Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Out of Reach: Treasure Royale

Açıklama:

Check alsohttps://store.steampowered.com/app/1518330/Pirate_Simulator/?utm_source=banner&utm_campaign=oor_trOyun AçıklamasıHızlı korsan savaşlarıTayfanı topla, sancağını yarat ve yalnızca defineleri ve romunu umursayan asi bir korsan kariyerine başla! Denizlere açıl, bela ara, takım adaların sana va..

Oyun Adı: Out of Reach: Tre..
Geliştirici: Space Boat Studios
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 14 Eki 2020
7.99 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Check also

https://store.steampowered.com/app/1518330/Pirate_Simulator/?utm_source=banner&utm_campaign=oor_tr


Oyun Açıklaması


Hızlı korsan savaşları

Tayfanı topla, sancağını yarat ve yalnızca defineleri ve romunu umursayan asi bir korsan kariyerine başla! Denizlere açıl, bela ara, takım adaların sana vaat ettiği defineleri elde etmek için ayakta kalan son korsan ol! Her ne kadar tüm seferlerden sağ çıkamayacak olsan da başarıların, şanın ve şöhretin herkes tarafından duyulacak!


Farklı ortamlarda geçen farklı oyun safhaları

 • Denizde
  Gemini hazırla, tayfanla ya da tek başına takım adalara açıl. Düşman gemilerine çarp, güvertelerine çık ya da bu gemileri bombala ve adaların kontrolünü ele geçir!
 • Ormanda
  En sevdiğin romunu ve önemli teçhizatları gemi enkazlarından, terk edilmiş köylerden ve unutulmuş harabelerden yağmalayarak rakiplerini geride bırak ve sonraki savaşlarda hayatta kalma şansını arttır!
 • Mağaralarda
  Gemini korsan sığınaklarında demirle ve haritanı kullanarak diğerleri pis ellerini süremeden önce tüm defineleri topla. Kendini kurtarmak ve seferi kazanmak için görevleri tamamla, altınlarını lanetli sunağa yerleştir ve düşman tayfalara karşı savun!


Serbest gezinti ve Görev karışımı

Her korsanın kendi yolu olsa da açgözlülüğü onu sürekli avlanmaya iter. Treasure Royale de bundan farklı değil; kazanmak için kendi stratejilerini kullanmakta serbestsin ancak aynı zamanda mümkün olduğunca düşmanlarınla da yollarının kesiştiğinden emin olmalısın. Oyun sistemi konumuna uygun görevler ve rastgele yağmalar oluşturmak için tasarlanmıştır. Dinamik yaratımlarla ve hava şartlarından etkilenen yelkencilik ile birlikte tüm seferler her zaman zorlayıcı olacak ve seni fırtınanın merkezinde, oyunun temposunu ise mümkün olduğunca yüksek tutacak.


Hikâyeler doğru...

...Lanet de öyle. Bu senin diğer tayfalardan önce Kraken altınını ele geçirmen için son fırsatın, yoksa sonsuza kadar Lanetliler Adası'nda kalacaksın. Cehennem çemberinden ne pahasına olursa olsun uzak dur ancak lanetli olmanın avantajlarını da kendi lehine kullan. Her ölen korsan ikinci bir şans için cehennemde savaşabilir ya da hâlâ hayatta olan tayfa arkadaşları tarafından bir ayin vasıtasıyla diriltilebilir. Ayrıca yeni bir gemi çağırmak için de kendi kanını akıtman gerek!


Silahlar

Çakmaklı tabancalardan ve 4 namlulu toplu silahlardan, toplu tüfeklere ve el güllelerine varan çeşitlilikteki bulunacak silahların ve takılacak eklentilerin keyfine var. Düşmanlarıyla yüzleşen ve bundan keyif alan bir korsanın ihtiyaç duyacağı her şey mevcut. Daha ağır silahlar arayanlar ise gemilerinde bulunan topları ve havan toplarını kullanabilirler. Ya da bir tane çalabilirler.0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.