Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Planet Zoo: Africa Pack

Açıklama:

Planet Zoo: Afrika Paketi ile unutulmaz bir Afrika macerasına çık! Dört doğal ortam hayvanı ve bir sergilenen hayvan içeren beş büyüleyici yeni hayvanı sahiplen ve yetiştir, pitoresk bir vaha pazarında geçen zorlayıcı süreli senaryo setinde ustalaş ve büyük ölçüde Kuzey Afrika'nın zenginliğinden..

Oyun Adı: Planet Zoo: Afric..
Geliştirici: Frontier Developments
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 22 Haz 2021
24,90  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Planet Zoo: Afrika Paketi ile unutulmaz bir Afrika macerasına çık! Dört doğal ortam hayvanı ve bir sergilenen hayvan içeren beş büyüleyici yeni hayvanı sahiplen ve yetiştir, pitoresk bir vaha pazarında geçen zorlayıcı süreli senaryo setinde ustalaş ve büyük ölçüde Kuzey Afrika'nın zenginliğinden ve çeşitliliğinden esinlenen 180'nin üzerinde yeni dekorasyon öğesiyle hayallerindeki hayvanat bahçesini kur.  Afrika maceran seni bekliyor...


ANA ÖZELLİKLER


BEŞ HARİKA AFRİKA HAYVANI 


Hayvanat bahçende yepyeni beş türe merhaba de! Bunlar mirket, güney beyaz gergedanı, Afrika pengueni, çöl tilkisi ve kutsal bok böceğidir. Hayatta kalabilmeleri için ideal doğal ortamlar oluştur, özelleştir ve sürdür; özgün yeni davranışları gözlemle; misafirlerini davet ederek bu müthiş hayvanlar ve büyüleyici kökenleri hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağla.


Yeni gelen hayvanlara heyecan verici yeni zenginleştirme öğeleri vererek eğlenmelerini sağla. Örneğin çöl tilkilerin, yeni tenis topu öğesini kovalamaya ve kemirmeye bayılır. Bu tuhaf ve enerjik hayvanların, her hayvanat bahçesine renk katacağı kesin!


Bu arada mirketler kelimenin tam anlamıyla yeni ortamlarının içine girmeyi sever. Vahşi doğada yaptıkları gibi keskin pençelerini kullanarak delik açarlar ve buradan girip başka bir yerden çıkarlar. İster Afrika penguenlerinin sevdiği yeni biblo top zenginleştirme öğesi olsun ister güney beyaz gergedanlarına özel olarak tasarlanan fıskiye etkileşimleri olsun bu çeşitli öğeler, sürprizlerle dolu.


180'DEN FAZLA DEKORASYON ÖĞESİ 


Canlı bitki örtüleri, göz alıcı dekorasyonlar ve özel tasarlanan yollar dâhil olmak üzere çok çeşitli müthiş yeni dekorasyon öğeleriyle hayvanat bahçeni genişlet. Büyüleyici hayvan heykelleri ve muhteşem görseller kur, renkli karolarla özelleştir ve uzun, sallanan palmiye ağaçlarıyla ziyaretçilerin gölge altında kalmasını sağla.


Planet Zoo'nun kullanımı kolay çevre oluşturma araçlarını kullanarak sazdan ve kerpiçten yapılmış evlerle dolu kalabalık köylerden kayalık kanyonlarda yer alan dinlenme yerlerine kadar istediğin gibi bir ortam yaratabilirsin. Bu pakette yer alan 180'den fazla temalı dekorasyon öğesi, en iyi Afrika temalı hayvanat bahçeni inşa etmene yardımcı olacak.


BİR YENİ HAYVANAT BAHÇESİ MÜCADELESİ


Vaha pazarının tenha mucizesini deneyimle. Burada sınırlı bir alanda çalışarak burayı saklı bir çöl cevherinden mutlaka görülmesi gereken turistik bir mekana dönüştürmen gerekir. Ama yapman gerekenler var! Hayvanat bahçesinin güvenilir olmayan güç jeneratörlerinin arızalanmasıyla birlikte ısı yönetimine başvurmayı dene, güneş ve rüzgar enerjisi gibi sürdürülebilir seçenekleri araştır ve bu konumu güncelleyerek pırıl pırıl hâle getir.


Hadi gel ve Planet Zoo ana oyunu ile sonrasında çıkan paketlerde yer alan diğer uygun türler dâhil olmak üzere hayvanlarına huzurlu bir vaha inşa et.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.