Rise Online World Goldbar şimdi Klasgame stoklarında!


Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds KO-MyKO Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends Zula Altın Euro Knight Online Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame REVOLUTION Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomekoRise HomekoTURK HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KO4EVER KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Pubg Mobile UC Alma

Pubg Mobile Uc Alma

Pubg, takım olarak ya da bireysel olarak oynanabilen bir sanal oyundur. Bu oyundaki temel işlev hayatta kalma ve savaştır. Başlarda bilgisayar temelli oynanabilen Pubg, daha çok kullanıcıya ulaşabilmek adına telefonlar yardımı ile oynanabilir bir hale kavuşmuştur. Telefonlar aracılığı ile de oynanabilmesi yönü işe Pubg Mobile ismini almıştır. Pubg Mobile Nedir?

Pubg mobile nedir, online bir şekilde oynanan bu oyunda takım şeklinde ya da bireysel bir şekilde oynama imkanına sahip olabilirsiniz. Uçaktan paraşüt ile atlanarak oyuna başlanmaktadır. Oyunda daha sonrasında ise hayatta kalma mücadelesi verilmektedir.

2018 yılında Çin’de geliştirilen Pubg mobile ile 3D oyun oynama imkanı bulunmaktadır. Mobile bir şekilde oyunu oynama, hem Android hemde IOS tabanlı telefonlarda bu imkanı bulmak mümkündür. 

Pubg Mobile oynarken herkese eşit giysi, paraşüt ya da oyun içerisindeki eşyalar verilmektedir. Ancak oyun içerisinde daha avantajlı olmak ve farklı giysi ya da eşyalara sahip olmak adına Pubg mobile UC alma sistemi eklenmiştir. Bu UC’lar Pubg için bir para birimi olarak tanımlanmaktadır. Satın alınan UC’lar yardımı ile oyunu kendiniz için daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanında kendi arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı da oyun içerisinde daha avantajlı bir konum elde edebilirsiniz.Pubg Mobile Oynamak için Gerekenler

Pubg mobile oynamak için gerekenler, IOS tabanlı ya da Android tabanlı bir telefona sahip olmaktır. Online şekilde oynama imkanı sağlayan Pubg mobile için internet bulunması gerekmektedir. Oyunu daha verimli bir şekilde oynayabilmek adına kesintisiz bir internet erişiminin sağlanması oldukça önemlidir. İnternet erişiminin zayıf ve güçsüz olduğu anlarda Pubg oynamak pek de mümkün olmayabilir.

Pubg Mobile indirilebilmek adına da telefonlarda yeterli alanının bulunması gerekmektedir. Cep telefonlarınızda en az 2 GB RAM bulunmadığında bu oyunu indirebilmek güç olmaktadır. Bunun yanında da cep telefonunuzun sürümünün güncel olması da oldukça önemlidir. Aksi durumlarda oyunu indirmek ve oynamak güç bir durum teşkil edebilir. 


Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

Bilgisayar için geçerli olan tüm oynama özellikleri mobile için de bulunmaktadır. Yani bilgisayarda nasıl oynanıyorsa aynı şekilde cep telefonu yardımı ile de oyunu oynama işlemi sağlanabilir. 

Android ve IOS telefonlar için Pubg mobile AppStore ve Google Store’dan indirme işlemi yapılabilmektedir. Oyunu indirdikten sonra yapılması gereken ilk şey karakter oluşturmaktadır. 

Pubg oynarken aynı bilgisayarda olduğu gibi mobile üzerinden de aynı şekilde oynama imkanına sahipsiniz. Karakterinizi oluşturduktan sonra ister bireysel isterseniz de grup şeklinde bu oyunu mobile bir şekilde de oynama olanağı bulunmaktadır.UC Ne Demektir

Pubg mobile içerisinde yani oyun içerisinde olan bir ara birimi anlamına gelmektedir. UC, unknown cash kısaltılmışı olarak oyun içerisinde kullanılmaktadır. Her oyunun kendi para birimi olmaktadır. Pubg için de para birimi UC olarak adlandırılır.

Bu UC’lar yardımı ile giysi, paraşüt, silah gibi eşyaların görünümleri için daha iyi ve estetik iyileştirilmeler yapılmaktadır. Bu sayede diğer oyunculara oranla daha önde ve avantajlı bir konumda olabilirsiniz. UC satın alma her sezon başı genellikle yapılmaktadır. Bu sayede sezona daha avantajlı bir şekilde başlama imkanı bulabilirsiniz. 


Pubg Mobile UC Nedir?

Pubg hem bilgisayarlarda hem de cep telefonlarında oynamak ücretsizdir. Ancak oyun içerisindeki bazı özellikleri (özel setler gibi) kullanabilir ve aktif bir hale getirmek adına bazı satın alma işlemleri yapılmaktadır.

Pekipub mobile uc nedir?Pubg mobile uc ile oyun içerisinde farklılıklar yaratmak adına bu satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. UC, unknown cash olarak da bilinmektedir. UC satın alarak diğer oyunculara karşı daha fazla avantaja sahip olabilirsiniz. Bunun yanında sezon başında satın alınan UC’lar ile diğer oyunculara karşı birkaç adım önde olma imkanı da bulabilirsiniz. 

Satın alınan UC’lar sayesinde aynı zamanda yüksek değerdeki UC’lara da sahip olmak mümkündür. Bu sayede hediye UC’lar kazanabilir ve daha zor görevleri daha rahat bir şekilde yapabilme olanağı da sağlanmaktadır.


Pubg Mobile UC Ne için Kullanılır

 • Pubg mobile uc alma, oyun içerisinde daha avantajlı bir konumda olmak adına satın alınmaktadır.   
 • Pubg Mobile uc ne için kullanılır, oyun içerisinde satın almalar için kullanılmaktadır. 
 • Oyunda bulunan giysi, paraşüt gibi eşyaların görünümlerini iyileştirmek ve daha farklı bir görünüm elde etmek adına UC kullanılmaktadır. 
 • Genellikle sezon başlarında satın alınan UC’lar ile sezona daha iyi bir başlangıç yapılabilir. 
 • Satın alınan Pubg UC’lar ile diğer oyunculara karşı avantaj elde etmek mümkündür.  

Pubg Mobile UC Kodunun Sağladığı Avantajlar

 • Pubg Mobile Uc Kodunun sağladığı avantajlar arasındaki ilk madde, oyun içerisindeki savaşlarda daha avantajlı bir konumda olması sağlanmaktadır. 
 • Pubg mobile uc alma sayesinde oyunlarda ve oyun içerisindeki etkinliklerde kazanma şansı da daha fazla artmaktadır. 
 • Pubg oyun esnasında herkes aynı eşyalara sahiptir. Ancak UC satın alarak herkesten farklı giysi ve eşyalara sahip olabilirsiniz.


Pubg Mobile UC Ucuz

Oyun tutkunları özellikle Pubg mobile tutkunları için UC’lar büyük bir öneme sahiptir. Oyun içerisinde herkes kendisi için farklılıklar yaratabilsin diye Pubg mobile Uc ucuz bir şekildedir. Uygun fiyatlar ile oyun içerisinde farklılık yaratma imkanına sahip olabilirsiniz. 

Pubg mobile uc alma işlemi herkes tarafından rahatlıkla sağlanabilmesi adına satın alma ve fiyatlandırmalar kolay ve uygun fiyatlarla yapılmaktadır. İstenildiği kadar ve istenilen fiyatta alınabilmesi adına unknown cash’ler (UC) farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu sayede satın alma işlemini kendi cebinize göre rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Pubg Mobile UC Satın Al

Her ne kadar ücretsiz oyun oynama imkanı sağlayan Pubg mobile, oyun içerisinde avantajlı bir duruma gelmeniz adına sizlerin UC satın almanıza olanak tanımaktadır. Klasgame adresinden en az 60 Pubg mobile uc satın al işlemi yapılmaktadır. Bu adresten güvenle satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Pubg mobile için satın alınan UC’lar (unknown cash) Türkiye’de oyunu oynamak adına geçerlidir. Pubg mobile uc alma sayesinde diğer oyunculardan daha avantajlı bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. 

Uc satın alma işlemi 60’dan başlayarak 8.100 Pubg mobile uc satın almaya kadar gitmektedir. Bu UC’lar da fiyatlandırmalar da farklılık göstermektedir. Kendi cebinize göre en uygun olanı düşündüğünüz oranda ve miktarda satın alma gerçekleştirebilirsiniz. 

Pubg Mobile UC Güvenli Ödemeyle Alma

Oyun içerisinde daha avantajlı bir hale gelmek için Pubg mobile uc güvenli ödemeyle alma işlemini Klasgame sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Pubg mobile uc alma işlemi için yapmanız gereken ilk şey Klasgame adresine gitmeniz olacaktır. Bu adresten ister üyelik oluşturarak isterseniz de üye olmadan UC satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Klasgame adresinden oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde UC satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz. En az 60’dan başlayan UC’lar 8.100 UC satın alımına kadar olanak bulunmaktadır. Oyun için ihtiyaç duyduğunuz UC'ları oldukça uygun fiyatlar sayesinde Klasgame adresinden alabilirsiniz. Bu satın aldığınız UC’lar yalnızda Türkiye’de Pubg mobile oynama işlemleri için geçerli olmaktadır.

Yorum Yap

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

GAMİNG İSTANBUL RİSE ONLİNE WORLD TURNUVASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda düzenlenen, Medya AŞ. ve OGEM tarafından desteklenen Gaming İstanbul 2022’nin ç..

19.09.2022 09:12
0 görüntülenme
KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!

KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!

KLASGAME RÜZGARI DEVAM EDİYOR!Temmuz ayı itibari ile başlamış olduğumuz sponsorluk anlaşmaları hız kesmeden devam ediyor. Birbirinden eğlenceli ve keyifli içerikler ile izleyicilerle buluşan yayıncıla..

28.08.2022 04:55
0 görüntülenme
VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!

VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!

VALORANT CHAMPİONS 2022 İSTANBUL BAŞLIYOR!2022 Yılının en iyi Valorant E-spor takımının belirleneceği tüm Valorant severlerin heyecanla beklediği Champions İstanbul için sayılı günler kaldı! Nefes kes..

24.08.2022 11:27
0 görüntülenme
Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

Dark Passage E-spor Üyeleri KLASGAME’de!

Dark Passage Esports Club Üyeleri KLASGAME’de!Türkiye'nin ilk profesyonel e-spor organizasyonlarından olan Dark Passage, ilk olarak 2003 yılında Counter-Strike takımı olarak turnuva organizasyonla..

24.08.2022 04:11
0 görüntülenme
Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!

Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!

Rise Online World Turnuvası Nefes Kesti!Çıkış yaptığı ilk günlerden itibaren birçok MMORPG tutkunu oyuncu tarafından taktir ve beğeni toplamayı başaran Rise Online World oyun içi ve dışı birçok etkinl..

15.08.2022 06:01
0 görüntülenme
Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!

Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!

Valorant Yeni Koleksiyon: Yağmacı 2.0 Mağazada Yerini Aldı!Temmuz ayı ortalarında sızdırılan Yağmacı 2.0 görüntüleri oyuncularının büyük ilgisini çekmişti fakat Valorant Yönetimi tarafından mağazaya e..

13.08.2022 03:32
0 görüntülenme
FIFA 23 İçin Ön Satış Başladı!

FIFA 23 İçin Ön Satış Başladı!

Electronics Art genel olarak bilinen adı ile (EA) hayranlarının karşısına yeni bir seri ile tekrar çıkacak. Dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan bu serinin en yenisi FIFA 23 ile birlikte devam ed..

09.08.2022 15:50
0 görüntülenme
Süper Lig Heyecanı beIN Connect İle Şimdi Klasgame’de!

Süper Lig Heyecanı beIN Connect İle Şimdi Klasgame’de!

beIN Connect şimdi Klasgame’de!Futbol severlerin büyük bir heyecan ile beklediği Süper Lig 2022-2023 sezonu İstanbulspor - Trabzonspor karşılaşması ile resmen başlamış oldu. Birçok futbol sever maç co..

06.08.2022 06:30
0 görüntülenme
KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİ

KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİ

KLASGAME ÇEKİLİŞ SİSTEMİGeçtiğimiz haftalarda aramıza katılan birbirinden farklı deneyimlerini oyun severler ve izleyicileri ile buluşturan yayıncılarımızı sizlere tanıtmıştık. Yayıncı ve siz değerli ..

02.08.2022 05:51
0 görüntülenme
Rise Online World İstanbul Festivalinde!

Rise Online World İstanbul Festivalinde!

İstanbul Festivali Estanbul E-Sport Arena'da " Rise Online World " rüzgarı esecek!Büyük ödüllü turnuva, süpriz hediyeler ve daha fazlası festival alanında!Biletlerinizi; https://www.biletinial.com..

30.07.2022 03:37
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.