Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Buildings Have Feelings Too!

Açıklama:

Old Pete, yani "Tersane" yıkılıyor. Arkadaş grubundan ilk eksilen o oluyor. Bu gidiş, hiç beklenmiyordu ve herkes biraz endişeli.Tuğladan ve harçtan yapılmış olmak, endişe edeceğin şeyler olmayacağı anlamına gelmiyor.Bu serkeş arkadaş grubu, ta en baştan beri, burası gerçek bir şehir olduğundan bu y..

Oyun Adı: Buildings Have Fe..
Geliştirici: Blackstaff Games
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 22 Nis 2021
32,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında AçıklamaOld Pete, yani "Tersane" yıkılıyor. Arkadaş grubundan ilk eksilen o oluyor. Bu gidiş, hiç beklenmiyordu ve herkes biraz endişeli.


Tuğladan ve harçtan yapılmış olmak, endişe edeceğin şeyler olmayacağı anlamına gelmiyor.Bu serkeş arkadaş grubu, ta en baştan beri, burası gerçek bir şehir olduğundan bu yana oradaydı. Onlar beraberinde sanayi devleri, yüzlerce iş ve en az yüzlerce ev getirdi. Fakat Keten İşleme Fabrikası bu yıl pek tekstil siparişi almadı, Depo ise komşu şehirden bir sözleşmeyi daha kaybetti ve Eski Banka da para sorunları yaşıyor.


Yolunda gitmeyen bir şeyler var. Değişiklik geliyor. Ya sırada onlar varsa?


Neyse ki Yarı Yol Otel olarak sen onların yanındasın ve herkese işlerin yoluna gireceğinin garantisini veriyorsun. Ancak tarih, senin yetişebileceğinden daha hızlı ilerliyor ve ufak tefek işler olarak başlayan şey, sonunda çorap söküğü gibi daha fazla problem getiriyor.Buildings Have Feelings Too!, binalar ve bulundukları şehir hakkında, heyecan verici, yeni bir şehir yönetimi oyunudur.


Binaların yürüyebildiği ve birbirleriyle konuşabildiği bir şehir düşün. Her birinin kendi istekleri, umutları ve korkuları var. Çoğu zaman sadece birbirleriyle geçinmeye ve günü sağ atlatmaya çalışıyorlar. Binalarının gelişmesi için şehrini büyüterek bir sürü dükkan, ofis, eğlence tesisi ve hizmet ile cıvıl cıvıl bir metropole dönüştür ya da binalarını sonsuza dek yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya bırak.  • Victoria döneminden modern döneme kadar çeşitli işletmeleri keşfet ve kullan.
  • Etraflarındaki değişen dünyayla birlikte işlerine dört elle sarılan, her biri büyük hedeflere, umutlara ve korkulara sahip olan çeşitli binalarla arkadaş ol.
  • Binaları taşıyarak ve şehrinin büyümesi için kusursuz kombinasyonu bularak şehrinin yerleşimini özelleştir ve yeniden düzenle.
  • Şehrinin çeşitli mahallelerini genişlet ve yeni, sembol niteliğinde karakterler ve bölgeler keşfet.


0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.