Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

ALBİON ONLİNE TR DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR!!

YusufK tarafından yazıldı.


ALBİON TÜRKÇE DİL DESTEĞİ VE AVRUPA'YA GELİYOR

Kurucu Paketi satışları 11 Mart, UTC 11.00 itibarıyla başlar


Yeni sunucunun temel özellikleri şu şekildedir:

Tüm oyuncuların eşit bir başlangıç yapıp Albion dünyasından bir alanı kendilerinin ilan edebilecekleri yeni ve henüz el sürülmemiş bir oyun sürümünde sıfırdan bir başlangıç

Mevcut sunuculardan (Albion Amerika ve Albion Asya olarak yeniden adlandırılmışlardır) tamamen ayrı ve bağımsız bir oyun dünyası

Tüm Avrupa/Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi için büyük ölçüde iyileştirilmiş bağlantı hızları ve ping değerleri

Oyun etkinliklerinin (mıntıka savaşları, Beylik Savaşları vb.) bölge için optimize edilmiş şekilde zamanlanması

Türkçe ve Arapça olmak üzere iki yeni dil desteği: Her zaman olduğu gibi, Albion'da desteklenen diller her üç sunucuda da kullanılabilir ve sunucularda hiçbir zaman bölge veya dil kilidi olmaz.


YENİ BİR BAŞLANGIÇ


Sıfırdan bir dünya inşa et. El değmemiş toprakları keşfet, mıntıkaları fethet ve sıfırdan sağlam bir ekonomi geliştir.
11 MART 2024 Kurucu Paketi Satışları Başlangıcı

Avrupa Kurucu Paketleri satışları başlıyor! Bir Kurucu Paketi satın alarak bu yeni dünyadaki yerini güvence altına al. Tüm Albion Avrupa Kurucularına hem Kapalı Beta'ya tam erişim hem de sunucunun resmî açılışına avantajlı bir başlangıç yapma olanağı tanınacak. Ayrıca Kurucu Paketleriyle Albion Avrupa sunucusu için mevcut karakter ve lonca isimlerini rezerve edebileceğiz.

2 NİSAN 2024 Beta İsim Rezervasyonu Son Tarihi

Kapalı Beta'da kullanılacak karakter ve lonca isimlerini güvence altına almak için son tarih. Yalnızca Albion Avrupa Kurucuları içindir.

3 NİSAN 2024 Kapalı Beta Başlangıcı

Kurucular için Kapalı Beta ve Lonca Sezonu başlangıcı. El değmemiş bir dünyaya herkesten önce adım at, Erken Erişim için hazırlan ve betadan sonra da sende kalacak özel ödüller kazan!

10 NİSAN 2024 Açık Beta Başlangıcı

Açık Beta başlangıcı. Sunucunun tam kullanıma sunulmasının öncesinde herkes Albion Avrupa'yı test edebilir ve Beta Lonca Sezonu'na katılabilir.

23 NİSAN 2024 Beta Sona Erişi

Beta ve Beta Lonca Sezonu bitişi.

23 NİSAN 2024 İsim Rezervasyonu Son Tarihi

Sunucu tam olarak kullanıma sunulduğunda karakter ve lonca isimlerini güvence altına almak için son tarih. Yalnızca Albion Avrupa Kurucuları içindir.

24 NİSAN 2024 Kristal ve Altın Kurucular İçin Erken Erişim

Kristal / Altın Kurucular için Albion Avrupa sunucusuna 5 günlük Erken Erişim sürecinin başlangıcı.

26 NİSAN 2024 Gümüş Kurucular İçin Erken Erişim

Gümüş Kurucular için Albion Avrupa sunucusuna 3 günlük Erken Erişim sürecinin başlangıcı.

28 NİSAN 2024 Bronz Kurucular İçin Erken Erişim

Bronz Kurucular için Albion Avrupa sunucusuna 1 günlük Erken Erişim sürecinin başlangıcı.

29 NİSAN 2024 Oynaması Ücretsiz Sunucunun Açılışı

Oynaması ücretsiz Albion Avrupa sunucusunun resmî olarak tüm oyuncuların erişimine açılması.

3 HAZİRAN 2024 Kurucu Paketi Satışlarının Sona Erişi

Albion Avrupa Kurucu Paketi satışlarının ve Kurucu Paketi Referans Sezonu'nun sona erişi.

BETA SEZONU

Albion Avrupa Sunucusu, 3 Nisan tarihinde beta sürecine girecek. Oyuncular açık dünya faaliyetlerini yerine getirerek yepyeni ve özel Düellocu gösteriş setini kazanma şansını yakalayabilir!

Beta sürecinde özel ve kısa süreli bir Lonca Sezonu da gerçekleşecek. Bu sezonda loncalar açık dünyaya yerleştirebilecekleri özel bir heykel ve hatta özel bir lonca logosu gibi prestijli ödüller kazanmak için mücadele edebilir. Arkadaşlarını topla ve adını tarihe yazmak için mücadele ver!

Albion Avrupa Kurucuları, 3 Nisan itibarıyla Kapalı Beta sürecine erişebilecek. Kurucular, Düellocu gösteriş setini üç kat daha hızlı açabilmenin yanı sıra bu setle uyumlu Düellocunun Vaşağı binek görünümü de açabilir. 10 Nisan itibarıyla tüm oyuncular beta sürecine katılabilir ve bu mücadelelerde yer alabilir.


Not: Kapalı Beta sürecine yalnızca Albion Avrupa Kurucuları katılabilir.


ALBİON ONLİNE NEDİR?

Albion Online, tamamen platformlar arası bir deneyim sunan ödüllü bir sandbox MMORPG oyunudur.
Oyun, açık bir orta çağ fantezi dünyasında geçer ve neredeyse tüm eşyaların oyuncular tarafından üretildiği, oyuncu kontrolünde bir ekonomi içerir.
Benzersiz ve sınıfsız bir "kuşandıkların seni tanımlar" sistemiyle oyun tarzına uyan zırh parçalarını ve silahları kullan.
Dünyayı keşfedip heyecan verici savaşlarda diğer maceracılara meydan oku, mıntıkaları fethet ve bir ev inşa et.


KURUCU PAKETLERİ

İki farklı Kurucu Paketi Teması ile yeni sunucuya (ya da dilersen eski sunuculara) tarz bir giriş yapabileceksin! Aydınlığa kucak aç ve kudretli Zırhlı Pegasus ile bir Abide haline gel ya da karanlığı seç ve Zırhlı Gölge Pegasus süren bir Alamet'e dönüş!

Tüm Kurucu Paketleri, Albion Avrupa sunucusuna erken erişim ve yeni sunucuda karakter ismi rezervasyonu olanağı sunar. Tabii bu paketler aynı zamanda Premium süresi, Altın, Kapalı Beta'ya erişim hakkı ve çok daha fazla ödülle dolu.

Paketlerin sunduğu içerikleri aşağıda görüntüleyebilirsin. Ayrıca dilediğin zaman geri gelip paketini daha büyük bir pakete yükseltebileceğini unutma!
En uygun fiyatlı Albion Online Silver KLASGAME ışık hızında teslim garantisi ile hemen satın alabilirsiniz! 

Yorum Yap

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

VALORANT ''GECE PAZARI'' BİZLERLE!

  GECE PAZARI BİZLERLE!   Tarih: 11.04.2024 - 30.04.2024Karşınızda gece pazarımızda olacak bütün koleksiyonlar!~ BİLGİLENDİRME ~''Gece Pazarı'' olarak adlandırdığımız bu mağaza her oyu..

11.04.2024 20:20
0 görüntülenme
VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

VALORANT ''FATİH SET 2.0'' MAĞAZA'DA YERİNİ ALDI!

FATİH KOLEKSİYONU'NUN 2. SETİ ÇIKTI!Toplamda 8 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Judge - Frenzy - Kılıç - Kart - Sprey ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 7.100VP!Siz..

29.03.2024 08:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE" TANITILDI!

VALORANT YENİ AJANI "CLOVE"Küllerinizden tekrar doğabilseydiniz veya ölüyken bile takımınıza yardım edebilseydiniz nasıl olurdu? Phoenix ultisi kullanmıyorsanız VALORANT'ta ölmek, takım arkadaşlar..

24.03.2024 22:22
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

VALORANT YENİ SETİ ''TALİHİN ELİ''

TALİHİN ELİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Odin – Phantom – Ghost  - Guardian - Asa ve 5 adet Kart ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 3.875VP!Sizler için set’e ait içeriklerin par..

22.03.2024 07:10
0 görüntülenme
HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

HORİZON FORBİDDEN WEST™ PC İÇİN ÇIKIŞ YAPTI!

Horizon Forbidden West™ Complete EditionGizemli yeni tehditler barındıran görkemli ama tehlikeli yeni bir sınıra doğru ilerlerken Aloy'a katılın. Bu Complete Edition, ana oyundan sonra devam eden ..

22.03.2024 02:40
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

VALORANT YENİ SETİ ''FELAKTİN KALBİ''

FELAKETİN KALBİ SETİ ÇIKTI!Toplamda 7 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Phantom – Spectre  - Shorty - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 8.700VP!Sizler için set’e a..

06.03.2024 01:10
0 görüntülenme
VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

VALORANT ''2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ'' BİZLERLE!

2024 VCT TAKIM KAPSÜLLERİ BİZLERLE!Toplamda 4 parçadan oluşan bir settir.Classic - Spray - Kart ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Takım başına setimizin fiyatı sadece: 2.340VP!~ Classicler ~~ Kartlar ~~ ..

04.03.2024 02:30
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

VALORANT YENİ SETİ ''MK.VII İSTİKLAL''

MK.VII İSTİKLAL SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Judge – Operator - Guardian ve Bıçak ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şek..

03.03.2024 18:57
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

VALORANT YENİ SETİ ''ULUPENÇE''

ULUPENÇE SETİ ÇIKTI!Toplamda 6 parçadan oluşan bir settir.Vandal – Ghost – Bıçak - Kart - Spray ve 2 adet uğurluk ile bizlerle!Setimizin fiyatı sadece: 6.355VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça ..

11.02.2024 10:37
0 görüntülenme
VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

VALORANT YENİ SETİ ''EMBERCLAD''

EMBERCLAD SETİ ÇIKTI!Toplamda 5 parçadan oluşan bir settir.Bulldog – Phantom – Frenzy - Spectre ve Çekiç ile bizlere!Setimizin fiyatı sadece: 5.100VP!Sizler için set’e ait içeriklerin parça şeklinde a..

27.01.2024 06:00
0 görüntülenme
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.