Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars 2 Gem Card Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins LegacyKO Lineage II NCoin Lokum Games LoL Teamfight Tactics MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Saints Row®: The Third™ Remastered

Açıklama:

Saints Row®: The Third™ - Remastered, sana gücünün zirvesine ulaşmış Azizlerin kontrolünü ve bu yaşamı tüm ayrıntılarıyla deneyimleme şansı veriyor. Şehir senin. Kuralları sen belirleyeceksin.Gelişmiş grafiklerle yenilenen gerçek günah şehri Steelport bir seks, uyuşturucu ve silah batağı olarak hiç ..

Oyun Adı: Saints Row®: The ..
Geliştirici: Deep Silver Volition,Sperasoft
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 21 May 2021
4.59 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Saints Row®: The Third™ - Remastered, sana gücünün zirvesine ulaşmış Azizlerin kontrolünü ve bu yaşamı tüm ayrıntılarıyla deneyimleme şansı veriyor. Şehir senin. Kuralları sen belirleyeceksin.


Gelişmiş grafiklerle yenilenen gerçek günah şehri Steelport bir seks, uyuşturucu ve silah batağı olarak hiç bu kadar iyi görünmemişti.


Third Street Azizleri, Stilwater'ı ele geçirdikten yıllar sonra bir sokak çetesi olmaktan çıkıp kurumsal bir marka haline geldi. Kendi Saints spor ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve Johnny Gat sallabaş oyuncakları var ve hepsi sana en yakın mağazada satışta. Azizler Stilwater'ın krallarıdır, ancak kazandıkları şöhret gözlerden kaçmadı. Dünyanın her yerinde piyonları bulunan efsanevi bir suç örgütü olan Syndicate, gözlerini Azizlere çevirdi ve saygı görmeyi bekliyor.


Syndicate'e diz çökmeyi reddederek, savaşı bir zamanlar ihtişamlı bir metropol olan, ancak bugünlerde Syndicate hakimiyeti ile boğuşan günah şehri Steelport'a taşıyorsun. Bir tank ile serbest düşüş yap, Meksikalı bir güreş çetesine uydudan güdümlü bir hava saldırısı düzenle ve şimdiye kadar görülmüş en acayip oyun senaryolarında son derece iyi eğitimli bir askeri kuvvet ile tek başına savaş.


The Full Package Remastered

Geliştirilmiş grafikler, iyileştirilmiş aydınlatma, yeniden işlenmiş ortamlar ve görsel efektlerle Steelport ve The Third Street Azizleri hiç bu kadar güzel görünmemişti.Günah Şehri - Syndicate'in silahlar, siber suçlar ve yasa dışı faaliyetler üzerindeki hakimiyetini boz ve ortadan kaldır. Her köşe bucağında iyi ya da kötü, ama genellikle kötüden de beter bir aksiyonun yaşandığı Steelport'un sırlarını keşfet.


Mutlak Yıkım Silahları – Düşmanlarını yenmek bir şeydir. Ama onları küçük düşürmek farklıdır. Havada süzülen jetler, insan savaş topu arabaları ve inanılmaz yakın dövüş silahları eğlencenin bir parçası.


Çılgın Karakter Özelleştirme – Dibe vurmuş ünlülerden maskesiz ninja korsanlara kadar gelmiş geçmiş en acayip görünümlü karakterleri yarat. Her günahkarın içinde bir Aziz vardır. Sen hangisi olacaksın?


Harika Co-op oynanış – Tek başına veya bir kankanla oyna. Serbest düşüşe bir şans tanı, tepeden tırnağa silahlarla donanmış Syndicate üssüne doğru umutsuzca koşarken ortağının alevler içindeki pikabına atla. Steelport'un keyfi bir arkadaşla daha iyi çıkar.


Tüm DLC'ler dahildir – Üç ek içerik görev paketinin hepsi ve orijinal sürümden 30+ DLC* ögesi.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.