Yükleniyor...

Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash STEAM OYUNLARI Pasha Fencer Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Kaizen Online Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities RivalStates Premium Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

CryoFall

Açıklama:

JOIN OUR DISCORD COMMUNITYÖne Çıkan DLChttps://store.steampowered.com/app/1178321Oyun AçıklamasıCryoFall uzak bir gelecekte, unutulmuş bir gezegende geçen, hayatta kalma temalı, çok oyunculu bir koloni simülasyonu bilim kurgu oyunudur.Devasa CryoFall dünyasına diğer hayatta kalanlarla birlikte meden..

Oyun Adı: CryoFall
Geliştirici: AtomicTorch Studio
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 29 Nis 2021
199,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

JOIN OUR DISCORD COMMUNITY


Öne Çıkan DLC

https://store.steampowered.com/app/1178321


Oyun Açıklaması

CryoFall uzak bir gelecekte, unutulmuş bir gezegende geçen, hayatta kalma temalı, çok oyunculu bir koloni simülasyonu bilim kurgu oyunudur.


Devasa CryoFall dünyasına diğer hayatta kalanlarla birlikte medeniyetinizi en baştan tekrar kurmak için katılın. İlkel teknoloji ve basit araçlarla başlayın ve bunları modern sanayi gücüne ve hatta ötesine ilerlemek için kullanın, nihayetinde sadece bilim kurgularda görülen uzay çağı teknolojisine ulaşın.


CryoFall rakipsiz bir rahatlatıcı PvE deneyimi olarak da, acımasız ve merhametsiz PvP olarak da oynanabilir. Seçiminizi yapın ve farklı oyun modlarına sahip birçok sunucudan birine katılın veya kendi sunucunuza ev sahipliği yapın ve arkadaşlarınızı size katılmaya davet edin!


Kendi evinizi ya da diğer oyuncularla büyük bir üs inşa edin. Temel ihtiyaçları karşılamak için kuyular kazın ve çiftlikler oluşturun. Dünyayı daha hızlı keşfetmek için araçlar yapın. Tıp ve kimyadan yakıt oluşturmaya ve hatta elektronik cihazlar oluşturmak için lityum çıkarmaya kadar bilim temelleri oluşturun. Mağazanızdaki otomatlarda satmak için yiyecek pişirin ya da içecek hazırlayın.


Endüstriyel ölçekte üretim yapacak fabrikalar kurun: Silahlar ve savunma sistemleri, kendinizi büyütmek için biyonik implantlar, hatta rakiplerin en büyüklerine karşı kullanmak için savaş makineleri ve toplar.

Ev, üs veya şehir kurun!

Küçük bir ev ile başlayın ve teknolojik aşamalarda ilerledikçe onu genişletin. Önce büyük bir üs, ardından diğer oyuncuları davet ederek altyapı, endüstriyel makineler, tarım sektörleri, mağazalar ve daha fazlası ile dolu bir şehir oluşturun.

Karmaşık tarım ve endüstri

Nadir tohumlar bulun ve farklı bitkilerin tarlalarını oluşturun. Onları, her biri karakterine farklı etkiler sağlayan çeşitli yiyecekler pişirmek için kullanın. Bu iş sizlik değilse, bunun yerine çeşitli ürünler üretmek için büyük fabrikalar açın; petrolü araçlarınıza yakıt olarak kullanmak, silahlar yapmak, savunma ekipmanı yapmak ve çok daha fazlası için rafine edin.

Oyuncu tarafından yönetilen ekonomi

Kendi para biriminizi çıkartın ve oralarda olmasanız bile ticaret yapmanızı sağlayan tam otomatik otomatları kullanarak haritanın çeşitli yerlerinde ticaret istasyonları kurun. Kaynak satın almak için diğer oyunculara bir şeyler satın.

Gezegeni fethedin

Önceden gelişen bir koloniyken, şimdi tehlikelerle dolu ıssız bir toprak. Bu gezegene ne oldu? Bu dünyanın uzak bölgelerini keşfedin ve önceki kolonicilerden kalan terk edilmiş laboratuvarları ve fabrikaları bulun. Çölleri ve tundraları, tropik bölgeleri ve bataklıkları, okyanusları ve volkanları geçin.

Elektrik

Karmaşık endüstriyel süreçlerini, savunma tesisatlarını ve diğer elverişli teknolojileri mümkün kılmak için bir enerji ağır kurun. Elektrik, jeneratörlerle başlar: Buhar, biyo reaktör, motor jeneratörü, güneş enerjisi vs. Sonra bu enerjiyi büyük kondansatörlere depolayabilir ve üssünüzü davetsiz misafirlerden korumak için basit bir endüksiyon ocağından büyük bir psi alanı projektörüne kadar birçok tüketicinize gönderebilirsiniz.

Bu oyunun size uygun olup olmadığından emin değil misiniz?

Demoyu indirerek 8 saat boyunca oyunun tam sürümünü ücretsiz deneyin.

CryoFall'u tamamen ücretsiz olarak sunuyor olmaktan gururluyuz çünkü beğeneceğinize eminiz! Demo hoşunuza gittiyse istediğiniz zaman tam sürüme yükseltebilirsiniz.

Oyun gerçekleri

 • Petrol arıtma ve lityum çıkarmayı da içeren karmaşık üretim ve sanayi.
 • Çağlar boyu teknoloji ilerlemesi: İlkel, endüstriyel, modern, fütüristik, bilim kurgu.
 • Ekin büyüme uyarıcıları, gübreler, sulama vb. ile çiftçilik ve farklı pişirme seçenekleri.
 • Güç şebekesi simülasyonu ile elektrik sistemi. Jeneratörler, depo yapıları ve elektrik tüketicileri inşa edin.
 • Dünyayı daha hızlı keşfetmek veya muharebede kullanmak için sivil veya askerî araçlar yapın.
 • Karakterinizi yeni becerilerle geliştirmek veya istatistiklerinizi güçlendirmek için biyonik ve sibernetik implantlar.
 • Para basımı, karmaşık ticaret ve oyuncu tarafından yönetilen otomatlarla oyuncu odaklı ekonomi.
 • Elde özenle hazırlanmış oyun dünyası (+ harita düzenleyici).
 • Çeşitli canlı topluluklarına sahip farklı ortamlar (ılıman, çöl, tropik, soğuk, çorak arazi, volkanik vb.)
 • Çeşitli efektler ve dertlerle karmaşık karakter simülasyonu.
 • Bilim! Kimya, fizik, tıp ve daha fazlası.
 • Düşüncesiz savaş yerine anlamlı oyuncu etkileşimleriyle karmaşık özelleştirme seçenekleri.

Teknik

 • Oyunun kendine ait veya topluluğun ev sahipliği yaptığı PvE, PvP ve modlu sunucular.
 • Özelliklerle dolu harita düzenleyici.
 • Gerçek zamanlı kod düzenleme dahil kapsamlı modifikasyon özellikleri ve açık kaynaklı oyun kodu.
 • Şirket içinde geliştirilen ve yüzlerce oyuncunun aynı sunucuda oynamasına izin veren Renkei Engine™.

Hâlâ ikna olmadınız mı?

Özelliklerimizin tamamına bir bakın! (Yalnızca İngilizce mevcut)

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1489843089

Geliştirme

Oyun şu anda aktif geliştirme aşamasındadır ve her yeni yayınlanan sürümle birlikte düzenli olarak yeni özelikler eklenmektedir.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
 

Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!

 • Ekrana Sığdır
 • Ortala
 • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.