Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Lumberhill

Açıklama:

CHAT WITH US ON DISCORDOyun AçıklamasıOduncular, Mutlak Kaosa KarşıBaltanı bile, ekibini çağır ve gömleğini ütüle! Doğa bir bütün olarak karşına çıkacağı için en iyi takım çalışması becerilerine ihtiyacın olacak. Kaos yüklü bu zamana karşı yarışta, odun kesip hayvanları ağıllarına gütmen gerekiyor. ..

Oyun Adı: Lumberhill
Geliştirici: 2BIGo,ARP Games
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 13 Haz 2021
25,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

CHAT WITH US ON DISCORD


Oyun Açıklaması

Oduncular, Mutlak Kaosa Karşı


Baltanı bile, ekibini çağır ve gömleğini ütüle! Doğa bir bütün olarak karşına çıkacağı için en iyi takım çalışması becerilerine ihtiyacın olacak. Kaos yüklü bu zamana karşı yarışta, odun kesip hayvanları ağıllarına gütmen gerekiyor. Kolay görünüyor olabilir ama işin içinde seni durdurmaya çalışan meteorlar, dinozorlar ve doğanın ta kendisi var. Başarılı olmak için zamana karşı yarışmalı, haritadaki sıra dışı yolları bulmalı, takım olarak çalışmalı ve en önemlisi de... Her şeye hazır olmalısın!


Zaman ve Mekân Boyunca Yolculuk


Ağaç olduğu sürece oduncular için iş var demektir. Seni dünya ve ötesinin en beklenmedik dönem ve bölümlerine taşıyacak inanılmaz bir yolculuğa hazır ol! İlerleme kaydettikçe ve sarılmak veya kaçmak için çalıların ardında saklanmayı seçeceğin irili ufaklı, minnoş ve asabi hayvanlarla karşılaştıkça eşsiz etkinlik ve mekanikler içeren yeni ortamları keşfedebileceksin. Yolculuk boyunca tonlarca eğlenceli içerik ve çılgınca ekran görüntüleri alabileceğin yeni görünüşleri de açacaksın.


Herkes için Çok Oyunculu Modlar


Aynı kanepede veya birbirinize kilometrelerce uzakta olsanız da baltaları kapıp birlikte oynayabilirsiniz: Lumberhill yerel ve çevrim içi çok oyunculu modları destekliyor! Haylazlık peşinde misin? PvP moduna geçerek bir keçi veya öfkeli bir yaban domuzu ol ve arkadaşlarını harita boyunca (veya dışına!) kovalayarak görev yapmalarını engelle. Tek başına neler başarabileceğini merak mı ediyorsun? Tek oyunculu modda keyfine bak ve yalnız yolculuğun tadını çıkar.


Lumberhill dünyasında seni şunlar bekliyor:


 • Fazladan 3 arkadaşınla beraber yerel veya çevrim içi eşli oyun veya pvp modunda takım çalışması becerilerini test et veya tekil modda tek başına oyna
 • Doğanın gazabına uğra
 • Geniş yelpazedeki zorlayıcı ve zaman kısıtlamalı bölümlerdeki görevleri tamamla
 • Orman yangınları, meteor yağmurları ve korsan saldırıları gibi kaos dolu rastgele etkinliklerle mücadele et
 • Aşama kaydettikçe heyecan dolu yeni dünyaları ve oldukça çeşitli görünüşleri aç
 • İşleri tamamlamak için sıra dışı yol ve yöntemler bul
 • Pandaları fırlat ve dinozorlardan kaç
 • Arkadaşlarını sık sık kazara (ya da kasıtlı olarak, ki bize göre hava hoş) haritadan at


Çok yakında!

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.