Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 Açıklama:

Join the DiscordBloodlines™ 2: First Blood PackSeattle 1850'den beri Kan Hısmı tarafından yönetilmiştir. Şehir artık değişmiş olsa da First Blood Pack ile daha karanlık ve kanlı bir zamana geri dönebilirsin.Hemen bugün Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2'yi önceden satın alarak 1. Gün s..

Oyun Adı: Vampire: The Masq..
Geliştirici: Hardsuit Labs
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 2020

%20 indirim Steam Fiyatı : 92,00 73,60 HEMEN AL
73,60
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Join the Discord


Bloodlines™ 2: First Blood PackSeattle 1850'den beri Kan Hısmı tarafından yönetilmiştir. Şehir artık değişmiş olsa da First Blood Pack ile daha karanlık ve kanlı bir zamana geri dönebilirsin.

Hemen bugün Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2'yi önceden satın alarak 1. Gün sunulan First Blood Pack'e erişme ayrıcalığını edin.


Pick Your Bloodlines™ 2 Edition


Bloodlines™ 2: Unsanctioned Blood PackSen İstenmeyen Kan'sın: Sahte Kılığın tüm kurallarını ihlal eden bir saldırıda yaratıldın.

Unsanctioned Blood Pack, çok daha eski başka bir İstenmeyen vampirin Melekler Şehrindeki macerasına dönüş yapıyor.


Bloodlines™ 2: Season of the WolfTuhaf varlıklar Seattle'a girdi ve Sahte Kılık artık tehlikede. Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 hikayeni Season of the Wolf ile sürdür.

Season of the Wolf'da şunlar vardır
• Seni Seattle'ın tekinsiz bölgelerinde bir maceraya çıkaracak ve World of Darkness'ın daha fantastik sakinleriyle tanıştıracak iki adet Hikaye Paketi.
• Vampirlerin ezeli düşmanlarının Seattle'a giriş yaptığı bir adet büyük Genişletme Paketi.

Ayrıca 1. Gün mevcut olan ""Tokmak Silah Görünümü"" de vardır.


Oyun Açıklaması

Vampir terörü eyleminde senin varlığın Seattle kan ticareti savaşını körüklüyor. Şehri kontrol eden yaratıklarla huzursuz ittifaklar kur ve Seattle'ın güçlü vampir gruplarını kanlı bir iç savaşa sürükleyen büyük komployu açığa çıkar.

Gücünü Besle, Gecenin Sahibi Ol

Öne çıkan, hızlı ve büyük dövüş odaklı çarpışma sistemimizde sen ve benzersiz disiplinlerin bir silah değerindesiniz. Sen geliştikçe gücün de artacak; ama unutma ki Sahte Kılığın açığa çıkmaması için her şeyi yapmalı ve insanlığını korumalısın... Yoksa sonuçlara katlanırsın.

Seattle'ın Karanlık Kalbine Gir ve Elit Vampirler Arasında Hayatta Kal

Seattle ezelden beri vampirler tarafından yönetilmiştir. World of Darkness'ta orijinaline sadık kalarak yeniden canlandırılan Seattle konumlarında kurbanlarını avla. Şehrin doğuşundan bu yana varlığını sürdüren kadim kan kurucuları ve şehri yeniden tanımlayan teknoloji piyasasını yöneten yeni kanlarla tanış. Herkesin gizli emelleri olduğunu unutma ve müttefiklerini seçerken akıllı davran.

Huzursuz İttifaklar Kur

Seattle kan ticareti savaşında rekabet eden ve kendilerine has özellikleri ve hikayeleri olan gruplar arasından seçimini yap. Herkes seni, kimin yanında olduğuna bakarak yargılayacaktır ama unutma ki kimse elini kana bulamadan varlığını uzun süre devam ettiremez.

Hikayeyi Yaşa

World of Darkness'a gir ve seçimlerinle uyumlu ilgi çekici karakterlerle dolu bir şehirde vampir fantazini doya doya yaşa. Orijinal Bloodlines'ın yaratıcısı tarafından yazılan Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2, ilk oyunda yer eden hırslara hayat veriyor ve hayranların en sevdiği bazı karakterleri sizlere sunuyor.