Rise Online World MMORPG Oyunlar Pubg Mobile UC Knight Online Bigpoint Metin2 Valorant Points (VP) Knight Unity League Of Legends Steam Steam Cüzdan Kodu Free Fire Diamonds Razer Gold Albion Online - Silver Zula Altın Tinder Fortnite V-Papel Combat Arms Netflix Exxen Xbox Live BluTV Üyelik GameForge Fetih Altın Çağ PlayStation Gift Cards Aeria Games Google Play Spotify Diablo 4 Xbox Live Bakiye S Sport Üyelik Gmrgame Revolution Super SUS Golden Star Joygame Oyunları Metin2 PvP Serverlar Legend Online Pointblank Blizzard Oyunları Webzen Wcoin Amazon Hediye Kartı Türkiye (TR) PlayStation Gift Card Razer Gold TL Combat Arms: Reloaded GC Fifa 20 Fifa Points Xbox Pubg Mobile Lite BC Apex Legends Mobile Syndicate Gold VIP Baloot Diablo Immortal Eternal Orbs Pasha Fencer Elmas Legends of Runeterra Lora Enuygun Legends of Runeterra PUDDING Pay (NetEase Games), Rules Of Survival SCARF TOD Enlisted Gold Aion: Legions of War AkınGaming Amazon Gift Cards Apex Legends Arc Games Assassin's Creed Serisi Battle of Kings Gold BattleField Battlefield 2042 Blade and Soul - NCoin Blizzard Bombom Kupon Boxing Star Cabal Online Call Of Duty Serisi Combat Arms: the Classic GC Crossfire (Z8 Games) Crunchyroll CypherWAR Dead by Daylight Mobile Diablo 4 Oyuncu Pazarı Düşyeri TV Paketleri eBay Gift Card Elex Oyunları Epic Games EST Games Eudemons Online TQ Point Far Cry Series Fifa 19 Fifa 20 Fifa Points PC Fifa 20 Fifa Points PS4 Fizy Premium Fortnite Battle Royale G2A Gift Card Gaijin Entertainment Game of Sultans Gamyun Fıstık V2 Guild Wars Guild Wars2 Habbo - Credits Hi-rez Studios Honor Of Kings Imperia Online IMVU Karma Koin KOPK Kumu Coins Lineage II NCoin Lokum Games LoL Taktik Savaşları MeetU - Coins Microsoft Mint Card MykoZONE Mynet NCSOFT NetDragon Netmarble Nfinity Games Nimo TV Elmas Top-Up Nintendo Oasis Games OldSchoolKo Openbucks Gift Card Path Of Exile (PoE) Coin Pazarı Pirate Storm: Death or Glory PK XD PlayMYKO Popmundo R2Games RigorZ Rising Cities Rockstar Games Skyrama Snail Games Spotify Spotify Üyelik The Elder Scrolls The Great Heist Total Battle Total Battle Oyuncu Pazarı Tv Plus Premium & Üyelik Webzen World War 3 WTFast Z8 Games Zoomumba The Lord of the Rings: Rise to War

Warhammer: Vermintide 2 - Sister of the Thorn

Açıklama:

Baş Belasının Kız Kardeşi, Kerillian için yeni bir kariyerdir.Baş Belasının Kız Kardeşleri, hayat veren Athel Loren Kraliçesi Ariel'in hizmetçileri olarak bilinir ama aralarında daha karanlık, kötücül güçleri isteyenler vardır. Gizemli sınıflarının içine yeniden doğmuş olan Kerillian, büyü gücüy..

Oyun Adı: Warhammer: Vermin..
Geliştirici: Fatshark
Tür: Aksiyon
Çıkış Tarihi: 3 Haz 2021
1.24 $
Bu Ürün anında teslim edilmektedir.

Ürün Hakkında Açıklama

Baş Belasının Kız Kardeşi, Kerillian için yeni bir kariyerdir.


Baş Belasının Kız Kardeşleri, hayat veren Athel Loren Kraliçesi Ariel'in hizmetçileri olarak bilinir ama aralarında daha karanlık, kötücül güçleri isteyenler vardır. Gizemli sınıflarının içine yeniden doğmuş olan Kerillian, büyü gücüyle ve mızraklarla savaşa girerek müttefiklerini güçlendirmek için doğanın görkeminden yararlanır ve düşmanlarına karşı bir silah olarak merhametsiz ormanı kullanır.  • Tanrıçaların hediyelerini iki yeni silah türüyle ortaya çıkar: Dikenli Mızrak ve Karanlık Orman Asası.
  • Doğanın Örgüsünü, yeni ve eşsiz bir yetenek ağacıyla benimse.
  • Doğanın Görkeminden özel bir karakter skin'i ve yeni repliklerle yararlan.
  • Cadai ve Cytharai'nin kutsamasını kullanarak diğer kahramanları güçlendir ve yaralı düşmanlara zalimce davran.
  • Satın alınabilir Baş Belasının Kız Kardeşi Kozmetik Yükseltmesi DLC'siyle Baş Belasının Kız Kardeşi görünümünü değiştir.


NOT: Warhammer: Vermintide 2 - Baş Belasının Kız Kardeşi Kariyerini satın aldığında oyun içi mağazada harcayabileceğin 100 Şiling (oyun içi para birimi) alacaksın.

Tanrıçalarla bir Anlaşma

Kerillian, nereye gittiğini veya neden gittiğini kimseye hiçbir zaman söylemedi ama değişim herkesin görebileceği kadar belirgindi. Hiçbir zaman tam olarak "normal" olmadı -elfler genellikle normal değildir- ama ön kapıya doğru yürüyen yaratık bıraktığı kişi değildi. Artık tamamen bir elf değildi ama bir orman perisi de sayılmazdı. Hem daha vahşiydi hem de daha güçlüydü ve Saltzpyre'ın dile getirmeden bile iyi bildiği bir şekilde lanetlenmişti. Kerillian, Sienna ile yalnız kalana dek gerçeğin bir kısmını göstermedi. Lileath'a olan duaları görmezden gelindi ve bu yüzden o da yardım için diğer tanrıçalara yöneldi…

0
Değerlendirme
0 Yorum
0.0

Henüz bir açıklama girilmedi.
Yukarıya Git
  Kendi Renk Stilinizi Oluşturun!
  • Ekrana Sığdır
  • Ortala
  • Minimal

Aşağıdaki renk paletinden kendi tarzınızı oluşturun.