Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Pubg Mobile UC Alma

Pubg Mobile Uc Alma

Pubg, takım olarak ya da bireysel olarak oynanabilen bir sanal oyundur. Bu oyundaki temel işlev hayatta kalma ve savaştır. Başlarda bilgisayar temelli oynanabilen Pubg, daha çok kullanıcıya ulaşabilmek adına telefonlar yardımı ile oynanabilir bir hale kavuşmuştur. Telefonlar aracılığı ile de oynanabilmesi yönü işe Pubg Mobile ismini almıştır. Pubg Mobile Nedir?

Pubg mobile nedir, online bir şekilde oynanan bu oyunda takım şeklinde ya da bireysel bir şekilde oynama imkanına sahip olabilirsiniz. Uçaktan paraşüt ile atlanarak oyuna başlanmaktadır. Oyunda daha sonrasında ise hayatta kalma mücadelesi verilmektedir.

2018 yılında Çin’de geliştirilen Pubg mobile ile 3D oyun oynama imkanı bulunmaktadır. Mobile bir şekilde oyunu oynama, hem Android hemde IOS tabanlı telefonlarda bu imkanı bulmak mümkündür. 

Pubg Mobile oynarken herkese eşit giysi, paraşüt ya da oyun içerisindeki eşyalar verilmektedir. Ancak oyun içerisinde daha avantajlı olmak ve farklı giysi ya da eşyalara sahip olmak adına Pubg mobile UC alma sistemi eklenmiştir. Bu UC’lar Pubg için bir para birimi olarak tanımlanmaktadır. Satın alınan UC’lar yardımı ile oyunu kendiniz için daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanında kendi arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı da oyun içerisinde daha avantajlı bir konum elde edebilirsiniz.Pubg Mobile Oynamak için Gerekenler

Pubg mobile oynamak için gerekenler, IOS tabanlı ya da Android tabanlı bir telefona sahip olmaktır. Online şekilde oynama imkanı sağlayan Pubg mobile için internet bulunması gerekmektedir. Oyunu daha verimli bir şekilde oynayabilmek adına kesintisiz bir internet erişiminin sağlanması oldukça önemlidir. İnternet erişiminin zayıf ve güçsüz olduğu anlarda Pubg oynamak pek de mümkün olmayabilir.

Pubg Mobile indirilebilmek adına da telefonlarda yeterli alanının bulunması gerekmektedir. Cep telefonlarınızda en az 2 GB RAM bulunmadığında bu oyunu indirebilmek güç olmaktadır. Bunun yanında da cep telefonunuzun sürümünün güncel olması da oldukça önemlidir. Aksi durumlarda oyunu indirmek ve oynamak güç bir durum teşkil edebilir. 


Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

Bilgisayar için geçerli olan tüm oynama özellikleri mobile için de bulunmaktadır. Yani bilgisayarda nasıl oynanıyorsa aynı şekilde cep telefonu yardımı ile de oyunu oynama işlemi sağlanabilir. 

Android ve IOS telefonlar için Pubg mobile AppStore ve Google Store’dan indirme işlemi yapılabilmektedir. Oyunu indirdikten sonra yapılması gereken ilk şey karakter oluşturmaktadır. 

Pubg oynarken aynı bilgisayarda olduğu gibi mobile üzerinden de aynı şekilde oynama imkanına sahipsiniz. Karakterinizi oluşturduktan sonra ister bireysel isterseniz de grup şeklinde bu oyunu mobile bir şekilde de oynama olanağı bulunmaktadır.UC Ne Demektir

Pubg mobile içerisinde yani oyun içerisinde olan bir ara birimi anlamına gelmektedir. UC, unknown cash kısaltılmışı olarak oyun içerisinde kullanılmaktadır. Her oyunun kendi para birimi olmaktadır. Pubg için de para birimi UC olarak adlandırılır.

Bu UC’lar yardımı ile giysi, paraşüt, silah gibi eşyaların görünümleri için daha iyi ve estetik iyileştirilmeler yapılmaktadır. Bu sayede diğer oyunculara oranla daha önde ve avantajlı bir konumda olabilirsiniz. UC satın alma her sezon başı genellikle yapılmaktadır. Bu sayede sezona daha avantajlı bir şekilde başlama imkanı bulabilirsiniz. 


Pubg Mobile UC Nedir?

Pubg hem bilgisayarlarda hem de cep telefonlarında oynamak ücretsizdir. Ancak oyun içerisindeki bazı özellikleri (özel setler gibi) kullanabilir ve aktif bir hale getirmek adına bazı satın alma işlemleri yapılmaktadır.

Pekipub mobile uc nedir?Pubg mobile uc ile oyun içerisinde farklılıklar yaratmak adına bu satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. UC, unknown cash olarak da bilinmektedir. UC satın alarak diğer oyunculara karşı daha fazla avantaja sahip olabilirsiniz. Bunun yanında sezon başında satın alınan UC’lar ile diğer oyunculara karşı birkaç adım önde olma imkanı da bulabilirsiniz. 

Satın alınan UC’lar sayesinde aynı zamanda yüksek değerdeki UC’lara da sahip olmak mümkündür. Bu sayede hediye UC’lar kazanabilir ve daha zor görevleri daha rahat bir şekilde yapabilme olanağı da sağlanmaktadır.


Pubg Mobile UC Ne için Kullanılır

 • Pubg mobile uc alma, oyun içerisinde daha avantajlı bir konumda olmak adına satın alınmaktadır.   
 • Pubg Mobile uc ne için kullanılır, oyun içerisinde satın almalar için kullanılmaktadır. 
 • Oyunda bulunan giysi, paraşüt gibi eşyaların görünümlerini iyileştirmek ve daha farklı bir görünüm elde etmek adına UC kullanılmaktadır. 
 • Genellikle sezon başlarında satın alınan UC’lar ile sezona daha iyi bir başlangıç yapılabilir. 
 • Satın alınan Pubg UC’lar ile diğer oyunculara karşı avantaj elde etmek mümkündür.  

Pubg Mobile UC Kodunun Sağladığı Avantajlar

 • Pubg Mobile Uc Kodunun sağladığı avantajlar arasındaki ilk madde, oyun içerisindeki savaşlarda daha avantajlı bir konumda olması sağlanmaktadır. 
 • Pubg mobile uc alma sayesinde oyunlarda ve oyun içerisindeki etkinliklerde kazanma şansı da daha fazla artmaktadır. 
 • Pubg oyun esnasında herkes aynı eşyalara sahiptir. Ancak UC satın alarak herkesten farklı giysi ve eşyalara sahip olabilirsiniz.


Pubg Mobile UC Ucuz

Oyun tutkunları özellikle Pubg mobile tutkunları için UC’lar büyük bir öneme sahiptir. Oyun içerisinde herkes kendisi için farklılıklar yaratabilsin diye Pubg mobile Uc ucuz bir şekildedir. Uygun fiyatlar ile oyun içerisinde farklılık yaratma imkanına sahip olabilirsiniz. 

Pubg mobile uc alma işlemi herkes tarafından rahatlıkla sağlanabilmesi adına satın alma ve fiyatlandırmalar kolay ve uygun fiyatlarla yapılmaktadır. İstenildiği kadar ve istenilen fiyatta alınabilmesi adına unknown cash’ler (UC) farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu sayede satın alma işlemini kendi cebinize göre rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Pubg Mobile UC Satın Al

Her ne kadar ücretsiz oyun oynama imkanı sağlayan Pubg mobile, oyun içerisinde avantajlı bir duruma gelmeniz adına sizlerin UC satın almanıza olanak tanımaktadır. Klasgame adresinden en az 60 Pubg mobile uc satın al işlemi yapılmaktadır. Bu adresten güvenle satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Pubg mobile için satın alınan UC’lar (unknown cash) Türkiye’de oyunu oynamak adına geçerlidir. Pubg mobile uc alma sayesinde diğer oyunculardan daha avantajlı bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. 

Uc satın alma işlemi 60’dan başlayarak 8.100 Pubg mobile uc satın almaya kadar gitmektedir. Bu UC’lar da fiyatlandırmalar da farklılık göstermektedir. Kendi cebinize göre en uygun olanı düşündüğünüz oranda ve miktarda satın alma gerçekleştirebilirsiniz. 

Pubg Mobile UC Güvenli Ödemeyle Alma

Oyun içerisinde daha avantajlı bir hale gelmek için Pubg mobile uc güvenli ödemeyle alma işlemini Klasgame sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Pubg mobile uc alma işlemi için yapmanız gereken ilk şey Klasgame adresine gitmeniz olacaktır. Bu adresten ister üyelik oluşturarak isterseniz de üye olmadan UC satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Klasgame adresinden oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde UC satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz. En az 60’dan başlayan UC’lar 8.100 UC satın alımına kadar olanak bulunmaktadır. Oyun için ihtiyaç duyduğunuz UC'ları oldukça uygun fiyatlar sayesinde Klasgame adresinden alabilirsiniz. Bu satın aldığınız UC’lar yalnızda Türkiye’de Pubg mobile oynama işlemleri için geçerli olmaktadır.

Yorum Yap

BlackDesert 2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

BlackDesert 2023 Yaz Sezonu Başlıyor!

Yaz Sezonu Başlıyor.Balıkçılık temalı İlk Bahar Sezonu'nu geride bırakırken, bu sezonu Eğitim temasıyla açıyoruz.Özellikle Sezon Pasosu aracılığıyla macera yoldaşı bir At elde edebileceğiniz “At A..

25.05.2023 03:08
0 görüntülenme
Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Rise Online World Topluluğu 1. Yılını Oyun Severlerle Beraber Kutladı!

Yerli oyun Rise Online World topluluğu, 1'inci yıl dönümünü oyunseverlerle birlikte kutladı.Bebek Sahil'de gerçekleştirilen etkinliğe Özge Ulusoy, Ece Seçkin gibi ünlü isimlerin yanı sıra sosy..

18.05.2023 01:19
0 görüntülenme
KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

KOZMİK KARINCA KLASGAME'DE!

Ünlü bilgisayar oyuncusu olan ve uzun bir süredir de Kozmik Karınca Youtube kanalını yürüten Cem Ceyhan  KLASGAME ailesine katıldı.Hadi hep birlikte kendisi biraz tanıyalım.Kozmik karınca an itibariyl..

17.05.2023 23:57
0 görüntülenme
Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Rise Online Güncelleme Notu 5.0.4

Genel DüzenlemelerOyuna giriş yapan yada ölünce kalkan karakterlere, yaratıkların hasar verme sorunu düzeltildi.AH ve normal pazar sisteminde yanlış Tax değeri gösterme sorunu düzeltildi.Teleporting P..

11.05.2023 01:33
0 görüntülenme
Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Son Dakika: Steam İle İlgili Önemli Gelişmeler

Valve, geçtiğimiz hafta boyunca Steam Türkiye üzerinden en çok satılan oyunları paylaşıldı. 25 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasındaki toplam gelire göre en çok satan oyun Counter-Strike: Global Offensiv..

03.05.2023 02:02
0 görüntülenme
VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT’ın yeni seti ARCADE!

VALORANT yeni bölümü yakında geliyor. Bölüm 6 Kısım 3 yaklaşırken, yeni gelecek olan Arcade seti de sızdırıldı. Yepyeni bir savaş bileti ve yeni bir silah seti gelecek ve yeni gelecek setin adı Radian..

27.04.2023 05:22
0 görüntülenme
Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Counter Strike 2 Hakkında Önemli Bilgiler

Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen FPS oyunu olan Counter Strike, ülkemiz dahil tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip. Son olarak Counter Strike: Global Offensive oyunun..

12.04.2023 01:25
0 görüntülenme
Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!

Diablo 4 Açık Beta'da!26 Mart tarihine kadar sürecek olan açık beta, Barbarian, Rogue Sorcerer ve Necromancer sınıfları kullanılabiliyor. Oyuncular Prologe ve Act 1'i oynama şansına sahip olab..

26.03.2023 17:17
0 görüntülenme
Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!

Rise Online Büyük Güncelleme Geldi!Merhaba Rise Online oyuncuları,Yerli PC oyunları üreten oyun stüdyosu deyince aklımızda pek fazla isim canlanmıyor. Rokogame canlanan bu nadir isimlerden birisi. Kur..

23.03.2023 18:21
0 görüntülenme
DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

DORA ''STRATERA'' ÖZSOY KİMDİR?

Dora Özsoy, 1993 yılında İstanbul, Türkiye'de doğmuştur. Kartal Anadolu Lisesi'nde okuduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliğinden mezun olmuştur. Kariyerine Youtube üzerinden..

20.03.2023 19:23
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.