Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel TeamSpeak Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Knights Mobile Cash Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra Lifeafter PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans GamerArena Gamyun Fıstık V2 Goodgame Studios Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları Looki Oyunları MeetU - Coins Microsoft Mint Card Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PlayMYKO Popmundo R2Games RIFT Credit RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik Talisman Online Teckcard The Elder Scrolls The Great Heist Trion Worlds Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War
Üye olmadan hızlı ve güvenli alışveriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen sepetinize birkaç ürün ekleyin ve üyeliksiz alışverişin tadını çıkarın!

Dead by Daylight - Resident Evil Chapter

Açıklama:

Resident Evil, Dead by Daylight'ın yeni bölümü. İçerisinde yeni Katil Nemesis, yeni Kurbanlar Leon S. Kennedy ve Jill Valentine ile yeni Raccoon City Polis Karakolu haritası bulunuyor. Bu eklentiyi satın almak yeni Katil ve Kurbanların yanı sıra özel ve evrensel bir Muska'yı da açar.NEMESISU..

Oyun Adı: Dead by Daylight ..
Geliştirici: Behaviour Interactive Inc.
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 15 Haz 2021
99,00  TL
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama


Resident Evil, Dead by Daylight'ın yeni bölümü. İçerisinde yeni Katil Nemesis, yeni Kurbanlar Leon S. Kennedy ve Jill Valentine ile yeni Raccoon City Polis Karakolu haritası bulunuyor. Bu eklentiyi satın almak yeni Katil ve Kurbanların yanı sıra özel ve evrensel bir Muska'yı da açar.
NEMESIS

Umbrella'nın kana susamış biyolojik silahının kontrolünü eline al ve hedeflerini acımadan avla.


Nemesis'in Gücü: T-Virus

Ekstrem mutasyonlara yol açan bulaşıcı bir virüs. Yan etkilerinin arasında artan saldırganlık ve kuvvet göze çarpıyor.


ÖZEL SALDIRI: DOKUNAÇ DARBESİ

Saldırıya hazırlanmak için Güç butonunu basılı tut. Saldırı hazır olduğunda Saldırı butonuna basarak Dokunaç Darbesi'ni gerçekleştir. Dokunaç Darbesi'yle bir Kurban'a vurmak ona Virüs Bulaşmış durum etkisi uygular ve senin Mutasyon Oranı'nı arttırır. Kurban eğer zaten Virüs Bulaşmış durum etkisi altındaysa Dokunaç Darbesi can hasarı verir ve Mutasyon Oranı'nı az miktarda arttırır.

Kurbanlar Erzak Kutularında bulunan Aşıları kendi üzerlerinde veya diğer Kurbanların üzerinde kullanarak Virüs Bulaşmış durum etkisinden kurtulabilir. Sınırlı sayıda Aşı bulunur. Aşı kullanıldıktan sonra Kurban'ın konumu Katil İçgüdüsü'yle açığa çıkar.


MUTASYON ORANI

Nemesis, Dokunaç Darbesi'yle bir Kurban'a ya da zombiye vurduğunda Mutasyon Oranı artar, menzili ve saldırıları güçlenir. Mutasyon Oranı 2 olduğunda, Dokunaç Darbesi çevredeki engelleri aşabilir. Mutasyon Oranı 3 olduğunda, Dokunaç Darbesi paletleri ve yıkılabilir duvarları yıkabilir.ÖZEL DÜŞMAN: ZOMBİLER

Nemesis'in yardımcılarıysa mücadelelerde haritada dolaşarak Kurbanları arayan yapay zekâlı zombiler. Zombilerin ısırdığı Kurbanlar Virüs Bulaşmış durum etkisine girer. Virüs Bulaşmış durum etkisindeyken tekrar ısırılan Kurbanlar hasar alır. Zombiler, üzerlerine palet düşürülerek yok edilebilir fakat kısa bir süre sonra tekrar doğarlar.

Nemesis, 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Ölümcül Takip

Mücadelelerin başlangıcında Kurbanların hareleri kısa bir süreliğine görünür olur.

Histeri

Bir Kurban'ı yaraladığında diğer yaralı Kurbanlar kısa bir süreliğine Bihaber durum etkisine girer. Histeri etkinleştirildikten sonra bir bekleme süresi devreye girer.

İnfilak

Hasar verilen jeneratörlerin hareleri sarı renkle gösterilir. Bir Kurban'ı Can Çekişiyor durumuna getirdiğinde etkilenen bütün jeneratörler patlayarak ilerlemelerini kaybeder ve onları tamir eden Kurbanlar Aciz durum etkisine girer.
LEON S. KENNEDY

Leon, Umbrella'yı ifşa etme görevindeki cesaretiyle RPD'deki ilk gününden tam bir mücadeleci olduğunu kanıtladı.


Leon, 3 yeni avantajlabirlikte gelir.

Metin Ol

İyileştirme sırasında sızlanma naraları da dahil olmak üzere çıkan bütün sesi gizle. İyileştirme beceri denemesinde başarısız olunduğunda bir ses bildirimi gönderilmez ve gerileyen iyileştirme miktarı azalır.

Ses Bombası

Genel jeneratör tamirinde belli bir katkı yüzdesine ulaştıktan sonra elin boşken bir dolaba gir ve Yetenek butonuna basarak Katil'in dikkatini dağıtan ya da gözlerini kör eden bir Ses Bombası üret.

Acemilik Hevesi

Jeneratörleri tamir ederken belli sayıda Başarılı ya da Çok Başarılı beceri denemesi gerçekleştir ve Acemilik Hevesi'ni etkinleştirerek haritada gerileyen bütün jeneratörlerin harelerini göster.
JILL VALENTINE

Jill ise ekibinin hayatta kalan son üyesi, eşsiz bir S.T.A.R.S. ajanı. En amansız düşmanlar için bile zorlu bir rakip.


Jill, 3 yeni avantajla birlikte gelir.

Karşı Güç

Totemleri daha hızlı temizlersin. Bir totemi temizledikten sonra en uzaktaki totemin haresi kısa bir süreliğine sana görünür olur ve mücadelenin geri kalanında temizleme hızın artar.

Diriliş

Başkasının yardımıyla ya da kendi çabalarınla kancadan kurtulduktan sonra anında hatırı sayılır miktarda iyileştirme ilerlemesi kazan.

Tuzak Mayın

Genel jeneratör tamirinde belli bir katkı yüzdesine ulaştıktan sonra Tuzak Mayın etkinleşir. Jeneratörlere tuzak kurmak ve jeneratör harelerini bütün Kurbanlara görünür kılmak için Yetenek butonunu kullan. Tuzaklı bir jeneratör, hasar aldığında patlayarak Katil'i sersemletir.
YENİ HARİTA: RACCOON CITY POLİS KARAKOLU*

RPD'nin elit S.T.A.R.S. birliğine ev sahipliği yapan, bir zamanlar sanat müzesiyken karakola çevrilen, labirent gibi koridorlara sahip bu binada artık ölüler ve zalim düşmanlar cirit atıyor.


*Bu harita bütün oyuncular için ücretsizdir.UMBRELLA CORPORATION MUSKASI

Resident Evil Bölümü, özel ve evrensel bir Muska içerir: Umbrella Corporation sadece indirilebilir içeriğin bir parçası olarak alınabilir. Bu eşyanın tek başına alınamayacağını lütfen unutma.Raccoon City'nin perişan haldeki sokaklarından Mahluk'un diyarındaki kara Sis'e... Av başladı.

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.