Yükleniyor...

PUBG Mobile UC MMORPG Oyunlar Knight Online YOURKO Bigpoint Lifeafter Tinder Razer Gold Albion Online - Silver Apex Legends Euro Knight Online STEAM OYUNLARI Fortnite V-Papel Fortnite Battle Royale TeamSpeak Netflix Xbox Live PlayStation Gift Cards Spotify GameForge Aeria Games Google Play League Of Legends Zula Altın Steam Joygame Oyunları Metin2 Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Black Desert Online Travian Games Blizzard Oyunları Instagram Asistanı - Insta Space Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Legends of Runeterra Lora Legends of Runeterra AchGame Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Ardream Kingdom ArdreamWar Assassin's Creed Serisi BattleField Blade and Soul - NCoin BluTV Üyelik Cabal Online Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) DelosWar DiezWar eBay Gift Card Elder Scrolls Online Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fifa Oyunları G2A Gift Card Gaijin Entertainment Gamyun Fıstık Genesis Of War Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Hell Empire Hi-rez Studios Homeko Arena HomekoSemt-i Imperia Online IMVU Joymax Karma Koin King Of Empire Knight Of Empire KOArdream KoFarmer Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları Microsoft Ürünleri MYKO GG MykoPRO MykoWorld Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nival Games Oasis Games Pirate Storm: Death or Glory PlayKO4U PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rise Online Rising Cities Rockstar Games RonarkWar Silkroad Online Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Trion Worlds Valorant Points (VP) Webzen WinterKO Z8 Games Zoomumba
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Pubg Mobile UC Alma

Pubg Mobile Uc Alma

Pubg, takım olarak ya da bireysel olarak oynanabilen bir sanal oyundur. Bu oyundaki temel işlev hayatta kalma ve savaştır. Başlarda bilgisayar temelli oynanabilen Pubg, daha çok kullanıcıya ulaşabilmek adına telefonlar yardımı ile oynanabilir bir hale kavuşmuştur. Telefonlar aracılığı ile de oynanabilmesi yönü işe Pubg Mobile ismini almıştır. Pubg Mobile Nedir?

Pubg mobile nedir, online bir şekilde oynanan bu oyunda takım şeklinde ya da bireysel bir şekilde oynama imkanına sahip olabilirsiniz. Uçaktan paraşüt ile atlanarak oyuna başlanmaktadır. Oyunda daha sonrasında ise hayatta kalma mücadelesi verilmektedir.

2018 yılında Çin’de geliştirilen Pubg mobile ile 3D oyun oynama imkanı bulunmaktadır. Mobile bir şekilde oyunu oynama, hem Android hemde IOS tabanlı telefonlarda bu imkanı bulmak mümkündür. 

Pubg Mobile oynarken herkese eşit giysi, paraşüt ya da oyun içerisindeki eşyalar verilmektedir. Ancak oyun içerisinde daha avantajlı olmak ve farklı giysi ya da eşyalara sahip olmak adına Pubg mobile UC alma sistemi eklenmiştir. Bu UC’lar Pubg için bir para birimi olarak tanımlanmaktadır. Satın alınan UC’lar yardımı ile oyunu kendiniz için daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanında kendi arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı da oyun içerisinde daha avantajlı bir konum elde edebilirsiniz.Pubg Mobile Oynamak için Gerekenler

Pubg mobile oynamak için gerekenler, IOS tabanlı ya da Android tabanlı bir telefona sahip olmaktır. Online şekilde oynama imkanı sağlayan Pubg mobile için internet bulunması gerekmektedir. Oyunu daha verimli bir şekilde oynayabilmek adına kesintisiz bir internet erişiminin sağlanması oldukça önemlidir. İnternet erişiminin zayıf ve güçsüz olduğu anlarda Pubg oynamak pek de mümkün olmayabilir.

Pubg Mobile indirilebilmek adına da telefonlarda yeterli alanının bulunması gerekmektedir. Cep telefonlarınızda en az 2 GB RAM bulunmadığında bu oyunu indirebilmek güç olmaktadır. Bunun yanında da cep telefonunuzun sürümünün güncel olması da oldukça önemlidir. Aksi durumlarda oyunu indirmek ve oynamak güç bir durum teşkil edebilir. 


Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

Bilgisayar için geçerli olan tüm oynama özellikleri mobile için de bulunmaktadır. Yani bilgisayarda nasıl oynanıyorsa aynı şekilde cep telefonu yardımı ile de oyunu oynama işlemi sağlanabilir. 

Android ve IOS telefonlar için Pubg mobile AppStore ve Google Store’dan indirme işlemi yapılabilmektedir. Oyunu indirdikten sonra yapılması gereken ilk şey karakter oluşturmaktadır. 

Pubg oynarken aynı bilgisayarda olduğu gibi mobile üzerinden de aynı şekilde oynama imkanına sahipsiniz. Karakterinizi oluşturduktan sonra ister bireysel isterseniz de grup şeklinde bu oyunu mobile bir şekilde de oynama olanağı bulunmaktadır.UC Ne Demektir

Pubg mobile içerisinde yani oyun içerisinde olan bir ara birimi anlamına gelmektedir. UC, unknown cash kısaltılmışı olarak oyun içerisinde kullanılmaktadır. Her oyunun kendi para birimi olmaktadır. Pubg için de para birimi UC olarak adlandırılır.

Bu UC’lar yardımı ile giysi, paraşüt, silah gibi eşyaların görünümleri için daha iyi ve estetik iyileştirilmeler yapılmaktadır. Bu sayede diğer oyunculara oranla daha önde ve avantajlı bir konumda olabilirsiniz. UC satın alma her sezon başı genellikle yapılmaktadır. Bu sayede sezona daha avantajlı bir şekilde başlama imkanı bulabilirsiniz. 


Pubg Mobile UC Nedir?

Pubg hem bilgisayarlarda hem de cep telefonlarında oynamak ücretsizdir. Ancak oyun içerisindeki bazı özellikleri (özel setler gibi) kullanabilir ve aktif bir hale getirmek adına bazı satın alma işlemleri yapılmaktadır.

Pekipub mobile uc nedir?Pubg mobile uc ile oyun içerisinde farklılıklar yaratmak adına bu satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. UC, unknown cash olarak da bilinmektedir. UC satın alarak diğer oyunculara karşı daha fazla avantaja sahip olabilirsiniz. Bunun yanında sezon başında satın alınan UC’lar ile diğer oyunculara karşı birkaç adım önde olma imkanı da bulabilirsiniz. 

Satın alınan UC’lar sayesinde aynı zamanda yüksek değerdeki UC’lara da sahip olmak mümkündür. Bu sayede hediye UC’lar kazanabilir ve daha zor görevleri daha rahat bir şekilde yapabilme olanağı da sağlanmaktadır.


Pubg Mobile UC Ne için Kullanılır

 • Pubg mobile uc alma, oyun içerisinde daha avantajlı bir konumda olmak adına satın alınmaktadır.   
 • Pubg Mobile uc ne için kullanılır, oyun içerisinde satın almalar için kullanılmaktadır. 
 • Oyunda bulunan giysi, paraşüt gibi eşyaların görünümlerini iyileştirmek ve daha farklı bir görünüm elde etmek adına UC kullanılmaktadır. 
 • Genellikle sezon başlarında satın alınan UC’lar ile sezona daha iyi bir başlangıç yapılabilir. 
 • Satın alınan Pubg UC’lar ile diğer oyunculara karşı avantaj elde etmek mümkündür.  

Pubg Mobile UC Kodunun Sağladığı Avantajlar

 • Pubg Mobile Uc Kodunun sağladığı avantajlar arasındaki ilk madde, oyun içerisindeki savaşlarda daha avantajlı bir konumda olması sağlanmaktadır. 
 • Pubg mobile uc alma sayesinde oyunlarda ve oyun içerisindeki etkinliklerde kazanma şansı da daha fazla artmaktadır. 
 • Pubg oyun esnasında herkes aynı eşyalara sahiptir. Ancak UC satın alarak herkesten farklı giysi ve eşyalara sahip olabilirsiniz.


Pubg Mobile UC Ucuz

Oyun tutkunları özellikle Pubg mobile tutkunları için UC’lar büyük bir öneme sahiptir. Oyun içerisinde herkes kendisi için farklılıklar yaratabilsin diye Pubg mobile Uc ucuz bir şekildedir. Uygun fiyatlar ile oyun içerisinde farklılık yaratma imkanına sahip olabilirsiniz. 

Pubg mobile uc alma işlemi herkes tarafından rahatlıkla sağlanabilmesi adına satın alma ve fiyatlandırmalar kolay ve uygun fiyatlarla yapılmaktadır. İstenildiği kadar ve istenilen fiyatta alınabilmesi adına unknown cash’ler (UC) farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu sayede satın alma işlemini kendi cebinize göre rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Pubg Mobile UC Satın Al

Her ne kadar ücretsiz oyun oynama imkanı sağlayan Pubg mobile, oyun içerisinde avantajlı bir duruma gelmeniz adına sizlerin UC satın almanıza olanak tanımaktadır. Klasgame adresinden en az 60 Pubg mobile uc satın al işlemi yapılmaktadır. Bu adresten güvenle satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Pubg mobile için satın alınan UC’lar (unknown cash) Türkiye’de oyunu oynamak adına geçerlidir. Pubg mobile uc alma sayesinde diğer oyunculardan daha avantajlı bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. 

Uc satın alma işlemi 60’dan başlayarak 8.100 Pubg mobile uc satın almaya kadar gitmektedir. Bu UC’lar da fiyatlandırmalar da farklılık göstermektedir. Kendi cebinize göre en uygun olanı düşündüğünüz oranda ve miktarda satın alma gerçekleştirebilirsiniz. 

Pubg Mobile UC Güvenli Ödemeyle Alma

Oyun içerisinde daha avantajlı bir hale gelmek için Pubg mobile uc güvenli ödemeyle alma işlemini Klasgame sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Pubg mobile uc alma işlemi için yapmanız gereken ilk şey Klasgame adresine gitmeniz olacaktır. Bu adresten ister üyelik oluşturarak isterseniz de üye olmadan UC satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Klasgame adresinden oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde UC satın alma işlemlerini sağlayabilirsiniz. En az 60’dan başlayan UC’lar 8.100 UC satın alımına kadar olanak bulunmaktadır. Oyun için ihtiyaç duyduğunuz UC'ları oldukça uygun fiyatlar sayesinde Klasgame adresinden alabilirsiniz. Bu satın aldığınız UC’lar yalnızda Türkiye’de Pubg mobile oynama işlemleri için geçerli olmaktadır.

Yorum Yap

Roblox Nedir? Birbirinden Eğlenceli Roblox Oyunları

Roblox Nedir? Birbirinden Eğlenceli Roblox Oyunları

Son dönemlerde oyunlar her an bizden kopmaz ve hayatımızın adeta bir köşesinde bizleri bekler oldu. Bununla beraber çevrimiçi oyunlara da gün geçtikçe rağbet artmakta olduğunu görmekteyiz. Son zamanla..

19.02.2021 10:00
67 görüntülenme
PUBG Mobile UC Satın Alma

PUBG Mobile UC Satın Alma

PUBG Mobile oyunu içerisinde bulunan birçok ürün vardır. Bu ürünler ile birlikte oyuncular farklı özelliklere sahip olmaktadır. Genellikle daha iyi görünüşe ve özelliklere sahip ürünler ise UC para bi..

16.02.2021 17:00
94 görüntülenme
Pubg Mobile UC Satışı

Pubg Mobile UC Satışı

PUBG Mobile UC SatışıPUBG Mobile UC satışı, PUBG oyununa özel olarak kullanılan UC isimli jetonların sanal bir şekilde para karşılığında satılması hizmetidir. Bu hizmet ile kişiler TL ile UC satın ala..

13.02.2021 17:00
93 görüntülenme
Pubg Mobile Uc Satın Al

Pubg Mobile Uc Satın Al

Pubg Mobile Uc Satın AlPubg son yıllarda dünyada en çok oynanan oyunlardan birisidir. İlk başlarda bilgisayar yardımı ile oynanabilen Pubg, mobile ile oynama sayesinde daha çok oyuncuya ulaşma imkanı ..

10.02.2021 11:00
174 görüntülenme
Tinder Elo Puanı Nedir? Nasıl Arttırılır?

Tinder Elo Puanı Nedir? Nasıl Arttırılır?

Tinder Elo Puanı Nedir? Nasıl Arttırılır? Daha önce satrançtan aşina olduğumuz ELO puanını duymuş muydunuz? Peki size bu puanlama sisteminin Tinder’ın en önemli parçalarından biri olduğunu söylesek? P..

08.02.2021 12:20
324 görüntülenme
Football Manager 2020 Nam-ı Diğer Fm 2020

Football Manager 2020 Nam-ı Diğer Fm 2020

Football Manager 2020 Günümüzde video oyunları konusunda oldukça büyük bir gelişme sağlanmıştır. Sokakta oynayan çocukların yenilen ellerindeki Android telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda veya ..

05.02.2021 02:00
172 görüntülenme
Pubg Mobile UC Al

Pubg Mobile UC Al

PUBG Mobile UC AlPUBG Mobile oyunu içerisinde bulunan iki ayrı para birimi bulunmaktadır. Bu para birimlerinden biri olan Coin oyun içerisinde belirli etkinlik ya da görevler ile kazanılabilmektedir. ..

04.01.2021 10:00
244 görüntülenme
TFT 11.2! 4.5 YAMASI YAYINDA

TFT 11.2! 4.5 YAMASI YAYINDA

TFT 4.5 Yani 11.2 Yama Notları Yayınlandı!* Yeni arenalar Yeni Yollar Kartı ve Yollar Özel Kartı yenilikleri ile birlikte geldi.Yollar Kartı II'de de tıpkı önceki kartlar gibi XP biriktirerek bede..

22.01.2021 04:15
358 görüntülenme
2021'in En Çok Beklenen Oyunları

2021'in En Çok Beklenen Oyunları

    2020 Senesi sağlıksal açıdan veya doğal afetler gibi bir çok sorun ile geçse de çıkan oyunlar konusunda verimli bir seneydi. Çıkan oyunların bir kısmı beklentilerimizi karşılarken bir kısmı ise ha..

19.01.2021 04:00
359 görüntülenme
Exxen Hakkında Tüm Merak Edilenler!

Exxen Hakkında Tüm Merak Edilenler!

Yeni Dijital Platform Exxen Nedir?Yeni dijital platform olan Exxen 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başlamıştır. İçerisinde bir çok dizi ve program barındıran Exxen kısa süre içinde dijital platforml..

06.01.2021 04:00
603 görüntülenme
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.