Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

DYSMANTLE

Açıklama:

Uzun yıllar sonra sığınağından çıkıyorsun ve seni cesur, yeni bir eski dünya bekliyor. Öyle bir dünya ki iğrenç, nahoş yaratıklarla dolu. Dünyada tek bir insan evladı dahi kalmamış. Bu dünyaya artık doğa hüküm sürüyor. Ve dünya daha da fenalaşacak.Bu berbat adadan kaçmanın bir yolunu bulmalısın. Ama..

Oyun Adı: DYSMANTLE
Geliştirici: 10tons Ltd
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 6 Kas 2020
32,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama


Uzun yıllar sonra sığınağından çıkıyorsun ve seni cesur, yeni bir eski dünya bekliyor. Öyle bir dünya ki iğrenç, nahoş yaratıklarla dolu. Dünyada tek bir insan evladı dahi kalmamış. Bu dünyaya artık doğa hüküm sürüyor. Ve dünya daha da fenalaşacak.Bu berbat adadan kaçmanın bir yolunu bulmalısın. Ama öncesinde buruk kıyametin tadını çıkar.


 • Malzeme toplamak için doğru aletleri kullanarak dünyada bulunan nesnelerin %99'dan fazlasını ???? Parçala. Seni engelleyecek hiçbir şey yok.
 • Kıyamet sonrası çağının iğrenç ve nahoş yaratıklarıyla ???? Savaş (ya da kaç).
 • Elle tek tek oluşturulmuş açık dünyayı ve bu dünyanın barındırdığı gizemleri ???? Keşfet.
 • Hayatta kal. Bölgeyi canavarlardan temizle ve ele geçir.
 • Varlığını ortaya koymak için karakollar ???? İnşa et.
 • Kalıcı silahlar, aletler, kıyafetler ve eşyalar ???? Üret.
 • Tehlikeli hayvanlar ???? Avla ya da kıyamet sonrası hayvanat bahçesi kurmak için onları evcilleştir.
 • Egzotik bitkiler ???? Ek ve olgunlaşan ekinleri hasat et.
 • Eskilerin Mezarlarında bulunan yer altındaki ve üstündeki bulmacaları ???? Çöz.
 • Islak yüzeyin altındaki pullu, gözü açık şeyleri ???? Tut.
 • Kalıcı istatistik ve yetenek geliştirmeleri için lezzetli yemekler ???? Yap.
 • Garip adanın gizemlerini ???? Aydınlat.Eskilerden kalma harabeleri araştır, ileri teknoloji çağından kalma teknolojileri keşfet. Saldırgan çevreye karşı teknolojik avantaj sağla. Ya da derinlere inerek eskilerin mezar odalarında saklı kalmış kayıp bilgileri yeniden edin. Neredeyse büyüsel özelliklere sahip malzemeleri ele geçir ve onları inanılmaz derecede güçlü donanımlar üretmek için kullan.Doğru teçhizatla dünyadaki nesnelerin %99'undan fazlası parçalarına ayrılabilir. Parçala ve eski dünyanın özü olan plastikleri, kauçukları ve metalleri topla. Toplanacak epey miktarda farklı malzeme var. Kalıcı eşyalar ve geliştirmeler üretmek için Tarifler bul.Her tarafı elle oluşturulmuş geniş açık dünyayı keşfet ve varlığını ortaya koymak için Karakollar inşa et. Parsel parsel toprağı geri al. Gizli hazineleri bul, uzun zaman önce unutulmuş bulmacaları çöz. Adadan kaçmanın bir yolunu bul.Kıyametten sonra dünyayı iğrenç yaratıklar bastı. Nahoş bir şey vahşi yaşamın büyük bir bölümünü ve adanın eski yerlileri olan insanları etkileyerek onları saldırgan, hayvansı yaratıklara dönüştürdü. Onları öldür ve üzerlerindekileri yağmala. Organlarını çıkar ve onları ebedi istirahate yatır. Ya da kaç ve güçlenince geri dön. Çeşitli yakın menzilli ve uzak menzilli silahları kullanarak savaş. Tuzaklar kur, canavarları üzerlerine çek. Elinden geleni ardına koyma.Sadece mevcudiyetini korumak için savaşmayacaksın. Bu aç kalma üzerine bir oyun DEĞİL. Sırf ölümün kaçınılmaz öpücüğünü ertelemek adına doymak bilmez açlığını bastırmak için lezzetli hamam böcekleri arayıp durmayacaksın. Asla açlıktan ölmeyeceksin. Daha da güçlenip kalıcı geliştirmeler açacaksın. Dünya tehlikeli bir yer ve arada bir geri adım atman gerekecek ancak nihayetinde galip geleceksin.


Buruk kıyametin tadını çıkar.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.