Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Dört Gözle Beklenen "Far Cry 6" Çok Yakında Karşımızda.

MERT tarafından yazıldı.

Far Cry 6 Yakından Bakış

Ubisoft, meraklanan beklenen FarCry 6'nın çıkış tarihini 7 Ekim olarak açıklamıştı ve beklenen tarihe günler kaldı. Tropik ada Yara’nın başında bulunan diktatör Anton Castilo’ya karşı mücadele vereceğimiz nefes kesicek bir oyun bizleri bekliyor olacak. Far Cry 6'a biraz yakından bakalım.

Far Cry 6 Hikayesi

Far Cry serilerinde bildiğiniz gibi hikaye merkezinde bir kötü karakter bulunuyor. Bu sefer bu rolü üstlenen Giancarlo Esposito olmuş ve Far Cry 6'ya büyük bir renk katmış. Esposito oyunda Anton Castillo isimli bir diktatörü canlandırıyor. Anton Castillo’un oğlu konumunda yer alan Diego’da oyunda yer alan kilit karakterlerden biri olarak göze çarpmakta. Biz ise oyunda Dani Rojas isimli bir karakteri canlandırıcağız. Castillo'nun ülkeye adeta darbe yaparak kontrolü tamamen ele aldığı sırada buradan kaçmaya çalışırken işin içinde Diego giriş yapıyor ve bir anda kendimizi büyük bir gerilla mücadelesinin merkezinde bulacağız. Hikaye adına hızlı bir giriş sonrasında oyun bildiğimiz Far Cry işleyişine dönmeye başlayacak. Açık dünya ve yapacak onlarca görev bizleri bekliyor. Esparanza'nın bir adasında hikayeye başlayacağız. Haritayı genişlettikçe devasa bir harita bizi bekliyor olacak. Klasik tropik havayı her dakika hissedeceğiz. Ormanlık alanlar dışında irili ufaklı birçok yerleşim bölgesi de göreceğiz.


Oyun Eklentileri ve Dinamikleri

Far Cry 6 ile birlikte çok iyi tasarlanmış ve oyuna yerleştirilmiş onlarca farklı silah ve araç bizi bekliyor. ATV, jip, arabalar, tanklar oyun içerisinde karşımıza çıkacak. Tabii ki sadece kara araçları değil, Helikopter, su araçları ve ufak uçaklarıda görme fırsatımız olacak. Oyun içerisinde ilerleme kısmında belirli noktalara atabileceğimiz kanca halatlar ile yüksek noktalara erişebileceğiz. Paraşüt ve wingsuit gibi araçlarla ufak bir adrenalin yaşayacağız.

Silah Geliştirme Ve Özelleştirmeler

Far Cry 6'da silah özelleştirme ve upgrade etme sistemi bizleri karşılıyor olacak. Oyun içerisinde belirli alanlarda bulunan istasyonlardan silahlarınızı güncelleştirebileceğiz. Bu güncelleştirmeler hasar etkisi, mesafesi gibi özellikler ile silahımızın daha stabil ve etkili olmasını sağlayacak. Bu özellikler dışında silahlarımıza susturucu, görüş aparatları gibi eklentileri ekleyebileceğiz. Düşmana elektirik topları atabildiğiniz ya da onları yakabildiğiniz silahlara da bizleri bekliyor olacaktır. Volta adı verilen özel bir ekipmanı da kullanabileceğiz. Füze atar, şok dalgası gönderen Volta’lar bizi bekliyor. İlerledikçe açabileceğimiz bu silahları couldown süresi dahilinde istediğimiz zaman değiştirebileceğiz. Özellikle helikopter, tank ve kalabalık düşmanlara karşı oldukça etkili olucaktır. Ayrıca kamera ve elektronik cihazları deaktif edebilen Volta çeşitleri de göreceğiz.

Oynanış 

Oynanış kısmına geldiğimizde Volta gibi yenilikler dışında klasik Far Cry temelleri ile karşılaşacağız. Bol çatışmalı görevler, serbest gezip etrafı birbirine katma ya da haritada hazine avı gibi dinamikler mevcut. Tabi klasik bölge ele geçirme görevleri yine yerini korumuş. Burada bir parantez açıp co-op desteğinden de bahsedelim. Oyunda yine bir co-op sistemi bulunuyor ve iki kişi tüm hikayeyi birlikte oynayabiliyorsunuz. Tabi birlikte oynadığınız bir arkadaş ile oyun çok daha keyifli olabilir.

Diğer taraftan Ubisoft'un son yapımlarında denediği bazı rastgele açık dünya etkinlikleri bu oyunda da göreceğiz. Bir göreve giderken bir yaban domuzu sürüsünü çiftçiyi kovalaması gibi yardım ederek tamamlayabileceğimiz ufak görevler bizleri bekliyor olacak.

Sizlerde Far Cry serisinin fanatiği iseniz Far Cry 6'dan gerçekten keyif alacaksınızdır.

Detaylı Sistem Gereksinimleri

1080p, 30 FPS, DirectX Işın İzleme Kapalı

İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 3.1GHz ya da Intel i5-4460 3.2GHz

Ekran Kartı: AMD RX 460 4GB ya da Nvidia GTX 960 4GB

RAM: 8GB (Dual-channel mode)

Depolama: 60GB HDD (SSD Önerilir)

1080p, 60 FPS, DirectX Işın İzleme Kapalı

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X 3.8GHz ya da Intel i7-7700 3.6GHz

Ekran Kartı: AMD RX VEGA64 8GB ya da Nvidia GTX 1080 8GB

RAM: 16GB (Dual-channel mode)

Depolama: 60GB HDD (SSD Önerilir)

1440p, 60 FPS, DirectX Işın İzleme Kapalı

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X 3.8GHz ya da Intel i7-9700 3.6GHz

Ekran Kartı: AMD RX 5700XT 8GB ya da Nvidia RTX 2070 Super 8GB

RAM: 16GB (Dual-channel mode)

Depolama: 60GB HDD (SSD Önerilir) + 37GB HD grafik (opsiyonel)

1440p, 60 FPS, DirectX Işın İzleme Açık

Depolama: 60GB HDD (SSD Önerilir) + 37GB for HD textures (opsiyonel)

İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz ya da Intel i5-10600 4.1GHz

Ekran Kartı: AMD RX 6900XT 16GB ya da Nvidia RTX 3070 8GB

RAM: 16GB (Dual-channel)

4K, 30 FPS, DirectX Işın İzleme Açık

İşlemci: AMD Ryzen 7 5800X 3.7GHz ya da Intel i7-10700k 3.8GHz

Ekran Kartı: AMD RX 6800 16GB ya da Nvidia RTX 3080 10GB

RAM: 16GB (Dual-channel mode)

Depolama: 60GB HDD (SSD Önerilir) + 37GB HD grafik (opsiyonel)

Son olarak Ubisoft tarafından yayımlanan Far Cry 6'a genel bakış videosuna bakalım.

Yorum Yap

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

EMBERCLAD SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Bulldog – Phantom – Frenzy - Spectre ve Çekiç ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde a..

27.01.2024 06:00
0 görüntülenme
VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' 1 ŞUBAT BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 01.02.2024 - 29.02.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

24.01.2024 19:35
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

VALORANT YENİ SETİ ''KURONAMI''

KURONAMI ÇIKTI!Bu yazıya veya video üzerinden 00.37'ye gelerek setimize göz atabileceğinizi de belirtmek isteriz. ;)Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Vandal– Sheriff – Marshal – Spectre - NO Y..

11.01.2024 06:10
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

VALORANT YENİ SİLAHI ''OUTLAW'' VE NOSTALJİ PAKETİ: OUTLAW

CEPHANELİĞİN YENİ ÜYESİ OUTLAW'UN TASARIMIBu yeni keskin nişancı tüfeğini Bölüm 08 Kısım 01'in başlangıcında herkesin cephaneliğine ekliyoruz. VALORANT'taki silahlardan genel itibarıyla ba..

10.01.2024 21:56
0 görüntülenme
VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.00 YAMA NOTLARI

VALORANT 8.0 YAMA NOTLARIBölüm 08 Kısım 01 ve 8.0 Yaması'na hoş geldiniz. 2024'ün ilk yamasında yeni bir silah dahil sayısız yenilik ve değişiklik oyundaki yerini alıyor. Keyfini çıkarın!GENEL..

10.01.2024 19:21
0 görüntülenme
LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

LEGUE OF LEGENDS DİZİSİ ''ARCANE 2. SEZON'' İLK BAKIŞ YAYIMLANDI!

ARCANE 2. SEZON KASIM AYINDA BİZLERLE!Popüler MOBA oyunu League of Legends, dizisi sonbaharın kasım ayında Netflix'te yayınlanacak.60 saniye uzunluğundaki fragmanda Arcane adlı dizide yer alacak k..

06.01.2024 05:45
0 görüntülenme
Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

Rise Online World - Galia & Mantis 26 Ocak Açılıyor!

HEYECAN VERİCİ YENİ BİR MACERAYA HAZIR MISINIZ?Hepimizin bildiği üzere Rise Online World ilk resmi sunucusu 15 Nisan 2022 tarihinde açılmıştı ve şimdi iki yeni sunucu ile karşımızda!Sevgili Oyuncular,..

02.01.2024 03:55
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.