerisindeki etkinliklerde kazanma şansı da daha fazla artmaktadır. 
 • Pubg oyun esnasında herkes aynı eşyalara sahiptir. Ancak UC satın alarak herkesten farklı giysi ve eşyalara sahip olabilirsiniz.


Pubg Mobile UC Ucuz

Oyun tutkunları özellikle Pubg mobile tutkunları için UC’lar büyük bir öneme sahiptir. Oyun içerisinde herkes kendisi için farklılıklar yaratabilsin diye Pubg mobile Uc ucuz bir şekildedir. Uygun fiyatlar ile oyun içerisinde farklılık yaratma imkanına sahip olabilirsiniz. 

Pubg mobile uc alma işlemi herkes tarafından rahatlıkla sağlanabilmesi adına satın alma ve fiyatlandırmalar kolay ve uygun fiyatlarla yapılmaktadır. İstenildiği kadar ve istenilen fiyatta alınabilmesi adına unknown cash’ler (UC) farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu sayede satın alma işlemini kendi cebinize göre rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Pubg Mobile UC Satın Al

Her ne kadar ücretsiz oyun oynama imkanı sağlayan Pubg mobile, oyun içerisinde avantajlı bir duruma gelmeniz adına sizlerin UC satın almanıza olanak tanımaktadır. Klasgame adresinden en az 60 Pubg mobile uc satın al işlemi yapılmaktadır. Bu adresten güvenle satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Pubg mobile için satın alınan UC’lar (unknown cash) Türkiye’de oyunu oynamak adına geçerlidir. Pubg mobile uc alma sayesinde diğer oyunculardan daha avantajlı bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. 

Uc satın alma işlemi 60’dan başlayarak 8.100 Pubg mobile uc satın almaya kadar gitmektedir. Bu UC’lar da fiyatlandırmalar da farklılık göstermektedir. Kendi cebinize göre en uygun olanı düşündüğünüz oranda ve miktarda satın alma gerçekleştirebilirsiniz. 

Pubg Mobile UC Güvenli Ödemeyle Alma

Oyun içerisinde daha avantajlı bir hale gelmek için Pubg mobile uc güvenli ödemeyle alma işlemini Klasgame sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Pubg mobile uc alma işlemi için yapmanız gereken ilk şey Klasgame adresine gitmeniz olacaktır. Bu adresten ister üyelik oluşturarak isterseniz de üye olmadan UC satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Klasgame adresinden oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde UC satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz. En az 60’dan başlayan UC’lar 8.100 UC satın alımına kadar olanak bulunmaktadır. Oyun için ihtiyaç duyduğunuz UC'ları oldukça uygun fiyatlar sayesinde Klasgame adresinden alabilirsiniz. Bu satın aldığınız UC’lar yalnızda Türkiye’de Pubg mobile oynama işlemleri için geçerli olmaktadır.

Yorum Yap

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

EMBERCLAD SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Bulldog – Phantom – Frenzy - Spectre ve Çekiç ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde a..

27.01.2024 06:00
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 01.02.2024 - 29.02.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

24.01.2024 19:35
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

KURONAMI ÇIKTI!Bu yazıya veya video üzerinden 00.37'ye gelerek setimize göz atabileceğinizi de belirtmek isteriz. ;)Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal– Sheriff – Marshal – Spectre - NO Y..

11.01.2024 06:10
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

CEPHANELİĞİN YENİ ÜYESİ OUTLAW'UN TASARIMIBu yeni keskin nişancı tüfeğini Bölüm 08 Kısım 01'in başlangıcında herkesin cephaneliğine ekliyoruz. VALORANT'taki silahlardan genel itibarıyla ba..

10.01.2024 21:56
0 görüntülenme
VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.0 YAMA NOTLARIBölüm 08 Kısım 01 ve 8.0 Yaması'na hoş geldiniz. 2024'ün ilk yamasında yeni bir silah dahil sayısız yenilik ve değişiklik oyundaki yerini alıyor. Keyfini çıkarın!GENEL..

10.01.2024 19:21
0 görüntülenme
LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

ARCANE 2. SEZON KASIM AYINDA BİZLERLE!Popüler MOBA oyunu League of Legends, dizisi sonbaharın kasım ayında Netflix'te yayınlanacak.60 saniye uzunluğundaki fragmanda Arcane adlı dizide yer alacak k..

06.01.2024 05:45
0 görüntülenme
Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

HEYECAN VERİCİ YENİ BİR MACERAYA HAZIR MISINIZ?Hepimizin bildiği üzere Rise Online World ilk resmi sunucusu 15 Nisan 2022 tarihinde açılmıştı ve şimdi iki yeni sunucu ile karşımızda!Sevgili Oyuncular,..

02.01.2024 03:55
0 görüntülenme
LEVO KLASGAME'DE!

LEVO KLASGAME'DE!

Ünlü bilgisayar oyuncusu olan ve uzun bir süredir de LEVO Youtube kanalını yürüten Levent Balım  KLASGAME ailesine katıldı.Hadi hep birlikte kendisi biraz tanıyalım.LEVO an itibariyle YouTube 314 B ab..

30.12.2023 12:00
0 görüntülenme
VALORANT ''HATIRALAR GEÇİDİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''HATIRALAR GEÇİDİ'' BİZLERLE!

HATIRALAR GEÇİDİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Phantom – Vandal - Classic ve Shorty ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 4.972 VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde alın..

28.12.2023 09:39
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.