Yukarıya Git

KAPAT

Arama Sonuçları »

0 SEPETİM 0 ÜRÜN - 0,00

Dying Light YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Dying Light Açıklama:

Dying Light: The Following - Gelişmiş SürümPAKET İÇERİĞİ:Oyunun Enhanced sürümüYeni hikâye genişletmesiYeni, zorlu bir oyun moduİki ilave Karantina BölgesiÖzel silahlar ve kıyafetlerBonus İndirilebilir Kozmetik PaketiDying Light: The Following - Enhanced Edition, en kısa tanımıyla bir açık dünya zom..

Oyun Adı: Dying Light
Geliştirici: Techland
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 26 Oca 2015

59,99 HEMEN AL
59,99
Ortalama Puan
0
Mükemmel (0)
%0
Çok İyi (0)
%0
İyi (0)
%0
Fena Değil (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0

Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI ×

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Dying Light: The Following - Gelişmiş SürümPAKET İÇERİĞİ:

  • Oyunun Enhanced sürümü
  • Yeni hikâye genişletmesi
  • Yeni, zorlu bir oyun modu
  • İki ilave Karantina Bölgesi
  • Özel silahlar ve kıyafetler
  • Bonus İndirilebilir Kozmetik Paketi


Dying Light: The Following - Enhanced Edition, en kısa tanımıyla bir açık dünya zombi oyunu. Şimdiye kadarki en eksiksiz haliyle çıkan oyun, oyun deneyimini yepyeni bir seviyeye taşıyor.ABOUT "10-IN-12" PROGRAMFollowing the undying enthusiasm and engagement of millions of fans who continue to play Dying Light, we have decided to launch the "10-IN-12" program for our beloved zombie game.

In twelve months we delivered ten free DLCs featuring brand-new locations, mechanics, weapons, enemies, story-driven quests and more.


Oyun Açıklaması

Dead Island ve Call of Juarez gibi çok satan oyunların yaratıcılarından. 50'nin üzerinde sektör içi ödülün ve adaylığın sahibi. Oyunun, oynanış anlamındaki değişmez yaklaşımı, birinci şahıs zombi oyunları için yeni bir standart belirledi.Zombi virüsüyle tehdit altında olan bir şehirde hayatta kal! Gizli görevinde vermek zorunda kalacağın zor kararın ne olduğunu keşfet. Üstlerine olan sadakatin, hayatta kalanları kurtarma isteğini bastıracak mı? Seçim tamamen senin...

GENİŞ AÇIK DÜNYA

Eşsiz bir atmosferde, şehri benzersiz bir özgürlük ve keyifle keşfet. Tüm binaları görmek ve uzak bölgelere ulaşabilmek için parkur becerilerini kullan.

YARATICI DÖVÜŞLER

Kanlı dövüşlere gir ve düşmanlarınla karşılaşmak için sunulan sonsuz seçenekleri keşfet. Çeşitli silah tipleri ve yeteneklerin yanı sıra çevreyi de kullanarak avantaj kazan.

GECE - GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ

Günbatımıyla avcı kimliğinden sıyrılıp avlanan olduğunda, dünyada gerçekleşen keskin değişimi hisset. Yaklaşan tehditle yüzleş veya arkana bakmak için zaman harcamadan kaç!

4 OYUNCULU CO-OP

Diğer oyuncularla güçlerini birleştir, heyecan verici co-op modunda hayatta kalma şansını arttır. Hikâyeyi onlarla tamamla ve düzenli yapılan topluluk mücadelelerinde yerini al.DYING LIGHT 2

Wishlist it now to enter a world where your choices have a huge impact on entire regions. The fate of the city is in your hands.https://store.steampowered.com/app/534380/Dying_Light_2/