Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar PUBG Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Steam Wallet Key Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold AdonisKO Aion: Legions of War AkınGaming AltarWar Amazon Gift Cards Arc Games ArdreamPro ArtemisKO Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC CrescentKO Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile DreaMYKO Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series FearKO Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 First Myko Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hell Empire Hi-rez Studios HomeMyKo Imperia Online IMVU Instagram Aylık Video izlenme Kaizen Online Karma Koin Knight Of Empire KnightCraft KnightOfKing KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Myko Legend MykoWorld MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo ONLYMYKO Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games RonarkWar Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik UniversalKO v2MYKO Webzen World War 3 WTFast YataganOnline Z8 Games ZeusWar Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Pubg Mobile UC Alma

Pubg Mobile Uc Alma

Pubg, takım olarak ya da bireysel olarak oynanabilen bir sanal oyundur. Bu oyundaki temel işlev hayatta kalma ve savaştır. Başlarda bilgisayar temelli oynanabilen Pubg, daha çok kullanıcıya ulaşabilmek adına telefonlar yardımı ile oynanabilir bir hale kavuşmuştur. Telefonlar aracılığı ile de oynanabilmesi yönü işe Pubg Mobile ismini almıştır. Pubg Mobile Nedir?

Pubg mobile nedir, online bir şekilde oynanan bu oyunda takım şeklinde ya da bireysel bir şekilde oynama imkanına sahip olabilirsiniz. Uçaktan paraşüt ile atlanarak oyuna başlanmaktadır. Oyunda daha sonrasında ise hayatta kalma mücadelesi verilmektedir.

2018 yılında Çin’de geliştirilen Pubg mobile ile 3D oyun oynama imkanı bulunmaktadır. Mobile bir şekilde oyunu oynama, hem Android hemde IOS tabanlı telefonlarda bu imkanı bulmak mümkündür. 

Pubg Mobile oynarken herkese eşit giysi, paraşüt ya da oyun içerisindeki eşyalar verilmektedir. Ancak oyun içerisinde daha avantajlı olmak ve farklı giysi ya da eşyalara sahip olmak adına Pubg mobile UC alma sistemi eklenmiştir. Bu UC’lar Pubg için bir para birimi olarak tanımlanmaktadır. Satın alınan UC’lar yardımı ile oyunu kendiniz için daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanında kendi arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı da oyun içerisinde daha avantajlı bir konum elde edebilirsiniz.Pubg Mobile Oynamak için Gerekenler

Pubg mobile oynamak için gerekenler, IOS tabanlı ya da Android tabanlı bir telefona sahip olmaktır. Online şekilde oynama imkanı sağlayan Pubg mobile için internet bulunması gerekmektedir. Oyunu daha verimli bir şekilde oynayabilmek adına kesintisiz bir internet erişiminin sağlanması oldukça önemlidir. İnternet erişiminin zayıf ve güçsüz olduğu anlarda Pubg oynamak pek de mümkün olmayabilir.

Pubg Mobile indirilebilmek adına da telefonlarda yeterli alanının bulunması gerekmektedir. Cep telefonlarınızda en az 2 GB RAM bulunmadığında bu oyunu indirebilmek güç olmaktadır. Bunun yanında da cep telefonunuzun sürümünün güncel olması da oldukça önemlidir. Aksi durumlarda oyunu indirmek ve oynamak güç bir durum teşkil edebilir. 


Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

Bilgisayar için geçerli olan tüm oynama özellikleri mobile için de bulunmaktadır. Yani bilgisayarda nasıl oynanıyorsa aynı şekilde cep telefonu yardımı ile de oyunu oynama işlemi sağlanabilir. 

Android ve IOS telefonlar için Pubg mobile AppStore ve Google Store’dan indirme işlemi yapılabilmektedir. Oyunu indirdikten sonra yapılması gereken ilk şey karakter oluşturmaktadır. 

Pubg oynarken aynı bilgisayarda olduğu gibi mobile üzerinden de aynı şekilde oynama imkanına sahipsiniz. Karakterinizi oluşturduktan sonra ister bireysel isterseniz de grup şeklinde bu oyunu mobile bir şekilde de oynama olanağı bulunmaktadır.UC Ne Demektir

Pubg mobile içerisinde yani oyun içerisinde olan bir ara birimi anlamına gelmektedir. UC, unknown cash kısaltılmışı olarak oyun içerisinde kullanılmaktadır. Her oyunun kendi para birimi olmaktadır. Pubg için de para birimi UC olarak adlandırılır.

Bu UC’lar yardımı ile giysi, paraşüt, silah gibi eşyaların görünümleri için daha iyi ve estetik iyileştirilmeler yapılmaktadır. Bu sayede diğer oyunculara oranla daha önde ve avantajlı bir konumda olabilirsiniz. UC satın alma her sezon başı genellikle yapılmaktadır. Bu sayede sezona daha avantajlı bir şekilde başlama imkanı bulabilirsiniz. 


Pubg Mobile UC Nedir?

Pubg hem bilgisayarlarda hem de cep telefonlarında oynamak ücretsizdir. Ancak oyun içerisindeki bazı özellikleri (özel setler gibi) kullanabilir ve aktif bir hale getirmek adına bazı satın alma işlemleri yapılmaktadır.

Pekipub mobile uc nedir?Pubg mobile uc ile oyun içerisinde farklılıklar yaratmak adına bu satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. UC, unknown cash olarak da bilinmektedir. UC satın alarak diğer oyunculara karşı daha fazla avantaja sahip olabilirsiniz. Bunun yanında sezon başında satın alınan UC’lar ile diğer oyunculara karşı birkaç adım önde olma imkanı da bulabilirsiniz. 

Satın alınan UC’lar sayesinde aynı zamanda yüksek değerdeki UC’lara da sahip olmak mümkündür. Bu sayede hediye UC’lar kazanabilir ve daha zor görevleri daha rahat bir şekilde yapabilme olanağı da sağlanmaktadır.


Pubg Mobile UC Ne için Kullanılır

 • Pubg mobile uc alma, oyun içerisinde daha avantajlı bir konumda olmak adına satın alınmaktadır.   
 • Pubg Mobile uc ne için kullanılır, oyun içerisinde satın almalar için kullanılmaktadır. 
 • Oyunda bulunan giysi, paraşüt gibi eşyaların görünümlerini iyileştirmek ve daha farklı bir görünüm elde etmek adına UC kullanılmaktadır. 
 • Genellikle sezon başlarında satın alınan UC’lar ile sezona daha iyi bir başlangıç yapılabilir. 
 • Satın alınan Pubg UC’lar ile diğer oyunculara karşı avantaj elde etmek mümkündür.  

Pubg Mobile UC Kodunun Sağladığı Avantajlar

 • Pubg Mobile Uc Kodunun sağladığı avantajlar arasındaki ilk madde, oyun içerisindeki savaşlarda daha avantajlı bir konumda olması sağlanmaktadır. 
 • Pubg mobile uc alma sayesinde oyunlarda ve oyun içerisindeki etkinliklerde kazanma şansı da daha fazla artmaktadır. 
 • Pubg oyun esnasında herkes aynı eşyalara sahiptir. Ancak UC satın alarak herkesten farklı giysi ve eşyalara sahip olabilirsiniz.


Pubg Mobile UC Ucuz

Oyun tutkunları özellikle Pubg mobile tutkunları için UC’lar büyük bir öneme sahiptir. Oyun içerisinde herkes kendisi için farklılıklar yaratabilsin diye Pubg mobile Uc ucuz bir şekildedir. Uygun fiyatlar ile oyun içerisinde farklılık yaratma imkanına sahip olabilirsiniz. 

Pubg mobile uc alma işlemi herkes tarafından rahatlıkla sağlanabilmesi adına satın alma ve fiyatlandırmalar kolay ve uygun fiyatlarla yapılmaktadır. İstenildiği kadar ve istenilen fiyatta alınabilmesi adına unknown cash’ler (UC) farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu sayede satın alma işlemini kendi cebinize göre rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Pubg Mobile UC Satın Al

Her ne kadar ücretsiz oyun oynama imkanı sağlayan Pubg mobile, oyun içerisinde avantajlı bir duruma gelmeniz adına sizlerin UC satın almanıza olanak tanımaktadır. Klasgame adresinden en az 60 Pubg mobile uc satın al işlemi yapılmaktadır. Bu adresten güvenle satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Pubg mobile için satın alınan UC’lar (unknown cash) Türkiye’de oyunu oynamak adına geçerlidir. Pubg mobile uc alma sayesinde diğer oyunculardan daha avantajlı bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. 

Uc satın alma işlemi 60’dan başlayarak 8.100 Pubg mobile uc satın almaya kadar gitmektedir. Bu UC’lar da fiyatlandırmalar da farklılık göstermektedir. Kendi cebinize göre en uygun olanı düşündüğünüz oranda ve miktarda satın alma gerçekleştirebilirsiniz. 

Pubg Mobile UC Güvenli Ödemeyle Alma

Oyun içerisinde daha avantajlı bir hale gelmek için Pubg mobile uc güvenli ödemeyle alma işlemini Klasgame sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Pubg mobile uc alma işlemi için yapmanız gereken ilk şey Klasgame adresine gitmeniz olacaktır. Bu adresten ister üyelik oluşturarak isterseniz de üye olmadan UC satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Klasgame adresinden oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde UC satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz. En az 60’dan başlayan UC’lar 8.100 UC satın alımına kadar olanak bulunmaktadır. Oyun için ihtiyaç duyduğunuz UC'ları oldukça uygun fiyatlar sayesinde Klasgame adresinden alabilirsiniz. Bu satın aldığınız UC’lar yalnızda Türkiye’de Pubg mobile oynama işlemleri için geçerli olmaktadır.

Yorum Yap

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

Riot Games saldırıya uğradı, güncellemeler gecikti!

"League of Legends geliştiricisi Riot Games sosyal mühendislik üzerinden saldırıya uğrayınca önemli güncellemeler de aksadı. Ahri güncellemesinin Şubat ayına ertelendiği duyuruldu. ",League of Legends..

24.01.2023 14:49
0 görüntülenme
Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!

Yıldız Belası (Araxys) Koleksiyonu Çok Yakında Valorant Mağazasında!Valorant'ın 6. Bölüm 1. Kısım ile birlikte oyun mağazasında yerini alacak olan yeni premium skin koleksiyonu Yıldız Belası (Arax..

11.01.2023 03:43
0 görüntülenme
YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

YILLIK BEDAVA OYUNLAR YİNE EPIC GAMES İLE GELDİ

Her yıl sonu iple çektiğimiz o an geldi çattı! Steam'e rakip olarak görülen Epic Games, bu yıl da geleneği bozmadı. Epic Games, her sene olduğu gibi bu sene de aralık 15 tarihinden başlayarak her ..

14.12.2022 13:05
0 görüntülenme
Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!

Abyssal Görünümlü Yeni Valorant Koleksiyonu Çok Yakında Mağazada!Geçtiğimiz günlerde Valorant paketleri ile ilgili sızıntılar yayınlayan Mike Valor Leask iki farklı Valorant paketini de aynı anda sızd..

24.11.2022 00:48
0 görüntülenme
SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

SON KALEMİZ DE YIKILDI: STEAM ZAMLARI

Steam'in yıllardır ülkemiz için uygulamış olduğu düşük kur tarifesi maalesef sonlandı. Artık Steam yapımcı firmalara daha yüksek bir kur ile öneride bulunuyor. Bu Türk oyuncuları derinden üzmüş ol..

17.11.2022 03:39
0 görüntülenme
Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

Yeni Sunucular 17 Kasım'da Açılıyor!Knight Online yeni sunucusunu duyurdu. Böylelikle “Knight Online yeni sunucu ne zaman açılacak?”, “Yeni sunucu açılacak mı?”, “Yeni sunucuda ne zaman oynayabile..

16.11.2022 16:15
0 görüntülenme
EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!

EA Play'in Steam'e Özel Büyük İndirimi Başladı!Electronic Arst'ın oyun abonelik servisi EA PLAY aboneliği kısa bir süreliğine ilk ay’a özel olarak Steam’de indirime girdi. Xbox Game Pass v..

04.11.2022 04:48
0 görüntülenme
Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında!

Büyük Heyecan Başlıyor! Knight Online World Yeni Sunucuları Çok Yakında! 2004 yılından itibaren ülkemizde MMORPG oyun kültürünü Türk ve Dünya oyuncularına deneyimleme fırsatını sağlayan Knight Online ..

03.11.2022 04:27
0 görüntülenme
Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

Valorant Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.

VALORANT Ruh Azabı Kaplama Seti Çok Yakında KLASGAME’de.Valorant oyuncuları tarafından Cadılar Bayramına özel etkinlik ve eklenti beklentileri karşısında Valorant ekibinin cevabı merakla beklenirken, ..

02.11.2022 04:41
0 görüntülenme
VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT İYON SET 2.0 MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!Geçtiğimiz aylarda Riot Ekibi tarafından oyuncular tarafından büyük beğeni toplayan kaplamalar olan Yağmacı ve Champions Kaplamlarının, yenilenmiş ve gü..

20.10.2022 05:35
0 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.