Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Imperator: Rome

Açıklama:

Imperator: Rome ile Efsanelerin İzinden Gitİskender. Hannibal. Sezar. İşte bu büyük isimler ve onlarcası daha bir kıtanın kaderini yazdı. Kudretli krallar, zeki generaller ve kendilerini tanrı ilan eden liderler, antik çağlarda Akdeniz'e damgalarını vurdular. Bu denizin etrafında birbirine sıkı ..

Oyun Adı: Imperator: Rome
Geliştirici: Paradox Development Studio
Tür: Simülasyon
Çıkış Tarihi: 25 Nis 2019
61,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Imperator: Rome ile Efsanelerin İzinden Git


İskender. Hannibal. Sezar. İşte bu büyük isimler ve onlarcası daha bir kıtanın kaderini yazdı. Kudretli krallar, zeki generaller ve kendilerini tanrı ilan eden liderler, antik çağlarda Akdeniz'e damgalarını vurdular. Bu denizin etrafında birbirine sıkı sıkıya bağlı uluslar karşı karşıya geldikleri kanlı savaşlarda yiğitlikleri ve erdemleriyle boy ölçüştüler, şimdi ise kültürel ve politik mirasları, Batı Medeniyeti dediğimiz birikimin ayrılmaz bir parçası halinde. Fakat hiçbir şeyin garantisi yoktu. Imperator: Rome ile tarihin seyrini değiştirebilir misin?


Imperator: Rome, Paradox Development Studio'nun en yeni strateji oyunu. Doğuda İskender'in Ardıl İmparatorlukları döneminden Roma İmparatorluğu'na kadar uzanan çalkantılı yüzyıllarda geçen Imperator: Rome, seni klasik çağda imparatorluk kurmanın görkemini ve zorluklarını yeniden yaşamaya davet ediyor. Nüfusunu yönet, hainlere karşı gözünü dört aç ve tanrılarına güven.


Imperator: Rome'un bazı özellikleri:


 • Karakter Yönetimi: Zaman içinde değişecek farklı becerilere ve kişisel özelliklere sahip karakterlerle adeta nefes alan bir dünya. Bu karakterler senin ulusuna yön verecek, vilayetlerini yönetecek, ordu ve filolarını komuta edecek. Ayrıca insana daha çok benzeyen yeni karakter görsellerimizi de ilk kez sunuyoruz.
 • Farklı Gruplar: Yurttaşlar, özgür insanlar, kabile üyeleri ve köleler… Her grubun kendi kültürü ve dini var. Bu gruplar ister ordunu ister para sandıklarını ya da kolonilerini dolduruyor olsun, mutlu olmalarına dikkat et; başarın onların ne kadar memnun olduğuna bağlı.
 • Savaş Taktikleri: Savaşa girmeden önce, düşmanlarının savaş hilelerine karşılık verebilmeni sağlayacak bir yaklaşım seç.
 • Askeri Gelenekler: Her kültürün kendine özgü bir savaş açma yolu var. Romalılar ve Keltler, kullanabilecekleri farklı seçeneklere sahip. Eşsiz bonusların, yeteneklerin ve birliklerin kilidini aç.
 • Farklı Yönetim Türleri: Cumhuriyette senatoyu yönet, monarşide sarayını ayakta tut, kabile sisteminde ise klanlara hesap ver.
 • Barbarlar ve İsyanlar: Göçebe barbarlar senin en değerli topraklarını yağmalayabilir veya bu topraklara yerleşebilirler, sadakat nedir bilmez valiler veya generaller ise kendi ordularını da alıp sana sırtlarını dönebilirler!
 • Ticaret: Ticaret malları, elde edildikleri vilayetlere bonus kazandırır. Malları istifleyip belirli bölgeleri mi güçlendireceksin yoksa fazla malları satarak serveti topraklarının geneline mi yayacaksın?
 • Vilayetler Genelinde Gelişme: Binalara, yollara ve savunma güçlerine yatırım yaparak krallığını güçlendir ve zenginleştir.
 • Hellenistic World Flavor Pack: Ardıl Krallıklar için tasarlanmış, yeni ordu modelleri, yeni olay zincirleri ve yeni görseller sunan özel içerik.
 • Dijital Tasarım Kitabı: Geliştirici ve sanatçı görüşlerinin de yer aldığı, Imperator: Rome içeriğinin geliştirilmesi sürecini anlatan yüksek çözünürlüklü görseller koleksiyonu.
 • Duvar Kağıdı: Masaüstü görseli olarak kullanabilmen için Imperator: Rome yükleme ekranlarının kolayca erişilebilir versiyonları.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.