Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Stronghold: Warlords

Açıklama:

POST-LAUNCH CONTENTOyun AçıklamasıFirefly Studios'un gerçek zamanlı strateji oyunu serisinin yeni oyunu Stronghold: Warlords, Doğu Asya'nın kale ekonomilerini oyuncularla buluşturan ilk oyun. Oyuncular, Japon kaleleri ve güçlendirilmiş Çin şehirlerini kuşatmak için Moğol ordularını, imparato..

Oyun Adı: Stronghold: Warlo..
Geliştirici: FireFly Studios
Tür: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 9 Mar 2021
99,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

POST-LAUNCH CONTENT


Oyun Açıklaması


Firefly Studios'un gerçek zamanlı strateji oyunu serisinin yeni oyunu Stronghold: Warlords, Doğu Asya'nın kale ekonomilerini oyuncularla buluşturan ilk oyun. Oyuncular, Japon kaleleri ve güçlendirilmiş Çin şehirlerini kuşatmak için Moğol ordularını, imparatorluk savaşçılarını ve klanlarda yetişen samurayları kontrol eder. Yeni barutlu kuşatma silahları ile 31 mücadele görevinde, 10 çarpışma serisi senaryosunda, 16 çok oyunculu haritada ve çarpışma ile serbest dünya inşa modlarında tarihi savaş beylerini kuşat.Stronghold tarihinde ilk defa saflarına katabileceğin, yükseltebileceğin ve savaş meydanlarında yönetebileceğin yapay zekâ kontrolündeki "savaş beyleri" Stronghold: Warlords ile karşında! Komutan altındaki her savaş beyi; kendine has avantajlar, özellikler ve yükseltilebilir yetenekler ile stratejik gücüne güç katacak. Endüstrine değer katmak, sınırlarını güçlendirmek, etkili silahlar dövmek veya rakiplerine turan taktiğiyle zor anlar yaşatmak için savaş beylerini görevlendir. Her mücadele görevinde, çarpışmada ve çok oyunculu savaşta yönetecek yeni savaş beyleri keşfederek her oynayışında yeni bir Stronghold deneyimi yaşayacaksın.  • Fethettiğin savaş beylerini yöneterek daha güçlü kaleler, ordular ve beceriler aç.
  • MÖ 200'lerde Çin'den başlayıp Tokugawa Shogunluğu'na ve Moğol İmparatorluğu'nun boy gösterişine kadar uzanan tarihi mücadeleleri oynayarak yaşa.
  • Kale inşa etme ve kuşatma becerilerini sınayan 10 eşsiz görevle çarpişma seri̇si̇ni̇n üstesi̇nden gel.
  • İmparatorluk için savaşan kundakçı mızrak piyadelerinden disiplinli samuraylara, Moğol atlı okçularından ölümcül ninjalara yepyeni birimleri kontrol et.
  • Barutun icadı ve hwacha ok fırlatıcı, kuşatma kulesi ve patlayıcı öküzler gibi kuşatma silahlarıyla rakiplerini yerle bir et!
  • Ortaçağa ait eğlence, vergi ve işkence yöntemleriyle ister gönüllerde taht kur ister cihana korku sal ve en büyük lord sen ol!

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.